Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
По повод темата за болката при анален секс, имам следния въпрос-С или без презерватив го правите и колко продължително, като времетраене на акта? Как се чувствате след такъв секс? ж. 34.

Коментари

1.   След анален секс се чувствам страхотно! Правим го без презерватив, а за времетраенето не зная. Свършвам много мощно, когато ми е отзад.

2.   По добре е с презерватив защото е по хигиенично.
М46

3.   С презерватив задължително и лубрикант, важна е подготовката преди това, да се предразположи жената. Болката основно идва от неопитност и припряност. Това не е порно филм където всичко се случва изведнъж. Продължителност различно при мен и съпругата ми между 30 до 90 минути. Правим анална любов, не се чукаме като зайци. Не ти препоръчвам да свърши в теб ще е болезнено особено първите пъти

4.   С презерватив. Обаче време не съм засичал.
Жената твърди, че се чувства прекрасно после. Не вярвам да лъже, защото винаги е по нейна инициатива.

5.   до 3

Защо ще е болезнено, ако свършва в теб отзад?

6.   От 3 до 5 защото точно тогава пенисът се разширява когато свършвам, при мен е много интензивно и оттам болезнено за съпругата ми. Трябва само главичката да е вътре за да не е неприятното за нея.

7.   Без презерватив и свършвам вътре. На жена ми така и харесва, да го усеща и дори предпочита да е без лубрикант.
Имало е случаи да го правим за финал след дълго и продължително любене и е изпитвала болка докато свършвам, малко след като съм го вкарал. Тъй като анусът и не е отпуснат, а пенисът ми пулсира здраво в нея.

8.   Харесвам секса отзад, с малко лубрикант и без презерватив.
(ж41)

9.   Без презерватив го правим. Колко продължително, не знам, не съм засичала. Не е кратко, но не е и супер дълго. За болка и дума не може да става. От 2003 г. запчнах да го правя доста редовно с мъжа ми, две години след сватбата. Преди това, от време на време, с разни гаджета. По време и след такъв секс се чувствам страхотно! Нали за това го правя, да ми е хубаво. Иначе няма да го правя.

10.   Семеина ж 46г. от одавна подканям моя, но тои не се навива. Иначе си ползвам анално дилдо което мъжъ ми подари. Свършвам само еднократно за макс. 8-10 мин. Ползвам го поне един път седмочно. Но не пред него. Когато съм сама. Пред него не смея да масторбирам.

11.   С крем илк с вагинална смазка. Без презерватив

12.   Аналния секс е невероятен, ако има добра подготовка. На сухо не става, но ако те предразположат те очакват най - яките оргазми!

13.   До #10 - жена мечта!

14.   До №10. Ах моята да ме подкани веднъж за анален ще направя банкет. Но уви не иска и да чуе за анален.... защо света е толкова несправедлив.... да има едни които искат и да живеят с такива които не искат... и в същото време някъде там да има някой на противоположното положение?

18.   Хубава тема. Прочетох коментарите и част от тях (за последствията и т. н. ) не зная на какво стъпват. Аз ще се позова единствено на личен опит. Практикувам анален секс от близо 10 години, последните три, доста интензивно (средно по 3 пъти седмично).
През годините съм го правил (аз съм бисексуален мъж) с презерватив, но с последният партньор си имаме доверие и го правим без.
От първия ми път, до днес болка няма. Има различни усещания (на запълване, разтягане и други) но не и болка. Той винаги свършва напълно проникнал в мен и единствено усещам как спермата се изстрелва, но пак няма болка.
Времетраенето варира между половин час и час, зависи. Често се случва и да повторим акта след това. След анален секс винаги се чувствам перфектно.
На останалите предположения - нямам хемороиди, нямам заболявания, спермата не предизвиква никакви смущения по отношение на дефекация.
Бъдете щастливи, опознавайте себе си и правете смело всичко, което ви доставя удоволствие.

19.   С две думи, ако не ми е хубаво, няма да го правя. Отнеме ми около година да убедя мъжа ми да махне презерватива за отзад, че няма да се изцапа. Спазвам добра хигиена и не се притеснявам. Повече от 15 години правим анален без презерватив(и продължаваме). Никога не сме имали внерически проблеми. Наслаждавам се на удоволствията на живота, защото младоста е кратка (ж41)

20.   Имам резерви относно "добрата хигиена". Не боцкам там, но от любопитство няколко пъти съм си правил клизми с душа. Ами и след 20 напълвания, продължават да излизат нечистотии (поне цвят). Веднъж си заврях някаква тръбичка алко по-широка от маркуча на слушалката. Така се получи постоянно изтичане, демек - точно промиване. Усилих и струята. Постоях доста. За финал пак се напълних (без тръбичката), да видя ефекта. Да, беше чисто. Но... след известно време ми се доходи... Явно се беше стекла вода. И... ужас. Пак беше... мръсна.
Вие как го правите, та гарантирате чистота? Гледам в клипчетата понякога смело го налапват след като им е бил отзад. Вие правите ли го?

22.   Една година след сватбата мъжа казва на жена си "мила, нали ми обеща, че за годишнината от сватбата ще започнем да правим секс и на другото място". Тя го целува и отговаря "знам, но хайде след втората годишнина да започнем на другото място". И той примирен "добре, но ти все пак не искаш ли да имаме деца? ".

23.   До 22!!! Интересна история, много поучителна (ДДД, ). Да се замисли човек по този казус, нали?

25.   Колкото и странно да звучи първият анален секс го направих на 48г. В момента съм на 52. Откакто влезнах в менопаузата забравих за предназначението на презервативите - мъжът ми винаги свършва в мен без значение дали става въпрос за вагинално или анално проникване. Първите пъти болката беше неописуема, успя да си вкара целия член може би след 7-8 опита. Първото свършване в ануса също беше ужасно. Буквално само лежах по корем и стисках зъби, с надеждата, че всичко ще се оправи. Сега четири години по късно мога да заявя, че няма и помен от болката. Удоволствието е голямо и за двама ни. Започнете бавно и постепенно надграждайте с проникването. Както и горе са ти казали - на сухо не става. Durex имат страхотни продукти на пазара, предназначени именно за анален секс. Успех

26.   До №25

Аз съм на 50 години, а жена ми на 47. Вероятно и ние като вас скоро ще опитаме това удоволствие в по-късна възраст. До момента никога не сме стигали до анален секс, може би аз съм се колебаел от хигиенни съображения, а жена ми заради очакваната болка. Само съм я стимулирал анално с един или два пръста, харесва й…и така 20 години. И двамата имаме желание да пристъпим към нещо по-страстно :-)
Понеже пишеш, че го правите без презерватив, вероятно си правиш клизма преди това? Или е достатъчно само минаване през тоалетната? Може би ползвате лубриканти? Колко често го правите и коя е предпочитаната поза и за двама ви? Надявам се, че после не чувстваш дискомфорт.
Извинявам се за многото въпроси, но явно умеете и двамата да си доставяте удоволствие с аналния секс, което е отколешна мечта за нас с жена ми. Между другото, тя все още не е в менопаузата, но определено показва такива признаци и…няма нужда да казвам, че и двамата чакаме това с нетърпение. Удоволствието да свършваш вътре не може да се сравни с нищо :-)
Предварително благодаря за отговорите и поздрави!

27.   Ние го правим без, Ж22, смятам, че ако съм се почистила предварително, не е нехигиенично. Колко продължително, може би между 5-10 Мин макар, че ми е трудно да преценя, защото преди това обикновено ме лиже докато не свърша, и си е вкарал пръст в дупето ми. Чувството за мен е много хубаво, чувствам се изпълнена, и като свърши в мен много ми харесва. Но в началото винаги го вкарва бавно, на части, защото иначе боли, и помня, че първите няколко пъти след аналин секс ме болеше дупето страшно много, дори не исках повече да го правим от страх че ще бъде така, и бяхме спрели, за няколко месеца, после продължихме бавно и без да насилваме нещата и така се получи, но трябва първо с езиче, пръстче, после главичката, бавно и така. И момичето трябва да е отпуснато, да усеща пениса как навлиза и излиза, от нея, това е възбуждащо, дори само главичката да се търка в ануса е приятно.

28.   Отговор от №25
Задължително правя клизма. Не смятам, че минаването през тоалетната е достатъчно от хигиенна гледна точка. Използваме доста лубрикант, понякога си позволяваме да експериментираме и с етерични масла. За да се избегне дискомфортът овлажняването в тази област трябва да е максимално обилно. Смятам че именно в това се крие тайната на безболезненото проникване. Ние използваме двойно-тройно количество в сравнение с това, което отива за вагинален секс. Относно позите, любими са ни Lying Doggy и Cowgirl, нищо нестандартно не сме правили. Почти всеки път включваме и вибратор в играта.
Да, удоволствието при анален секс е факт, но никога в рамките на тези 4 години не съм свършвала само с анално проникване, така че Ви съветвам ако не разполагате с вибратор едната ръка винаги да ви е върху клитора на дамата.

29.   40 годишен девственик се жени за по-млада, разведена жена. След първата брачна нощ го питат кек е минало, а той клати глава възмутен- Чисто нов инструмент и дадох, а тя си го навря в гъза!

31.   Жена ми се е разгонила напоследък, на 46 е. В събота децата отидоха на кино и тя веднага ме нападна, да се чукаме. В неделя вечер поиска да правим анален секс, а на сутринта в понеделник ме събуди за едно бързо преди работа.

32.   Н31
Ти си късметлия бе чавек, де да имах и аз такава жена.
Пробвате ли с нея нестандартни неща в секса?
Вибратори... дилдо....?
по времето на секса пробвай да и говориш уж да го правите тройка и си го прадставете и виж реакцията и... ще полудее повече.
Разкажи повече как е било преди а как е сега и защо е разгани. а така спо. ед теб.
Гледате ли порно докато го правите или преди?

33.   Жена ми влезе в банята, когато лаптопа и изписука, получи съобщение. Погледнах чата, с най-добрата и приятелка. И чета:
онази - как си, снощи нещо? ,
моята - да, беше хубаво,
онази - браво на вас! ,
моята - не просто секс, а от хубавия, отзад
онази - лъжеш, само ме дразниш, не си правила анален
Не знам как ще е отговорила жена ми когато го е прочела. Направих се, че не съм видял чата им. Не знаех, че жените коментират такива подробности.