Споделена история от Секс и интимност

Средният размер на българина
Здравейте, какъв е средният размер на пениса на българина, на какво най-често попадате, наистина ли има пениси по 10-11 см или това са митове, споделете мнение.

Коментари

1.   Не попадам, защото съм семеен мъж на42г. Но моя е от малките. L11см. Фи 6 см. Но жената ми казва, че е доволна. Дано не ме лъже.

2.   От скромния ми опит с който съм била - 5 българи и 3 чужденци - 1немец, 1 италианец и 1 канадец, аз не виждам голяма разлика. Бившия ми сериозен приятел беше с 16, 5 и всички останали мъже са били с около неговия 16 -17. НЕ съм била с някои с 10- 11 нито пък с някой с 18 и повече. Доволна съм от секса и големината на българите с които съм била. От чужденвите най-яко ми беше с немеца жалко, че той искаше само секс и нищо сериозно :(

3.   Нямам идея, жените надали могат да преценят толкова добре, Моя е около 13 см, но по приказки на приятели и всякакви хора, разбирам, че аз съм с малко пишле, щото на другите винаги започват над 16 :D
Когато е в хубава ерекция, ми върши чудесна работа.

4.   Моя е малко повече от тва но не от най. Сиг има и такива. Мен ме дразни обаче като по големи от това не им стига все едно трябва да ходим на хирург да ги оправят... тва за мен са елементарни жени

5.   Aз съм така също, не съм доволна от секса нито от големината на пенисите на българите с които съм била, размера им беше от 11 см до 13 см, а преди да правим секс всичките си хвалиха че имат големи инструменти и разни ли и имами колко са богати а всичко е на лизинг.

6.   До 2, много ти е скромен опитът- 8 човека цял отбор. Разпечатана ли е жената вече, не ми я хвали.

7.   Ти големия българин не виждаш, тръгнала си да търсиш кусури на малкия българин! Какво значение има колко му е сантиметра на малкия, след като големия, който стои зад него е остриган, с кафеникава кожа, необръснат и ходещ с анцуг и маратонки татарин? Жал ми е за жените в България. Аз повръщам само като видя големия българин, а ако им видя и малкия, сигурно ще си изповръщам червата.

Чорбаджията на курникът

8.   Жена на 48г. по ми е важно да е крив и дебел от колкото дълък. 12-13 см. Стигат. И се намествам с кривината към G точката. И за 8 мин. Всичко свършва.

9.   Моя е 19 см, дебелината не знам колко е.
Като го вадя винаги леко свенливо, но доволно се усхват леко.

10.   Номер 6, в такъв случай ти мъж с под 20 см и под милион в банката не ми го хвали...

11.   Проблемът но българските мъже не е толкова в размера, а в това, че са немърливи, не знаят как да задоволят жена и не ги и интересува. Бившият ми едва беше с 12 сантиметра, но си беше немърливец в леглото. Никога не ме докара до оргазъм.

12.   Моя е 8 см в ерекция и 5 дебелина. Отначало ме беше срам но вече не ми дреме - колкото толкова. Не ме питат не казвам. Като питат - казвам точно. Мислят си че се бъзикам, смеят се като го видят. Снимат го и правим секс. Така че размера няма значение. Начина е да ги предразположиш и да говориш човешки - така че пичове размера нема значение - подхода е важен. И да, научих се да лижа яко.

13.   Ми според статисти средния размер е от 11-16 см. Всичко под е малък всичко над е голям. Всичко над 20 е лакомия!

15.   Моят е към 13 см. Жена ми е доволна, понеже тя е малко по - тясна и сама ми е казвала, че по - големите са ѝ причинявали проблеми.

Нейното мнение е следното: не е проблем, че ти е малък. Проблем е, когато не искаш да доставиш наслада на жената. Като не можеш с пенис, имаш пръсти, устни и език. Пускаш тях в действие. Като искаш, ползвайте си и някакви играчки.

От жените, с които съм спал преди жена ми (5), само една каза, че не е доволна от дължината, но дебелината била добре.

16.   Здравейте аз съм жена на 42години със две сериозни връзки и няколко забежки. Първият ми след време ми стана и съпруг

17.   Както е казала една: Няма значение дали е дълъг или къс! Важното е да е твърд!

18.   Номер 6, и цял живот девственици ли ще ти пускат? Ципата е за 1 минута и край.
Мъж с такова мислене като теоето е за боклука.

19.   На мойто гадже му е малък 12. 5, аз съм тясна и ги обичам малки, пък и са много сладки като са отпуснати, постоянно го карам да се къпем заедно, за да мога да му го гледам отпуснат, неговият е страшно малък 5-6 см и го е срам, обаче мен ми е много кеф да му го гледам. По някой път даже клякам и му го беля с два пръста и му го лапам директно, много е готино!

20.   Моят е 18см. и 14 дебел жена ми е доволна също така и любовницата

22.   Моя в пълна ерекция 17, 9 см и освен това е леко закривен като банан, което като малък не харесвах, но по-късно разбрах от интимни партньорки, че много добре им стимулира G-точката и макар члена ми лично за мен да не е много голям - до сега винаги съм успявал да ги докарвам до оргазми (без да се хваля)

23.   Да моят е 10-11см в пълна ерекция! Моля дамите да коментират!

24.   23 това си е направо микропенис бе!

25.   Моя е почти 17см леко дебел и с доста голяма глава буквално е като гъба. Всичките жени (а те са доста) с които съм бил ми викат огромен бил най вече заради главата. След секс ми казват, че им бил супер защото цитирам "ги уплътнявал" и стигали до оргазъм. Често ми отказват анален като една дори се изцепи "няма как това нещо да ми влезе отзад", но се намират и куражлийки тук там.
М35