Споделена история от Секс и интимност

Липса на сутрешна ерекция
От месец-два, сутрешната ми ерекция я няма.
На 47, съм, но съм много сексуален, постоянно мисля за секс, редовно правя и с жената и с още една...
Но тая липса сутрин ме притеснява..

Коментари

1.   Остаряваш брат. Аз съм на 39 и рипа като младо яре и сутрин и обед и следобед, все съм надървен.

2.   Ами може би идва от - "И с още една".
Не ви ли стига само с жената?

3.   Още едната те е снабдила с някоя хубава бактерия като ентерококи или ешерихия коли, а може и хламидия. Пусни си микробиология на еякулат. На път си да развиел еректилна дисфункция.

5.   аз никога не съм бил много активен сутрин, но това не ми пречи вечер да съм супер
не знам дали се нагаждаме един към друг, но съпругата ми също сутрин много трудно свършва, дори и със стимулация. И ако на мен ми се иска нещо.... една свирка и сме щастливи и двамата.
Така че.... хората са различни.

М45

6.   До Номер 3, това реално ли е?

7.   Автора съм.
До номер 3..
Какво бактерии, какви 5 лева?
Аз си еба редовно и качествено,
просто сутрешната ерекция ми я няма.
Каква еректилна дисфункция?

9.   Каква ерекция... преди второто кафе сутрин името не мога да си напиша без грешки.

10.   Ами ти си почти на 50 г., време ти е да се кротнеш малко и да не мислиш само къде да си го развяваш.
Възрастен мъж, няма как да очакваш, че ще си като 20-годишно момче:)
И веднъж дневно, ако успяваш да си го вдигнеш и то на тази възраст, без хапчета-бъди щастлив:)

11.   От два стола, че на земята.

12.   Да реално е хора - бактериите могат да причинят еректилна дисфункция в началото а после и болки в простатата - демек простатит. Стане ли хроничен - ходи се лекувай - трудно и мъчително... поздрави!

14.   13 - За андропауза да си чувал? Първо сутрешната няма да я има, после дневната и вечерната.

15.   Годинките си казват думата... С течение на времето много неща се променят в тялото на човек.

17.   И около жената ако има още един...

19.   Сутрин се става с ерекция, след като пикочният мехур е пълен и притиска простатата.

20.   Аз всяка сутрин съм с ерекция.
М 42

21.   От номер 3. Авторе, това са първите наченки на еректилна дисфункция. Липсата на сутрешна ерекция е първият признак.
Убедена съм, че имаш бактерии като ентерококи и Ешерихия коли.
А може и вирусен хепатит или хламидия да си завъдил. Още една година може и да тъчеш на два стана, но после и един няма да можеш да оправяш. Провери и нивата на кръвната захар
Вземи мерки навреме и не ми се тупай в гърдите какъв си велик любовник. Ако си от София, иди в Онклиник. Там ще ти направят изследвания и ще ти помогнат да спреш процеса.

22.   номер 10, ти жена ли си та дрънкаш тия глупости?
Дърт бил :D, дърта може да станеш ти и да не ти се прави секс, но за мъжа, ако няма някакъв сериозен проблем ( а тоя пич не мисля, че има) секса е до края.
За съжаление мъжета над 60 трябва да прибягват до любовници, защото на жените и над 45 не им се прави секс вече, какво да кажем за 55.
Мъжете в рода ми правеха секс, докато са живи, говоря за дядовците ми, а баща ми освен секс, прави и деца на 70. Като новата му жена е млада. Така че не дрънкай глупости.

23.   Не прави секс 2-3 дена, наспи се в събота неделя и ще се върне.
Какви са тези бактерии, тези съвети и глупости от хора, което не се лекари, ако имаш проблеми и смущения в уриниране, задържане на урина и възпаление няма да ги пропуснеш - личат си. Преживял съм го - нямах такива признаци. Ако все пак искаш за профилактика си направи стерилна урина заради контактите, кръв през личен лекар - прави се задължително годишно и PSA и ако нещо не в норми - през личен лекар към специалист.

М 69

24.   Старост - нерадост .....Така започва.Накрая се минава през това любовницата да те остави, а после жената започва да ходи по по-млади мъже. Живот