Споделена история от Секс и интимност

Мъже , съжалявате ли за това ?!
Тъй като за жените ума голямо значение и дълбочина к смисъл на кого се отдават за първо път у на кого дават най ценното, при мъжете не е така! Когато го закъсат на сухо до някаква възраст и не намерят глупачка която да им пусне, вземате мерки ( крайно грозни и неправилни ) и за да не останете по назад от останалите си поръчвате простотитка за първия си секс...
Интересно ми е да знам има ли мъже които са постъпили така небрежно и безразлично с мъжкото си достойнство за първият си път и дали по късно започват да съжаляват че са се унижили по този начин? ! Например когато вече сте по зрели открили любовта а мож ни вече създали семейство с деца? ! Съжалявате ли за тази си глупост? !

Коментари

1.   Бях на 14 и със наборите се разбрахме да излезем една вечер и да се напием и да си направим сефтето на проститутка. Въобще не съжалявам, но като цяло не съм го и мислил.. остана си един забавен спомен с приятелите, особено после като коментирахме кой, как се е представил

2.   Научи се да пишеш първо, тогава вече задавай въпроси.

3.   Някаква кампания се провежда от разнислични жени, според мен срещу мъжете, които си поръчват проститутки. А в същото време все повечето жени заприличват на проститутки. Това е див оксиомрон. Да не би нормалните жени да предполагат, че освен препикано месо друго не могат да предложат, досущ като "колежките им" и се опитват всиячески да задържат кокала за себе си, колкото може повече.

4.   Не съжалявам, напротив, първият път беше дори романтично, с момиче, с което излизах два месеца. И на нея и беше за първи път. По-скоро съжалявам за първия ми анален секс. Беше с една млада туркиня от шуменско. Каза, че е девствена и трябва да остане такава. Случи се в склада на магазина, в който работеше. Тя буквално ме натисна върху едни кашони, каза, че не издържа. Използва вазелин от тубичка. Беше ми много мизерно и битничско. Аз бях полулегнал, а тя върху мен. Михме се на някаква допотпна чешна, ужас!

5.   Коя си ти, че да казваш кое е глупост и кое не е? Да не си съдя? Ти не можеш и да си представиш какво е да си мъж на над 18 години и всичките ти приятели да са правили секс, а само ти да не си. Причината не е от значение. Познавам момчета, които изобщо не бяха дебели или грозни, но бяха от по-скромните и скучни(не излизащи по дискотеки, пиещи алкохол, пушещи цигари и друсащи се) и нали се сещаш, че има и момичета такива, но и техния проблем е такъв, че са срамежливи и е не излизат много навън и не са контактни. Еми аз имам приятели, които го направиха и съм си говорил с тях и не съжаляват грам и няма за какво да съжаляват, защото и аз късно го направих за пръв път(на 19) и знам какво ми беше, даже и аз бях почнал да го обмислям, защото да си на такава възраст мъж/момче и да не си го правил започва да те срива психически и ментално и в всекидневния ти живот и няма какво да се лъжем, то си ти личи от километри, че не си го правил и това е още по-голям проблем с жените, защото жените от километри разбират, когато някои не е виждал пу***. Ти си жени, така че не говори за какво мъжете съжаляват и какво не, ако не бяхте такива крави и пускахте и на нормалните момчета/мъже, а не само на наркоманите и пияниците и пушещите трева и коз нямаше да се стига до такива работи.

6.   Ма моля ви преди да побликувате си прочитайте писанията. Ние тук не можем да ви гадаем, какво сте имали предвид.

7.   Не, и да съжаляваш какво от това? Няма как да върнеш времето и няма смисъл да се съжалява за глупости.

8.   Не не съжалявам, ако не бяха проститутките щях да съм още девствен. А съм на 39. Благодарен съм, че ги има.

9.   Жена съм. Не виждам защо да е глупост? И защо да е унижение? Според мен може да се каже, че е полезно, тъй като помага на мъжа да преодолее "блокажа" си. Ще изчезне притеснението, ще му е по-лесно да се отпусне с жена. Така че защо не? Аз не виждам нищо срамно, а теб какво те бърка всъщност? Кой с коя бил спал, платена ли е, безплатна ли е?

10.   Вие жените кога ще се научите, че при вас е емоционалният момент? Някой по-емоционално момченце може да се депресира след секс с проститутка, но това ще е някакво изключение. За останалите дори няма да им пука след 1-2 дена, че са били с такава!

11.   От темата разбрах единствено че авторката /авторът/ е леко неграмотен...

Аз лично не съжалявам. Човек се учи цял живот. Хората дето търсят "перфектния" /перфектната/ си умират сами ;)

М. 36г.

12.   Номер 5 е много прав! Авторке, копирай си мнението му, запомни го и го разпространявай сред твоите приятелки, за да ви стане по-ясно на всички вас с подобно мислене.

13.   Като стида в маршрутките, аз съм сам в държавата на проститутките.
Любовта, лоялността, моногамията са най-големите блъфове на 21ви век. Оставете ги за филмите, че живота е само един при това кратък.

14.   Аз се притеснявам от жените и не знам как да си поискам. Пък и тогава не знаех дали ще се справя първия път. Затова правих секс за пръв път чак на 25. Една позната се нави за 50 кинта. Но не беше проститутка. Просто беше закъсала за пари и аз и дадох. Беше отдавна. Тогава хубавите проститутки бяха 30 кинта. Дадох повече за да не е с проститутка. По- нататък си намерих гадже. Сега съм женен. Имам и дете. Първия път секса не ми хареса, но това май е най- добре похарчената педесетачка в живота ми. Отвори ми пътя нататък.
М45

15.   Страшен въпрос, бате! "Мъже, съжалявате ли, че като сте на сухо, ходите по професионални проститутки вместо да чакате някоя непрофесионална проститутка да се обвърже с вас? " Разликата в наши дни е, че едните открито се рекламират като проститутки.

16.   Като седите и ви е скучно, не можете ли да си запълните времето с нещо по-полезно и интересно, вместо да пишете глупави теми в Сподели? Какво му е толкова интересното кой с коя се ч*кал и какво е мислил след това? Защо ти е да го знаеш?
Подозирам, че тези теми с въпросите ги пуска все една и съща. Винаги използва фразата "Интересно ми е да знам... " То не бяха питания за анал секса, за близане и свирки, за първия път, всякакви интимни и съвсем лични неща!! Голямо любопитство, голям интерес да се рови в хорските чаршафи!

17.   Така и не можах да разбера, за какво очаквате жените да съжаляваме мъжете? За това, че следваме мъжката си природа ли? ! Ваша милост ли да чакаме да ни дойде на крака цял живот и заради вас да изпуснем стотици други кандидатки за секс? ! Еми сори, няма да стане. Ако мъжете разчитаме само на това, така ще си и умрем девствени. Колкото и да чакаме "специалната" тя няма да ни дойде сама на златен поднос, а животът е прекалено кратък, за да го пропиляваме в бездействие. Мъжкият нагон си е мъжки нагон и като ни натопорчат хормоните, изобщо не ни ебе с коя жена ще го правим. Важното е да го НАПРАВИМ. Казах го и в друга тема, за нас мъжете сексът е физиологична нужда от витално значение, необходима ни за да живеем също, като храненето, пиенето на вода, дишането и отделянето, не лигава прищявка и претенция, като при вас. Ама жените това никога няма да го разберете, защото сте презадоволени от избор на сексуални партньори и можете да свалите буквално всеки мъж от улицата само, като си свалите полата. Я да ви питам ако живеехте в Ислямския свят, където жената няма право на никакъв избор, и на 1 жена се полага точно по 1 мъж, дали щяхте така да се лигавите и капризничите, че и чак да си съставяте безкраен списък с N на брой претенции, какъв трябвало да бъде един "истински мъж"? !?

18.   Не, не съжалявам!

19.   При мен нямаше избор. Бях на 16, когато две приятелки на сестра ми, 20 годишни ме напиха и празниха вътре.
М36

20.   Съжалявам, не мога да върна времето назад.
Първия ми път беше с жената на един приятел, тя постоянно ми се гъзеше, чекнеше и опитваше по всевъзможен начин да ме накара да я е**а.
Тва продължи с години, когато вече бях озлобен и предаден от моят приятел реших да я е**, беше грешка, не заради тоя "приятел", а заради мен самия, щото нито я исках, нито бях с пълна ерекция.

21.   Ако си станал вече на 25- 30 години и не си красив, нито имаш много пари, нито пък самочувствия (поради посочените вече причини), унизително ли е да си платиш та и ти да разбереш какво представлява секса?
Да речем с образователнз цел.
Нямат ли право и тези хора да опитат от меда?
Пък и някоя двойка ще си изкара някой лев.
Кво му е лошото?