Споделена история от Секс и интимност

Наръчник на истинския мъж
Реших да напиша тази тема с цел да дам няколко съвета към другите мъже (мъж съм) Поводът е, че видях доста теми и коментари колко незадоволени жени има, които, уви, са случили на немарливи и егоистични мъже. Даже ме шокира как някакъв отишъл да се къпе, след като си направил кефа, а жена му самичка се "довършвала" с ръка в леглото .... удивлявам се как тази жена стои още с този егоист. Това е безумие. Но .... да мина към темата. Първото, което искам да ви кажа - престанете с тия сантиметри. Истинското мерило за мъжественост не е колко ти е дълъг или дебел, а колко удоволствие и наслада можеш да донесеш на жената с теб. Може и с 20 см да си, но тя да остане тотално разочарована, или пък с 10 см да я накараш да трепери от удоволствие ..... но тук определящо е отношението към нея, страстта, чувството, а не размерите на пениса ...... и няма нужда да питате една жена какво й харесва, как й харесва .... тъпо е ..... няма нужда и да го откривате, истинският мъж ще накара жената така да се чувства, че буквално всичко да й харесва с него. А на нея не й трябва много .... просто й покажете, че е желана, обичана, ценена и уважавана (във всеки аспект, не само сексуалния), накарайте я да се чувства спокойно и комфортно с вас, да се отпусне и .... ще постигнете чудеса. Тя цялата ще бъде една огромна ерогенна зона .... дори едно леко засмукване на меката част на ухото й ще я накара почти да експлодира. Всякакъв вид секс с нея тогава ще бъде уникален - без значение дали бърз десетминутен или 3 часа бавен и страстен, всичко ще се случва с огромна взаимна страст и вулкан от чувства .... защото именно чувствата правят разликата между просто добрия и разтърсващия секс. Тогава и вие ще усетите едно съвсем ново изживяване, нямало нищо общо с простото "eбане", което повечето мъже практикуват.
За истинския мъж няма по-голямо удоволствие от това да накара жената с него да полети от възбуда и екстаз .... това е истинското мерило за мъжественост, а не дали може да "чука" 1 час безспир или дали му е "достатъчно" голям .... всичко опира до отношение, до чувствата и страстта .....

Коментари

51-100 от 147

53.   40, ти си ми пределно ясен!
Ти си онова инженерче, което уж било само с една жена през живота си, а сега иска да е с много и си търси и любовница.
На мен ми е ясна ситуацията в дома ти.
Причината за нея си единствено ти! Гледаш от години порно, понеже си такова дърво, че изобщо не знаеш как да предразположиш една жена за секс. Само непоглеждана жена може дотам да си изпусне нервите, че да започне да ругае и да обижда.
Заминал бил на гребане, а жена ти заминала на ебане. Деца на 13 и 15 години се отглеждат вече сами.
Когато обаче децата са били наистина налки си зарязвал жена си сама, за да ходиш на спорт и по проститутки, а тя е отнасяла всичко. И като започнете да се мислите за много оборотни мъжете като станете на 50-55 чак на смях ме избива. Кожата ви е сбръчкана и провиснала между врата и брадичката, е да речем че тонирате многото прошарена коса, но иначе сте във втора младост, нищо че и ерекцията ви не е същата.
Жал ми е за жена ти на какъв мижитурко е попаднала!

54.   До 48, а на мен за какво друго ми трябва мъж, освен за секс? Изкарвам достатъчно пари, а на мен деца не ми трябват, но на мъжа до мен му е фикс идея да се репликира.
Но мъжете, които правят качествен секс са толкова малко...

55.   Номер 52, ако жена ти имаше акъл за 2 стотинки досега да те е напуснала.
Явно вие двамата сте търкулнало се гърненцето, намерило си похлупачето - нито един от двама ви не е читав.
Ти имаш психика на изнасилвач, който е готов да вземе секс, дори жената да не го иска.
Тя има психика на жертва, щом е склонна да го дава на човек като теб.
Намерили сте се.

56.   Авторът:

Тук пак го обърнахте на оплюване на жените/мъжете, кой какво можел да даде, да вземе .... неслучайно имате/сте имали такива токсични връзки. С това мислене ......

57.   53, грешиш. Жена ще се държи зле с мъж когато разбере че може да го върши безнаказано. Може да има и изключения но са рядкост.

58.   Така е авторе. Която се осмели да говори или пише за размера или неща от рода на "няма да го усетя" когато ти е среден размер (тоест нито най малък нито най дълъг) ми иде да я плесна и не по приятелски начин (може би го казват или пишат от злоба). Никога не съдя жената по гърдите - дори харесвам да не са толкова големи ама ако има , все пак ествени да са, няма лошо

59.   53, успокой се, малко поизнервена ми се виждаш.
Сетих се за историята на вибратора.
Интересното е че е измислен не от инженерите, а от английските лекари през 18ти век. Тогава лекували истерията при жените със специален вагинален масаж който докарвал жената до състояние което премахва истерията. На състоянието не му викали оргазъм понеже се считало че не съществува при жените.
Имали доста пациентки и ръцете им се уморявали. Затова лексрите конструирали първите вибратори.

61.   До 55,
Очевидно жена ми няма акъл за 2 стотинки (навярно ти имаш).
Аз никога никого не съм изнасилвал. Когато ми трябва секс го искам от жена си вместо да ходя да го търся другаде.
Бай дъ уей, тука май доста жени коментират наръчника на мъжа. Прилича ми на конфликт на интереси. Рибата разказва какво според нея трябва да прави рибаря.
Освен това всеки се е убедил че жените едно приказват а друго вършат. Ако поразгледате другите постинги, ще видите че доста жени изневеряват с мъже под нивото на съпрузите им и след това съжаляват. Понеже имали вайб и им давали емоция (но нищо друго). Често дори не са доволни и от секса с тях.
Случва се също добро и възпитано момче да заведе девойка на бар, а тя там да започне да се натиска с някой друг пич, дето го познава от 10 минути.
Така че какви мъже харесват жените и от какви искат секс са понякога доста различни неща.

62.   Авторе,
Разводниха ти темата с вечната междуполова война, жалко!

Да те попитам аз, ако действаш както си описал по-горе, кажи ама честно, само дълги и щастливи връзки ли си имал? ! :-))
Питам щото мен ако ме любеха по подобен начин, никога нямаше и да помисля да си тръгна :-)

от н 12

63.   62, принципно много от знанията и разсъжденията ми съм ги придобил с времето, така че не винаги е било така. Не съм имал и много връзки, защото си имах някои вътрешни "демони", с които се борех и които ми пречеха въобще в живота.... и предпочитах да се справя първо с това, а не да влизам във връзки, изпълнен с несигурност и комплекси. Отне известно време, та по това време съм избягвал да се обвързвам. Винаги съм искал, ако имам жена, то да бъде пълноценна и хармонична връзка. На 100%.

64.   Н 62, ти ли онази, която иска сайта да се променя, защото искаш да го ползваш за запознанства? Няколко пъти в този пост се опитваш да се пробуташ на автора и явно не разбираш тактично отбиване.
Ще ти кажа нещо по женски, щом в реалния живот никой мъж не те люби така, че и повече... има нещо отблъскващо в теб.
Да вземеш да се спреш малко или поне да се огледаш в реалния живот и адаптираш/ промениш каквото трябва за да те пожелаят за страстен, разтърсващ секс.

65.   Авторе, познах те от друго място. ;)
Чела съм доста твои размисли и много ми допада твоето мислене, смятам, че точно по този начин трябва да разсъждава всеки съвременен мъж, но уви, в реалността дори 50% не мислят като теб. Имах наглостта да ти разгледам и снимките, симпатяга си. Въпросът ми обаче е, защо мъж като теб е необвързан, като жените УЖ се избиват за такива мъже? Ти ли си прекалено придирчив към жените или ние искаме мъже като теб, но само на думи? Извинявай за личния въпрос, просто мен определено ме заинтригува, но съм жена с дете ;)

66.   64, 62 Е авторКАТА, представяща се за мъж и хвалеща се сама себе си, защото няма кой мъж да я захвали. И изобщо толкова ли сте тъпи всички коментиращи, че да не се усетите, че темата е измислена от жена, която си фантазира, как иска тя мъжете да се държат с нея? !

67.   Авторе,

Всички си имаме своите демони, не си само ти!
След като прочетох последния ти коментар, ми дойде следната асоциация - чувствителен, фин, внимателен, нежен…, но несигурен и плах!
И понеже съм пак аз и ужасно бясно ти се слагам :-))), разбра го, нали? :-))), ще ти споделя тук пред всички, че няма начин да си деликатен, нежен И нахакан и безпардонен - взаимноизключващи се понятия са!
Просто си имай едно наум, че най-стойностните перли, винаги са скрити…
Дано има повече като теб!

Желая ти крепко здраве и много късмет!

от 12

68.   66 не знам дали е така. Мисля, че ако беше тя, щеше да се "приеме" от позицията на автора и да продължи темата с нещо като "и заживели те щастливо".
Тя в няколко коментара се опитва да се пробута, но авторът отговаря като тактично пропуска частта, която тя после още по- усърдно притиква... да не би да не е разбрал първите няколко пъти.
Не мисля, че са един и същи човек. Нейните писаници се разпознават лесно, току се хвърли да скастри някоя жена в опит да изпъкне за пред мъжете, белким някой възхитен и предложи да я "люби страстно и всеотдайно" и вземе за перфектната съпруга, ама нали щот' по- неутрална била (нейни думи) та изгубено сред масата "диамантче".

69.   До 66: аз съм май "най-тъп", защото не знам, че съм жена, благодаря ти, че ме светна... ако не ти харесва темата и я смяташ за измислена, просто не я посещавай. Не е нужно да ми обясняваш какъв пол съм.

65: бъркаш сме с някого. Почти никъде не пиша, нямам и профили в социални мрежи, снимки трудно ще ми видиш. Но се радвам, че явно има и други с подобно мислене.

До 12: не се притеснявай, пиши си, каквото ти идва, харесват ми коментарите ти. Но помисли малко над съвета, който ти дадох някъде по-надолу.

70.   Авторе,
И твоите коментари много ми харесват - личи си, че си хубав човек и интересен мъж!
Благодаря ти, че ме окуражи! Определено ще послушам съвета ти!
Нека се сбъднат мечтите ти - това е най-съкровеното ми пожелание към теб!

от 12

71.   До 70, авторът:

Мерси. Най-важното е да се самооцениш първо сама, не да чакаш някой мъж да ти го даде. Той и да те оцени подобаващо, ти пак ще изпитваш съмнения, защото вътрешната ти несигурност няма да ти позволи да се отпуснеш и да бъдеш щастлива, вечно ще те човърка. Никога повече не си и ги помисляй тия неща, че си незабележима, невзрачна и т. н., защото ти това и излъчваш, нормално и другите така те приемат. Вътрешната увереност е ключов фактор. Пълно е със жени, които не са някакви кой знае какви красавици, но им се лепят, защото вътрешно са самоуверени и то това се усеща. Ти не знам на външен вид как си, но едва ли си някое женско Квазимодо, така че няма от какво да имаш комплекси, вътрешно си личи, че си красиво същество, изхвърляй всякакви комплекси и неувереност, имай самочувствие, че си изключителна жена и ще видиш как всичко ще се промени. Ако ти е трудно сама да се справиш с промяната на съзнанието си, потърси помощта на добър психолог, няма нищо срамно.

72.   Авторе,

В живота е точно като в този сайт - ти споделяш най-съкровени неща, отваряш си душата, цял наръчник на истинския мъж си им спретнал (и им го сервираш наготово - да черпят опит и да се учат), а видя ли как ти отвърнаха? !?
Чувствителните души си остават неразбрани, кучетата ги яли…!
И тук се оказа същия змиярник като в реалния живот - само да си малко по-различен и човечен…, директно те смачкват, поругават, сравняват със земята, буквално!
Имаш си демони, и аз си имам, кой ли ги няма? !?
На мен това не ми пречи, даже е адски привлекателно, никой не се занимава с перфектни хора…
Искам да вярвам, че наистина някой ден ще се размина с такъв като теб, но както никога досега, ще ме забележи и ще ме заговори…и ще ми излекува всичките душевни рани по-добре и от най-реномирания психолог…
Защото имам представа за това, което съм, мога много да дам, но никой не ще да давам, разбираш ли? !
Искам да престана да заспивам и да се събуждам все сама…
Искам да потъна и да се изгубя в едни очи и дотам…
Да мога всичко да кажа и чуя, да съм волна като птица и същевременно да не мога без него…Да съм разбрана и необходима…
Ти написа разни сексуални неща тук. Хареса ми, защото е истинско. Може би не си го имал, но го искаш.
Всички го искаме.
Сигурно е благодат да те познават до мозъка на костите ти и пак да те искат, въпреки всичко.
По-велико и от най-убийствената, психоложка терапия…
Това беше моят отклик на твоята тема.
Наистина бих искала да познавам човек като теб, макар и отдалече. Защото си е рядкост!
А да, и жена да си, пак бих искала да те познавам!
Ама не си, няма как да си! :-)) Говори женската ми интуиция!
Жените искат да им се случи точно това, което описваш, но си го мечтаят тайно, няма да го разкрият!
Бъди здрав, а аз вече съм по-уверена и нахъсена, дори и само заради това, че насред всичките плюнки тук, се разбрахме и подкрепихме!

от 12

73.   Авторът:

Виж, по отношение на неверниците и хейтърите тук, разликата между мен и теб, е че ти им отделяш прекалено много внимание, аз отговорих 1-2 пъти, пък който ще да ми вярва, не ги мисля въобще толкова. Не трябва да обръщаш чак толкова внимание. Така само се затормозяваш с глупости.
Иначе, радвам се, ако съм ти повлиял положително, значи е имало смисъл. Макар че го написах с насока към мъжете, но нека и жените са наясно как трябва да бъдат обгрижвани и ценени, а не да се задоволяват с трохи, както правят повечето.

74.   Как ще се държи мъж с жена зависи и от жената.
Като вземат да я блъскат хормоните и почне да се звери и крещи за каквото се сети, да отказва секс, да прави драми от нищо, ще видим какво ще прави истинския мъж.
Автора май не е опознал жените достатъчно. Има още доста хляб да яде.

75.   Аз потвържадам, че по отношение на темата с размера е прав, моя не е голям, но за сметка на това е работлив и чевръст. За свирки много момичета са ми казвали, че им е идален, както и за анален секс.
Единственото, с което не мога да се съглася е между редовете и то е прекалената предвидмост и наистина леко женско разсъждание и мекота. Не мисля, че автора е жена, просто мисленето е малко нагаждаческо.

С тези разсъждения първо ще ти се радват и ще те заблудят, че си прав, ще ти галят егото и изобщо "лееле, какъв мъж". Максимум за 2 седмици ще си им писнал вътрешно, но ще те сложат на котлона, ако си изгоден под някаква форма за бъдещето им и варят, лека-полека, както се вари жаба.... и накрая си сварен пудел.

Жената не бива да чувства сигурност и спокойствие, това и носи скука, разберете го! Тя може да се стреми към това, но получили го, КРАЙ и пламенните сексуални отношения са заблуда. Ако някоя го казва или се самозаблуждава и не го е разбрала или просто лъже от срам и неудобсто. После се отива тайно в някой хотел и я скъсват от ебане, както истински и се иска на душичката, защото разбиращия, грижовен пич е скука.

Грубостта в секса и налагането на мъжката воля, МАЛКО над женската е много важна, за поддържането на интереса и в сексуална посока. И тук не говоря да се държите, като падари, говоря за това, че мъжете трябва да са водещите, а това описание на автора е толкова мека мара, че определено не е това. Която ти се радва, да знаеш, че те лъже или не е на ясно със себе си.

76.   Здравей авторе,

Съзнателно изчаках известно време да се съберат коментари, прочетох ги наведнъж чак днес! :-))

Към твоите думи - мисля, че мъжете, към които е отправен наръчника ти, го възприемат като крайно неприемлив…, веднага пояснявам защо : не може мъж да е мекушав, нежен, любвеобвилен и т. н., равнозначно е на слабост, нерешителност, символ на “путьо” и “чехльо”, да подгъзува на някоя си там, фльорца, дето заслужава по-скоро да я опънат яко и да й затворят устата с великолепно надървен х*й :-))
Нарочно го написах вулгарно…, това усетих в повечето мъжки включвания тук!
Мъжът грабва/покорява/обладава/яко наебава, това е извода! Няма не искам, няма недей! Еми кво, така излиза, не си го измислям! :-))
Затова го подминават и оплюват, наръчника ти…
Мислят, че бленуваме за грубост и сила…

Сексът обаче може да е много як и като е нежен!
Аз например бих полудяла да ми разкъсат дрехите от страст, да, но мога силно да копнея и да ме разсъбличат с устни, но пак да е влудяващо страстно…
Сложно е…
Няма черно и бяло…
Не бих залитнала по грубиян! Бих искала да действа като по твоя наръчник, но да го чувствам достатъчно близък, за да му прошепна “Не ме оставяй да спя тази нощ…”, примерно, което означава много добре да си направи сметката как точно ще ме държи будна с часове :-)) Изобщо да не се кани да ме тъпче грубо, въобразявайки си, че възбудата ми ще расте…! Ако ме познава достатъчно добре, ще знае какво, къде и как!
Не мисля, че жените харесват да ги опъват брутално по хотелите…
Сексът може да е брутално възбуждащ и як преди още да е проникнал в теб - от емоцията, тръпненето и очакването да се случи, може да се побъркаш!
Затова толкова харесах наръчника и писах сто пъти тук! :-))
Дори и само да заспиш сгушен в любими ръце, може да те подмокри по най-жестокия начин!
Който разбрал, разбрал.
Със сигурност има поне един, нали авторе? ! :-))

Пак от 12

78.   До 75:

Виж сега, това да се държиш хубаво с една жена не знам защо реши, че е равно на това да си "мека мара" и едва ли не мъж-мухльо?? ! ... нито съм от тези, които по цял ден търчат подир жената и я задушават с "внимание", стремейки се да й угодничат за всичко, нито съм някой безхарактерен "чехльо" и "мухльо". Конкретно за секса - можеш да доминираш жената и по интелигентен и нежен начин, колежката 76 (номер 12) много добре го е описала как става, не е нужно някаква грубост.... интелигентният мъж знае границата, знае как да е инициативен, без да е груб, знае как да смесва страст, нежност, бързина и т. н...

79.   76, съгласен съм напълно с всичко, което си написала (с риск пак да ме обвинят, че аз съм ти, но хич не ми дреме). Аз винаги съм бил с по-различно мислене (още от малък) по много от нещата, "характерни" за "истинския мъжкар". И нито съм със слаб характер, нито някакъв чехльо... не обичам да се перча дори и да имам с какво, за мен това е комплексарщина, един мъж, ако е истински уверен, няма нужда да го демонстрира, той просто го излъчва. Прмерно, дори и да си купувам някоя дреха от реномиран бранд, гледам да няма някакви огромни надписи, примерно на половината тениска изписано с големи букви "BOSS", изглежда ми комплексарско, все едно ходя и се пъча "гледайте ме, аз нося Hugo Boss".... предпочитам дискретния стил. Може и да не съм прав, не знам, но така ги виждам нещата, така ги и харесвам. Същото е и за секса.... може да съм бил, примерно, с най-красивата жена на света (което е доста субективно понятие де, но това е просто пример), но никога няма да го заявя пред някого, за да се похваля. Имам самочувствие, но не обичам перченето и демонстрацията тип "виж ме кой съм аз", така характерна за доста мъже.

80.   Жена съм, авторе мисля по същия начин, точно си го написал, така е. Размерът на пениса не е определящ, отношението и уважение към жената мъжа до нас са важни
,

81.   Авторе,
Прочетох отново коментарите по темата ти и изводът е един : мъжете не застанаха на твоя страна, не те подкрепиха, поне не явно, по-скоро се опитаха тотално да опорочат интимните отношения между мъжете и жените - едните били такива, другите онакива…Тръгват на (излишен) бой с развяти байряци! :-)) Ще сринат женското съсловие, ужас! Обичали сме били да ни блъскат и насилват, брей!
Мъжът по гръб не пада, няма начин - той трябва да е все отгоре, сила да показва, да се доказва, той май само за блъскане става, така ли? !?
Не знам дали си намерил и един съмишленик, авторе??
Аз като те прочетох, се сетих…знаеш ли за кое? ! За дивните разкази на Йовков, за бялата лястовица…
Нито за миг не си помислих, че си жена, въпреки, че тотално и емоционално, детайлно и истински описа точно моите мисли!
Казах си, така значи…Не е само моята, развинтена фантазия, не съм се чалнала от безлюбовие и безсексие, имало и друг да го възприема, мисли и чувства като мен, не е безнадеждно, това наше, овълчено съвремие!
Имало бяла лястовица, дано не е само една, дано не е само виртуална, дано са повече!
И само да отбележа, една жена наистина престава да желае мъж, с когото не й е хубаво - или си пасваш с някого емоционално и сексуално, тясно свързани са, или се мъчиш като грешен дявол цял живот!
И малко за “мъжкарите”…
Не, гроздето не е кисело :-) Смешни са ми, със стойките, чалъмите, бройките…
Винаги съм искала да е само един, само за мен.
Една жена се печели с отношение, мъжете все си мерят…я възможностите, я атрибутите!
Сбъркан свят!
Дай ми едно голямо сърце, има ли любов, и останалите…органи се уголемяват, това в кръга на шегата! :-)) щото без любов и тояга да е, майната й!
Коментарите тук ме озадачиха…
Пак добре, че се намери една бяла лястовица да ни накара да се позамислим…!
Късмет от мен, авторе!

от 12

82.   Все още се чудя как е възможно да има толкова неуки мъже, които продължават да си мислят, че жените не изпитвали оргазъм и нямали нужда от секс.
Жените отказват секс само на некадърните егоисти, които ги оставят незадоволени и раздразнени.
Добрите любовници са малко.

83.   Ако трябва да напиша тема “Наръчник на щастливата жена”, знаете ли какво ще има вътре? ! “Прочетете темата за наръчника на истинския мъж и всичко ще ви се изясни! Защото там, където има любов, става точно това, описано от автора! ” Кратко, точно и ясно!
Не мога да говоря с генерални заключения за всички мъже, но добрият любовник е такъв, когато е обичан и желан!
А когато обича и желае и той самия, става неописуемата симбиоза, която ни поднесе автора на темата!
Аз например съм имала случай да не искам достатъчно мъж и не ми се получи…Никога повече!
Като погледна темите от първата страница на вълнуващия ни раздел, ми се изправя косата и втрещява окото! Мъжете разпитват за разни невероятно лични, сексуални предпочитания, кой как правел еди какво си, къде и как свършвал, колко пъти, …, жена се чудеше защо не я целуват по време на секс…? !?
Не знам какво да кажа…
Това е нещо, което ти идва отвътре с конкретния човек, няма закономерност, няма норма…, така както и вечния проблем с пустите размери - като искаш някого и си имате тръпка, цялото ти тяло е ерогенна зона и само този единствен човек те кара да се чувстваш така! Те, вибрациите, са толкова силни, че тялото ти реагира, чисто химически, на човека до теб…Как та не, и на бавен огън да ме пържат, няма да споделя подробности за това с когото и да било…
Не разбирам тази показност….
Изобщо не бива и да докосваш човек без да го желаеш неистово и лудо…От една целувка понякога стават чудеса…
Не е неземен любовник, а обича и го обичат.
Не всеки, с когото си лягаш, е добър любовник. Защото хората се мятат в креватите без да имат емоция и тръпка заедно.
И после мъжете били груби, жените били курви.
Ми не е така.
Стават големи разминавания и разочарования когато просто не се обичат.
Аз затова ако изобщо бъда с мъж, отново, някога, ще бъде единствено и само защото ми е в сърцето, най-вече, и ми е влязъл и под кожата, естествено.

от 12

84.   До 82,
Би ли споделила колко от мъжете с които си била са били неуки в секса и колко са били добрите любовници?
Не те питам дали ти научи някой мъж на секс понеже ми се струва че много от жените не знаят как става тази работа. Очакват мъжа да се справи сам без тяхна помощ.
Аз лично имам наблюдения от моята жена и от това което са разказвали моите приятели за техните.
Понякога моята като си удари спирачката, каквото и да правиш, нищо не излиза. А причини колкото щеш- качила 1 кг., някоя колежка я обидила, някоя приятелка я ядосала, пералнята ще свърши след половин час и т. н.
А по принцип стига до оргазъм (ако не се спре), само че веднъж на 1- 2 седмици и стига. Тотално се разминава с моите нужди от ежедневен секс.
Лятото прекарахме известно време на вилата на морето и там правихме секс почти всеки ден. Дори тогава сама искаше. Но като мина жегата нещата се върнаха на старото положение.
За мен асексуалноста е психологическа нагласа при жените.

85.   Съгласна съм напълно с номер 12, но съм жена.

86.   Номер 75, вероятно си някой самонадеян рогат представител на зодиака, но далеч не на всички им допадат връзките с игрички.
Ако в една връзка се чувствам на тръни и мъжът не ми вдъхва сигурност и спокойствие - бягам! Прекратих 2 връзки именно заради това, че нито имам желание, нито време за разиграване. Под сигурност и спокойствие не визирам пари и други материални придобивки, а отношението на мъжа към мен - не се ли чувствам единствена и избрана, дим да ме няма.

87.   Н 75 "Грубостта в секса и налагането на мъжката воля, МАЛКО над женската е много важна"
Такъв при мен е отворен на мига!!! Не знам с какви жени си бил, но при мен нушев шанс има такъв! Въобще не си разбрал какво значи за една жена, мъжът да е "малко над". Дори да не е, можем да се преструваме, че е, стига именно да се чувстваме сигурни с него. Ако ще ме кара да съм несигурна, изчезва от живота ми и това без право на втори шанс. Несигурността е най- сигурност начин да загубиш жената.

88.   75, това, че ти харесваш к*рви, не значи, че всички жени са така. Разберете го. Не може да слагате всички жени под общ знаменател от яд, че златните к*рвички, по които припкате, не са станали свестни. Като не харесвате свестни, няма да лъжете за тези неща, а мълчаливо ще си носите рогцата, защото другите мъже ще ви послушат и с това си поведение най- много да нараните добрите жени. Естествено, че ще се праскат по хотелите, любимите ви к*рви и не само там, ами и по градинки, полянки, полета, язовири, гори и т. н.
И на мен ако мъж не ми даде сигурност и не, не говоря за парички, а за вярност, е аут от живота ми. С мъжки к*рвета не се занимавам. Апропо, може да е*еш приятелката си грубо и пак да си грижовен. Едното не изключва другото, но понеже мъжкият пол е по- глупав и тези неща са му прекалено сложни. Също както си мислите, че щом една жена ходи предизвикателно облечена и е била с много мъже, то тя задължително трябва да е фурия в леглото, обаче често се оказва, че е фурия основно в изневерите и използвачеството. Или също както смятате, че щом една жена е дебела и неподдържана, то че тя непременно ще се държи по- човечно с вас и ще ви е вярна, накрая нерядко точно такива се оказват надменни и неверни патки. Но така е, глупавите разсъждения и лекомислените вкусове за жени си имат своята скъпа цена. :)

Black Sabbath

89.   Добре, обяснете ми, моля, мъже, как така сте женени за жени дето не ви искат, дърпат се и ви пускат по веднъж на две седмици, примерно? !
Ако е брак по любов, къде е изчезнала тя с времето?
Ние с автора, той - бяла лястовица, аз - черната овца, откакто се помня, просто споделяме хипотетично какво би било да сме във връзка с обичани хора, всички тук го видяха, то е кристално ясно - голяма любов и секс на макс, никакъв компромис не е позволен! Или ще е истинско от А до Я, или не го щем!
Авторе, шапка ти свалям за това, че като мъж не се примиряваш с някакъв си там, гол секс, каква пошлост, а? !? , да си начешеш нагона и толкова, а искаш онова единственото, съкровеното споделяне, заради което единствено си струва да се живее!
Абсолютно ясно ми е колко различен от другите си бил още от малък, бягаш от излишна показност и само тези, които си преценил да допуснеш до себе си, истински те познават и знаят, че са открили скритата перла!
Нищо чудно, че пишеш тук, побъркваш жените (май всички ти отвърнахме Амин! , нали? :-)), а мъжете наскачаха “Да бе, ще ги дундуркаме ние тез женски дето ни пускат веднъж на 15 дни! ”…
При жените е Амин! , при мъжете - Аман! :-))

И си оставаш, лястовица самотна, да си кръжиш и да си очакваш трепетно заветната половинка…

А аз питам мъжете дето са я намерили, къде ви изфиряса любовта бе, пичове? !

Че ако е било любов, каквото и да се случи, деца, битовизми и т. н., искрата си я има, не угасва…!
Защо ли съм убедена, колкото и да е хипотетично, че намерим ли се с моя човек, просто няма да се пуснем, никога, какво толкова му е сложното? !
И най-гадния ден да е бил, няма значение щом се прибираш при любовта си.
Как веднъж секс на 15 дни? !?
Цяла нощ ще съм аз в любими ръце и няма да правим любов? !
Може би ако бракът е бил компромис, да, възможно е да си спинкаш до половинката без да се побъркваш от желание при идеята да я докоснеш и целунеш, може би…
Аз друго обяснение нямам…
Аз вече казах, двама души изобщо не бива да се докосват, камо ли да се женят, ако не се желаят неистово и лудо…!
Та обяснете ми, пичове, дето наскачахте тука, че женските не пускали и т. н? !? , къде ви изфиряса любовта? !
Светнете ни малко с автора, че ние май с него сме в голяма заблуда - ще паднем отвисоко в таз дива реалност, въй! :-))

Авторе, много ти се радвам отдалече!
Пичове като тебе ме кефят тотално и абсолютно!
Нормата би трябвало да е в твоето виждане на нещата, но те изкараха…какъв ли не!? !
Явно не ти е за първи път, надраснал си го, надраснал си ГИ, много си готин! Пази Боже да си изтипосаш BOSS на гърдите, недей…, ти и без това СИ и си го знаеш!

Айде, със здраве!
Аз очаквам да се включат мъжете дето се оплакват от жените си - направихте ли това, дето го описа автора или просто го оплюхте и заплюхте без да действате по наръчника му? !
Опитайте…, със сигурност би имало резултат!

Иначе темата спокойно може да се затвори, защото авторът май си остана глас в пустиня, жалко!
Защо, по дяволите, у нас все предпочитат да отсекат главата, която стърчи над другите вместо да се напънат да се извисят до нея и да разгърнат мирогледа си? ! А? !!

от…познайте от коя:-))

90.   12, проблемът при повечето мъже е, че като спечелят една жена, те я приемат за даденост. Спират да се стараят да я ухажват, да я ценят и нормално идва отчуждението. Или хайде, да не е отчуждението, ами тръпката почва да изчезва. От това естествено пострадва и сексът, и почват да валят тук темите и от двете страни (мъже и жени)... всеки недоволен, всеки неразбран.... любовта между двама души е като едно цвете, ако не се полива редовно, просто увяхва.... хем е толкова просто, хем е адски сложно (за 99%)....

От автора

91.   Номер 90 (и всички други номера, подписвани с "От автора"), макар да искаш читателите тук да те възприемат като от мъжки пол, повечето ти изказвания са обичайни за жена, която е била многократно наранявана от разни отрепки, които преди това лично тя съзнателно си е подбирала и доста им е сърбала попарата (и някои други течности). С основание и други хора в темата ти го писаха. Такива увредени жени цял живот с надменност са пренебрегвали нормалните мъже около себе си и прибързано са скачали в креватите на отрепките, които в крайна сметка са ги употребявали и зарязвали, защото не са виждали във въпросните жени годен материал за брак.
Надявам се да греша и ти да не си жена, която се представя за "автора"; също така, че не си пишеш подкрепящи одобрителни мнения от името на номер 12... Докажи поне с бъдещите си изказванията, че си мъж, а не жена!

Колкото до "наръчника", това не е никакъв наръчник. Описано е просто как мъжът трябвало да бъде нежен в леглото и да не оставял жената незадоволена в леглото. Нежни и всеотдални са доста мъже, но просто повечето жени не ги отразяват и съответно в женското съзнание бушува хаос от обърканост и разочарования и затова се натрапват мислите, че уж "всички мъже" са лоши и себични в леглото. Да, има такива мъже, но те обикновено са... себичните тъпкачи на същите тези жени, които съзнателно си ги избират такива.
А "истински мъж" е нарицателно определение, употребявано от част от жените с цел да обрисуват представите си за някакъв събирателен поведенчески модел какъв точно трябва да бъде един мъж. Тази прибързана преценка и неподкрепеното с доводи преувеличение си проличават и в изказването ти от първото ти изречение, гласящо:
"... проблемът при повечето мъже е, че като спечелят една жена, те я приемат за даденост. "

Ако наистина беше мъж, щеше да ти е пределно ЯСНО, че повечето от младите мъже въобще НЕ СА имали приятелка. Дори и много от мъжете над 30-40 години. Жените са тези, които обобщаващо и лъжливо твърдят, че "повечето мъже приемат за даденост жената", тъй като те имат избирателно мислене и вместо да имат поглед над цялостния брой мъже, те имат предвид ЕДИНСТВЕНО онези мъже, с които ТЕ са си имали вземане-даване. Затова и много жени се заблуждават, опитвайки да заблуждават и околните, че само защото са избрали да си "легнат" с един или няколко тъпкачи, значи по техните представи уж всички мъже били гадняри. Жените проектират личните си неуспехи с тъпкачите и ги умножават до безкрайна степен, лепвайки на нормалните и нямали през живота си НИТО ЕДНА ВРЪЗКА мъже обвинения за гаднярско отношение ВЪВ ВРЪЗКИТЕ, които са несъстоятелни по простичката причина, че НЯМА КАК девствени мъже да са изчуквали, оплождали и зарязвали психически обремените от това жени. Около 50% от жените в детеродна възраст раждат и едва 20% от мъжете стават бащи, като в последните години все по-малко мъже имат потомство, защото жените се целят основно в една много малка част от мъжете. Какво ти говори това, че има в пъти повече майки, отколкото бащи, макар че преди десетилетия съотношението между бащи и майки е било почти равномерно? Че в днешно време малка част от мъжете се празнят в две или повече жени. Много жени предпочитат да си делят един и същи тъпкач, дори и да е обвързан вече, вместо всяка от тях да се занимава с различен необвързан и "несподелен между много жени" мъж.

Затова и не е издържано с доводи твърдението ти как според теб "повечето мъже" уж били приемали жената във връзката им за даденост. Ако си мъж, ще знаеш, че повечето мъже нямат връзка, девствени са и жените са тези, които се надценяват и ги пренебрегват. А ти твърдиш обратното - уж от мъжко име!

- Кифлоприземител

92.   Мисля, че бях достатъчно ясен - на когото не му харесва темата, смята че съм жена, правеща се на мъж в някакъв анонимен сайт и т. н., просто да не я посещава. Не е нужно да ми обяснява какъв пол съм и да ми "преподава" на тема жени-мъже. Особено важи за разни форумни герои, на които денонощието им преминава в този сайт и в плюене по жените...

93.   Авторе,

Направо ми взе думите от устата, но ние с теб отдавна се разбрахме, всичко е точно!
Да знаеш, че яко се бях засилила да защитавам тази твоя безценна и многопластова, мъжка същност, която ядно оспориха тук, но ти ме изпревари! …
Намирам великолепния непукизъм, с който обезвреди дразнителите, за убийствено секси и държах да ти го кажа!
Рядко мъж е толкова точно в десятката за мен!

И понеже съм неспасяем меломан, искам да намериш единственото парче на групата на Стинг, прослушано 1 милиард пъти в Тубата, да си го пуснеш, да си го изслушаш с кеф и да си прикрепиш следното послание към него от мен : Пожелавам попътен вятър в живота на най-страхотната бяла лястовица, която познавам!
Защо точно Стинг ли?
Защото навърши 71г в неделя, винаги съм го слушала с кеф и исках да ти предам малко от тази музикална магия!
Бъди щастлив!

от 12

95.   Голям зор сега: мъж ли е автора или жена :))) А човекът само се опитва да насочи вниманието към съвсем естествени моменти, които се забравят особено при по- дълга връзка.
А кифльо пак цепи с ферман, изглежда лично обиден, почти ще заплаче, толкова мъже даже не подушвали жена аххх мъка. Той така да се старае да принуди жените да си вземат по един мъж от най- неудачните, дано така го вземат и него, пък автора тръгнал да говори за женски емоции и да му разваля "обучението"
Гледам и н 12 не се отказва хаххах мацка, така не става номерът с "лов" на мъж. Щом не реагира на първите около 10 въдички, не ще човека, не е бавноразвиващ се. Пробвай с хакер, да му открие IP от там е лесно, гледай да те намери направо в спалнята си, по жартиери и парфюм и страстно захапала роза (гледай да са без бодли, че кофти).

Авторе, я си кажи сега честно, мъж ли си или жена, падаш си по жени или по мъже? Имаш вече двама силно разстроена фенове- кифльо и мацката, която ще започне да линее вече. Недей така, ето и мен ме загриза любопитството вече. И аз ти ставам фен и чакам отговор.
Мацка, кротко, не го свалям... засега хаххаххахахах

96.   Това са хубави принципи по ограничената тема за секса.

Истинският и цялостен наръчник на истинския мъж е този:

The Way of the Superior Man:
A Spiritual Guide to Mastering the Challenges of Women, Work, and Sexual Desire

by David Deida

97.   95, принципно темата за пола ми забелязах, че се повдига само от няколко мъже. Нито една жена не ме "разкри", че се правя на мъж, а жените сте определено по-интуитивни и трябваше поне една да ме е надушила, ха ха.... темата за пола ми е мега тъпа и жалко, че се стигна дотук, но не се учудвам като гледам в другите теми какви войни се водят мъже срещу жени. Аз не влизам в една от двете "стандартни" категории мъже - "напереният ебач" или вечният мрънкач-женомразец и неудачник тип Кифльонезнамсикаквоси... ха ха. Знам че съм по-различен от масовката (с доза изчервяване го пиша, понеже принципно не обичам да се самоизтъквам, въпреки че имам самочувствие) и това очевидно предизвиква мнителност в някои неудовлетворени от отношенията си със жените мъже.... или липсата на отношения със жени, хи хи.

98.   Българинът така и не се научи да си държи устата затворена и да не си пъха носа в чуждите работи.
Нарича се тотална липса на елементарно възпитание и такт, усетихме я с пълна сила и тук.
Безкрайно съм доволна, че отдавна се махнах от тази държава и не ми са налага да понасям подобно комплексарко и във всеки един аспект, неадекватно и осъдително, поведение. Толкова от мен.

от 12

99.   Н 12/ 98 и всички останали номера под които си писала: кого визираш, мацка? Що така се разлюти?
Ако е към мен (95) особено:
"да не си пъха носа в чуждите работи"
Ами не знаех, че е личен разговор и никой освен теб няма право да коментира... ех, че съм несъобразителна.

Иначе и:
"Безкрайно съм доволна, че отдавна се махнах от тази държава и не ми са налага да понасям подобно комплексарко и във всеки един аспект, неадекватно и осъдително, поведение"
И аз съм в една чужбина и съм безкрайно НЕдоволна да видя, че много българ(к)и където и да отидат си носят един такъв вкоренен манталитет "щом някой/ нещо не ме кефи, значи е комплексар". И мен не ме кефят тези авто/проекции, ама на!

Успокой се сега, да заграждаме двечките и ще препикаваме и маркираме автора, пък ще видим какво ще стане :)))))
Може пък даже да понаучиш нещо за "как да свалим желаният мъж с един бърз кокал в главата и да си го носим в пещерата без много обикаляне в кръг и мяуцане". Защото така надушват и други маци, пък желаният мъжкар започва да се чувства жертва на словесен терорист, вместо да се е омаил безпомощен и тръпнещ в очакване.

Авторе, докато не се разберем със сърдитата маца, ти нямаш думата ;))) чакаш си кротко докато си пооскубем малко косите, ти поопишкаме/маркираме малко темата, ти си направи пуканки и се разположи удобно.

100.   №99, ще излезе, че и ти, и тя, както и всички останали жени в темата, които се сваляте на "автора" и се избивате за "него", сте лесбийки, защото не е автор, а авторКА. Да, правилно прочетохте, няма ви нищо на зрението. Авторката е жена, представяща се за мъж, и описваща какво според нейните женски представи, би трябвало да е "истински мъж". А вие, тъпите квачки от женски пол, побързахте да примирате от кеф и душевнооргазмена еуфория и да въздишате по "автора", че и чак поздрави, целувки да "му" пращате и още не знам си какво... Абе пълен смях, братче, тотално сте влезнали във филма, истински се забавлявах с вас. :)))

101.   Леле-мале, какво го мислех, какво излезе…

Четях ви от чужбина и определено се чудех каква е тази нескрита неприязън на българските мъже към сънародничките им? !?
Чак сега всичко ми се изясни…
Няма спасение от ширещата се, женска простотия, получихме си нагледния пример и тук! :-)
Сори, пичове! Моите най-искрени съболезнования!
Никакъв наръчник не би могъл да ви спаси от женската душевна нищета, да пази Господ!
Толкова сте нещастни и озлобени, че акълът ви не побира простичката идея МЪЖ, да, мъж, да изпита нежен порив към жена…. и да го опише тук! Нормално, ако жените около вас са като тази дето съска тук, тежко̀ ви и горко̀!
Не мисля обаче, че се забавлявате особено от тази ситуация!
Щеше да е смешно, ако не беше жалко….
Мога само да ви пожелая кураж и късмет!

Проблематиката на Запад е съвсем различна - материалната презадоволеност предразполага към прекалена сексуална разюзданост и всеки втори брак завършва с развод - женят се, хойкат на поразия, без значение от възраст и пол, а след 2, 3 или 4 деца, се развеждат и пак наново…! Моралното падение И на Запад изобщо не е мит!
Ако зърнеха наръчника ти тук, авторе, щяха да ти се изсмеят в лицето…., те чукат, създават деца, става им скучно, развод и после пак наново…!
Всъщност, наръчникът ти би проработил на място без българки и българи на нож и без презадоволени и аморални западняци…. На Луната? ! Ми пробвай…Може би там ще те огрее и няма да те оплюят, че си жена…. Щото в България, като те нарекат “жена”, те обиждат до смърт, толкова ги мразят! ….
На Запад, ако те вземат за жена :-), ще те ухажват, изчукат, надуят корема, направят 3 деца, захвърлят, и хоп, следващата….
От трън та на глог…
Затова ни направиха на пух и прах с тебе, не им влизаме в изкривените представи…, дори само заради това, че като българи от противоположни полове, не се оплюхме и заклеймихме както се очакваше…
Сори, авторе! И кураж, пичове! Ще ви трябва…. Щото и да емигрирате, жална ви мама ако ви е останала и капчица морал…

от 12

102.   Ей, няма да се дърляте така, не обичам дрязгите, хи хи.... Номер 12 е малко по-чувствителна и бързо се засяга, затова е реагирала малко по-остро. Опитах се да й кажа да не приема толкова навътре думите на другите, да гледа по-леко на нещата.... и аз бях по-рано така, лесно се палех, голям бич си е.

Пуканки няма да си правя, хи хи, първо защото не обичам пуканки, второ защото не обичам насилието (ето още една причина да ме обявят за жена, ха ха... ), било то и виртуално, така че ще го играя мироопазващи сили.... най-добре ще извикаме цар Соломон да ме разреже на 2 и така за всяка от двете ще има по една половинка от мен.... (хайде да видя сега кой помни историята, ха ха... )

104.   Не, че е толкова чувствителна 12, ами е оперирана от чувство за хумор и явно има лош опит с "конкуренция"- ниско самочувствие? Е, па аз ли съм виновна?

Н 12, разбирам (абе, не разбирам, ама по- добре звучи) нервата ти, след толкова старание от твоя страна, да се появи друга тук и да "съска" хахахахахах мдаа... ти видя злоба, простотия т. н проекции. А опитът да се качиш на "ширещата се женска простотия" изключвайки себе си, разбира се... само те смъкна под дъното- погледни нагоре и качвай, ако наистина искаш да се "съскаме" по- нагоре съм. Аз няма да сляза. Да обиждаш като цяло всички жени (и мъже, е, знам, идеята да изключиш и автора, пък така да сте единствени "бели лястовици" без да си даваш сметка колко прозира плитката ти проекцията, нуждата да обиждаш други за да изглеждаш уж ти "над") от твоята нация... хм... твой си проблем.
Давай мацка, плюй наред бг мъже и жени, така все по- бяла ще ставаш, все повече на лястовица ще заприличаш.

Авторе, няма да те режем на две, давам те на другата, както истинската майка е постъпила тогава. Те това е любов :))))) пък и имам генетично съвпадение със споменатата личност (Yedidyah) та, сега ще наблюдавам "мъдро" развитието без коментари... е, не обещавам, де хахха

А н 100, не знам и той в какъв филм живее, но явно е от онези "бозави" психодрами, но имаше нужда да се изкаже човекът, щот' му стана зле, че не е вниманието към него насочено. Той се разпознава и без подпис.
Знаем кой е, не можем да му помогнем.

Весела седмица!

105.   12, това за Запада наистина е така, там деградацията е тотална, всичко е секс, любов е почти непозната дума, отделно вече и с тези ЛГБТ простотии, нови и нови полове, смяна на полове, суингове, отворени бракове или бракове с по 3-4 участника и т. н... тотално съм отвратен от западния свят. Там е още по-зле и от тук, не че тук е много хубаво, но там човешката деградация е ужасяваща.

106.   Я виж ти, съскащите идеално се разпознаха, че даже се и засегнаха? ! :-))
Техните усти, по дефиниция, трудно можеш да ги затвориш!
На всички ни е ясно, че колкото повече опитваш да си скриеш простотията, тя толкова повече лъсва на бял свят!
Мъжете тук чак онемяха (и с право) - заслепихте ги, не, направо ги утрепахте с грация, интелект и женственост! :-))
Ако не бяхте толкова елементарни, щяхте да разберете, без да ви се пояснява, че точно тези като вас, тровят живота на всички нас!

Мъжът бяга от ширещата се посредственост, първосигнална примитивност в литературния изказ и непоправима, душевна нищета…, разберете го!
Или с други думи, научете се най-напред да се изразявате коректно и фино, като дамите, към които се опитвате да се присламчите :-)) и после претендирайте за уважение, зачитане и такт не само от мъжете, но и от себеподобните си!

Докато се излагате с врещене по форумите, вечно ще си седите в графата - отчайващо неудобни поради изобилстваща посредственост, мъжете все така ще ви подминават като малка гара, а стойностните жени ще печелят сърцата им с нещо, което вие надали някога ще притежавате - нарича се харизма, нарича се смиреност, нарича се доброта и уважение към ближния.

И естествено, че ще продължавам да ви бъда трън в очите, нормално!
И не, хич няма да ви пояснявам защо - нали сте върха на сладоледа, сами ще се сетите! :-))

Само най-комплексираните гракнаха, пак нормално.
Всички останали разбраха интимната ми мисъл, благодаря за което!

Сега към мъжете…
Убедена съм, че един нормален, средностатистически българин, в днешно време, би искал нормален живот с разбрана и обичаща го жена до себе си.
Какво обаче ни заобикаля и ни се навира в очите отвсякъде? !
Пошлост. Никакви задръжки и морал. Консуматорство в отношенията. Голотии и простотии.
И свестните хора и от двата пола се скриват в черупките си докато простотията върлува.
И после се озлобяват. Започват взаимно да се нападат.
А всъщност фалшивият блясък ни пречи да видим истинското.
Не всичко е пошло. Тези дето кряскат по-силно от другите, само ни разсейват и не ни позволяват да стигнем до истинското.
Защото има нещо, което все още не сме загубили, защото сме славянски, топли, сърдечни душѝ.
Авторът не е жена, нито аз съм лесбийка.
Просто се опитахме да се сетим, да извадим наяве онази крехка уязвимост, която, независимо от по̀ла, ни прави човеци.
И ни оплюха и изядоха с парцалите.
Харесах го, е и? !
Откога това е престъпление? !?
И откога да се бъркаш в чуждите отношения и да обиждаш, ти дава правото да си публикуван тук, а? !?

Един човек ми е докоснал чувствителната струна…., всички нагли простакеси дето се подиграха с това, шапки долу и аут от полезрението ми! Не сте дорасли до това чувство, затова и емпатията ви е колкото на безмозъчна амеба.

Ако се придвижим малко на Запад, всичката човешка емпатия се губи някъде, безследно изчезва във времето и пространството…
Западнякът не е създаден да ти разчувства душичката, да те накара да се разтрепериш от копнеж…., те изобщо могат ли да копнеят за нещо друго освен за власт, престиж и пари? !
И да, като си опериран от емоции, сексът се превръща в спорт…
На тях им трябва Наръчник на реализирания далавераджия или как да си живеем в разкошшшш и на аванта без да плащаме данъци.
Сериозно.
И не, простотията няма да провали света.
Ще я изтикаме там, където й е мястото, а ние, по чисто славянски, ще си се обичаме. Тотално лудо и без пари. Защо не? !?
Това е по темата. И около нея.
Който разбрал, разбрал.

от 12

51-100 от 147