Споделена история от Спорт и красота

Обезкосмяване около ануса
Хора, обезкосмявате ли се около ануса?
За мъжете как да е, може по желание. Макар че аз все пак го правя, много по-хигиенично е след изхождане.
Но да видя жена с косми там ми е гнусно. А ми се е случвало. Уж хубаво момиче и като я съблека... гнусно е. Убива ми се желанието за секс. Правим каквото правим, за да не я обидя, но за мен това си е сериозна причина да не се видим пак. Все едно мъжът да не се е измил.
А не е трудно, с един тример за две минути се оправям там.
Какво мислите? Мъж или жена сте, обезкосмявате ли се там и пречи ли ви, ако партньорът ви не го прави?

Коментари

1.   Не се обезкосмявам там вече, защото приятеля ми го правеше и заради това влезна в операция и от 5 месеца не могат да го оправят вече! Не можем да правим секс... защото го боли. Правиха му операция на киста, която се беше появила от бръснене и вместо космите да растат навън, бяха му врастнали навътре под кожата и му се беше образувала киста, опрериаха го, бяха му отворили половината г*з и се оказа, че са объркали операцията и не са го изчистили добре от фистулите и сега е по-зле от преди операцията... Откакто се случи това и аз спрях да се обезкосмявам, защото аз това няма го изживявам!

2.   От автора до номер 1. Благодаря за споделеното, не бях запознат с този риск. Аз не се бръсна, ползвам тример за тяло. С него си чистя и отпред, както и гърдите и корема. По-безопасно е от бръсненето предполагам.

3.   Жена. Не се чистя вече там с кремове и не бръсна тъй като се зачервява и ми излизат херпеси. Много неприятно. Подстригвам с ножицата колкото може. Върши работа

4.   За да не се получават ситуации като на номер 1 аз си ги махам с ленти с кола маска, като внимавам да не закача ануса, около него оставям сантиметър - два, които не пипам. Правя го горе долу веднъж в месеца.

5.   За мен е задължителна част от хигиената там, няма по-гнусно нещо от това да усетиш миризмата на нечий мръсен гъз, особено лятото като всички се потят, направо е смърт. Да не говорим, че това после остава по гащите и навсякъде където е седял.

6.   Мъж съм, хетеро и се бръзна отзад. Много по-хигиенично е, а и се чувствам по-добре така. Някак не ми се нрави идеята да съм с някое момиче, което се е натокало за мен и аз да отида с една плитка от задника.

До 1. Използвайте машинки бе хора. Аз се минавам с машинка за 10 секунди работа е.

8.   До номер 1 : На мен ми се появи абцес преди няколко месеца ей така от нищото. Образува се и киста и лекаря ми каза, да си бръсна там космите, да не ми се получи пак. Операция не са ми правили. Правиха ми един нов метод които е възможно да замени операцията но аз живея в чужбина, Може ли връзка с теб, да обменим инфо

9.   Аз понякога ги махам, но от едната страна успявам само, от другата ми е трудно. Мъжа ми не си маха космите, само брадата. Това с номер 1 е много гадно.

13.   Мъж съм, но Аз също си бръсна зоната около ануса - от хигиенна гледна точка. Когато седна да си свърша голямата нужда - всичко минава без почти нищо оцапано. После бърша с тоалетна хартия, а за финал го умивам и на чешмата - за перфектна хигиена.
Никога не съм имал проблем със срастнали косъмчета, пъпки, рани и подобни - ползвам самобръсначка на Жилет (с 3 ножчета) и когато бръсна не натискам въобще - а просто леко го плъзгам по кожата. За да не се зачервява и да не се нарани