Споделена история от Секс и интимност

Има ли и други жени
Моита жена получава само по един оргазъм. Ако я повторя слвд 15 - 20 мин. Може пак. Но множествен оргазъм не е получавала. Как да я докарам до множествен. Помогнете. М 32г

Коментари

2.   Не виждам какво те притеснява. Съвсем нормално е.

3.   Моята само веднъж свършва и приключваме. Аз искам да продължим, но тя не. Давам и почивка, но пак не иска. Ставала много чувствителна след оргазъм и я боляло. Ползваме лубрикант - пак не иска. Може би някои жени са така.

4.   Ами при някои жени множествен оргазъм се получава с множество мъже!
Опитай!

5.   Моя мъж като ме лиже мога да свърша и 10 пъти един след друг. Говорила съм с приятелки по темата, никоя не е е свършвала повече от 1-2 пъти. Явно е въпрос на организъм и способностите на партньора. Ние сме от дълго време заедно и се познаваме много добре, може би това също е причина.

6.   Мисля че повечето не получават многократен оргазъм.
Моята жена поне не получава.
Не знам колко са тези с многократните- навярно 30- 40% (по- малко от половината).

7.   Даа и моита свършва само по веднъж. Даже по нвкога след мен. И ме кара с ръка или с език да им помогна. От моя страна няма проблем. М 51г

8.   Множественият оргазъм се "учи" с много практика. Най-лесно се получава с повече партньори едновременно... 2 или 3 мъже и една жена. Трябва да е постоянно възбудена и стимулирана.

9.   Това да ти е проблемът. Моята приятелка може да свърши един път на няколко дни. Свършването и е много интензивно, но след това повече не може. И в следващите дни пак не може. Възбужда се но не става. Като минат поне три дни и е готова. Свършва за няколко минути и отново почивка. Не че не правим секс, даже напротив. Казва ми, че и е супер хубаво, възбужда се, даже цялата подгизва, но не може да свърши. Тя си е ОК така и не се оплаква, аз също, защото правим секс почти всеки ден.

10.   Я стига глупости, един и стига. Жена ми също получава по един оргазъм, силен, разтърсващ, стене от удоволствие и когато е в това състояние, всякакво докосване до зърната, ареолите, клитора и са даже неприятни поради изострената чувствителност.

11.   Това си зависи от психосъстоянието на жената в момента на секс. Бил с доста жени и професионален интерес съм обръщал внимание на състоянието им в момента. Някой умеят да се отпуснат и да се отдадат на момента, те са тези, които най- често стигат до верижни оргазми. Голяма част от жените не могат. Често се притесняват по необясними за самите тях причини. Други просто от страх да не се изложат, примери и причини много. Ако жената не е в състояние да се отдаде напълно и да мисли само, че ѝ е хубаво, то винаги има негативни последствия. Имам три жени, много близки, които за един секс сеанс от час стигат до 18-20 оргазми. Имам и такива, които за час стига до оргазъм и след това е като парцал. Скапва се. Имах роднина, доста близка, която не беше изпитвала оргазъм никога. На 47 години беше, аз само на 28. Беше нещо разстроена. Не сме мислили за секс, а и ми е роднина. Просто ми домъчня за нея, като я гледах и я прегърнах. Целунах я по челото, тя вдигна глава към мен и устните ми попаднаха на нейните. По инстинкт и пуснах език. Дори не си дадох сметка, какво правя. Тя обаче пое езикът ми и съвсем непринудено, започнахме една любовна игра. Когато се осъзнах, беше много късно да се откажа. На не я ѝ се отразяваше чудесно. При мен възбудата достигна горните слоеве и действах, като че ли не е майка ми. Докато не се оказахме на пода голи и аз в нея. Последва жесток вик и така се разтресе, че аз помислих- Боже! Тя осъзна какво правим. Какъв срам и позор. Опитах се да се отделя и да си го извадя, но тя така ме сграбчи и стисна, изрева едно:
- Не спирай! Искам още и още. Откарахме до късна доба.
Когато се поуспокоихме, тя ми каза:
- За първи път изпитвам оргазъм. Никога не съм имала. Мислех, че е нормално да ми е вътре и толкова. Боже колко съм щастлива!
Така стана с нея.
Не те съветвам да се насилваш. Просто остави нещата да се развиват по естественият им път. Бъди по- любвеобилен, не бързай и не мисли за резултата. Разбери кое, какво и харесва най по време на секс, на любовната игра. Любовната игра е тази, която води до настървение, висока възбуда и реципрочно високи резултати. Все пак мисля, че при генетичните връзки по- често се случват тези неща. Малко са тези щастливки, които стигат до верижни оргазми.
Мич

12.   Странна работа! Аз пък съм неспособна да получа само един оргазъм. Свърша ли веднъж са 7-8 един след друг пред секунди... би ми било ужасно ако получа САМО един оргазъм.

13.   Автора, съм до н12. Даи съвет как те възбужда твоя, че се изливаш толкова. И годините ти. Благодаря предварително.

14.   Малко объркващо ми идват тези много оргазми. На мен, като мъж, като доближа върха, правя максималното да го отложа. И така докато мога или ми омръзне. Жена ми - многократно пристенва по интензивно, после леко се успокоява и пак... В един момент почти рязко се отдръпва и спираме. Поне за малко. Ясно, че това й е свършването. После може пак да продължим. Ако не съм свършил, може да си я клатя колкото си искам, но тя повече не издава стонове на удоволствие. Мен лично това не ме бърка. Напротив - предпочитам го, защото вече няма нужда да се напрягам за да си го задържа. Вече клатя само за мое удоволствие, докато ми омръзне. При никой друг ли не е така?