Споделена история от Секс и интимност

Спомени от първата еякулация?
Първо си помислих дали да не пусна темата в секция "Тинейджърски", но после се размислих и реших, че ще е по-добре да я пусна в "Секс и интимности", защото ми е любопитно да разбера за първото семеизпразване и на по-стари набори. Та така, въпросът е следният: На колко години бяхте, когато си ударихте първата чекия и се изпразнихте за пръв път? Искам да чуя мнението и на по-големите мъже, защото нали всички казват, че днешните тинейджъри се развиват по-бързо и започват да лъскат бастуна на 13-14. Любопитно ми е дали момчетата, израснали през 80те-90те са започвали с чекиите по-късно - например на 15-16.

Коментари

1.   Започнал съм на 6, оргазмите бяха сухи и веднага след първия можех да постигна още няколко, към 12 тата си година един ден пак така се зиграх и след всеки оргазъм усещах, че нещо ми дращи в уретрата, но оргазмите пак бяха сухи, след известно време бях при баба си през една ваканция и през нощта реших пак да го направя, когато постигнах оргазъм нещо излезе от члена ми, помислих, че е кръв, но в тъмното не можех да видя какво е, но след няколко минути то стана лепкавао, на сутринта видях, че няма кръв и от любопитство отидох в тоалетната и там повторих и в края на оргазма изхвърлих бяла лепкава течност, тогава разбрах, че при предишното ми самозадоволяване, когато усещах неприятното драскане в уретрата, това е била семенната течност, но тя е била много малко и не е могла да излезе след постиганите оргазми.
М45

2.   Със сигурност първата чикия беше преди световното първенство по футбол в САЩ 1994 подозирам че може да е било и 1993 година лятото тогава бях на 13(12) години, маструбирал но не бях свършвал все още. Бях сам в стаята не се сещам по кой канал даваха еротичен филм RTL или Pro7 стимулирах си члена, докато не ме връхлетя оргазъм беше силен и имаше много сперма добре че сме на паркет ха-ха. Нямаше мокри кърпи тогава. След като свърших и осъзнах какво е станало след десет минути бях го надървил за втори път. Свърших малко по бавно и не толкова обилно.

3.   Ми някъде май на 12- 13 беше (6ти, 7ми клас).
М53

7.   1996-та бях на 13

8.   На 13, през 87-ма. Първата ми братовчедка, която ми е набор, бе набарала скрити няколко списания на чичо ми, тогава такива имаше само контрабанда, и ме бе викнала да ги видя. Хем си бе шок, хем интересно, хем щях да се пръсна и като се прибрах се случи. Доста пъти ги разлиствахме заедно, че и на тавана си играехме на „фотограф и моделка“, та съм го правил и пред нея. Много бе образователно, и досега се хилиме като се сетим.

9.   Трябва да съм бил 7 клас, средата на 90-те години.

10.   Аз също на 6 или на 7 започнах с мастурбацията. 97-98ма година някъде. Свършвах без нищо да излиза, просто от възбудата ми се олигавяше оная работа. Някъде 6-ти или 7-ми клас за пръв път се изпразних. Не съм останал с кой знае какъв голям или уникален спомен.

11.   Мастурбирам откакто се помня. Първите ми съзнателни спомени са от както съм бил 4 годишен някъде. Помня много ясно защото след "тръпката" както му казвахме ми се надуваше чурката. По късно в детската градина също мастурбирах като надуването изчезна. Даже всички деца като спяха аз първо мастурбирах след което заспивах. Веднъж в детската градина накарах едно момче да мастурбираме заедно и като почнахме му казах да си ги допрем една вдруга. Направихме го обаче на него не му хареса явно и отиде да каже на госпожата. Трябваше да лягаме за обяд и тъкмо да каже той ме накара да си ги.... И госпожата ни се скара да лягаме защото било обяд :D Първата ми еякулация беше може би на 11 или 12 години. По кабеларките след 1 часа вечерта пускаха порно. Аз веднъж бях останал сам и реших да чакам до 1 часа. Едвам издържах да не заспя, но чакането си струваше. Гледах порно за първи път в живота си. Така се бях възбудил че си го барнах и за 10 секунди свърших. Тогава за първи път получих еякулация. Беше сравнително обилна. После като мастурбирах винаги имах еякулация, но в много малко количество. Похвалих се пред един малко по малък от мен приятел с който мастурбирахме от време на време заедно и си ги барахме и той искаше да види. Скрихме се в едни храсти и мастурбирахме самостоятелно и един на друг. Че тогава помня го бях изпръскал малко. И така до ден днешен. Обичам да мастурбирам. Обичам и секса с двата пола. Така че драги човек е такъв какъвто се роди.

12.   От много малък ми е било интересно да получавам ерекция- сигурно 9-10 съм бил. Но ерекция с еякулация получих около 12 годишен. Спомням си, че опипвах гърдите на едно момиче в училище. Тя се дърпаше дотолкова, доколкото можех да продължа да я опипвам. Задоволих се в тоалетната и тогава почти ме достраша като видях колко сперма излезе от мен.

13.   Аз помня първия път като си набих една. Бях на около 6? Май. Но беше вечерно време и имах навика да си играя с играчките в леглото скришом, понеже не ми се спеше. Да ама тая вечер смених играчката и почнах да лъскам бастуна, а той по онова време беше още мъничък. Както и да е, лъскам лъскам, не знам и аз защо, докато в един момент ми стана много яко. Нямах си на представа, че съм получил първия си оргазъм.
Една вечер, бях на 13? Също така си лъсках бастуна и нещеш ли като свърших усетих нещо да излиза от оная ми работа. Усещането беше сякаш тръбичката в члена беше залепнала от толкова години нищо и тва я отпуши :D. В началото не свършвах почти никак, ама след известно време и така до ден днешен си се празня стабилно.

15.   Не знам точно на колко години съм бил , беше отдавна, в началното училище. Често се възбуждах и си го пипах, лягах по корем и се търках на леглото. Събудих се една сутрин както винаги възбуден, започнах да си правя чикия и почти веднага се изпразних. Беше доста гъста, лепкава сперма.

16.   На 12 да съм бил. Едни приятели ни бяха на гости и синът им ми каза, че са го научили какво правят мъжете с патките си. Каза да го забелвам, но само малко и ще ми стане много хубаво. И аз взех веднага да го пробвам. Дойде скоро след това като вълна и аз подскочих защото си помислих, че ще се напикая и веднага отидох в тоалетната, но там нямаше нищо.

17.   На 5 бях в Пирогов и там един от батковците по цял ден го лъскаше. От него се научих какво е чекия. Бях впечатлен от размера му. Почнах и аз да ги правя чекии. На 11-12 се събрахме с приятели да гледаме порно. Оказа се, че моя и на проятеля ми са доста по-големи от на 3тото момче. Започнахме да си ги разглеждаме и пипаме. Изпразнихме се един върху друг. От тогава поне до 17 годишна възраст всеки ден се събирахме за мастурбация. Аз и едното момче се оказахме с мн големи - по 20см. Много обичахме да си ги лъскаме един на друг и също така сме го близали и лапали.
Това става ранните 90те. После вече не се събирахме, но ако ме питате бих го направил пак с него, според мен има най-якия кур, който съм виждал.
Сега само под душовете в басейните или фитнеса се е случвало си ги бараме с някой пич с голям. Само такива ми правят впечатление, нз дали не ми напомня за онези времена.
М37

18.   Някъде към 11-12 бях. Моя първи братовчед лъскаше пред мен. Той е по голям с 3 години. В онея времена нямаше порно. Имаше еротични списания, които се намираха трудно. По късно излязоха и касетите за видео с порно. Намирал съм такива касети на баща ми и ги пусках на видеото.

Сега за младите е по-лесно. Порното е по достъпно и от хляба... Ебаси бъдещето. В същото време на една жена сигурно повече от 200 мъжаги и се натискат...

М. 36г.

19.   Първата еякулация ми беше на 11 г. По случайност се заиграх там долу и се възбудих, колкото повече го пипах толкова по-хубаво ми ставаше, като някакъв гъдел, който се увеличава, накрая оргазъма дойде супер изненадващо и разтърсващо и започна да пръска прозрачна лепкава течност навсякъде обилно (не беше още бяла) аз не знаех какво е това и много се изненадах... От този случай започнах доста често да мастурбирам. След около година-две спермата стана бяла, а и аз вече се светнах какво е това което излиза от пениса.
М 44

20.   Бях на 12. Лежах си на дивана и по телевизията започна някакво предаване с една много секси водеща с къса пола. Веднага се надървих и започнах да лъскам. Беше неочаквано за мен и голяма изненада, когато изведнъж курс ми започна да блика бялата течност. Почувствах се много готино, че вече имам сперма.

21.   От съвсем малък получавам ерекция и си галех пишката още в детската градина, ставаше ми хубаво, но само толкова - без оргазъм. Първата чикия и първата еякулация при мен се случиха като бях на 13 г. Вече имах косми долу и топките ми бяха почнали да се уголемяват и да висят. Един следобед пишех някакво домашно и както обикновено с една ръка пишех, а другата ми беше в гащите и си галех възбудения пенис. Ставаше ми хубаво и за да ми е по-удобно си смъкнах панталонките и слиповете. По едно време усетих силна тръпка и гъдел над тестисите и че пенисът ми почва да пулсира и нещо тръгва да излиза. Помислих че се напикавам. Скочих и се затичах към тоалетната, като с едната ръка си стисках пениса, а с другата си придържах панталонките и гащите. За малко щях да се препъна. Застанах пред тоалетната и пуснах пениса си - в ръката ми имаше лепкава бяла течност а пенисът пулсираше и пускаше още от нея. По едно време пулсациите спряха, заголих го и изпод препуциума ми изтече още сперма. Сетих се какво е тая течност и какво се е случило. Сетих се и какво значи "чикия" - дума която съм чувал от момчетата в даскало, но не знаех точно какво е. Чувството на оргазма беше невероятно. Чудех се дали не съм твърде малък за това, тогава си мислех, че трябва да съм поне на 15-16 г за да имам сперма, но на 13 г. явно дори съм закъснял в сравнение с повечето момчета. След тоя момент, през тийнейджърските си години мастурбирах почти всеки ден по два пъти и дори имах мокри сънища! Сега съм на 28 и мастурбирам 3-5 пъти в седмицата.

22.   Бях на 5-6 години (1970-71 г. ). Забелязах че като се катеря по едно дърво като си играех и ми се търкаше пишката, се надървяше и изпитах много приятно чувство. Направих го много пъти и все същото хубаво удоволствие което до тогава не бях изпитвал. После започнах да се търкам в ръба на облегалката на дивана или по заобленият ръб на гардероба. Бях вече в 1ви клас и като се върнех от училище, в къщи нямаше никой и аз правех това. После по-големите батковци ни казваха, че правели чекии, още не знаех тази дума. Започнах да хващам кожичката и да я търкам напред-назад и получавах същото удоволствие. Вече в 4-5 клас почна да излиза лепкава безцветна течност. а на следващата година отделих и сперма. Ходех всяка ваканция на село. Лятото идваше и братовчедка ми, две години по-малка от мен. В 7-8 клас, вече си говорихме мръсни работи и следобед когато баба ми спеше на обед, отивахме в крайната стая и играехме "на доктори". Путето й беше почнало да се окосмява, а зърната и вече бяха започнали да се подуват, но още нямаше оформени цици. На ней и беше много интересно да си играе с пошката ми, която вече беше окосмена и да я изпразва. Изхвърлянето на спермата и беше много интересно. Прегръщахме се голи в леглото и задено двамата си правехме чекии. Аз и милвах путето и тя полчуваше оргазъм.
Като ученик, задължително след училище като се прибера си правех чекия и откох че като си стимулирам зърната на гърдите удоволствието е по-силно.
Беше трудно с нагледния материал. Карахме на спомени. Например в часовете по физическо когато бяхме в салона, момичетата също бях по шорти и потници или тениски, учителката ни също. Гледката на тези полуразголени женски тела и гъсто окосмените позмишници на повечето съученички и на учителката много ме възбуждаха. Като се приберях задължително чекия. Другата форма на нагледен материала бяха преснимани черно-бели снимки на порно-списания. Един приятел учеше в средно ходожествено училище и имаше пластинчната анатомия на Бамес (издадена ав ГДР). Беше пълна със снимки на голи жени естествено окосмени в различни пози. Преснимахме ги и посля плющях чекиите като ги гледах.
Сега от време на време си правя чекии, или пред компютъра или в банята. В банята клякам и пускам душа така че струята да облива тестисите, ануса и члена ми. получавам ерекция и с ръка се изпразвам.
Жена ми също мастурбира, има изкуствен член с батерии и едни по-малък като пластмасов морков, от който се вади пишка. Но тя почти не ги ползва, мастурбира като си притиска бедрата и си пипа пубиса. аз също й правя чекия с пръсти и после тя на мен. Така е полоивят живот го започваме с чекии и го завършваме с чекии, защото след 50 години, пишката омеква и трудно държи ерекция до времето на оргазма.