Споделена история от Секс и интимност

Наръчник на истинския мъж
Реших да напиша тази тема с цел да дам няколко съвета към другите мъже (мъж съм) Поводът е, че видях доста теми и коментари колко незадоволени жени има, които, уви, са случили на немарливи и егоистични мъже. Даже ме шокира как някакъв отишъл да се къпе, след като си направил кефа, а жена му самичка се "довършвала" с ръка в леглото .... удивлявам се как тази жена стои още с този егоист. Това е безумие. Но .... да мина към темата. Първото, което искам да ви кажа - престанете с тия сантиметри. Истинското мерило за мъжественост не е колко ти е дълъг или дебел, а колко удоволствие и наслада можеш да донесеш на жената с теб. Може и с 20 см да си, но тя да остане тотално разочарована, или пък с 10 см да я накараш да трепери от удоволствие ..... но тук определящо е отношението към нея, страстта, чувството, а не размерите на пениса ...... и няма нужда да питате една жена какво й харесва, как й харесва .... тъпо е ..... няма нужда и да го откривате, истинският мъж ще накара жената така да се чувства, че буквално всичко да й харесва с него. А на нея не й трябва много .... просто й покажете, че е желана, обичана, ценена и уважавана (във всеки аспект, не само сексуалния), накарайте я да се чувства спокойно и комфортно с вас, да се отпусне и .... ще постигнете чудеса. Тя цялата ще бъде една огромна ерогенна зона .... дори едно леко засмукване на меката част на ухото й ще я накара почти да експлодира. Всякакъв вид секс с нея тогава ще бъде уникален - без значение дали бърз десетминутен или 3 часа бавен и страстен, всичко ще се случва с огромна взаимна страст и вулкан от чувства .... защото именно чувствата правят разликата между просто добрия и разтърсващия секс. Тогава и вие ще усетите едно съвсем ново изживяване, нямало нищо общо с простото "eбане", което повечето мъже практикуват.
За истинския мъж няма по-голямо удоволствие от това да накара жената с него да полети от възбуда и екстаз .... това е истинското мерило за мъжественост, а не дали може да "чука" 1 час безспир или дали му е "достатъчно" голям .... всичко опира до отношение, до чувствата и страстта .....

Коментари

101-147 от 147

107.   Авторе,
Сетих се за това, което ми писа в началото, 38ми коментар, че ти звуча примиренчески, доста тъжна и наранена, но съм стойностна жена, да се гордея с това, което представлявам и никога да не бъда с мъж под моето ниво. Да поработя над себе си и да съм убедена, че заслужавам най-доброто.
Че аз затова те харесах, най-извънземния тук. И не само тук.
Точно понеже съм супер и заслужавам най-доброто :-)))
На нова работа съм. Интересна, пълна с всякакви предизвикателства и интересни контакти.
И знаеш ли какво? !
Би било such a success :-)) ако тази работа мобилизираше поне половината от емоционалната ми енергия…Да ме ангажира и разтърси така, както ми трябва и ми се иска. Да се чувствам не само ерудирана, полезна, а и всячески имплицирана, разбираш ли? !
Остава си само ерудираността, успеха, ласкавите отзиви.
Хората са ми далечни.
Най-доброто си стои в сподели и даже не отговаря.
Just kidding :-))
Хората са възпитани, сресани, прилично облечени, върло настроени за бизнес, програмирани да бачкат, супер, далечни и недосегаеми.
А аз искам ураган. От емоции, чувства, съпреживяване.
Дори и колежките са като…полирани, изшлайфани.
Имам колеги, възпитани, начетени. Не е там проблема.
Изобщо не мисля, че ни вълнуват едни и същи неща, хората тук и хората у нас.
Ураган ми трябва.
Ти изглеждаш на такъв. Гледаш, наблюдаваш, пазиш надълбоко, дали в един момент…изригваш и всичко помиташ? ! Без двусмислени метафори! :-)
Дали един ден някой някога ще ме разтърси както ми се иска? !
Една колежка ми каза онзи ден “Твоята държава не беше ли онази дето все беше в нечия чужда територия, винаги зависима, никога свободна? ”
Застинах.
Ей така ми действат всички тук.
Застиващо. Отчайващо незаинтересовани и безразлични.
Примери бол.
А моят ураган някъде си спи и не ми дава никакви позиви да го открия.
Но знам, че заслужавам най-доброто.
Щом съм интересна и стойностна жена.
Да не повярваш.
Ти твоята къде я намери?
За каквото и да заговоря тук, гледат учудено и празно, не ги вълнува.
Гледат само на работа, работа, работа.
Емоционалната ми ангажираност е под нулата. Умирам.
Откога животът трябва да се живее само с и за пари? !?
Въпроси, въпроси…
Риторични, може да не отговаряш.

от 12

111.   12, урагани да искаш в тоя живот! Ама не в службата - там масовката е лек бриз, усещащ се като тих вятър. Тук-там се завихря полусилен вятър, когато два бриза се счепкат за нещо или ако шефът е вятър с променлива посока.

Като те чета, явно и аз съм от ураганите. Успех с автора!

112.   Авторе, здравей любовче ;)
Другата съм, съскащата. Минавам на прибежки, на върха на ноктите си, да не ме надуши фината с чувствителната струна. Последните и два коментара са като онези песни, които човек слуша, реве, хваща най- тъпия кухненски нож и се опитва да си пререже вените от мъка или поне да си надере лицето. Понаблюдавах "мъдро" както бях почти обещала, ама не съвсем. И идвам със спешна помощ, която или ще ти даде енергийна бомба или ще ти изпъне нервите ххахахах но и в двата случая ще е бързо вливане на клетки живот.

Фината струна, да не се изнервиш сега пак ако случайно си подслушвала... спокойно, няма лични съобщения в спешната акция.
И се оттеглям с бързо тактическо отстъпление.

113.   Ее, бях пуснала линк към една песен на ZZ TOP, не са ми го публикували. Нищо, песента е "Gimme all your lovin" :)

114.   На истинския мъж са нужни 4 неща - мускули, татуировки, прическа и брада. Всичко друго е пълна глупост. Постоянно го виждам с очите си. Каква файда има от това да си културен, общителен, усмихнат и т. н., ако ти липсват горните четири.

115.   Съскащите змиярници, които сами взеха да се определят за такива, станаха досадни и скучни в последно време…Все едно и също - тотална и непреодолима, духовна мизерия и емоционална нищета, можем и без тях!

Предпочитам да си поговоря с теб, урагане! :-))
Казваш да не търся такива в службата…Там имало само лек бриз, а? !? Развесели ме!
И бриз няма, прическата ми е тотално застинала, като с тон лак върху нея…. :-))
Ураганът ще е български, то е ясно.
Тези тук не стават. Тотално безветрие, пич!

А ти, авторе, ще намериш начин да ме издириш, ако искаш.
Трябва просто малко въображение! :-)) С радост бих пила една бира или хапнала една хубава, шкембе чорба на сладка приказка (и на родна земя) с теб, като се заприбирам след време! От това пък точно глава не боли!

Приключвам с участието си тук, окончателно, че като не пишеш, вече не е интересно и темата ти замря!

от 12

116.   114, брада нямам (гладко обръснат), татуировки тоже нет, мускули, хмммм... по-скоро релеф, тренирам но не харесвам тела, надути като самуни.... прическа - нормална мъжка, нещо екстравагантно.... ставам май за... полу истински мъж, ха ха....

12, не съм изчезнал, следя зорко събитията, просто изчаквам да пооутихне малко пожарът между вас, особено ти се впрягаш доста, а другата "маца" с хищнически инстинкт се възползва от това и те атакува на прибежки...

Между другото, имам/отглеждам... котки... та съм се нагледал на междукотешки отношения, ха ха.

117.   Между другото, само уточнение - това с лекия бриз (пост 111), не съм аз, авторът. Уточнявам, понеже си ме объркала и се обръщаш към мен.

112, харесва ми изказът ти и като цяло стилът на изразяване, но наблегни повечко на благородната си котешка страна и не атакувай толкова "конкуренцията", щото и аз се чувствам неловко как да балансирам, така че да няма наранени, хи хи.... достатъчно котешки "дрязги" имам в реалния живот, не ми ги създавайте и във виртуалния, ха ха.

118.   Браво Авторе! Жената която е с теб е голяма късметлийка! Пък ако си свободен идвай ;)
Към трагичномисшещия номер 1 - ти си писал някаква ЦИГАНСКА фраза което не знам какво общо има с българките! Не сраенявай българки с МАНГАЛИ! И ако си падаш по мангалки това никой не го интересува ходи си бии си ги както ти Аресва! ; Те не са жени! Човека ти говори за истинска женствена дама!
Жена на 25 г

119.   Любовчее ххаххахах много се смях мда... правилно си усетил нещата.
Събуди "поетесата" в мен, тя по- добре да си дреме, но като започне да "съска" трябва да и дам глас.

Аз съм от онези баш лъвици
С буйни, руси къдрици
Казват: шармантана, но арогантна
Не, бе, просто брилянтна

Слънцето силно привличам
Но пред природата се спичам
Тя ми е като тотем в душата
По- скоро аз на нея в краката

Обичам да играя
По фини струни да дълбая
Развеселяват ме звуците и странни
Изправят ме на нокти нотите и жални

Но ти си кат' дипломат
Тактично направи шах- мат
Ноктите прибирам засега
Грациозно извивам снага

Кротко ще наблюдавам
Мата Хари да не притеснявам
Както вече знаеш: пак не обещавам :)))))))
Котешка натура притежавам

Без това почти ме беше "уплашила" конкуренцията с "шапки долу, вън от полезрението ми". Почти се навих шапка да си купя, та шапка в земята да ударя.

И аз имам едно черно пантерче- Бомбай, но със зелени очи.
Видях "тоже нет" в един коментар, та ти подавам страхотна руска песен, изпълнена от страхотен глас:
Серов Александр — Я люблю тебя до слёз

Прекрасен уикенд пожелавам и на теб и на Мата Хари с тънката струна :)

120.   Вярно е - даже май написах "Успех с автора! ", което би било странно, ако аз съм автора. В наши дни малко хора говорят за себе си в трето лице, единствено число.

121.   Ти сериозно ли, авторе? !?
По-добре да си беше замълчал…

от 12

122.   Н 12, навсякъде виждаш змии, душевни мизерии, емоционална нищета т. н "странно" тънкообидна... дали проблема не е в твоят приемник? !
Само ти обиждаш и то с някакви абсурдни опити да "шамариш" не по конкретни думи/коментар, а нечии души, знаеш ли що е то душа изобщо? !
Със сигурност има начин да се покажеш в добра светлина, без да имаш нужда да пръскаш кал (която някъде от теб си излиза все пак) по други.

Не съм автора само да кажа!

123.   От самото начало ме вълнува единствено и само мнението на автора. А той е достатъчно наблюдателен, за да схване идеално интимната мисъл на предишния ми коментар.
Това са си наши взаимоотношения, в които просто няма смисъл да се бъркате - не са ваша работа и никога няма да бъдат. Затова не се хабете - кучетата лаят, керванът си върви и ни май-малко не му пука за вас.

от 12

124.   За кое питаш "сериозно ли", 12??? С нещо съм те засегнал ли?? !

125.   119, "тоже нет" са 2 от общо шестте думи, които знам на руски, не се подлъгвай че съм много навътре, ха ха.... други езици са ми по-силни. Но съм доста любознателен и знам доста неща за Россия. Иначе имаш дарба за поетеса.... а може би и СИ... (доста поетеси имат и котки)

126.   Котето го осинових защото беше прекалено малко за да оживее самичко навън, пък и си беше любов от пръв поглед. Освен това си пасваме и като характери, енергия, свободни души. Иначе харесвам и уважавам всички животни. Опитвам се да им помагам когато и с каквото мога без да им преча.
Други езици са ти по- силни казваш... хммм палавник или полиглот ще рече това... ще се разберем с езиците, говоря няколко хаххах Кажи сега, как да не се развихря фантазията ми и да не ръся тука "мозък на дребно"? !
:))))))) Нее, любовче, не съм поетеса. Имам си мои си драсканици "разляти" върху листи хартия. Когато такива "вдъхновения" просто не искат да стоят мирно в главата ми до забравяне, ги пускам на воля. Пък като ги изсипя навън, се кротва положението до следващите подобни напъни.
С други креативни неща се занимавам основно ;)

Ето, че пак... чета теб, чета и фината струна и пак се надига онази невъзпитана муза, дето се "меси в чужди отношения". Упорита като костилка на... (музата, де хаххаха) сега я пускам да си повилнее, иначе няма мира.

Пак сърдита момата
Пари и огън между...
Мисли си, че огънят е душата
Не е виновна горката

Не съм поетеса
Дори понякога влизам в графа простакеса
Зависи кой ме чете
Това мен съвсем не ме е@е

Животът е шарен, красив
А аз съм си бунтар малко див
Гледам с насмешка на измислени драми
"Изпяти" на тънка струна с надежда за Грами

Щом ме вдъхновява обаче
Да ме разсмива, вместо да ме разплаче
Ще рече, че е част от животът същински
С неговите шарени явления и окраски

Фината струна иска настройка
С мечтаният мъж да се случи спойка
Иначе няма лоши намерения
Само без опит в любовни терзания

Казват: в любовта и на война - няма правила
Май към тази лема се придържа тя
Готова самоуважение да забрави
Но опонентите (на всяка цена) "ранени" след себе си да остави

Ако вложи повече чест и достойнство
Вместо манипулативното си "устройство"
Ще и запее душата в хармония
Без нужда в "сподели" да излива агония

Мата Хари, кротувай, мацка
Не съм ти враг, нито спънка
Светът не е срещу теб, дори не знае, че съществуваш
Дано и ти някой ден, в своя полза го асимилираш

Любовче, ще продължавам да надничам тук... в "чуждите отношения" :)))

С пожелания за слънце в душите и усмивки на устите!

127.   Авторе, авторе, готин си, но тук нещо те взеха на мезе…

Един мъж би ме засегнал само ако сме имали нещо и ме е предал…

Вземи прочети пак и дано ме усетиш при повторния прочит, не ми се обяснява сега 121ви коментар…:-) Петима души са го разбрали, пробвай и ти :-)))

от 12

130.   Нямам проблем да ме взимат "на мезе", 12, това е просто един форум, мислиш ли, че му отдавам голямо значение? ! Както ти писах, приемай по-леко нещата, не само тук, а което е по-важно - и в реалния живот. Това тук - в сайта, не е важно. Основното, което исках да напиша, е това в заглавната тема. Другото е просто коментари и закачки. Нищо съществено.

131.   "Други езици са ти по- силни казваш... хммм палавник или полиглот ще рече това"

А защо не и двете, ха ха?? ! Езиците затова са дадени, за да се използват. Във всякакъв смисъл и значение. С владеенето на езика чудеса можеш да постигнеш. Да омайваш и завладяваш хората...

Апропо, защо ме взимаш за мезе?? ! ... и поне с хубаво вино ли ме ползваш (за мезе), ха ха?? !

132.   Мезенце вкусно, как си :)))
Не пия алкохол по принцип, но понякога като съм в настроение "джаз" например, си пусна нещо от или в стил Peter White, пък си налея чаша хубаво, испанско червено вино и мезето... зависи хаххаххаххахах
Ноо!
Тази вечер руйно вино ще налея
Вкусното мезе да си полея
"Сподели" докато чета и се смея
Със зачервени бузки от сърце ще запея

Ти сега мен уважаваш ли маааа
Виж как страдам аз, горкатаааа
Палаво език ще преплитам
На няколко езика мъката ще изхлипам

Ще подремна секси хъркаща
Ще се събудя сладко мъркаща
Ще си спомня как за мезе съм те "хапнала"
И пак ще съм от смях паднала

Шт, да не съм чула забележки за тавтология. Не съм поетеса, само минавам да си нагледам "мезенцето".
Весел уикенд, любовче ;)))

Усмихнат уикенд и на теб, Мата Хари, на хубаво мезе с хубаво винце

133.   Благодаря ти, авторе, че с последния си, недвусмислен коментар, спука няколко доста напращели, въздушни балона тук :-)
Нарича се класа. Дискретност. Абсолютно джентълментство.
Обожавам тези безценни и мили, непредвидими подаръци на живота….

От наръчника ти струи същото. Дискретност. Класа. И любов.
Дано я намериш.

Всяка следваща дума просто би била излишна.

от 12

134.   12, въздушни балони няма тук. Има излишна драматизация. Мисля че съм достатъчно тактичен и през цялото време се стремя темата да не се акцентира върху моята лична особа. Умишлено подминавам предложения за едва ли не лични срещи, подпитвания за личния ми статус (свободен или не) и т. н., но ти непрестанно тикаш нещата в посока мен.... не съм агресивен и груб човек, затова просто гледам най-тактично да избягвам такива обсъждания, но ти наистина не усещаш. Написах ти някои препоръки, продължавам да смятам, че си стойностна жена, но това отчаяние и склонност към драматизация ти пречат адски много. Прекрасно улавям последните ти язвителни коментари по мой адрес, съжалявам, но сама се вкарваш в някакви филми и драми.

Вземи пример от "колежката" ти (която ме е взела за мезе), тя влиза с лекота, за забавление, не търси тук това, което й липсва в реалния живот, това е просто форум, няма нужда от толкова драма....

135.   ВЕЧЕ няма въздушни балони, нюанс :-))
Авторът ги изпука със замах (и ме изкефи максимално), точно на майтап ги отнесе, да! :-)) За забавление, ги направи на пух и прах, нещо обаче ги гложди и взеха да ми се обясняват тук…Нали е за забавление, смейте се де! :-))

Авторе, забеляза ли, че темата ти е най-четената тук в последните месеци?!
Мъжете веднага избликнаха гневно срещу наръчника ти, още в края на първата страница влязоха в люти пререкания с жените. Едните искат това, другите онова.
Такива като теб в реалния живот няма.
Ако имаше, щяха да се разпознаят в думите ти и да те подкрепят, да пишат тук “Така е, пич, изпитал съм го, и т.н.”
Един не го написа обаче, нито един. Забеляза ли какво писаха?! “Тя мойта се мъчи да ме манипулира чрез секса, ама я заплаших с развод и клекна, да я видиш сега как ми пуска!”
Моля?! Ти нищо такова не си писал. Още във втория ми коментар ти споменах, че такива като теб няма в реалния живот. Някой да ме опроверга?!
Наръчникът ти плаши. Всички искат такава любов. Казах любов, защото разни тук даже те обвиниха, че си описал един секс…и к’во, викат?!? Знаем го, секса.
Знаят го, грънци. И любовта явно толкова я знаят. Това, което си описал, се случва в резултат на една пълноценна комуникация, описваш крайния резултат. Без любов ще имаш такъв секс точно на куково лято. Някой да ти го написа, авторе? Някой да те поздрави за написаното?! Да ти каза, браво пич, звучи ми супер?!
Такива като теб в реалния живот няма.
Темата ти е важна заради факта, че доказва съществуването ти, в реалния живот. Имало поне един значи, реален и истински, да отсрами мъжкото съсловие. Плаши наръчникът ти. Но го четат. Четат си го, сигурно умуват и им се иска, но дотам.
Няма такива смелчаци. Да показват дълбочината на чувствата си както им го посочваш. Той ще скръцне със зъби и ще я заплаши с развод, а после ще иска да е богиня в леглото. В шестък, сигурно, ако е късметлия.
Аз говоря езика на любовта като матерен; страната, в която го упражнявам, ми даде всичко, освен любов, факт.
Затова оценявам толкова високо написаното от теб, ти си класен мъж, фин, джентълмен. Не мисля, че е изненада за теб, знаеш си го. Предполагам е цяло чудо да пуснеш тема тук, при условие, че става дума за най-съкровените неща.
Пак ти казвам, такива като теб в реалния живот не се срещат. Нито тук, нито там, никъде. И няма кой да ме опровергае.
Пишеш колко е важно да си щастлив в реалността, не тук, във виртуалната боза.
Да ти кажа ли истината?!
Ако бях щастлива в реалността, нямаше да съм тук.
Щях да се радвам на живота с втория като теб, ако изобщо някога срещна такъв и толкова.
Нямаше да си пия сама кафето на Трокадеро-то в града на влюбените, а щях да съм влюбена.
Затова наръчникът ти плаши и разговорите забиха още в началото - няма как една бяла лястовица, сама да ни направи пролет.
Апропо, ако ти се пие пролетно кафе на Трокадеро-то, заповядай!
Шегувам се, естествено!
Тръгнала съм да търся втората бяла лястовица. В страна, където и щъркели няма…
Дано поне ти, като автор на наръчника, си щастлив, реално, и пишеш от опит!
Това беше, авторе!
Жалко, че след 7500 прочита и над 120 коментара, стигнахме до кривата круша и ти си остана единствения истински мъж тук, и то какъв! Не се поучиха от наръчника ти, защото явно не са дорасли до него!
Низки страсти се развилняха, но ти като рицар, изпука въздухарските балони, изумителен и уникален, това си ти! И най-вече реален!
Остани си със здраве!
от 12

137.   Честно казано, малко повечко идеализираш нещата. Със сигурност има и много свестни мъже, аз пък не съм някакво Божество (ха ха, малко така ме описваш, погледнато отстрани), просто съм описал моя мироглед по темата. На теб ти харесва, на много други също, на някои пък не.... има жени, за които това е лигаво сигурно, хи хи... те обичат по-хард взаимоотношения... като цяло 99% от хората нямат връзката, за която мечтаят (каквато и да е тя), така че това може да ти е един вид "утеха" (че не си само ти).... важното е човек да е щастлив със себе си, другото.... ако дойде.

138.   На фона на низвергнатите бг мъже в темата, ще вметна, че и тук няма за какво да се хванеш.
Абсолютно, тъжно и скучно, консуматорско общество.
Което, за жалост, достигна и до Родината, то се видя.
Питам се, дали ако не бях дошла тук да следвам веднага след гимназията, животът ми щеше да протече другояче? !
Преди години положението беше различно….
Какво наблюдавам обаче в последните години? !
Върлуваща посредственост и лицемерно нагаждачество към силните на деня.
Аз моето място съм си го извоювала, но гледам овълчени хора наоколо. Духовното отдавна е изфирясало нанякъде.
Стана ми тъжно един ден като четях в други теми тук, как свирепо се атакуваше джендърството, заливащо ни от Запад.
Такова е. Братът на моя позната е гей. Мазен, мазен, та чак хлъзгав…От лиготии, позьорство и нагло използвачество да се намести там, където се минава на аванта.
Това ми е показателен пример как да НЕ се възползва човек от онеправданото си (уж) положение, муцайки откъдето му падне.
Понеже съм на обучение в друг град, уж космополитен, половин милионен, пак се стреснах днес. Имаше колежка румънка. Ми никой не я погледна да я попита каквото и да е. Все едно беше прозрачна. Бяхме заедно на обяд групата, ми тя само дето не се задави, от отчаяние. Аз направих каквото можах, но се вцепених от факта, че повечето си бяха на телефоните, на масата. Ето ви го, напредничавото, западно общество…
Викам си, имаме си ние наръчник на истинския мъж дето ще си остане в сподели и надали ще се разпространи извън него. Те, хората, грам не се интересуват от ближния си, ние истински мъж сме тръгнали да учим как да се справя в леглото? !? Анахронизъм някакъв, авторе, авторе, светът е полудял!
Да ти разкажа ли колко ми стана мъчно преди години, бях 2ри курс тук и от лудо любопитство, записах като опция едни скандинавски науки…Един ден, преподавателят, омъжен за шведка, пита “Някой тук да знае кой е Ингмар Бергман? ”
Гробно мълчание. Вдигнах ръка, ние всички българи си го знаем, нали? ! Отговорих, а преподавателят рече “Вие със сигурност сте от Източна Европа, за да разполагате с тази информация. ” Съм, да. И нищо оттогава не се е променило тук. Всичко материално е на почит, духовното - друг път.
Тъжна равносметка.
Чета тук и както вече писах, картинката и тук е повече от плачевна…кучетата лаят, керванът си върви…, на никого хич не му пука за лаещите! И така, до края на света…!

Тук, в столицата на любовта, много се търсят, предимно от студенти, мансардни стаички под наем, преди убежище на обслужващия персонал на богаташите…
Мечтая си да избягам от това затъпяващо, консуматорско общество, да живея само от любов и студена вода, в една такава мансардна стаичка, защо не? !? , където да обичам, да ме обичат и да правя любов до пълно изтощение…
Това е, което ме вълнува, да съм щастлива душевно, майната му на материалното.
Пускам се по течението, оставям се на съдбата и да става каквото ще! Ако е писано, добре, ако ли не - здраве!
Това беше и последното ми включване.

Предполагам разпознахте коя съм.

139.   Западните общества са тотално деградирали вече, а и чисто демографски (белият човек) изчезват със скоростта на светлината. Това е много дълга тема, по която много мога да пиша, но не е мястото тук. Младите бели (все по-малкото такива) са с промити мозъци и в главите им са ЛГБТ глупостите, "спасяването на климата", social justice (изразяващо се в толерирането и хрантутенето на всякакви маргинали и навлеци) и прочее левундерски и нео марксистки бълвочи.... не очаквай нищо духовно от тези зомбирани същества. Лошото е, че и в България върви същата тенденция, за което се грижат много и отвън...

140.   132, щом пиеш испански вина, я да те ползвам за съвет - препоръчай ми нещо хубаво от Иберийски п-ов. Червено да е, бели и розета не обичам. Може и в стихотворна форма, ха ха.

141.   До 126 - Ммм според мен имаш голям талант и пишеш много пленително възбуждащо! ;)

М28

142.   Днес разговарях с румънката. От 11 месеца била тук и щяла да откачи. Само дето не се разплака. Пита ме “Ти как изобщо се вписваш тук? ” Викам й “Не се вписвам. Нито аз съм за тях, нито те са за мен. ” Като се замисля, пропасти ни делят. Как пък един българин не познавам тук, мамка му. Нито пък българка. Точно щото не се вписваме. Емоционално. На културно ниво също. Не се имам за нищо велико, нито за нищо особено. Просто съм различна. Упреквали са ме, че реагирам винаги най-напред с емоциите, след това чак размишлявам. Естествено. Нали затова съм славянка :-))
Една от групата ми вика “Едно време бях на бригада с източноевропейци. През 1999. Изглеждаха невероятно дисциплинирани, горди хора, с достойнство. Комунизмът яко ги беше тренирал. ”…Че аз и сега съм си горда бунтарка, да не взема само да разправям как се спречках с ръководителя на курсовата ми работа в университета като ме настъпа на тема история и Русия…
Пред него се удържах, но същия ден ревах от безсилна гняв, леле за какви само ни имат тук…Мога роман да напиша.
Но съм между два стола, това е живота - нито у дома си тук, нито у дома си у нас. Както и да е.

Гледам, че има нови коментари по темата ми.
Съжалявам, но нямам намерение да ги чета.
Влизам колкото да кажа да не очаквате отговор или реакция.
Голям пропуск ще е, ако случайно авторът ми удари среща и не я прочета, но понеже това е в кръга на шегата ( и на научната фантастика), със сигурност нищо не пропускам.
То ако има нещо да става, ще се случи и без сподели точка нет. В града под тепетата, в този на влюбените, където съм или в родната ни столица, че на други места не се отбивам.
Наистина бях дотук.
от 12

143.   Н 140 "щом пиеш испански вина, я да те ползвам за съвет"

От вина почти нищо не разбирам
Но ме питаш като да отбирам
Е, и за пишман рибаря щом цацата е бяла акула
И аз като отявлен дегустатор тайната ще разбуля

"Ribera del duero"- плътно като нектар
Тъмна бездна, с аромат на тежък мъжкар
Една чаша ме омайва и приспива
Но се чувствам като лека Дива

"Albali" - леко, нежно и коварно
Като нежна жена ароматно
Мирис на цветя и мед се носи
Само да има после кой да те износи

"Pata negra" - леко влиза без да се усетиш
С тънко тръпчив вкус, да не се присетиш
Че главата бързо и без жал ще омаеш
Но даже няма да се покаеш

Ribera del duero- изба, твърди се, че всичките им вина са хубави
Albali- вино от избата на Valdepeñas
Pata negra - вино от Valdepeñas, Rioja, Ribera del Duero- това вино го произвеждат и трите изби, трябва да опиташ от всички.
Наздраве! :)

144.   Н 141 "Ммм според мен имаш голям талант и пишеш много пленително възбуждащо! ;)"

Благодаря с усмивка свенлива
Но в погледа закачка шавлива
Гордо се пъчи "поетесата" в мен
А аз търся с очи този "мен"

Моите драсканици като възбуждащи оценил
Дори пленителни казва, ахх, колко мил
С мисъл за теб кратък шепот ще драсна
Дано с топла усмивка те шашна

Когато си самотен, блуждаещ, без сън
За анонимната"поетеса" спомни си и погледни навън
Ще съм някъде там из вселената, мечтаеща
Сладки мисли и розови сънища раздаваща

Покани ме, подай ръка, усмихни се
На моят бял облак, без условия качи се
Не питай за име, за нищо не питай
Прегърни ме през кръста нежно, не стискай

Вдъхни от аромата на сутрешна роса в косите ми
Опитай вкуса на страстни мечти от кожата ми
Вдигни ме на кръста си, завърти светът около нас
Не знам дали за вечност, ден или час...

Стискай, не пускай, пий ме задъхан
Буйно с мен танцувай, както никога надъхан
Името ми е Страст, кажи го, крещи го
С устни по кожата ми седефена напиши го

Черна дупка, Бинг- Банг или Нова
Заря, звезди... или млечен път е това
Трябва да тръгвам, аз съм само мечта
Толкова жива и истинска, колкото (е) ще е и ТЯ

Поздравче и благодаря :)))

145.   Поетесо, ша са карамИ...

До оня ден ми пишеш "любовче" и "мезенце",
днес в стихове се сваляш с друго мъжленце...

Ха ха, ето и аз мога да се изразявам в стихове. Но ме домързя да се напъвам за още, не е моето амплоа като цяло.

П. п. : 'аресах си дел дуеро-то, ще взема да го пробвам, да видя какъв ценител си.

146.   Вари го, печи го- Ганьо си е Ганьо! Не трае дълго да се преструва...

147.   144 - Великолепна, без кавички поетеса на страстта ;) намери ме за дълбочина в думите - поети4но мейл бе ге

148.   Авторе,
Ти май го правиш нарочно…
Пак да те попитам, ти сериозно ли? !
137ми коментар е уникално неадекватен точно тук…
Отщя ми се да обяснявам защо…
Утеха вика…
Хващам си багажчето начи и потеглям за Луната, тя е пътеводния знак на зодията ми, дано онез там лунатици, ме разберат…

Тук буквално ме цапардоцаха с посредственост и нагаждачество, егати…
След два дни обучение само, лекторът самоволно реши, че нещо му е лошо, привика ни на третия ден да се подпишем за присъственост и минути след това заяви, че анулира 3те оставащи дни обучение по здравословни причини…
Защото всъщност ще му ги платят без да ги работи, такава е системата…, тук е ваканция и сигурно ще си гледа хлапетата в къщи…Призля ми…
Дръж се, Луно, пристигааааам….
от 12

150.   147, не знам защо реши, че търся някого за "дълбочина в думите" просто си драскам тук.

151.   12, както ти написах, малко в повече обичаш да драматизираш нещата. Отпусни се, карай го по-леко, не прави драма от всичко. Важи и за реалния, и за виртуалния живот. От всички твои постове струи някакво отчаяние и примиренчество. За да ти е наред външният свят, първо трябва да оправиш вътрешния си свят.... т. е., вътрешното усещане и мироглед. Негативизмът не води до нищо добро. Това излъчваш, това и получаваш.

152.   Авторке, все още ли си вярваш, че някой мъж ще ти повярва на женските ти простотии, пробутвани от името на мъж? !?
Наистина ли ни мислиш мъжете за толкова тъпи и наивни, че да ти повярваме на измислиците, че и даже се ядосваш, когато някой мъж не ти вярва, и съвсем правилно те изобличи в измама? Наистина ли не се усещаш, как сама си издаваш истинския пол, посредством непрестанно използване на типично женски думички от женския речник, които само жените използвате? Особено в коментар №97 окончателно и безвъзвратно си осра женското прикритие, с тези женски думички "женомразец, комплексар, ганьо" и тем подобни, които само жените използват, и тук-там някое феминизирано педалче, с обратна резба. Тук жените изпадат във възторг от коментарите ти и те насърчават и окуражават не за друго, а просто защото си тяхно себеподобно, и мислиш като тях. Истинските мъже обаче, НЕ можеш да заблудиш!!! Мъжете сме по-интелигентния пол (разумни, логични, анатитично мислещи) и жените нямате достатъчно акъл, за да ни заблудите, или поне ще ви е много трудно! И, "наръчникът" ти, дето си го изцвъкала, изобщо не е никакъв наръчник, а една огромна женска простотия и върволица от женски претенции и лигавщини, какъв трябвало да бъде "истинския мъж" според извратените женски представи. И, ти тази твоя женска простотия си я представяш от името на мъж, мислейки си, че така по-лесно ще я пробуташ на мъжете, ама НЕ си познала!!! Ти НЕ си мъж, и никога няма да бъдеш! Ти си ЖЕНА, родила си се жена. А щом си се родила жена, значи жена ще си останеш до края на мизерния ти живот, и жена ще си умреш! Мъжете са по-висшият пол, винаги са били и винаги ще бъдат, а ти никога няма да бъдеш от него! Примири се с тази жестока за теб реалност, или едни други мъже, с една друга религия, ще дойдат лично да ти го докажат!!! Важи и за всички останали самозаблудени патки като теб в този сайт! Считайте се за предупредени!

153.   Авторке, все още ли си вярваш, че някой мъж ще ти повярва на женските ти простотии, пробутвани от името на мъж? !?
Наистина ли ни мислиш мъжете за толкова тъпи и наивни, че да ти повярваме на измислиците, че и даже се ядосваш, когато някой мъж не ти вярва, и съвсем правилно те изобличи в измама? Наистина ли не се усещаш, как сама си издаваш истинския пол, посредством непрестанно използване на типично женски думички от женския речник, които само жените използвате? Особено в коментар №97 окончателно и безвъзвратно си осра женското прикритие, с тези женски думички "женомразец, комплексар, ганьо" и тем подобни, които само жените използват, и тук-там някое феминизирано педалче, с обратна резба. Тук жените изпадат във възторг от коментарите ти и те насърчават и окуражават не за друго, а просто защото си тяхно себеподобно, и мислиш като тях. Истинските мъже обаче, НЕ можеш да заблудиш!!! Мъжете сме по-интелигентния пол (разумни, логични, анатитично мислещи) и жените нямате достатъчно акъл, за да ни заблудите, или поне ще ви е много трудно! И, "наръчникът" ти, дето си го изцвъкала, изобщо не е никакъв наръчник, а една огромна женска простотия и върволица от женски претенции и лигавщини, какъв трябвало да бъде "истинския мъж" според извратените женски представи. И, ти тази твоя женска простотия си я представяш от името на мъж, мислейки си, че така по-лесно ще я пробуташ на мъжете, ама НЕ си познала!!! Ти НЕ си мъж, и никога няма да бъдеш! Ти си ЖЕНА, родила си се жена. А щом си се родила жена, значи жена ще си останеш до края на мизерния ти живот, и жена ще си умреш! Мъжете са по-висшият пол, винаги са били и винаги ще бъдат, а ти никога няма да бъдеш от него! Примири се с тази жестока за теб реалност, или едни други мъже, с една друга религия, ще дойдат лично да ти го докажат!!! Важи и за всички останали самозаблудени еманциПатки като теб в този сайт! Мъжкото възмездие ще ви сполети, съвсем скоро, и тогава ще плачете с глас от мъка и болка! Считайте се за предупредени!

154.   153, искрено се посмях докато чета този миш-маш от комплекси, злоба и неудоволетвореност от живота... как живееш с този негативизъм, нямам идея. Наистина си за съжаление.

Най ми харесва как държиш да ми обясниш, че не съм мъж, а жена.... даже и caps-а си включил, ха ха.

155.   На Луната ми е по-добре…Вие тук и идея си нямате какво е това ТАКТ…
Както казах, н 151, по-добре да си беше замълчал отколкото да ми бъркаш с нож в раната.
Толкова.
от 12

156.   154, няма нищо смешно в самата обективна истина за теб, която аз просто констатирам за драгите читатели(ки), които още не са наясно с истинската ти самоличност. Комплекси и злоба обикновено имат жените от това, че не са мъже, и вечно се опитват да се правят на мъже, но винаги неуспешно, като теб. Миш-маш е в твоята глава, промита с извратен феминизъм, а аз съм си много позитивен, не ме мисли. Скоро на всички жени ще ви се доплаче-дореве с глас, когато нахлуят брадатите мъже от югоизток, и ви направят техни секс-робини и слугини за цял живот!!!

157.   156 "Скоро на всички жени ще ви се доплаче-дореве с глас, когато нахлуят брадатите мъже от югоизток, и ви направят техни секс-робини и слугини за цял живот!!! "
Ти вече розови сънища сънуваш с тях, така обнадежден, така ти се ще да си им секс робиня. Спокойно, поддържай дупарата чистичка, няма да те пропуснат.
Нас, жените не ни мисли, не сме ти конкуренция, ще ти ги подарил всичките да им се радваш. А пусни сега малко порно с брадатите мъже от югоизток и се наслаждавай.

158.   №157, ужас!!! Как можа да напишеш такъв отвратителен, грозен, просташки женски коментар за мен? Бил съм сънувал розови сънища с тях, бил съм обнадежден, че и чак ми се било щяло да съм им секс робиня? !? Монико, чуваш ли се какви простотии ги дрънкаш, сама вярваш ли си? ! Не сънувам никакви "розови сънища" с тях, и не ми се щат гнусотиите, които ти описваш. Мен не ме мисли, мен ще ме пропуснат, защото съм мъж, така че няма нужда да си поддържам дупарата чистичка. По-скоро ти ще трябва да си поддържаш п*тарата чистичка, че тези мъже искат и деца! Порно не гледам, нито съм гледал, нито пък някога ще гледам, защото ме е гнус. Не се безпокойте, достатъчно време ще имате жените да им се наслаждавате, след като баба Меркел ги пусна в цяла Европа да ги "интегрира", не розови, ами черни сънища-будни кошмари ще сънувате!!!

159.   Аман от комплексирани "мъже", висящи в този сайт, за да плюят по цял ден жените. Обръщай резбата и да не ти пука за жените, така ще си щастлив... разбрах, че съм "жена", останалите "коментари" можеше да ни ги спестиш. Умирате да осерете всяка тема някои потребители....

160.   Н. 34, н. 16 съм благодаря ти за мнението. Да, не е лесно. Имаме и дете....

101-147 от 147