Споделена история от Секс и интимност

До момчетата и момичетата в тийнейджърска възраст
Здравейте, момче съм на 16. Бих искал да питам на колко е нормално да го правиш за първи път. Аз мисля че съм вече готов и искам да го правя. До сега мастурбирах но вече като го правя не ми прави това удоволствие. И се чудя дали да хвана някоя ей така само да го направя или да изчакам да си намеря сериозна приятелка.
А до момичета на моята възраст. Дължина 16 см как е и малко ли е, също така клас го предпочитате късо подстриган или обръснат.

Коментари

1.   Малък си още, гледай си уроците! Като си намериш свястна приятелка, тогава го прави. Освен това-секса е НАДЦЕНЕН!

3.   Намери си момиче което наистина обичаш. Дължината ти е добра, повечето момичета обичат обръснат.

6.   Не ги слушай женоряра.
Удари един кур на някоя девойка. Сега ти е времето. Пък и на тази възраст дават по- лесно. После като навъртят километраж претенциите стават до небето.
По нататък ако искаш си хвани и сериозна приятелка. Но сега ти е възраста за мимолитните връзки.

7.   Действай, само ползвай предпазни средства, голям ти е даже, сигурно от на повечето ти съученици. Аз съм на 20, на мойто гадже му е малък, малко под 13 см. мерила съм му го лични с линийка, това не му пречи да ме прави щастлива и да ме задоволява. Преди него съм правила секс с няколко момчета, единият беше доста надарен може бе доста повече от колкото ти имаш, готино беше но боли. Правих го за първи път на 14 със съученик, беше му по- малък от на сегашния ми. Момичетата на тази възраст не са виждали различно от това на порното и имат грешни представи, но сега като се замисля, беше много сладко, бяхме се притеснили и двамата, когато му смъкнах боксерките му беше отпуснат и много мъничък, спомням си, че толкова исках да го направя, че не ме интересуваше размера му.

8.   Сериозна приятелка. Презерватив задължително. Изчакай още, има защо.
Сексът не е спорт или състезание. Сексът е физическото проявление на душевните чувства, които изпитваш към момичето, с което си.

9.   Браво 7 повече като теб да има. Не бъзливци дето само говорят за болести.

Аз от срамежливост пропуснах като тинейджър а почти ми предлагаха. Много исках да видя тялото на момиче в онази възраст ама да не съм бил такъв смотаняк. Сега двайсе и нещо и не се намират желаещи дори в моята възраст така за случен, само ако връзка стане

10.   До 7. И още да призная. И моя е толкова. Защо обаче днес момичета отказват ако не им е доста повече? Харесва ми и историята ти от 8и клас :)

11.   Аз съм на 22 ж, бившият ми беше с много голям, но просто ме лашкаше. Сегашният ми приятел е с доста малък пенис, не съм му го мерила, но му е много малък, искам да ви кажа, че по- задоволена, никога не съм била. Първият път когато го правихме, като го видях и си казах, че това няма да има продължение. Може би защото знае, че му е малък и се стара адски много. Бог е с езика и с него открих едно от най- великите удоволствия, да те ближат по дупето. Когато ми го вкара анално и ми е просто хубаво.

12.   Ейй това жените имате много грешна преценка за пенисите. Като кажете само, че на някой му бил малък... Сигурно му е поне 12 см и повече, а вие го изкарвате, че бил едва ли не с под 10. Я го хвани с шепи и кажи колко шепи са от пубиса му до върха на к*ра?

Това към номер 11

Значи масово на мъжете са им между 12 и 16 см. и все сте недоволни. Признавате само тези с по 18-20 и нагоре, които са ПОД 5%.