Споделена история от Секс и интимност

Мъже, колко издържате?
Колко издържате в леглото? Правите ли някакви неща на жената, за да и става хубаво и какви? Каква е тайната за по-дългия ви акт?

Коментари

2.   Различно темпо, смяна на позиции, малко целувки и от време на време се пренасяш другаде и не мислиш за самият акт.

3.   Не е важно акта просто да е продължителен. Важно е жената да стигне до кулминация. Не мисля, че продължаването след това й е нужно. Повтарянето е друга тема. Но ако хуя е малогабаритен, мек, тя не е подготвена достатъчно, темпото не й е подходящо, вида секс - нежен, груб, див, страстен, със смяна на пози или не, не са нейния типаж, и два часа да я клатиш, едва ли ще те потърси пак. И обратното - ако я докараш до екстаз още преди да си й го вкарал, може и съвсем кратко клатене да я довърши. Ако си достатъчно отговорен, но свършиш преди нея, ако можеш да си наложиш да я довърши по някакъв друг начин, тя пак би била доволна и би те потърсила отново, въпреки, че не си я клатил дълго.

4.   Като бях млад, бях свръхсексуален... случвало ми се е на два пъти да правя секс с жена която обичам, буквално цяла нощ - правим, заспиваме, после пак се събуждаме, здраво блъскане, докато не заспим за кратко и така до сутринта... Но сега нямам нито желанието, нито силите - много лични проблеми, психическо изтощение, шкембе, омазнен черен дроб, високо кръвно и т. н.... Повечето време единствено искам да се наспя.

Та тайната, поне отчасти е в младостта, нормалните килограми, генетиката, оптимизма.

5.   За сега съм на злобарки, жените не ми пускат.

6.   От 30 до 120 мин. Зависи и от партньорката естествено.

7.   Ако жената е страстна и еблива, ако се раздава напълно, може и няколко часа!

8.   Стар съм вече и се научих да се контролирам. Мога да издържа колкото е нужно на партньорката ми, за да свърши. Понякога когато е уморена или не се настроила, не се получава и тогава я обръщам на задна и след половин минута съм готов. Тия работи с два часа клатене никога не можах да ги проумея. Значи понякога сменяме пози, повтаряме ги, сменям темпото, целуваме се, говорим си мърсоттии и всякак си го разнообразявам, но на след 45 минути и на двамата ни е досадно. Предпочитаме на по-кратки интервали и да повтаряме и потретваме, отколкото 2 часа клатене. Всъщност понякога ми е проблемация, когато любимата иска да ме освободи набързо в екстремни условия на свирка или на чикия, защото ми трябват поне 10 минути. Ще ми се да свърша за минута, но не става.

9.   За всяка жена времето е индивидуално. Зависи как е започнала, как се нагажда към партньора и от самия партньор.
С моят съпруг е лесно. Той ебе за да доставя удоволствие на партньорката си, неговото удоволствие точно реакцията на жената. Това го прави щастлив и може да ебе с часове. Най- често още в любовната игра ме докарва до оргазъм, което може да продължи много. А един път влеже ли в мен, е способен да се клати с часове. На него му действа, реакцията ми. Така е и другите жени, които чука.

10.   Номер 4, на колко години си докара това прекрасно здраве?

11.   Номер 4 до номер 10 - някъде от 34 годишен съм така, сега съм на 39

12.   Важно е да си добър любовник и да докараш жената до екстаз. Ако ще и 2 часа да не свършиш, ако просто ръгаш нищо ни става.

14.   Правя така, че жена ми свършва за 4-5 мин и после се отпускам и свършвам. Понякога се наслаждаваме и по-дълго, но с 2 деца няма много време.

М30

15.   От 10тина до 30-40 минути нормално. Изключваме очевидните екстремности като примерно дочукало се е много и целта на приятелката е мръснишкото, да освободи, тогава е 5-6. Понякога се глезим или си играем и сменяме или ни е жега и може и над час, но от 10 до 30-40 най-често. Толкова е защото се старая абсолютно винаги да свърши поне веднъж и после се отпускам и след 7-8 минути се изпразвам. Но винаги трябва да я свършваш, което пък е по-лесно, ако имате игра предварително, а и тя е по-палава така.

16.   Издържам толкова, колкото ми е кеф на мен!
М38

17.   За 3 минути и после си легам.

18.   От 5 до 80 минути - зависи от много неща - колко време не си свършвал, колко си възбуден, какво прави момичето, къде и в каква поза го правиш.

Какво правя, за да ѝ е хубаво на жената? Възбуждам я, галя я, говоря ѝ, стимулирам я да си масажира клитора, подарявам ѝ секс играчки (вибратори, бът плъгове), понякога създавам атмосфера (свещи и т. н. ). Иначе наскоро открихме, че жената свършва около 10 пъти по-бързо като правим анален, просто ѝ е фетиш и я възбужда ментално и физически.

Каква е тайната на по-дълъг акт? Най-късно предния ден преди секс да се изпразниш, защото ако не си мастурбирал 5 дена е вероятно да издържиш 1 минута. Ако нещата наистина са много зле, е добре да контролираш позата и действията, за да спираш ако усетиш че наближава краят. В краен случай може да пробваш да умножаваш 3-цифрени числа наум, за да се разсееш.

Преди време като бях усетил че свършвам по-бързо отколкото ми се иска, приложих метода с edging - като си биеш чекии и аха да свършиш, спираш за малко да спадне напрежението и продължаваш - и така няколко пъти. В противен случай ако докато мастурбираш си биеш чекии като луд и гледаш да свършиш по-бързо, си приучаваш мозъка да се празниш лесно. С edging си го препорграмираш.

М33