Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми ме отбягва...
С мъжа ми сме женени от една година. Аз съм на 26, а той е на 27. В началото на връзката ни секса беше страхотен, но от няколко месеца той ме отбягва и правим секс веднъж на около две седмици... Оплаквам му се, тръшкам се, казвам че го напускам и не реагира, сякаш не му пука. Даже е уверен, че "никъде няма да ходя"...
Прави всичко за мен, но не искам мама или тате, а мъж!

Коментари

1.   Или има любовница или си му поомръзнала, защото пишеш, че сексът е бил качествен преди. Дано не така, но ми се струва, че има друга.

2.   варианти:
- има проблеми, които не желае да споделя с теб(здравословни или психически)
- има любовница, която му доставя всичко, което при теб не иска
- просто е някакъв момент и ще отмине ако си търпелива и т. н.
- приел те е вече за даденост, ти си тази вкъщи, която трябва да оправи веднъж в седмицата и на която трябва да донесе хляб, да осигури платени сметки, да издържа, да се грижи, да доказва привързаност... влязла си в графа "даденост" А с даденостите човек не изпитва страст. Няма нужда да ги докосва, да ги пали.

Каквото и да е налице е някакъв проблем и време за преосмисляне. Сексът е първата показателна за анличието на проблем, който си зрее, докато ти се тръшкаш. След една година ще напишеш тук - подозирам, че има друга, но е все така мил с мен и ред подобни глупости, после ще напишеш: "имаме дете, той се държи прекрасно с нас".... и в един момент ще има "срещнах мъжа на живота си но как да оставя съпруга си.. не знам - тежко ми е" и ето такива нещица - разни сладки от живота.

Защо вие хора не можете да мислите и да виждате какво следва от едно или друго.

"В началото всичко беше прекрасно" - колко от историите във форума започват така. Ок, било е, но вече е минало врем, онова е в миналото, сега трябва да мислиш за сега, какво да направиш, за да набереш утре сладки плодове. Връзките се изграждат, за бога, развиват се със съзнателна работа, желание, и взаимна работя - иначе логично следа провал на връзката.

Хайде и успех!

3.   Ох на твое място как бих хванала съседа за... ръката и как бих си го сложила (на сърцето)!

4.   Снощи ми каза, че щял да ми тегли пи*ка, както и когато той реши, понеже бил много изморен и не съм го разбирала...... Има най - леката работа на света...

5.   Да добавя още един вариант към мнението на 2 - върнал се е към старото си, незабравимо, мило хоби - порното и онанирането.
Много мои приятелки се разведоха с мъжете си за това.

6.   Съмнява ме че има друга дано не съм прав иначе дай боже всеки такава приятелка като тебе. Хектор

7.   Студено им е. мойто гадже все казваше зимата хич да не го закачам и пипам

8.   Връзките се развиват с усилия от двете страни.
Аз съм в ситуация, в която само аз се старая, а той отбягва дори да говори с мен и мога да кажа, че така не става, независимо колко усилия полагам.

9.   Много е рано да прекъсвате секса. Доколкото си спомням, моя мъж се чупеше от работа и търчеше да нас да правим любов и после пак бягаше обратно на работа до края на деня и след това бързаше да се прибере и да ме гушне. На вашите години още си трябва секс.

10.   Поредният мъж, който не обръща внимание на жена си. Е това мъжете не можеш да ги разбереш!

11.   Натякването и тръшкането с нищо няма да помогнат. Започни да се занимаваш с женски неща- грим прическа. Гласи се повече от обикновено и излизай от време на време с приятелки или си намери хоби извън къщи.

В случай че няма друга това много вероятно ще му подейства привличащо. При наличието на друг човек въввръзката ви е малко по-сложно, но пак може да помогне. Най-важното е да се чувстваш добре в кожата си, да покажеш че си независима, харесвана и ухажвана. Сам ще дойде. Просто ти трябва такт.

Разнообрази ежедневието. Ако сте свикнали да го целуваш сутрин за работа, спри за известно време. Закъсней от работа. Нека да се чуди малко какво става. Сама можеш да измислиш как. Думите ти към него обаче трябва да са мили винаги. Не крещи, не викай. Никой не иска скандали. Говори му с действията си...
Превърни се в друга жена за известно време. Той има нужда от това.

И не се тормози от това, че в началото всичко е перфектно, а после не. В живота няма постоянни неща. Всичко се променя. Важното е колко си адаптивен.

12.   Подкрепям номер 11.
Според мен, още няма любовница, но и това ще дойде. Много ми направи впечатление това „никъде няма да ходиш“. Ти зависима ли си от него материално, за жилище?
Ако нямаш дете, съветвам те да си ходиш. Един мъж, които намира жената до себе си като нещо подразбиращо се, което „няма къде да ходи“, не е добър съпруг. Ако имаш избор, напусни го и почни свои живот, не само заради секса. Ще става всичко по-зле и все по-зле.
Моето мнение е, че просто човек трябва да изчака с жененето и децата. Който се е хванал на хорото на младини и глупини, ще си сърба попарката. Като поотраснеш, като изкараш още 10х1 такива годинки, ще разбереш, какво имам предвид.
А.

13.   Баналното ежедневие му пречи и го подтиска. Разнообразете живота си, правете повече неща заедно, които разбира се и на 2-та да се харесват. Създавайте си радости, трепети. Бъдете щастливи и спокойни-това е предпоставка за хармоничен семеен живот.
Ел

14.   Сама казваш, че се тръшкаш и цитирам:"Прави всичко за мен, но не искам мама или тате, а мъж! ". Абе, жена, изказваш се и се държиш все едно си хлапачкана 15! Ама какво значи искам. Животът е борба, извоювай си уважението и любовта му! И аз на негово място бих бил сигурен, че няма никъде да ходиш...

15.   Като не му даваш, ще те отбягва.

17.   Я му бий шута и си намери верния човек! ...

18.   Да си надебеляла напоследък? Сериозно питам. Моя като напълнях и спря да иска секс с мен. След 3 години реших да отслабвам и като се започна едно желание от негова страна, чак ми писна вече :D

19.   Не иска бебета и за това се дърпа. Страх го е.

20.   Ей какво сте съживили тая тема от преди повече от година и половина ;)))))) Авторката ако още влиза в сайта и не го забравила с времето нека напише как вървят нещата.
Иначе да кажа и аз нещо по случката: Според мен е абсолютно НЕнормално такова поведение. Вие сте на такава възраст 26-27г. и женени само от година, че трябва всяка или поне през 1-2 нощи да се скъсвате от секс. Обикновено съм чул че почват да си омръзват съпрузите след 5-тата, 6-тата година, но на първата!? ! Ако няма друга причина освен това да не те обича вече и да не го привличаш значи брака ви е обречен. Ако не сте се вече развели(поста е от преди 1, 7 години) то сигурно скоро време ще го направите. Да мисли за теб като даденост и да му е по-важно колко пари ще изкара и т. н. е характерно за мъж на 40-50г, не на 27г. Има нещо нередно.
М28

21.   Жена съм.
Не е задължително да има друга. Аз от 6 месеца насам не се и сещам за секс, а нямам друг. Просто така се чуствам, уморена, вечер мечтая само да си легна. И моята работа се води лека, но не е така. Има много фактори... По-рано, когато не работех мъжа ми беше същия и аз бях сигурна, че има друга, сега като работя знам какво е...