Споделена история от Секс и интимност

За фетиша ми
Здравейте на всички! Момче на 16 години съм. Добър човек съм, имам много добри и готини приятели, разбирам се с хората, но си нямам приятелка. Искам да си намеря приятелка, обаче има един проблем! Имам голям фетиш към женските крака (и по-точно стъпалата). Много искам да мириша, целувам, галя, ближа и смуча краката и пръстите на някое момиче! Ако са леко потни, това би ме привлякло! Но като цяло държа момичето да има добра хигиена!

Не ме разбирайте погрешно, това не е основното нещо, което търся в определено момиче. На първо място искам тя да оценява любовта ми и жестовете, които правя за нея, да е грижовна, да се разбираме и уважваме взаимно и т. н., а сексуалните удоволствия - по-нататък във връзката! И сега знам, че може да ме хейтите за всичкото това, но просто исках да се изкажа и да кажа това, което мисля! Надявам се, че някой ще ме разбере! Приятен ден на всички!

Коментари

1.   Не се безпокой, напълно нормално е.

2.   Споко, всеки си има фетиши. Твоите са си нормални в сравнение с моите, така че няма място за притеснения.

3.   Здравей, братле. Напълно те разбирам. И аз съм абсолютно същият, само че моя фетиш е към ЖЕНСКИ РЪЦЕ. И съм на 20.
Та като цяло моят фетиш се изразява в това, че много обичам да докосвам, държа или да разтривам женски ръце. Не е нещо особено, но наистина ми е супер приятно.
Написах това, за да знаеш, че НЕ си сам във проблемите с фетишите. Има и други така момчета/мъже хдхд.
Знам какво ти е. Да, може да не ти помогна с това, да ти намеря приятелка, ама знам какво е да имаш фетиш към нещо и да НЕ можеш да се изразиш правилно. Едва ли не това е някакъв грях или престъпление. За мен е абсолютно нормално всеки човек да има фетиш или някакво по така специално привличане.
Знам какво е да НЕ можеш да изразиш фетиша си без да отнесеш най-малкото това, че си луд, ненормален(в лошия смисъл на думата), едва ли не, не заслужаваш любов и т. н.
АЗ те разбирам, братле. Пожелавам ти да си намериш такава приятелка, която не само да задоволява фетиша ти, но и да има качествата, които ти спомена. М/у другото приоритетите ти за намирането на бъдеща приятелка са правилни! Аз съм абсолютно същият като тебе. Фетишът и сексът НЕ са НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, ако си търся приятелка и ако имам такава, разбира се хдхд. Трябва да има чиста любов и химия между тебе и бъдещата ти половинка.
И аз се радвам, че не съм сам с борбата с фетишите хдхд.
Мога само да те подкрепя, авторе, и я имаш тази подкрепа от мене!
Ако имаш други въпроси, питай! :)

П. С. Падаш ли си по какички? Питам те защото аз лично си падам по такива или поне моя набор. Знаеш какво казват хората: Хвани си кака да те отрака ;)

Момче на 20 год.

4.   Това е част от секса. Като си намериш приятелка ще видиш, че прекалено много го мислиш и си се филмирал. Нищо ти няма.

5.   Ще ти дам един съвет. Като си намериш приятелка и почнете да правите секс един път почни да смучеш и целуваш краката и без да и се обясняваш, че имаш фетиш. Жените приемат всякакви фетиши - даже някой се влюбват в серийни убийци, но за да приемат твоя фетиш е важното първо ти да приемеш, че имаш такъв фетиш и да не смяташ, че това което ще правиш е странно. Ако почнеш да и мрънкаш, че имаш такъв фетиш и го обясниш неуверено, то момичето трудно ще го приеме и може да те сложи в категорията странни.

6.   Тези неща са доста лични, когато не ги споделяш с никои е окей, опознаваш жената и тогава освен интимността, можеш да опиташ дали ще е съгласна на каквото търсиш, така е добре, ако освен близост на друго не се решава, не е за теб, ясно е. Искаи дискретност.

7.   Към номер 3: Братле, има какички, които ми привличат вниманието, но предимно си търся или на моята възраст, или 1-2 години по-малка.

Авторът

8.   Първо си намери приятелка, пък после ще мислиш за фетиша. :)
Когато това стане, няма нищо лошо да ѝ споделиш за фетиша ти, но без да го коментираш нон стоп.

Почти всички жени обичат масаж на краката, така че може да и предложиш да и направиш, като малко след това може да започнеш да и ги целуваш нежно, така че да не се стресне.

Голям процент от мъжете имат този фетиш и жените са запознати, така че няма от какво да се притесняваш! :)