Споделена история от Секс и интимност

Влечение към същия пол
Здравейте, мъж на 25 години съм, имам малко странен "проблем". Винаги съм бил хетеросексуален, все още смятам, че съм... но преди 7-8 месеца стана нещо, от което изпитвам голям срам.

Търсейки в нета "някои неща" по грешка попаднах (вероятно на всеки се е случвало, но за секунди и са го махали" на гей порно. Вместо да го махна, си го изгледах докрай, получих страшно силно възбуждане, както си е винаги, но при жени. :D За мой ужас свърших, после ми беше доста криво, но го отдадох на късния час и на някакво лично мое объркване.

Само че се получи така, че в следващите месеци продължих да гледам такива неща, лека полека и ми не увеличи вниманието към същия пол, абе с две думи доста ми тежи и искам някъде да си го излея. Държа да отбележа, че не съм спрял да се интересувам от жени и със сигурност съм много далеч от това да бъда гей. Чудя се дали си струва да пробвам с човек от същия пол за една нощ, очаквам разбира се да се отвратя до такава степен, че повече и да не си помисля.

Сигурно ще има доста хранилка в коментарите, донякъде ще ви разбера. Най-голямата ирония е, че аз винаги съм бил консервативен и такива неща по никакъв начин не съм си възприемал ( не толкова обратните наклонности, колкото парадирането) и сега ми се връща явно от съдбата. :)

Интересно ми е хората тук какво смятат?

Коментари

2.   Пробвай. От един път гей не се става.

3.   Какво би пробвал - да го поемеш направо анално, да духаш или ти да го набуташ в нечии мъжки гъз? Ако е първото е просто - пробвай се да си вкараш нещо и може да се окаже, че всъщност това не ти допада. Ако е второто... сам не можеш да се провериш. Ще трябва да поемеш известен риск. Аз имам много вълнуващ спомен от едно спонтанно лапане на младини, но никога повече не посмях да пробвам пак. За последното - мераклии бол.

4.   Ха-ха! Така като чета - съмнява ме да се отвратиш!

И да си гей - кво? Може пък да си падаш и по двете. Помисли си - то си е супер-сила. Мисля че Уди Алън го беше казал това. Два пъти по-голям избор имаш.

5.   1. Имам един приятел, от гимназията налита на мъжки дупета. Все се смеем с него "от 300 пъти гей не се става! ".

7.   Това да си легнеш с някого, за да се отвратиш от него би било наистина отвратителна постъпка. Това, че мастурбираш на гей порно е показателно за влеченията ти само по себе си, но в това да си бисексуален няма нищо отвратително. Отвратителни са намеренията ти.

8.   То и аз обичам да гледам лесбийско порно, но жените в него не ме привличат, не искам да ги пипам или лижа. Просто ме възбужда да го гледам, нищо повече. Като видя привлекателна жена, не си я представям гола, нито мисля да и барам циците или нещо подобно. И изобщо не чувствам никакво влечение към реални жени. Безразлични са ми. Ако видя привлекателен мъж е друго. Тогава за 10 секунди съм го съблякла, духала съм му и съм правила секс с него във фантазиите си. Та според мен вида порно който гледаш не определя какъв си.