Споделена история от Тинейджърски

Харесвам я, но е по-голяма от мен
Здравейте!

Не знам, колко незначително ще прозвучи това, но както виждате съм си харесал едно момиче, което е по-голямо от мен. Запознахме се преди няколко дни на едно мероприятие и доста си говорихме с нея. Честно казано, аз бях инициатора на нашия разговор и това, което ми направи впечатление е, че доста мълчеше и почти не яде от храната(може и да не е била гладна разбира се). Говорих си с нея за общи неща като: какви игри играеш, каква музика слушаш, каква литература четеш и т. н., бях я попитал за дискорд и тя ми го даде. Проблема е, че се чудя дали да й пиша защото аз съм на 16, а тя на 18. Сега може да си кажете "Е, какво 2 години ви е разликата", но доколкото знам момичетата не харесват особено по-малки от тях за гаджета, а и по-бързо се развиват от нас момчетата. На въпрос дали можем да се виждаме и т. н. малко трудно би могло понеже, тя е от друг град. Не знам, общо взето може би най-добре да я оставя и да не й пиша защото може и да си има приятел.

Лек ден!

Коментари

1.   Авторе, преди да прочета на колко години сте-помислих, че става въпрос за-примерно ти си на 20г. , а тя на 34 г. Доста сериозно започва поста ти...
Спокойно-не е голям проблем, че била малко по-голяма от теб. Любопитно ми стана - каква музика слушате? Какви книги харесвате? Ще се радвам да споделиш в коментар:)
Относто въпроса ти-усещат се тези неща... , дали тя проявява интерес към теб, като човек, дали си й интересен характер и т. н., затова -ако видиш, че се интересува от общуване с теб и те търси или пък са й интересни разговорите и времето прекарано с теб-дори и онлайн, щом сте от различни градове... , в даден момент-просто можеш да я попиташ дали си има гадже. Въпросът е лесен, просто е нужно да бъде зададен в правилния момент.

2.   Ами брат, аз съм на 27 и ме занимават разни 17-18-19 годишни...

3.   Ее някои харесват да са им по малки момчетата. Имало е и такива двойки това е малка разлика. ОК е няма лошо.

4.   Не пречи да опиташ! Пиши на това момиче, но без прекалено силни думи за начало. Нека засега да знае, че ти е харесало да прекарате малко време заедно.

5.   Здравейте!
Премислих малко нещата и обмислям да пратя покана на това момиче. Спрямо нашия тип музика, тя си пада по попа, а аз по метъла и рока. Тя, чете всякаква литература без романтичния вариант, а аз по-скоро си падам по образователните, self-help книгите, макар че от известно време изпитвам интерес към готическата литература. Все още имам колебания спрямо това да не се cringe-не от името ми в дискорд понеже тогава търсих яки никове, а тогава бях по-малък. Но все пак ще пробвам както се казва "Риск губи, риск печели".

Лек ден!

6.   Когато бях на 22 си хванах гадже на 20. Живяхме цели 4 години заедно и останахме добри приятели.