Споделена история от Секс и интимност

На гости по клинче
Гостуват си две семейства. Едната дама е с тъничко, стегнато черно клинче. Формите й са доста добре очертани. В моите очи - яко секси. Някой би ли отрекъл, че това е напълно безобидно, няма никаква подсъзнателна умисъл (да речем за флирт) или някакво намерение за спечелване на вниманието на другия съпруг?
Или когато обувате такива клинчета, освен у дома и за спорт, имате ли идея за сексуална провокация или привличане на мъжки погледи? Или само на мен така ми се струва и няма нищо предизвикателно в това?

Коментари

51-100 от 109

57.   Работя предимно с мъже и доста често нося клинчета, харесва ми когато ме заглеждат, но не и за нещо повече

58.   57, ако някой не издържи и те плясне по дупето, ще го обвиниш ли в посегателство?
Както те кефи, че някой те оглежда, ти реагираш ли видимо за него (с усмивка)?

59.   Аз не мисля, че която и да е жена, която излиза на улицата по клинче, има право да протестира, ако някой я хване за дупето.

Няма как бедрата ти и задните ти части да се очертават и изпъкват супер много, да се вижда, че си по прашки и клинчето ти да влиза максимално в цепката и да имаш каквито и да е претенции, ако някой започне да ти говори мръснишки и те хване за бузките...

60.   Н 59, не бих мрънкала, но със сигурност ще си видиш окачени топките на врата ти... и няма да мрънкаш и ти.

61.   60, какво ще направиш? Ще се обадиш на "опасното" си гадже да бърза, за да ме настигне? После като стигнем до районното, какво ще каже умното ти гадже на полицаите за боя? Гаджето ми се оплака, че тоя я е хванал за г*за и затова дотърчах да му го върна... Хахахахха. Ушевия: Свидетели? Ти: Ами, погледнете господин полицай сам с очите си, не изглежда ли дупето му обарано? Пхахахаха

Нека те светна, че ходенето като проститутка си е форма на проституция и не можеш да очакваш отношение различно от това като към проститутка!

На обществени места се ходи като на обществени места. Ти ако отиваш и се връщаш от работа така, то е ясно какво работиш.

62.   Жена съм. Клин харесвам само на слаби и с хубаво тяло жени.
Аз самата рядко нося клин. Главно вкъщи или на тренировка.
На работа, на гости, на улицата за мен не е удачно облекло.
Но виждам, че много жени носят. Може би част от тях имат за цел да привлекат внимание. Но поведението е това, което би трябвало повече да притеснява.

63.   Добре де, удобен... Той чорапогащникът не е ли точно толкова удобен? Има с всякаква дебелина, здравина, цвят, прозрачност... Каква изобщо е разликата между двете? Единият е "в комплект с чорапи", друго? Та що си не ходите по чорапогащници? Или си ходите? Не у дома. Всъщност у дома перкате ли си за удобство само по чорапогащник?

64.   Що за изтрещели гибони пишат тук? Никой не се облича така заради вас. Клинът е удобна дреха. С широк панталон, с дънки и дори широка риза, с гащиризон, дълга рокля, къса рокля, пола каквото и да облека все ще се намери някой досадник да дойде да се запознава. Изобщо няма връзка с клина.
Най-тъпото е, че ми налитат и мъже с 10-15 г под моите. Видят ли женс с по-големи гърди някои просто обезумяват.

65.   Бях на един приятел на имен ден, по едно време идва една негова съседка от блока, млада омъжена жена на около 25-26години, дойде сама оставила го с детето и уж щял да дойде когато заспи. Беше с един сив клин през 10-15мин ставаше и си го вдигаше че все и се виждаше половината задник, въобще не я бъркаше че всички мъже я зяпаха, ами какво да кажа това си е направо провокация ела и ми го н.... й

66.   Тия дни една мадама беше с анцуг. Съвсем прилепнал по нея. Пубисът й беше яко изпъкнал. А и цепката й се беше ясно очертала (хлътнала). Много приятна гледка за мъжкото око. Породи се обаче въпросът: има ли бельо? Ако има бельо, дори и прашки, цепката май не би трябвало да й се очертава толкова актуално? Или е възможно все пак?

67.   Авторе, прекалил си с порното и желанието за суинг. Реалността е гадна, колкото и да не искаш да повярваш!

68.   Пълни глупости, жена ми ходи постоянно с клинове, повечето и ги купувам даже аз, на гости, на работа, на разходки, за спорт винаги е с клинчета, според повода зависи дали ще е по официален или ежедневен

69.   Лятото на един паркинг от един камион слиза една мацка, май беше шофьор, беше спряла на края на паркинга и мина през целия паркинг където основно имаше само мъже, беше с клинче а нагоре с потник който едва скриваше гърдите и, събра всички погледи това ако не е провокация незнам какво ще е

70.   Моята жена носи предимно клинчета почти за всички поводи което лично на мен ми харесва, много често се случва когато сме някъде на гости оли сред хора когато се навежда или прави нещо да и се вижда част от дупето или гащичките, мен ме кефи но същевременно съм виждал и как я гледат хората в подобни моменти

71.   70, интересно - как ти действа това, "как я гледат хората... "? Ако я "оглежда" твой приятел:
1. Ще се осъмниш в откровеното му приятелство?
2. Ще се осъмниш в почтеността на жена си?
3. Ще се възбудиш?
4. Просто ще се зарадваш, че притежаваш жена хващаща мъжките погледи?
5. Друго?

72.   Клинчетата изобщо не са безобидно облекло. Действат на ерекцията даже по силно от късата пола. Заради едно такова клинче племенницата го отнесе доста дълбоко.

73.   #70 съм до # 71
Нито ще се осъмня в нея нито в да кажем приятел, ще ми стане приятно че я заглеждат, може би ще се и възбудя но знам че и на нея и харесва когато я заглеждат

74.   Браво на номер 56!!! Това е адекватното поведение на ЖЕНА. Дано вземат пример от теб и други жени. Хем си секси и провокираш яко сексуално, но само, когато е необходимо и само на когото трябва, а не да се носиш, като боклук (да, това е думата! ) и всички да те зяпат. БРАВО!

75.   При нас пък е нещо "анти-" на N56... Веднъж като се прибирам вечерта и гледам мойта с някакъв винено червен клин. Както щат да го извъртат някои, но си е яко секси. Стана ми чак чудно как мойта се е барнала така. Отнесе в движение няколко награбвания и пляскания по дупараната и работа беше а-ха... когато разбрах, че всъщност "го е зациклила"... И този клин стана нарицателно за "стоп секс".

76.   Мисля че жената има ли какво да показва да го показва все пак, вчера видях една мацка която беше с клинче с повдигащ ефект, дупето изглеждаше невероятно, путето също, събираше погледите на всички мъже, жените гледаха със злоба но такъв е живота.

77.   Не мислех, че мъжететолкова се заглежат по жени с клинове и им действат така. Може би защото съм жена. Кака е разликата между клин и дънки по тялото?

78.   77, каква е разликата между това мъж да излезне на улицата с прилепнал клин за колоездене без гащи, така че оная му работа с топките му да висят пред очите на дамите, а отзад клинчето му да се впива в цепката... , и да си обие гащите и дънките?

Ти да виждаш разлика?

79.   Подобно е когато си с дънки по тялото и с клинче но не точно, клинчето подчертава и най малката извивка на тялото влиза в дупето а отпред в путето, това е което възбужда един мъж

80.   Писах по-назад, че всъщност почти няма никаква разлика между някои клинчета и подобен чорапогащник. Не получих отговор що никоя не запердаши по улицата по чорапогащник. Или пък на гости...

81.   До Ном. 80
Никоя не е тръгнала по чорапогащик защото чорапогащника е за под дрехите а клин се носи като връхна дреха, но няма как някой със разбирания от 19 век да разбере как се живее в 21 век, още малко и с бурки ще искате да се движат жените само и само да не провокират с телата си

82.   Мъж съм и харесвам жена ми когато ходи с клинче, заедно избираме модела клин и как и стои, на 31 год е леко е пухкава, но клинчетата и стоят супер секси, ходи на работа, на гости, до магазина почти навсякъде е с клинчета

83.   81, кое как те носи, си има (неписани) етични правила. Аз съм нудист и много ми е приятно да тъм по "себе си". Но го правя само на определени места - на правилния плаж и у дома, когато съм сам. Като тръгна да се прибирам от конкретния плаж или трябва да изляза на терасата, тутак си се "преобличам"...
В последното изречение се "изпускаш" - все пак става дума за провокация ;)

85.   Здравейте
Малко извън темата но искам да взема на съпругата ми клин с повдигащ ефект, такъв които стяга дупето, бихте ли препоръчали от къде мога да го поръчам онлайн и какъв размер ще е подходящ, висока е 169см 85гк.
Благодаря....

87.   Водих детето при личната лекарка, опашка голяма идва едно момиче не повече от 18 год облечено провокативно грим на килограм едно клинче което и влязло в цепката ами провокация си е

88.   Ако мадамата има хубаво тяло и седи добре, може.
Аз ако ходя с клин бих предпочела отгоре да имам дълга тениска. Много хора спортуват по клин. Като цяло не обичам дрехи по тялото, всеки да носи каквото реши

89.   Имам колежка, която често идва с клинчета на работа. Половината от чикиите в тоалетната са заради нея.

90.   Е за това няма оправия - жената идва на работа по клинче, вие жулите чикии, а тя пак на сухо :)))

92.   Забелязал съм че когато и се чука на жена ми винаги е с клинче, знае че ме кефи когато е с клинчета...

93.   Номер З е НАПЪЛНО ПРАВА
А темата е за боклука.

94.   За боклука са всички, които не са чували за етика, етикет, обществени норми, правила, мода.
Едни истински дами обличат вечерни рокли, неудобни високи токчета, слагат не съвсем удобни бижута...
Лично най-удобно се чувствам с анцуг, но все пак не го нося постоянно. Е, и по боксерки и тениска ми е добре, но... основно у дома.

95.   Здравейте мъж съм на 26 год и имам фетиш да нося дамски дрехи, но понеже темата е за клинове ще пиша за това. Много обичам да нося клинове най вече кожени стоят ми мн добре. Разбирам вече дамите защо носят клинчета удобни са и то много.

96.   Някой пишат че им е удобно с анцунг или с клин но за да не каже някой нещо ходят с костюм, сега разбирам защо в Турция някой ходят с Бурки... не е удобно ама да не каже някой нещо... ами няма да ги стигнем Американците и Европейците няма да стигнем с подобно мислене... кой разбрал разбрал

98.   Мъж съм и моята даже я подстрекавам да се облича така, купувам и клинчета, тесни панталонки и всичко което подчертава тялото и и най вече женственоста и.... така ми харесва

99.   Жена съм. Смешно и досадно ми е, от една страна, как вече каквото и да направи една жена все е "покана" и "все си го търси". И от мъже, и от жени го чувам и чета. Аз пък не разбирам като си има тяло жената, вижда се, че активно спортува и не лежи по диваните и не се тъпче, защо да не носи късо и тясно. И защо всичко трябва да се върти около мъжете? Мъжете като спортувате активно, правите си татуировки, прически, подбирате дрехи и прочие, все за жените ли го правите, или искате първи вие да си харесвате? Тъжно ми е за хората, които всичко изредено го правят най-вече, за да ги хареса някой друг.

От друга страна, за отиване на гости наистина не е подходящо. Ако тя е домакинята, бих разбрала да се носи, както ѝ е удобно. Но какво пречи да сложи поне за гости един приличен панталон, или рокля/пола? Пак ще си личи, че е "секси", това няма как да го скриеш. Аз лично притеснения, че "ще ми вземат мъжа тези мръсници" нямам, но съм виждала и гледки, и гледки. Чак съм се засрамвала за самата жена. Но... хора всякакви.

100.   98, става дума за навън? Харесва ти да я заглеждат мъжете? И никога не си имал конфликтни ситуации? Да речем с тумба цигани?
99, да се харесваш сам е важно. Но ти може да се харесваш най-много чисто гола. Нали няма да отидеш на гости така ;) Все пак е важно и някой да те види такава каквато се харесваш. За примера от по-горе - можеш да отидеш на нудистки плаж. Там няма (всички) да те гледат като сексуално предизвикателство. Но само там.
Секси може да изглеждаш с различни дрехи. Сигурен съм, че отивайки на гости, където да речем, мъжът не ти е особено приятен, но знаеш, че те заглежда, няма да си със същите дрехи като на гости, където мъжът там ти харесва немалко, но като че ли не те забелязва... (без да си намерение за "крайности"). Или греша?

101.   До 100 независимо с познати ли сме или когато сме някъде където никой не ни познава например в друг град ми харесва да я заглеждат, убеден съм че и на нея и харесва да я заглеждат въпреки че понякога казва че и е неудобно да се облича да го кажем предизвикателно предимно когато сме с по близки, конфронтаций не съм имал досега... изразявам мнение просто това е

102.   Айде спрете да пишете глупости. Винаги привлекателна жена, независимо как се облича винаги ще бъде в желанията на мъжете, не е тя виновна, че я желая (аз като нормален мъж) и искам да спя с нея. Но на повечето мъже като мен им остава само желанието нищо повече, желанието не се потиска лесно, особено ако намираш жената за привлекателна много привлекателна.

103.   Номер 100 - и какво ще направиш в такъв случай? Забраняваме на мъжете да работят извън дома и да имат социален живот, а на жените метваме по една бурка? За това написах "хора всякакви". И да се възмущаваме, какво да направиш на пълнолетен човек?

Всеки гледа, имаме очи. Важно е мъжът ти/жена ти какво ще направи. И аз навсякъде виждам хубави мъже, но в нито една връзка до момента дори не съм помислила да изневеря. Гледам, гледам и след 3 секунди съм забравила какво съм видяла. Ето разликата.

А има и нещо, наречено излъчване. На една жена потниче и къси панталонки могат да стоят съвсем невинно, друга с дълга рокля, ръкави, деколте до устата да изглежда перверзно.

Мисленето "тя си го търси" е мислене на изнасилвач и трябва да се работи по изкореняването му.

104.   Мисленето го изкривихте до степен мъжете да избягват всякакви опити за контакт с жените, понеже и за поглед вече магат да бъдат вкарани в затвора. Ще си контактуват между тях. Все пак, за толкова и те имат по една дупка... А вие жените ще се ръчкате с дървени чепове като ви присърби много. На там бутате междуполовото общуване - към еднополово!
Разбира се, че до съвсем близко минало облеклото винаги е показвало състоянието на човек, положение в обществото, професия, настроение... Вече не е така. Много, много се изкриви разбирането за свобода...

105.   E, няма угодия! Ако жената е скромно облечена - вижте я, тя се е запуснала, не е секси, мъжете не я искаме такава повлекана. Ако е секси - тази е лека жена, всеки има право да я опипва и коментира.

Каквото и да направи една жена - все е лошо. А защо смятате, че всичко се върти задължително около вас?

106.   105, закостеняла феминистка видимо. "Запусната" и "скромно облечена" жена нямат нищо общо. За проститутките има характерно "запазено" облекло. Както и за спортуващите. Както и за селяните на полето... Да на всички им е удобно в съответното облекло, но малко отиват с него на доктор, в обществено заведение, на площада. Обърни внимание - "малко"! Наистина има и такива дето си ходят с анцузи навсякъде и с минижупи в Народното събрание... Но слава Богу наистина са сравнително малко (поне все още). Та за толкова - колко му е едно "гости" по клинче (особено да речем ако мъжът там е определено класи над твоя) ;)

107.   То за всеки е различно. Аз лично не обличам клин специално, за да възбудя някой мъж, ама на всеки мозъка работи различно, на едни им харесва на други не.

109.   Уау, закостеняла феминистка, а? Страшен опит да сложиш една жена на място! Ще го приема като комплимент.

Да, така е, не сме нито в 19-и век, нито в Афганистан и тук жените имаме права. И думата ни се чува, за ужас на комплексираните "мъже". Свиквайте!

И не знам какво значи "мъж с класи над моя". Аз моя щом съм го избрала, значи съм преценила, че класа има.

110.   107, като обличаш клинче нецеленасочено, защо просто не облечеш анцуг? Би ли ни казала с какво точно клина ти е по-удобен, та го предпочиташ? Нали го обуваш само заради удобството, не защото изглеждаш по-добре с него?

111.   От клинчето по-антивъзбуждащо облекло е само черен чорапогащник с жартиери. И двете крещят "евтина съм и не го крия".

51-100 от 109