Споделена история от Секс и интимност

Други жени с такъв фетиш?
Аз съм хетеросексуална, привлича ме и правя секс само с мъже, но винаги съм имала фетиш към жени с големи, хубаво изглеждащи гърди, направо страшно много ме възбуждат, сигурно даже повече от някои мъже. Когато се самозодоволявам търся и гледам само такова порно, в което жената задължително да е доста надарена, може да не е и красавица в лице, но с хубав силикон или натурални, добре оформени и мъжете, докато я чукат, яко да й се наслаждават на формите. По принцип не ми се прави секс само с жена, но ме възбужда да си представям как с мъжа ми сме извикали някоя много надарена и той докато ме оправя на задна, аз ненаситно да й мачкам циците. Чудя се има ли и други жени, като мен, които много да се възбуждат от големи гърди, един вид да им е фетиш?

Коментари

1.   То, така се почва, от цици към мачкане. Няма лошо и мъжът ти ще се възрадва.

2.   Големите и хубави цици са дар от Бога и тези жени са доста азкрепостни и ебливи, та радват и мъже и жени и всеки, който се докопа до тях!!!

3.   Жените не гледат порно. Тяхната сексуалност е по-различна.
Спри чекиите и фантазиите!

4.   И аз съм хетеро ама като видя някоя с големи гърди ми иде да и ги изям хаха
Ж22

5.   Та потането ми е аз мислех, че само мъжете се самозадоволяват. Не вярвам и жение да правят това. И до колко кодини? Аз съм момч. 16г

6.   И жена ми се кефи на хубавите женски форми. Играла си е с гърди и дами са си играли с нейните. Друго не е правила, но и това си е много възбуждащо. Аз съм и казал, че ако пожелае може да пробва с някоя нямам на против, но тя е категорична, че секс без пенис е само загрявката.

7.   До 3... Жените не гледали порно??? Хахаххахаха... Имам достатъчно технически познания и съм се интересувал какво търсят разни мои приятелки в интернет, бедна ти е фантазията!

9.   До 3. Ако вярваш, че жените не гледат порно значи си ама зверски заблуден:))))

10.   А споделяла ли си го на мъжа ти? В крайна сметка склонна ли си да й го пуснеш накрая... да я довърши? Щото ти докато я ползваш, няма как и тя да не се възбуди до краен предел... или ти би я довършила...? Или - да са двойка?

11.   Фетишът на всички ни идва от майчината гърда, от кърменето. Просто е неосъзнато желание от ирационална липса.

12.   She-male са много секси, секс с такова същество би бил супер, но с дтуга жена в леглото - не.
И номер 9 е абсолютно прав.

Жена

15.   Към 10 По принцип не съм против, намеквала съм му дали би го кефило и друга да спи с нас, но той не реагира особено ентусиазирано, малко си е по-консервативен. Ще си остана да си фантазирам, макар, че назад във времето ми се е случвало пред тогавашното ми гадже да се целуваме и да се опипваме с една надарена девойка, която беше гадже на негов приятел и двамата не им беше лошо да ни гледат, но само дотам се ограничихме.

16.   Аз съм би жена на 22 години и смело мога да кажа, че няма нещо, което да ме възбужда повече от добре оформените женски гърди. Дори видът на пенис не би ме възбудил толкова. Аз съм надарена с чашка D и да ти кажа честно, понякога се възбуждам само дори от своите. Има такива жени, няма нищо лошо в това. Понякога забелязвам приятелка как продължително се вглежда в моите. Аз също порното си го избирам по този "критерий". Няма ли жена с хубави цици, въобще не си губя времето, дори когато мастурбирам и съм близо до оргазъм, фокусирам само гърдите на мацката. Ако имам шанса да опитам секс с жена, сигурно в 90% ще се заиграя само с гърдите ѝ. Просто гърдите са хубаво нещо, природата ни е дарила с тях, не виждам прилична защо и мъже, и жени да не им се радват.

17.   До 12 - Осъзнаваш, че е просто мъж с фалшиви силиконови гърди, нали?

18.   От 12 до 17, да разбира се, че е мъж със силиконови гърди.. Не ме привличат женски полови пргани.
Авторката пише, че харесва добре направени силиконови гърди или гокеми хубави естествени гърди и че иска да ги мачка.
Ако гърдите, така или иначе са силиконови, то по-нтересно е да са на мъжко тяло.
Не се интересува от отъркване с женски полов орган

19.   Авторката, как ти звучи да "се оставиш да те хване" как гледаш такова порно? Дали няма да прояви интерес? Може би не е лошо по-често да подхвърляш "на шега" идеята. Ако имате надарена позната, подхващай приказка за нея и я докарвай до циците й.
А мъжът ти с какви сексуални възможности е? Как е с повтарянето? Може би това спира интереса му - че няма да може да довърши другата?
Позволявам си да давам съвети не точно по заглавието, понеже съм сигурен, че наистина има немалко такива жени, но имат твоя проблем... Моята редовно си мачка гърдите, когато е максимално възбудена. Имам чувството, че предпочита сама да го прави (не, че аз го правя грубо - напротив, внимавам да го правя точно като нея). Питал съм я дали би пробвала чужди. Отговоря уклончиво и не мога да разбера реално. За тройка (подхвърлям и за двата варианта) не проявява интерес, но и не отказва категорично.

20.   Към 19. Аз съм споделяла, че ме възбуждат жени с големи цици, даже съм му показвала порно клипчета с такива, като загрявка преди секс, но него по-скоро други неща повече го възбуждат. Казвал ми е, че просто не си пада много по такива, не му е това чак толкова въздействащо - силиконови не можел да понася, а пък за естествените - в реалността по принцип, че рядко се срещат хем, големи, хем стегнати и неувиснали, които да вървят със стройно и слабо тяло. Било му по-важно тялото да е стегнато и хубаво, а циците и малки да са няма значение за него. Иначе няма проблеми с потентността, че това да е факторът, повтаря си ме без проблем и то скоро след първия път.

21.   до номер 2

Всъщност "ебливите"-както ПРОТИВно и ПРОСТАШКИ се изразяваш са тези с МАЛКИТЕ гърди! Категоричен факт! Много по-чувствителни са и доста обичат секса!

23.   Аз лично не съм "цицоман". Не харесвам големите, а огромните и силиконовите са ми по-скоро противни. Малки и стегнати, които да се събират в ръката. Сексът е за двама. И то от различен пол. Всичко друго е плод на скука и извращения. Покани приятелката си и се изчукайте щом ви харесва, но не намесвай мъжа си. И не мисли, че не е изневяра.

24.   Да попитам дамите: стискате ли си гърдите по време на секс (при определени обстоятелства/пози)? Тези дето го правите, имате ли "едно на ум" за чужди гърди или не? Питам заради моята... Да го схващам ли това като желание за "другото" или няма гаранции. Опитвал съм се да подхвана приказка по темата, но не поема... Специфично срамежлива е

25.   21, не правете такива тъпи категоризации, заради комплекс за малки ц*ци. Моите са някъде 90 см. гръдна обиколка, по- скоро средни, но също съм доста разкрепостена и с нагон. Не знам къде е доказано и как определи, че жените с малки гърди са по- чувствителни, но стига вече с тези ваши комплекси, защото всичко е до самата жена, а не до това колко са й големи гърдите.

26.   Авторке, приготви се мъжът ти да чука не само теб, ами и тази жена. Всеки иска само него да чукат, хахахаха

27.   До 24, аз моите ги стискам и държа, когато съм отгоре, препълват ми ръцете, не са малки и тогава ми е по-удобно така.

28.   До н.27-защо си държиш гърдите, странно ми е това...От срам ли го правиш или за да не се мяткат насам-натам...