Споделена история от Секс и интимност

Жена на 30 съм и имам флирт с 50 годишна
Здравейте. Жена на 30. Винаги съм искала да пробвам с жена. Просто да видя дали ще ми хареса. Обаче сега съм силно привлечена към една моя клиентка, която преди време ми пращаше целувки когато си тръгваше и на мен не ми правеше впечатление. Тези дни ми остави телефона си уж по работа. Аз я записах в телефона и по вайбър и пратих палец. Тоест, че е записана. Тя в отговор ми праща селфи от работата си на което е е сложила ефект на котенце. Това не е нормално отношение, а определено флирт. Казах и, че може да пием кафе. Тя прие. Дойде в работата след снимката която ми прати и ту гледаше в мен, ту в земята. Все едно някакво притеснено и срамежливо. За първи път я виждам такава да се смущава да ме погледне. Ако снимката не е значела нищо нямаше въобще да и пука. Даже щеше да си лафи с мен. После на тръгване извади смелост и ми каза, че ще се видим скоро. Не знам как да постъпя и какво да направя, че да и покажа, че искам нещо да се случи между нас чисто сексуално. Какво да кажа, как да дам знак?

Коментари

2.   Съветвам те-да не си играеш с чувствата на жената, защото от описаното-става ясно, че ти си търсиш само секс, защото ти е любопитно да пробваш с жена, а тази жена очевидно си пада по жени и за нея важни са чувствата. В случая, ако толкова искаш да пробваш-потърси си някоя жена-има сайтове за тая цел, където доста хора се оплакват, че в определени сайтове за запознанства-хората предимно си търсят само запознанство с цел секс, а не връзка. Затова-пробвай там и не си играй с чувствата на жената. И на теб нямаше да ти е добре, ако някой се възползва от теб, нали? ! Казвам го, защото тя не знае твоите намерения и може да сметне, че я харесваш, като Личност, а не за да си задоволиш сексуалното любопитство.

4.   Кажи ѝ това, което си написала тук- "Да пробвам, да видя дали ще ми хареса. " После пробвай с някое животно да видиш как е.

5.   Не казваш каква клиентка ти е? В смисъл каква възможност имаш да я докосваш. Идеята е да го правиш максимално често и все по продължително... Внимателно наблюдаваш реакциите й. Ако си в грешка - в един момент ще реагира. Трябва да го очакваш и просто да се извиниш като заявиш, че не е нарочно... Но едва ли ще ти се наложи

6.   А защо с 50 годишна ще пробваш? Защо не с някоя на около твоята възраст? Без намерения да обидя никого, но 50 годишна си е направо стара за 30 годишна. Че пък свенливи чупки и "тинтириминти"...

7.   Eййй, много сложни, това свалките. бе? ! Виждате се на кафе, някоя от вас поема инициативата за терен, там пийвате малко алкохол и се пробваш за целувка. Можеш директно да й кажеш за какво става въпрос. Както при всяка свалка, има риск да сте си разбрали грешно намеренията. Тогава си свиваш перките и си казвате чао.

8.   Я, N5 съм, модераторът е отрязал част от съветите ми (странно ако е така) или нещо се е объркало при качването?
Ще пробвам пак: звънкаш й (вечер) и се извиняваш, че "е по грешка". Питаш "иначе как си" или нещо от рода, с готовност за "внезапно хрумнал ти" друг въпрос. Може да си подготвиш (на лист пред теб) няколко дежурни въпроса/теми. Внимаваш как ти отговаря и решаваш как да продължиш. Желателно е да докараш думата до това, че скучаеш и/или си търсиш компания (за нещо, за някъде ...).
Като напредък можеш да й споделиш, че се нуждаеш от масаж. Ако не поеме (да си предложи сама услугите), извърташ, че я питаш за съвет къде би ти препоръчала ...

9.   Пробвай смело,няма какво да губиш,стигнете ли до секс ще се забавлявате много...Аз лично съм бил с жена на 62 и секса беше невероятен.Пожелавам ти успех!

10.   От авторката:Хора, май жената няма никакви такиванамерения. Абсолютно хетеро си е. Просто явно е по-контактна и отворена. Намекнах и, че един вид знам, че си е дала телефона за нещо друго не по работа и тя не се усети. Даже напротив. Стана и странно, че не виждала нищо лошо в това да си даде телефона по работа. Смис въобше ама нищо общо с това което си мислих. Аз мислих съвсем друго.

11.   От авторката. Също така е омъжена

12.   Ох, авторкее, ама си една флиртаджийкаа..
Иначе, изключително грозно впечатление ми направи това с пробването - все едно пробваш обувки. Направо ми е гнусно от някакви мимолетни отношения за по една вечер. Както те посъветваха - в сайтовете за запознанства предимно има хора, които искат да се пробват и всяка вечер се пробват с различен "артикул".

13.   Колко пъти съм излизала поканена на кафе и съм отговаряла с разни снимки и палци от любезност. Стоя тъпо на кафето, чакам да мине времето и се притесняваме, защото съм излязла от любезност, мислейки че човка има нужда нещо да сподели или търси услуга. Сега с този пост се сетих за случаи, в които хората търсят секс хаха, а аз изобщо не съм се и сетила за това. А те тълкували всеки поглед и жест в тяхна си посока, за която аз изобщо не съм се сетила, нито в следващите 20 г. Имай предвид, че не много жени си падат по жени. Кажи й направо. Или ще избяга като попарена или ще се измъкне леко леко с ужас и неудобство, или ще ти се метне щастлива. Интересен пост. Замислих се за случки в моя живот. Някой нещо иска, а другия хабер няма за какво иде реч. Ако съм аз ще помисля, че си търсиш просто приятелка за бъбрене. И понеже съм видяла, че няма да стане или нямам време за подобни неща - бих реагирала точно по този начин. Давай по директно, така само тълкуваш поведение, което може изобщо нищо да не значи и изпадаш в илюзии.

14.   Това, че е омъжена, няма никакво значение. Излезте вечер, на по питие направи и комплимвнт. Докосни я. Кажи и, че и се яъзхищаваш. Покани я у вас. И както дойде. Успех!

15.   Аз пък съм мъж на 32 г. и се виждам тайно с жена на 45 г., и двамата сме семейни. Получавам страхотна френска и страхотен анален секс. Тя е като фурия, прави всичко! Иска да я оставя тя да свърши всичко. В нея има класа. За разлика от жена ми - разкрачва се и дъвчейки дъвка казва "хайде идвай да ме ебеш, че трябва да заспивам". Отвращава ме нейната вулгарност. След брака стана такава.