Споделена история от Секс и интимност

Извиках си проститутка за първият ми път и не можах да го вдигна. Да се притеснявам ли?
Здравейте, мъж на 25 съм.

Понеже съм девствен, а доста момичета тръгнаха да проявяват интерес към мен, и от притеснение да не се изложа с тях, реших първия ми път да е с проститутка.

Та викнах си момиче, беше хубавичка и даже като я видях леко се възбудих. Поговорихме малко, казах и че тя ще ми е първата, на което тя каза, че не е от момичетата за първи път понеже не може да се преструва. Така и беше, след като тръгнахме да действаме цялото нещо беше доста беземоционално. Тръгна да ми прави чикия, стана ми леко, сложи кондом и започна да ми лапа, обаче аз нищо не усещах докато ми лапа, предполагам от кондома, но наистина никакво усещане по време на свирката. След 30 минути лапане и чикии, предложих аз да си го дигна сам и започнах сам да си правя чикия, а тя през това време ме пипаше за топките. Ta успях да го надървя до няква степен и се качи върху мен да ме язди, аз още с проникването изпитвах лека болка, тя принципно беше доста суха. Реално докато го правихме аз пак не усещах никаква чувствителност на пениса си, наистина почти нищо като усещане. Пак ми падна, пак тръгнахме със свирките с кондом и чикии, не мижах да го вдигна и времето свърши. Полафихме малко, каза че е по-добре да го направя с момиче, което го иска, а не на платено и си тръгна.

И така от всичките неща, аз сам вкъщи, като си правя чикия, изпитвам по-голям кеф. Нито лапането, нито тя като ми прави чикия, нито проникването ми хареса. Реално не мога и да го нарека проникване, защото ми беше мек и нищо не усещах, никакво протриване не усещах, даже не знам дали успявах да го извадя до някъде и да го вкарам пак.

Редно е да спомена, че преди това бях свършил 2 пъти на ръчна и бях на около 150 грама уиски.

Мисля пак да викна друго момиче, което предлага френска без кондом и този път да не мастурбира и да не пия.

Исках да споделя понеже очаквах някакво ЛААЛ изживяване, а всичко беше супер зле и беземоционално. И момичето беше много сухо, 1 път в живота си съм пипал друго момиче по котето и знам че тогава беше доста влажно.

Коментари

1.   Е, вече не си девствен, но си изживял нещо неприятно, но поне вече не си девствен. Надявам се, твоята история да послужи на много мъже, и по-малко да се обръщат към платено. Момичето го прави за пари, а й може да е принудена по-някакъв начин, какъв кеф искаш?? Даже имах позната която правеше тези неща насила. Така че... по-добре излизай, запознавай се, търси жена с твоите интереси, секса ще си дойде сам...

2.   Чудно как не си го вдигнал, когато си я видял гола... Спирай порното

3.   Леле, на тебе ще ти трябва цял клас учителки, направо къртиш, приятелю!

4.   Със сигурност е от това че преди това си свършил два пъти, от уйскито също действа негативто, а и това че ти е първи път, няма как да не си се притеснявал.
Няма паника, всичко се случва. Другия път предварително не свършвай, по-хубаво е мацето да те свърши два пъти, отколкото ти предварително и след това греда.

5.   Как очакваш на 2 свършвания, 150 грама алкохол и приз кондом, който спира кръвообращението, да беше нещо по-различно? Със проститутка, която е била болезнено суха, понеже вече е претръпнала десетки хиляди пъти...

Следвай си пътя на живота смело, развивай се, гаджетота сами ще дойдат. Ако не тъпчеш на едно място във вътрешния си живот, ако търсиш да си вървиш по пъгя!

6.   Ето. Да ти е за урок. Времето и парите, които си загубил за това лошо преживяване можеше да отидат за нещо много по-ценно - книги, учебници, храна, спорт, театър, концерт... за човек в нужда и т. н. Много много много много рядко ще се случи да уцелиш проститутка, която да ти достави по-добро удоволствие от това да излъскаш бастуна. Дори и с най-притеснителното и колкото и грубо да звучи - смотано момиче ще изпиташ много по-голямо удоволствие, отколкото с проститутка. Единственият вариант да ходиш по проститутки е да си вече доста възрастен и несемеен и никоя друга жена да не ти обръща внимание. След като си млад, здрав и прав, ти нямаш никакви проблеми.

7.   Да. С друга жена ще е същото. Пак няма да ти стане от притеснение.

8.   Извикай си момиче с което да излезете на кафе макар и да и платиш същата сума като за проститутката. Ние мъжете не сме някакви диви животни готови да го заврят във всяка една дупка, каквито ни преставят в порното.

9.   Тъкмо със следващата проститутка, предлагаща френска без кондом, ще се уредиш с венерическа болест. Тогава съвсем няма да мижеш да го вдигнеш.
Първите 3-4 пъти са болезнени и трудно могат да се нарекат секс, но можеш да си лепнеш нещо, така пе вземай мерки.

10.   Гаджетата щели да му дойда и да му кацнат! Пфуу! Женски цинизъм.

МАЦКИ, вие защо не го отракахте пича до 25 годишна възраст, че той да стигне дотам да си плаща? А сега тепърва щели да му дойдат. Я дошли, я не. Женско лицемерие.

11.   Не свършвай предварително;
Не пий;
Не се разсейвай с мисли или образи;
Кондома е задължителен;
Наслаждавай се....

12.   Когато го правих за пръв път, от страх да не се изложа взех виагра. Пробвай и ти, но не с проститутка. Хвани си гадже. След като го направих, почувствах удовлетворение и ми беше хубаво, че тя изпитваше удоволствие. Така и не разбра, че ми е първата, няма и да разбере, че скъсахме... но това е друга тема. (М24)

13.   Така е брат, с презерватив не се усеща нищо и е по-гадно от чекия!

14.   Намери си хубаво платено момиче, което предлага ГФЕ. Вярно много скъпо е, около 600 кинта но си заслужава. Тя ще се държи все едно ти е гадже, ще те целува, ще те гали и ще те предразположи. Другият вариант е още по-скъп. Наеми си момиче за цяла вечер, излезте на кафе, поговорете си, изпий едно малко и след това отидете да се шибате. Разтърси се из нета и ще намериш форум за проститутки, където можеш да се ориентираш коя е греда и коя е добра. Не се отказвай, просто си попаднал на греда. И никакви чикии преди секс с жена. Алкохол не повече от 50 грама за отпускане. Първо на мен чикиите никога не са ми помагали да свърша по-бавно, ако ще и четири да си люсна. За бавното свършване има други методи, но ти си с простиутка и нея не я интересува какъв ебач си. Излишно е да се стареш, прото се изпразни с кеф. За това си плащаш. И ако ти даде още един път, пак се изхвърли. Алкохолът помага но границата е много тънка. Ако прекалиш няма ставане или няма изпразване. Но пак ти повтарям, в случая не трябва да се доказваш. А с презерватив е гадно и незнайно защо и на мен понякога ми спада когато съм с презерватив. Без никога не ми се е случвало. Не се отказвай, събери си повечко пари и действай. А когато си намериш гадже и двамата сте влюбени, всичко ще се получи. Ще се напаснете и нещата ще си дойдат на място. До тогава ще си придобил опит при проститутките. Действай смело, нищо необичайно не се е случило.

15.   Ами карай си на чекий тогава! Щом ти е кеф!

17.   Това с френската без кондом е глупост и грешка, не го прави. Другия път не свършвай преди да си с момиче или максимум да е 1 път(поне един час преди да си с момичето) и не пий алкохол! Със сигурност алкохола и това, че 2 пъти си свършил е причината да не можеш да го вдигнеш. Също зависи и от момичето, защото тия от сайтовете с по-ниска цена(100 и надолу) доста от тях няма да ти го вдигнат, защото не са хубави. По-добре се бръкни и дай с 50 лв. повече, но със сигурност ще го вдигнеш още преди да сте започнали да се събличате. Само като и видиш циците как са набъбнали и ще си го вирнал гарантирам ти. Ако пак ще викаш такова момиче моя съвет е следния - гледай да е от поне 120лв. между 120 и 150 са хубавички. Избери си някоя, която още от снимките те кефи/така шанса и на живо да те кефи е по-голям/. Всичко правиш с кондом, задължително! И не пии и не лъскай в деня на срещата ви и ще видиш как няма да имаш този проблем! Успех!

19.   Пич, казвах ти в предишния пост да не лъскаш и да не пиеш преди секса. Сега си викни пак и повтори заниманието без чекии и алкохол. Даже най- добре не маструбирай 2- 3 дена.
После си търси безплатна мадама.
Но поне видя че секса не е кой знае какво. Не може да се мери с чекията като удоволствие.
Секса ти трябва за самочувствие. А по- нататък и за деца.
Аз ако можех да живея без секс изобщо нямаше да се занимавам с жени. Жените за мъже като нас са кауза пердута.

22.   Освен да благодариш на Господ, че ти е помогнал да не спиш с проститутка, не виждам какво друго да ти кажа.

23.   От Автора: Решил съм този път да си поръчам някоя скъпа, предлагаща Girlfriend Experience за 1 или 2 часа и без да правя същите грешки.

Докато не го направя като хората и не се чувствам уверен, не мисля да спирам да ходя на проституки.

Просто искам да преодолея мисълта и страха, че ще се изложа с реално момиче и после да ме говори пред приятелки, че не съм се справил.

Да, първия ми път беше доста зле, но поне вече имам идея какво е и съм по-спокоен емоционално.

Нямате идеа, колко тежко ми беше до 25 годишна възраст, да не съм го правил и всеки ден да го мисля това нещо, как не съм изпитал уж "най-хубавото изживяване в живота".

И аз не искам да е така, но такъв е живота. Трябва да преборя някак си тoзи мой страх и несигурност. Пречи ми да завържа нещо сериозно с момичета, които ме харесват и ми вреди на живота, просто трябва да го преодолея.