Споделена история от Секс и интимност

За мъжете и бройките
Според вас ако мъжът е на 40+ и е имал около 30 бройки жени може ли да се определи ката женкар? Като се има предвид, че е имал само две по-дълги връзки до сега- общо за около седем години и двете него го зарязват основно заради пиене, първата има и дете от него, а при втората му връзка е изневерил и с бивше гадже.

Коментари

1.   Явно никоя не го трае по- дълго време, защото ти искаш да се "обуеш" с такъв?!

2.   Пълен боклук е, и това ти го казвам като мъж.
Но ти си знаеш, чупи си главата.
Иначе за бройката всеки лъже. Мъжете лъжат за горната граница, жените за долната. Има изключения разбира се.
И друго, ако една жена около мен е била с поне 30 мъже наистина, не бих искал и секс даже да правя с нея. Курвенско ще е, а не сексуално освободено.
Поздрави и умната!
М. 28 г.

4.   Бягай бързо и надалеч - по-добре сама, отколкото зле придружена.

5.   Не бе, глупости, какъв женкар. Женкар е да е с 300, не 30. Идеален е за теб, не му мисли много! :)

6.   При условие, че жените навъртат до 25 по толкова, не виждам проблем.
Една даже ми се хвалеше, че е правила тройки, даже беше горда.

7.   Как да е женкар? Всяка година с 2 нови жени- слаба работа е.

8.   Бройката не определя дали някои е женкар, курва или бройкаджия. Може да е бил с две, дори с нито една, но щом се литка непрекъснато и тича след всяка. Женкар е щом е готов да тича по всяка.
Съпругът ми е бил с доста жени, но не се смята за женкар. Просто му попада нещо, което му хареса, понаебът се и до там. Това си като да пиеш кафе с приятел. Искам да кажа, че такива мъже не са женкари. Женкари са тези, които са готови да зарежат всичко и да хукнат по някоя.

9.   Не, не, не. Това нещо не го приемам. А съм мъж.
Такива леки изпълнения - не.

10.   Номер 8 мъжът ти добре ти е облъчил мозъка.
Именно лесносвалигащовците са женкари, а твоят си е ъочно такъв!
За какво ми е боклук, който си топи чушката , докато е с мен тук-там, но все още е женен за мен.
Търпи си го и му вярвай!

11.   Номер 8 най-вероятно е мъж.
Съмнявам се жена да напише подобно нещо.

12.   Вярно, че наистина българските мъже са кретени!
За вас всичко е лъжа и измама...
Нещастници!
Като Ви чета ми се повръща. Невежство бива, ама бивол за мезе не бива. Прави са жените, като пишат, че от вас ни хуй, ни паре, ни магаре. Гола вода сте!
Ан