Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми призна, че е гей
Така аз и мъжът ми сме женени 7 години и си имаме дете на 4 години Проблема е че преди 2 дена ми призна, че е гей и си има любовник. Още не мога да повярвам каза ми че от 16 годишен е имал такива съмнения. И просто е искал да бъде нормален затова е тръгнал с мен. Сега какво ще правя. Моля ви помогнете.

Коментари

1.   То въпроса е той какво иска да прави защото той е признал какъв е, а иначе просто обсъдете ще играете цирк пред детето на фълшиво щастливи или всеки по пътя си и ще нанесете травма на детето.

2.   Според мен мъжът ти е бисексуален, но вече ти не го привличаш. Можете отново да си живеете, като семейство. Явно с неговия любовник првят тойно секс.

3.   Да те запознае с любовника си. Може пък да пробвате тройка и да ти хареса. От друг мъж не бих ревнувала, но заради друга жена бих прекратила всичко.

4.   Е да се разведеш, какво. Освен ако не искаш и детето да е обратно. Те се изпедерастиха вече всичките. Не виждаш ли, че ако се държо свестно някой, значи е педал. Кой нормален муж спи с жена си. Всички изневеряват, обиждат, бият жените си. Добре дошла в България. В чубина поне си казват открито, че са гейове, тука ти губят времето.

5.   Май жените харесват педалите.
Ако пича чукаше друга жена, нямаше да има такова умуване.
Значи с мъже може, с жени не. Гнус.

6.   Бих се разделила и ще си търся щастието. Също ще забраня да показва партньора/партньорите си. Ако е лош баща, просто ще е кардинално чао. Той няма да се промени, та няма какво да се чака.

7.   Пробвайте тройка, тъкмо малко разнообразие.

8.   3 що за болен мозък си.
Евроатлантическата педерастия съвсем ви е обладала и покварила!

9.   Ако те ебе, какво ти пука, че спи и с приятела си. Не си ли гледала Планината Броудбек? Дали ще ходи на риба с комшията на палатка или ще иде да се види с приятела - все тая. Те и тия с рибата се ебат, ама имат алиби. Пък може и да не се ебе, само да се забавляват орално. Ако си обича детето и си върши ролята на родител и съпруг не виждам какъв е проблема. Бисексуален е, може и да ти хареса тройка с др жена или мъж. А и да не мислиш, че ще е вовеки с него, ще се позабавляват и после ще прекратят взаимоотношения.
И това ти го казвам не за друго, а щото и аз съм така. С колегата ми сме женени, имаме деца. Вършим си работата като бащи и съпрузи, ама мн се кефим да се забавляваме. Стана като се напихме на един служебен тийм билдинг и делихме стая. И се оказа, че сме бисекс. Еми от тогава си ходим по мъжки и се забавляваме заедно сексуално. Но и на жените им обръщаме внимание.

10.   А нямало пълно щастие!? Ха- ха, хем коза, хем пръч. Признал ти бил- няма разлика дали ще ти изневерява с мъж или жена- изневяра си е, сменил те е. Не обяснявате на детето, татко му с кой си ляга, а и още е малко, ще го разбере на по- късен етап. Раздялата е неизбежна- тук лъжата е огромна и с история.

11.   Купете вибратор, може тъкмо да го ползвате и двамата.

12.   егати коментарите, с хумор са поне, но..

Ами, за жалост много от семействата имат проблеми, вашият е един от многото възможни. В случая важни са две неща - здравето, радвайте се, че го имате, че имате вероятно някакви интимни отношения. И другото - неговото решение е важното, какво конкретно е то - да си го изясните. Не е изключено приятелят му да му промива мозъка. Но най-вече, той сам да е допуснал да си го промие, да повярва на някой празен идеал, да си търси “щастието”, както е модерно да се казва. Да си остави нивата. Аз обаче да попитам, нашите деди, дали са имали въобще възможност да им скимне, че някоя година няма да орат примерно, или че няма да сеят? Щото не ги кара да са щастливи? Не, понеже биха умрели от глад. Е, твоят мъж явно е забравил какво сте постигнали двамата, явно новите идеали ги е допуснал до сърцето си.

Сега, явно не може да прецени какво имате, какво сте постигнали, колко прекрасно е това. Трябва ти да бъдеш мъдра, да се отърсиш от емоцията. Знай, че времето с него също е било истинско, не е било измама. Но част от него просто е била такава - със влечения.

Не е дорасъл да ви оцени. Затова, както сте във брак, шансът ви, най-вече за детето, е да го оставиш да се “развие”. Да си счупи главата с неговият “приятел” , да пострада ама много солено, както ще му се случи просто ако върви по пътя си. Нищо не е нужно да правиш, просто защитавай себе си от обвинения и самообвинения. Дори само да го наблюдаваш внимателно вкъщи, без укор - това ще е много тежко за него, ще засили процесът му на съзряване. Само така ще оцени теб и детето си, само така ще добие представа.

Според Фройд, хомосексуализма почива на основата на нездрава връзка между майката и сина, твърде голямата им близост. В един момент детето спира развитието си на стапалото до пубертета, когато трябва да спре да се идентифицира с майката, и да започне да се идентифицира с бащата. Но понеже имат теърде голяма връзка с майката, той не може да се свърже с бащата. Подсъзнанието му, програмирано да откаже инцест с майка си, започва вмест това да възприема мъжът като “другия”, като носителя на нещо различно. Може да се каже, че хомосексуализма е разстройство на неразвитата личност.

Дай шанс на мъжа ти да се развие като човек, ако ще да е и на 40, и на 50 години. Със сръдни и караници няма да стане, а имате дете - за него най лошото е да расте без двама родители. За да не става като баща си.

13.   През 70-те години имах една съученичка в основното у-ще. Нейният баща, известен артист в нашия град се оказа пендел, въпреки че имаше две дъщери. Разведоха се с жена си, после оня се чукаше с който му падне. Умря от пиене и педерастлък.