Споделена история от Секс и интимност

Бихте ли правили суинг с жена си/мъжа си
Здравейте на всички! Ще помоля и за червена точка!
Въпросът ми е и към двата пола - бихте ли правили суинг с половинката си?
Искам да поясня, че не говоря за безразборни контакти, а с двойка, с която си допадате и сте на една вълна.
Мъж съм на 40, семеен с прекрасна съпруга и две още по-прекрасни деца. Ние лично го правим от 6 години и се чувстваме прекрасно като нямаме тайни. Единственият недостатък е, че рядко се срещат хубави двойки.
Ще се радвам да чуя мнението и на други хора по въпроса…..

Коментари

1-50 от 89

1.   Баце, не съм чак толкоз изтрещел:) Ако не харесвах достатъчно жена си, няма проблем, ама хем съм по-дърт от теб, хем желая само и единствено своята си красавица, та така че сори, не съм в отбора ти:)

2.   Лично аз- не, нито със, нито без половинката. Много ми е важно да не си меся енергията с други хора извън човека, който съм избрала за съвместен живот.
Но вашето поне на чисто физическо ниво си е избор на двамата, без лъжи и мишкуване.

3.   Семеен на 39 съм и съм писал тук. Напълно споделяме мнението на автора. Все пак няма нищо по-хубаво от това да споделяш всичко с половинката си пък било то и палави неща. Ние също сме фенове на суинга от няколко години и споделяме виждането, че сексът и любовта са две различни неща. Радваме се на живота си заедно. Определено не сме от спортистите, който се ръчкат под път и над път.

4.   Аз лично категорично Не. Ще ми повлияе на отношението към партньора ми. Не бих делила човек, към който изпитвам нещо. Камо ли ако сме семейство и с деца. Никога. Ако връзката ми не е сериозна и не изпитвам кой знае какво, евентуално бих се навила. Но пак не ме привлича особено идеята.

5.   Не, не бих, не съм толкова развратна. Не бих правила секс с безразборни хора, които правят секс с кой знае кого. Също, смятам, че ще съм уязвима от клюки, а тук клюките ще са брутални. Може да стигнат до децата ми.

6.   Преди да започна да влизам тук не вярвах, че има толкова много извратеняци. Ако не са някакви измислици излиза че в повечето семейства единия изневерява. Друга голяма група въртят оргии. Трета група мъже обичат да гледат как друг прави секс със съпругите им. Четвърта група са скрити гейове. То как да не станеш интроверт и асексуален. Не знаеш този, с който се запознаваш дали не го пере съчмата. Е. а си ужаса. Кой знае с колко подобни извратеняци се разминавам или общувам.

7.   Веднъж тъстовете бяха в нас на гости. Не съм пияч, но за да правя компания на стария (43), аз 30, жената 23 и тъщата 42. Бабата е българка и направи греяна ракия. С тъста ми си дрънкахме нещо за жени. Бабата се обади и каза:
- Сега не става в ремонт съм.
И аз по най- тъпия начин изтърсих:
- Ти си в ремонт, но жена ми не е.
- Ти, какво искаш да кажеш, че можете да я... - попита тъща ми.
- Ми да, защо не? Няма да ѝ вадим око я!
Тъщата съвсем се облещи, погледна жена ми и я пита:
- Ама той шегува ли се?
- Не, защо да се шегува? Прав е, няма да ми вадят око. Ще ми правят хубаво.
Тъщата съвсем се сбърка и вика:
- Чуваш ли ги бе? Тия са големи шегаджии.
- Майко, я стига! Ти да не падаш от покрива, какво му е, ако ме...
И тогава се обади тъста:
- Анче, вярно, какво ти е? Никога не си била такава. Щом искат, защо не?
- Ами дъщеря ни е. Ха да Ви видя какви ще ги забъркате.
Аз бях почнал да разголвам жена ми, тя се надигна и се съблече. Тъщата се облещи. Аз я погалих по путката, беше яко наквасена, мъзгата ѝ течеше обилно. Казах на тъста ми:
- Ти си, после и аз.
Жена ми почна да го съблича. Тъщата се панира и гледаше без да издаде звук. Баща ѝ я целуна по гърдите и я качи на себе си. Жена ми се развика, скимтеше доста гласовито, направи няколко оргазми. Майка ѝ се блещеше, машинално ме хвана за бедрото. Прегърнах я и казах:
- Ти губиш, можеше да те оправя, но си в ремонт.
- Вече ми мина.
- Какво, казваш, че ти е минало ли? Я идвай тогава тук, събличай се.
Съвсем се шашна. Разтрепери се, стана червена като домат. Хванах я и дръпнах блузката. Тя се дръпна и каза:
- Ще я скъсаш, остави на мен.
Съблече я сама и пак:
- И сега?
- Искам те гола.
Замота се, помислих, че ще направи скандал, но тя се надигна свали си полата, погледна ме и продължи. Остана гола. Едва сега оцених, че е страхотно добро парче. Придърпах я почнах с кунилингус. Мъчеше се да запази тишина, но явно не и се отдаде и почна да набира, докато не се качи на шеста октава и направи оргазъм. Путката ѝ имаше малко неприятен дъх, но аз преминах към реално ебане. В късният след вече поизтрезнели решихме да отидем на разходка и после в ресторант. Тъста почна да ме хвали, какъв мъж съм бил. Вика на тъщата:
- Това е истински зет!
Тъщата вече добре успокоеена и задоволена отвърна:
- Така е, трябва да си му благодарен, ако не беше той се...
- Да, нямаше да си наебана.
Жена ми се намееси:
- Стига вече! Не сте ли доволни? Аз съм доволна и миссля, че и мама е доволна?
- Да, миличка! - отвърна бабата.
Когато се прибрахме всичко се почна отначало. Останаха една седмица в нас. Тъяа ми ме попита, защо съм го направил. Отвърнах:
- Това е стара история започнала в САЩ. Вид начих да услужиш на близък, приятел когато е в нужда. Надявам се ти хаеса?
- Много, но не го очаквах изобщо и то от теб. Той си е такъв, само това чакаше, тя да му падне.
Така станахме суингъри с жена ми.
James

8.   С мъжа ми доста сме говорили по темата и двамата сме "ЗА", но тъй като сме семейство с две деца, а и живеем в малък град - единствената възможност е когато сме сами на почивка за 2-3 дни в друг град. Доста е труден варианта за суинг, относно намирането на подходящата двойка.

9.   до н. 6-споделям мнението ти, БЕЗ частта с гейовете, защото аз не съм хомофоб. Хората с хомосексуална ориентация-са си съвсем нормални. Тия дето, лично за мен, не са с всичкия си-са разни извратеняци, които обичали да гледат как друг чук. л жена им и то пред очите им, правят си оргии, тройки, четворки, разни роднински кръвосмешения и други гадории от сорта. Тези т. нар. суинг- хора и т. н., до скоро не знаех дори какво значи това, но от разни комедии, разбрах, а после се оказа(предвид коментарите на разни из сайтове и форуми ), че тук в България масово са попили от прогнилата, , култура " на Сащ. Веднъж гледах в един испански комедиен сериал, как двама старчоци решиха да практикуват суинг с други двама старчоци, с които се откриха в такъв клуб-специално насочен към срещи от подобен род, абе-противна история, то това си е чиста оргия-отврат направо. На всичкото отгоре тия двойки твърдят, че се обичали, били много влюбени и т. н. Да бее.... , ако да вътиш оргии с непознати и пред партньора си-ако това е любов, то аз още сега ще се гръмна.

10.   9, жал ми е за теб и най- вече за партньора(ката)ти! Нямаш представа колко си изостанал. Суинга е различно от оргия. Вижда се, че си с турско- комунистическо възпитание, морал. Със сигурност, ако имаш семейство, то половинката ти е в депресия. Хора като теб с такова мислене са тирани. Суинг се прави между две семейства- двойки. Изначало е възникнал като приятелска услуга. След 42-ра нападението на японците, дост американски военни са загубили живота си. Тогава съпругите на тези останали живи са почнали да ги отстъпват на вдовиците на техните загинали колеги. Това се появило като човешка услуга. Суингът се е доразвил, усъвършенствал след Втората Световна и е станал популярен в Европа едва шестдесетте години. С няколко думи, приятелката ми е закъсала и аз ѝ услугвам с моят съпруг.
Оргията е групово полово сношение; религиозен празник свързан с религията на много древни народи, изповядва се от древните гърци, римляните, египтяните и др.
Груповият секс е разновидност на оргията, там участниците играят. Примерно завързват очите на някои мъж и жена. После ги вкарват в компанията и те да кажем с пипане си избират партньор или по миризма и така.
Всички тези забавления са резултат на едно просто усещане и желание за разнообразие и стимул. При всяко семейство, дълготрайно партньорство се стига до насищане, настъпва рутинност и партньорите се охлаждат един към друг, сексуалният интересът отслабва. В този етап на едно семейство се проявяват и различия, последвани от караници, скандали и изневери, след което семейството е разбито, без значение дали се разделят или не. При по- интелигентните и аристократично възпитаните семейства, тези моменти се избягват точно по този начин. Забавление с близки приятели в компания. При което и двамата партньори участват. Не те знам на каква възраст си, но явно си доста нещастна личност. Убедена съм, че ревността те изяжда. Липсва ти широк мироглед и логика. Не приемаш реалностите и си готов да съдиш. Всъщност си никой.

11.   Аз съм на принципа "никога не казвай никога". Сега не съм навита пък и двамата сме едва на 30, от скоро сме заедно и не сме си омръзнали (въпреки че в секса не си пасваме особено). Но в дългите връзки страстта и желанието умират лека полека, тъй че би било вариант. Други гаджета са ми предлагали тройки, но съм отказвала въпреки че не съм ревнива. Пък и не съм имала нужда от някакви нови изживявания защото сексът с тях е бил ок и си мисля че ако нещо върви добре няма защо да правиш рисковани експерименти.
Мисля че суингърството е за хора с дълги и вече монотонни връзки. Все пак по-добре да бъдеш откровен с половинката си отколото тайно да си фантазираш с други или да търпиш една постоянна незадоволеност в секса. Такива състояния не водят до нищо добро, в крайна сметка или изневеряват или живеят с чувството за непълноценна връзка. Или се разделят (ако са с деца, кофти работа).

12.   До номер 9. Нищо извратено не виждам във факта пълнолетни по собствено желание и взаимно съгласие да правят секс. Извратено е педофилството, изнасилването... па дори и факта че много хора сключват брак от чист интерес, без обич, без желание... само защото така им е изгодно, така трябва или просто за да не живеят сами. После взаимно се лъжат, лъжат и децата които живеят с фантазията че родителите им се обичат истински. Суингърите поне са откровени един към друг, няма лъжи, няма ебаване зад гърба на другия. Друг е въпросът че такъв вид взаимоотношения не са за всички поради простата причина че човек по природа е егоист и приема половинката си за собственост. Тоест, нормално е много хора да не възприемат този вид секс. Но също така, по природа сме любопитни и монотонното ни омръзва. Да не говорим че не сме моногамни, моногамията е въпрос на личен избор. Поради тези причини е нормално да има хора суингъри и хора които не възприемат този вид сексуалност.
Американската култура, ако може да се нарече така, в общи линии не ми допада. Но всички тези сексуални изпълнение не са ги измислили те. Още по време на Римската империя са се правили оргии. Да не говорим за всички останали култури извън Европа които също са ги практикували. Межу т. н. европейски елит също е било често срещано. Тъй че тия неща съществуват от хилядолетия. Просто сега социалните мрежи и интернет дават възможност всички да разберем за съществуването на всякакви такива практики.

13.   Не. Просто не виждам аз така една интимна, любовна връзка м/у мъж и жена, която трябва да е само м/у тях 2-мата.

14.   От 6 до 9 В случая имах под гейове имах предвид мъже със семейства, който изневеряват на съпругите си с други мъже. Те също нямат нормални семейства. Иначе нямам нищо против хората. Но не съм предполагала дори, че има толкова много такива семейства. Като добавим и семействата, в които единия има някаква зависимост - децата на мои съседи редовно усещат аромата на марихуаната. Колко малко всъщност са нормалните семейства.

15.   До н. 10 от н. 9-На мен пък ми е жал за теб и за другите, като теб. Сега Аз ще ти обясна какво значи Истинска любов-да си САМО С ТОЗИ- КОЙТО ОБИЧАШ!
Това, че вие си падате по полигамията и се чук. те с който ви падне-не значи, че сте за хвалба някаква. Това разнообразие в сексуалният живот-не можете ли да си го доставяте само с човека, с който сте във връзка? И не-не съм нито с турско, нито с комунистическо мислене, по-малка съм от вас, родена съм след т. нар. социализъм в България.

16.   И ние със съпругата ми, след дълги приказки решихме да опитаме. Но се оказа много трудна задача, да намерим подходяща двойка!!!

17.   "Комунистическо възпитание"? Най-готината оргия на купон беше по Татово време. Бяхме млади и за да си останем добри приятели, си менкахме гаджетата. Разбира се, никой не остана във връзка след време с гаджето си. Суинга е предпоследната стъпка, а последната е раздяла. Сексуалната революция приключи и си остана в комуните и хипи- движенията. Писък на лявомислещи младежи в Западния свят.

19.   Ние с приятелката ми пък сме млади - 22/23 годишни и вече сме в 5-годишна връзка. Страстта все още си я има между двама ни, сексът е страхотен и въпреки това сме абсолютно ЗА суинг и тройки, ако се открие възможност. Лошото е, че такива не се намират (има много, но е трудно да намериш). На нея и харесва да ме гледа с друго момиче, на мен ми харесва да я гледам с друго момче. Идеята е, че всичко трябва да се споделя и да си имате голямо доверие. Личен съвет от мен е да не споделяте имената си на тези, които каните при вас и винаги да използвате предпазни средства, независимо от възбудата.

20.   Тези неща са за определени хора т. е. такива, които наистина правят страшен секс и знаят какво искат. Суингът не е за обикновените хора, то е за хора, които се възбуждат наистина от това да видят как половинката им забавлява други, това мръснишкото, то е за хора без задръжки. Няма как да го обясня, това не е лесен процес. Като човек, който започна от скоро такшва неща, мога да кажа, че изобщо разкрепостения секс не трябва да се бърка с любовта. Това е секс в който всеки си сбъдва фантазии. Иначе много трудно се намират хора, които са точни. Суинга е наистина не лошо изживяване, но моят съвет е преди това да пробвате тройки, докато се отпуснете.

21.   Хората, които правят суинг не е заради това че са си омръзнали. Просто това е едно ново изживяване и превръщане в мръсници, което трябва да се усети, то не може да се обясни. Мога да кажа че с мъжа ми правят невероятен секс както между нас, така и с други.

22.   Не само бих, но и правим с мъжа ми от години. Проблемът е в намирането на подходяш партньор/партньори.
Както някой е написал по-горе, суингът като изживяване е само за широкоскроени хора, които си падащ по мръснишки секс и си имат доверие на 100%.
Ж на 36 съм.

24.   Жена на 35 съм. Опитвали сме с мъжа ми и с друго семейство и тройки с мъж. За съжаление няма наистина свестни и готини сами мъже за подобни забавления.
Иначе като изживяване е страхотно.

25.   Не, достатъчно ни е добре с мъжа ми, нямаме нужда от други.

26.   Направихме го три пъти с друга двойка, но аз пожелах да спрем. Оказа се, че моят мъж е по-добър в секса от другия, и другата жена яко се кефеше на моя. Не го оставяше да си поеме дъх, пълна програма по учебник. А няйния смотаняк свършваше за 4 минути и аз трябваше да гледам още един час как оная пачавра обяздва мъжа ми със всичките си дупки. И казах, стоп!

27.   7, тук не е в-к Лична драма, т. е. място за тъпи съчинения. Тъстът е баща на жена ти - това забравяш ли го или е предвидено за съчинението? Другия път - майка ти и баща ти в същата схема.

28.   До 26, 24 съм.
Съчувствам, че е станало така! Доста е неприятно. Ние затова при такива палави вечери сме си и двамата. Тоест правим го с други, но си правим секс и двамата. Не сме се разбирали, просто така се случи. Явно и двамата се превъзбуждаме като се гледаме с други…..

30.   Да 26, аз затова правя тройки с мъже и без това без проблем си изцеждам и двамата. Наистина при двойките е трудно да се намерят на едно ниво и го има това едни да гледат или други да правят, аз бих прекратила ако нейния мъж свърши рано и бихме си тръгнали.

31.   Сетих се за един познат, който разказва на маса за суинг среща.
Той е 190 см висок, около 100 кг мъж- трениран, много хубав и със страхотна харизма, от тези дето само като ги видиш и първата мисъл е страстен секс. Той с негова бивша решили да пробват. Пускат обява с реални снимки, но скрити лица. Отговарят им някаква двойка без снимки в профила, казали им, че ще бъдат приятно изненадани защото били "много и стигали за всичко, което могат да си представят" хаххахаххаххах
Отиват те (къмпинг) и се озовават пред две кюфтенца, и мъжът и жената по около 160 см на 160, по- добре да ги заобиколиш, от колкото да ги прескачаш казваше познатият ми.
И "гледахме ги като идиоти, на тях лигите им вече текат, аз се чудя как тактично да ги отбия, на моята съвсем съвсем и се изпари всякакъв такт и директно им каза друг път да пращат снимки, да не разхождат хората за 2 пъти по 100 кл лой" :)))))))))))))))
Не знам защо така ви водят базовите инстинкти, не ме и интересува като цяло, страхотен и мръснишки секс може да се прави и с постоянният партньор. Пасването в секса за това е и едно от задължителните условия за сексуални хора.

32.   Когато секса е просто секс не е никак трудно да се получи групово забавление. Когато обаче двама души се обичат е много трудно да "развалят" зоната си на комфорт и да рискуват цялата си връзка за една вечер.
Това отгоре е мнението на повечето хора по въпроса.
Моето мнение е че двама души, които се обичат, познават и тн... Могат спокойно да обсъдят нещата преди и след и в случай, че нещо не им е харесало или им е харесало да го споделят откровено. Съответно ако не е било това което са очаквали или са изпитали някакви негативни емоции, спокойно могат да зарежат идеята за такива изпълнения за в бъдеще. Това обаче се получава при здраво мислещи хора. Останалите казват неща от сорта на "ти каква си мръсница как само му го лапаше" или "с нея изглеждаше много по-възбуден" и после работите тръгват на зле.

33.   Здравейте,
Аз съм мъж на 50, семеен.
С удоволствие бих участвал в суинг или поне тройка с жена ми. Често говорим по въпроса, опитвам се да я навия, но за съжаление тя е категорична и не иска.
Убеден съм, че тези неща не са за ревниви или комплексирани хора. Това е за истински широко скроени, които имат доверие на партньора си.

34.   Аз бих. Споменавал съм го на шега, жената реагира негативно. Мисля, че е първосигнална реакция и ако го предложа сериозно с плюсовете и минусите ще се съгласи.
След 10г семеен секс ми се вижда като най-добрия начин да се освежи секса. Всеки с любовник/ца е много по непрактично и вредно за брака.
Сметам го за етап в семейния живот, не като риск за връзката.

35.   До 32, авторът на темата съм!
Моето мнение е абсолютно същото. Ние го правим от години и не само не сме се разделили, а и сме по-близки от всякога!

36.   аз съм номер 26. Беше неприятнио за мен! Очаквах разнообразие с опитен любовник, а се оказа мухльо. Яд ме е, че му правих френска, а той на мен не. И после свърши бързо, като заек. Аз не бях се възбудила още. За капак, нещастника си пусна телевизора, да гледа филм. А аз стоя гола и разкрачена. Почувствах се много унизена! А в другата стая, жена му сгъваше моят мъж от секс. Сякаш за да ме ядоса, пачаврата с кльощавия задник, дойде в стаята, да търси още лубрикант. Мъжът и никак не реагира, все едно не му е жена. За това, казах баста, приключваме с глупостите!

37.   До номер 36, не знам как си позволила да се чукате в отделни стаи. Това се прави поне за мен, в една стая и да съм свидетел на всичко, защото най-малкото има мъже, които са пийнали някой път повече и прекаляват, а пък да оставя мъжа да оправя друга жена, а мен на сухо просто няма как да стане.

38.   Кофти късмет си имала.
Едни приятели така правеха четворка. По неопитния свършил за няма и 5 минути и после гледал шоуто. Другия беше разочарован и същевременно горд че се е погрижил и за двете доколкото може. Момичетата определно не бяха щастливи.

39.   Жената е супер зле със секса като цяло.
Аз имам любовница от 5 години... мъжа и знае... а отскоро тя ми казва че, искал да ходя у тях и двамата да я чукаме...
Чак се чудя, да ходя ли или не... щото тройка то хубаво... ама с любовницата и мъжа и....

40.   До 26/36
Това с отделните стаи не го правим ние. Винаги сме заедно, винаги правим и секс двамата, нищо че сме на среща с други. Тогава се получава наистина готино…. гледаш половинката си как го прави и се кефи, ти самият/самата се размазваш и после се доразмазвате мръснишки заедно.

41.   Аз пък мислех, че са малко двойките правещи такива неща.
Не си мислете, че сте много широко скроени, само много даващи се.

42.   н36
съжалявам за неприятното преживяване, просто сте попаднали на такава двойка. Единия партньор може да не е толкова "мотивиран" за суинг колкото другия. Необвързващ разговор в началото би ги разкрил такива.
А в най-лошия случай може да се включиш към другата двойка?

43.   До 39.
Отиди. Има двойки, които водят точно такъв интимен живот. Това тя да си има любовник и съпруга да знае, значи одобрява, щом одобрява значи харесва. При такива двойки, третият, в случая ти, винаги е допълнение в леглото, а не изместващ мъжа партньор. В тази комбинация и при добро разбирателство могат да се получат доста забавни неща в леглото, но ако си влюбен в тази дама, тогава имаш голям проблем.

44.   Да аз искам някой да оправи гаджето ми пред мен и да гледам! Тя е доста секси мацка!

46.   Правили сме тройка с още един мъж. Определено мога да кажа, че изживяването за една жена с двама мъже е невероятно!!! Но за да няма проблеми после трябва всичко да е изговорено и коментирано предварително, да си имате безгранично доверие с половинкана си и да е само за секса и тръпката.
Ж на 37 съм.

47.   Като ви чета сексуалните " подвизи", все повече се убеждавам, че сме от различни светове. Нелепото в случая е, че са е*ат като животни с който им падне, но ти разправят дебилизми, че едва ли не са духовно " израстнали", не са егоисти и не приемали другия за собственост. Хедонистични същества с " безнравствени или с много тъпи и объркани умове", както е казал моят любим философ Шопенхауер.

48.   Сексът е за удоволствие. Широко скроена съм и се радвам, че и мъжът ми е такъв. Да определено бихме го направили със семейство, но засега сме опитвали само тройка с още един мъж.
Ж на 40

49.   И каква е подходящата двойка за суингърите, че ми стана интересно?

Доста от вас търсели подходяща двойка и не откриват такава. Ами разбира се, че един мъж/жена ще ти допадат повече от други, а с трети хич няма да можеш да седиш с тях в една стая, камо ли да опъват жена ти.
Но си мисля, че хората имат нереалистични очаквания. Представят си пред тях да е някаква млада, яка и натренирана двойка. Мъжът да е около 30-те, тип батка, висок, едър, мускулест, харизматичен, с голям чеп, а момичето да е моделка на 18-25 год.. трудничка работа да ви кажа...
Като заговорихте за някакви лоени топки на по 160, сега не знам. То е въпрос да си допадате на "клетъчно" ниво. Та се замислям доколко хората, които пишат тука са наистина суингъри и доколко такива, които просто си търсят по-яко парче от жена си/мъжа си?

50.   Е и ние правим или правихме е по точно, защото от 2 г не сме се забавлявали.. Искахме тройка с мъж, но не попаднахме на такъв с който да се видим, но попаднахме на двойка с която се виждахме често. После с друга двойка и после докато търсехме пак мъж за тройка се намерихме с трета двойка.. С първите и последните се сприятелихме и си ходим на гости и сега , но без секс.. Но затова пък не се притесняваме да си говорим за секс, а и на нудистки плаж ходим заедно. С втората двойка се срещахме само за секс, явно не искаха да се сближаваме, но те бяха и от друг град. Може би и това оказа влияние.. Хубаво е да ви допада идеята и да се отпускате... А дали търсим още мъж??? Май по скоро не. С двойка ни харесва повече, поне до момента.

51.   n 49, задаваш въпрос и си отговаряш сам... Това е типично за българските медии и за тъпите хора. Ако не разбираш смисъла на суинга, попитай и чакай отговор. Явно си от мачовците дето знаят всичко и се обаждат винаги там където не им е работата. Не си пораснал достатъчно.
ПО- ДОБРЕ СИ ЧЕТИ И МЪЛЧИ.

52.   до 51 от 49

Точно, защото зная, какво е суинг, затова задавам такива въпроси. Но ти май не зацепваш?
Ти отиваш да правиш кекс с някоя двойка, която те кефи. Но ОЧЕВИДНО байганьовците и ганките възприемат, че другата двойка трябва да е с вида на атлетична порно-двойка, за да са щастливи от кекса. Много грешна представа. Това показва само, че имате дефицити, а не желание за истински суингърски вкусотии.

53.   И какъв е смисълът на суинга?

54.   Не съм искала да те обидя. Просто репликата ми не беше за теб, но сега видях...
Така е прав(а) си, че суинга е нещо наистина не за всеки. И често хората се заблуждават, че то ще им донесе нещо уникално. Всъщност е много трудно да се намерят добри пчртньори. Самата дума swinger е по смисъл много далеч от размяна. Булгарите харесват да ползват чуждици, без да знаят смисълът им. Суингът е "проходил" около 1942 година в Америка след събитията в Pearl Harbour- японското нашествие. След войната много жени загубили съпрузите си в битките, остават сами. Техните ПРИЯТЕЛКИ в желанието си да им помогнат, да не се чувстват самотни, са карали собствените си мъже, да ги обслужват сексуално.
Ето така се е появил суинга, по линия на състрадането и приятелството. Което няма нищо общо със change of companions- смяната на прартньора за секс. И при единия, и при другия случай става въпрос за секс, което си е удоволствие. Но swing си е swing, а exchange си е exchange. Нарочно го пиша на англииски, за да демонстрирам разликата. Swing е услуга с партньора на приятел(а), а exchangeе просто размяна на партньорите.
С най- добри чувства Ан

1-50 от 89