Споделена история от Секс и интимност

В порнофилмите, реално ли е
Здравейте, според вас реално ли е в порно филмите свършване то на мъжете /имам впредвид количеството на спермата/?

Коментари

1.   Ако не лъскаш няколко дни, може и повече да пуснеш от тях, хаха

2.   Не
Нито количеството сперма, нито озвучаването е реално.
Всичко е преувеличено.

4.   Реално е.

5.   Гледах един документален филм как се прави порно филм и за свършването, особено в разни по-фетишистки сцени на тая тематика, показваха как има нещо като тръбичка, която минава успоредно на члена и завършва с помпичка, в която има течност, имитираща сперма и снимат под ъгъл да не се вижда. Така че в някои филми е изкуствено, то си личи и по нереалното количество, което излиза.

6.   Фалшиво е в повечето случаи особено когато виждаш голямо количество. Също като пикаенето. Голяма излагация - някой здраво надървен пикае мощно и продължително. Сякаш може да пикаеш, ако си надървен.

7.   При мен количеството на спермата зависи от това колко интензивно свършвам. Когато правя хубав секс с жена, изкарвам много повеч сперна, отколкото на ръчна изрботка. Дори когато повтарян с жена, изкарвам много сперма. Пъшкането в порното е силно преувеличено. Имал съм няколко партньорки, както и една проститутка, които преиграваха и пъшкакха, все едно че ги дера живи. Проституткката не я издържах и я помолих, да понамали пъшкането, защото нито ми е голям, нито съм такъв майстор в секса, че да я докарам до такова пъшкане. Ако обаче човек попадне на правилната партньорка, всичко останало без количеството сперма и супер пъшкането в порното може наистина да се реализира на живо. Веднъж с моята приятелка решихме да се снимаме като в порно филм. Сложих три камери под различен ъгъл с различен зум и след това го монтирах. Като филм не беше иделано зле.

8.   Чак като я глътнеш, ще разереш, може и да питаш тази с която спиш!? !? !?

9.   Охх не знам. Но и на моя макар и всеки ден да го празня, е повече от супена лъжица да не кажа две. А е на 52г

10.   Колкто е реално, когато някоя почне да облизва сперамта и да примлясква и да да радва, все едно е Нутела..

11.   Не зная как е във филмите, на аз в един момент правех секс с жена ми всеки ден и свършвах навсякъде по нея и то се виждаше, че е много материал. Моята сперма е гъста, а някой път сякаш даже на парцали. Ако съм пил около 3 литра вода на ден и съм спортувал, както правя през ден количеството е много, даже тя се чуди как така става като го правим всеки ден. Ако не съм пил е по-малко. Забелязал съм, че зависи от възбудата и мисълта, че като се прибера жена ми ме чака само по сатен. А за това, че не може да се пикае с ерекция пак е мит. Чукам си и зверски ми се пикае. Ставам пикам си надървен, малко спада, измивам го и се връщам на терена.

12.   Реално е. Но за да се изпразни мъж обилно си има чалъми. На първо място това е пълното въздържание от семеизпразване поне за седмица. Никакви чикии, секс, нито полюция. Второто нужно за обилно празнене е нужно мъжът да има висок тестостерон. Третото е дълъг сексуален акт. Колкото повече издържи мъжа, толкова повече сперма ще изхвърли и с по-голямо налягане. Четвъртото е начина на хранене. Ако мъжът се храни здравословно, спортува и като цяло е в добра форма, вероятно ще има повече сексуална енергия и съответно организма ще произвежда повече семенна течност. 5-тото е хранителните добавки. Някои вещества и храни доказано увеличават количеството на спермат. Такива са цинк, селен, витамин е, . Има и добавки, които направо я удвояват. И накрая не на последно място много зависи от женат, с която мъжът прави секс. Ако мъжът я харесва много, желае много, мераклия и е отдавна, а и тя не лежи като дъска, а знае как да го побърка от възбуда, то финала е много, ама много пръскащ. Ще споделя пресен пример. Имах много мерак по една колежка, млада и много красива. Започнахме да излизаме, но тя отлагаше секса повече от месец. През това време нито съм бил с друга, нито съм мастурбирал. Да, вярно, че постоянно мислех как ще и смъкна гащичките и ще я нанижа, но издържах без да се изпразня 36 дни!!! Накрая дойде у нас и прекарахме незабравима нощ. Пихме вино и се понапихме, но сексът беше фантастичен. Когато и го вкарах имах чувството, че искам целия да вляза в нея. Чуках я с презерватив, но за финал исках да ми го лапне на голо. По малко от минутка в устата и изгърмях като шампанско.

13.   До 12, май само на думи си мъж, кви добавки, кви въздържаници от секс, че да се изпразваш повече.
Пия, пуша, не пия витамини и пак се празня повече от всеки един друг, чак на третия тек става по-малко.
След 40 не знам как ще съм, но ся я изтрелвам надалеч и си давя жената.
В порното не е реално, не съм искал да се хваля, но коментара над мен ме предизвика да го направя.

14.   Естествено че не е, това е сметана, не сперма.

15.   Не било реално :d има толкова филми дето едвам се изпразват, а глупостите за тръбички ги разправяйте на някой спрелтак дето и чекия не е удрял. На сефтето ми при една руса какичка я омазах цялата по лицето, гърдите и по чаршафа, преди това едвам пусках в нас предишните дни. Всичко е до нагласата и колко ти е готино, а и възбудата идва от главата. Представям си какъв сексуален опит имат вярващите в тръбички и порно фалш. В градинката за ръчичка с гаджето, нормално.

17.   Ми то във всяко порно хвърлят различно? Има и едни клипове дето ги заливат целите ама това е с фалшиви пишки, което мен лично много ме дразни, не съм си пуснал порно да гледам фалшиви пишки. Даже не знам актрисите как се навиват на това, според мен трябва да им е под достойнството.

18.   Разбира се, че е реално и зависи от въздържанието и възбудата.
Тук явно жените ходят с мъже, които нямат материал или изобщо не са стигали до празнене. Това напълно затвърждава теорията ми, че в сайта пишат девствени момичета и такива дето имат кофти връзки и недорасляци за гаджета.

19.   Семеина. На моя винаги е била една супена лъжица. Само, че когато се е еъздържал поне един ден е по гъста.

20.   Вече ще знаем, че ни слагат тръбичка и това което хвърляме е нереално, като в порното. :) Важно е мнението на фригидните и девствените 20 годишни момичета. Ориентирай се по коментарите с много минуси тук, те са ти писали истината.