Споделена история от Секс и интимност

На гости по клинче
Гостуват си две семейства. Едната дама е с тъничко, стегнато черно клинче. Формите й са доста добре очертани. В моите очи - яко секси. Някой би ли отрекъл, че това е напълно безобидно, няма никаква подсъзнателна умисъл (да речем за флирт) или някакво намерение за спечелване на вниманието на другия съпруг?
Или когато обувате такива клинчета, освен у дома и за спорт, имате ли идея за сексуална провокация или привличане на мъжки погледи? Или само на мен така ми се струва и няма нищо предизвикателно в това?

Коментари

101-109 от 109

116.   111 с какво е антивъзбуждащ клина?

117.   До 109

То и Дебора и майка ѝ са си мислили, че те въртят нещата и може Дебора да си купува йога клинчета, ама Гошко имаше последната дума, не забравяй!

Думата ви се чува само пред продавачката в магазина, на която броите кинти, ама не и пред нормалните мъже.

118.   Напъни се да прочетеш поста до края де и ще разбереш... може би.

119.   До 111!!! Не мисля, че е антивъзбуждащ, напротив!!! Момичетата (жените) с хубави тела направо им стоят великолепно. Изглеждат с*кси!!! Друг е въпроса, че това може да е спортна дреха и да се използва за тази цел, но когато е в пакет с хубаво тяло с жена, която обича да спортува, това е страхотно.
Първата ми приятелка обичаше много да ги слага, също така къси полички. Стояха и перфектно, защото имаше хубаво тяло. Не съм обаче подозирал, че когато се облече така, ще иска да правим с*кс. Явно използваше тона като допълнителен намек. Ииии, честно да ти кажа, получаваше се!!!

120.   Дори аз че съм жена се заглеждам по жени с клинове.
Естествено има и хора със соц. мислене като 111. За тях щом си секси си евтина. Мустакати и космати жени с размъкнати дрехи сигурно са им по-привлекателни. Комплексарщина на квадрат.

121.   Мод, що така системата казва, че няма нови мнения, пък... имало. По принцип не е добре да се цитира в сайт ако отговаряш на мнението пред теб. Тук превантивно споменаваме номера. Правя го, когато виждам, че има "висящи" мнения. Како видимо няма такива пиша директен отговор на последния пост. Обаче... имало преди мен друг, невидим. И става... мармалад.
По темата - е секси си е клинчето. Някои си признават нарочното му навличане, други се правят на... разсеяни ;) Така и не получих отговор защо не шиткате по чарапогащници (има плътни, черни съвсем като клинчета) или анцузи (почти такива)? Оборете ме, че първото е само на пръстче разлика, но е съвсем... неприлично, а второто - и то е на същата разлика, но... далеч не е секси!? А клинчето е един удобен компромис ;)

122.   До ком 3:
Прословутото женско самочувствие на българските жени в чужбина.
Само гдето забравят че в чужбина се чукат и ги чукат на поразия.
Не мисленето е Анадолско. жените от България, намиращи се чужбина ги чукат Анадолци, подлагат се на всичко мъжко само и само да извлекат някакви девиденти, било в пари, издръжка, работа и т. н.
Наистина има и изключения, но са много малък процент.
Пример, севейство от България със една дъщеря, търсят работа и препитание. Намират я в лицето на анадолец да почистват един киносалон. Заплащането поне според тях отлично, пари напред и други облаги. В крайна сметка съпругата доста опъната и женствена
анадолецът я наеба в склада с почистващи материали, впослеттвие на различни места и обекти. Малко време след това анадолецът
наеба и дъщеря им на едно бюро на последният етаж. Родителите работят долу, дъщеря им я ебът горе. Същото се случваше и с майката
а съпругът и работеше някъде из сградата.
Така че носете си клинчетата, въртете си задникът но жалкото е че българските жени в чужбина са си създали и затвърдили едно име
което е във техен ущърб, Най-малкото е твърдениетэ че са много лесни и бързо склоняват да си вдигнат краката.
Факт за който не са виновни българските мъже и както се изрязанате вие, Анадолското им мислене.

124.   Ехей, колко изписано за една проста думичка - и тя е "етикет". По модерному и дрескод. Може да се каже, че това е част от възпитанието, пък и интелигентността - облеклото да е съобразено със ситуацията и обстановката. Оценката на последните две е още по-сложно и се стига до "к'во да облечем" и "да си гледат работата"

125.   124, а може би не точно... питането ми се струва, че е дали "наистина е така" (както и ти го казваш) или все пак има "задни мисли". Има няколко коментара от дами, споделящи, че си го слагат "с идея... ". То дълбоко деколте, разкопчани горни копчета, видима презрамка на сутиен, без сутиен, минижуп... също са много удобни вероятно. Или само при определени случаи ;)? Съгласен съм, че има и кукувици, дето просто не се съобразяват или усещат, но изобщо не мисля, че болшинството сте такива.

101-109 от 109