Споделена история от Секс и интимност

Гей съм, но не мога да го призная
Здравейте. На 26 години съм, от малък имах някои изкушения да гледам порно и с жени и с мъже, но тогава може би още не го осъзнавах дали съм такъв. Около 22 годишен започнах да влизам в grindr, видях от един сайт сингъл степ че там може да намериш партньора си и се зарадвах най сетне че може и връзка да си намеря. Обаче уви само забавления търсиха и се разочаровах много както и от приложенията тиндър, баду за които ми казаха че били по сериозни за връзка, но и там е същото и просто съм мега отчаян откъде мога да си намеря нормален за връзка и читав човек. Помогнете ми, какво да правя, живота ми е мн объркан, нямам и време постоянно работя. От бургас съм. Който иска координати да даде да пишем и да се запознаем. Благодаря.

Коментари

1.   Спри да гледаш порно и живота ти ще промени.

2.   Няма как да спра да гледам порно, а и си търся връзка с мъж

3.   Хм, като начало без паника. Аз си мислех, че съм гей, оказа се че не е точно така. Говорим си за това, че съм се влюбвал, търсел съм близост с момче. Но после ме награби една мадама, оказа се че просто не съм правил секс по отрано явно. Защото не се замислям сега по темата толкова. Или може би съм се разочаровал че няма да си намеря момче, но не мисля че тези неща могат да са искрени, градивни. За да си успокоя представите - пробвах веднъж, орална любов, по грайндър. Еми, гадно ми беше, ме му показах на човека, но определено не бях възбуден... Не знам, мисля че не трябва човек да се фиксира толкова много върху това. В един момент човека ти ще дойде. А ти не се свени да бъдеш себе си, поне с близките си.

4.   Авторе, а ти досега опитвал ли си с мъж, или за първи път си търсиш партньор?

7.   Ами пожелавам ти да намериш човека, който е подходящ за теб. Аз съм в сходна ситуация и със сигурност мога да кажа, че в подобни сайтове за запознанства нищо свястно не съм намирал. Какъв е този зор за еднократен секс нямам представа.

8.   Да, опитвал съм с мъж и ми харесва. А мога ли да разбера кои сте вие които ми пишете да се запознаем?

10.   Не се коси, то и в Народното Събрание е пълно с гейове, но и те си мълччат!!!

11.   Мисля, че можем да си станем приятели. И аз съм от Бургас.

12.   истината е, че в България обществото натиска гейовете и всички се крият и гледат само да си задоволят базовите животински потребности.

Изборът ти е или да се преместиш в София, където има доста гей мъже които са способни на дълготрайна връзка, или направо да се ориентираш към нормалните страни.

15.   Темата е важна, затова и аз ще споделя моето мнение по въпроса - с идеята да бъда полезен на теб и на хората в подобно положение.

Виж сега, съвременното общество е изкривено и приема всякакви извращения за нормални, но това не е редно и е Богопротивно!

Аз ще ти кажа в прав текст - да се смяташ за гей и да си такъв на практика е мерзост пред Господа!

(Само да уточня, че не мразя такива хора, и въобще никого не мразя! Напротив - съчувствам им и ги съжалявам (защото са болни) и искам да им помогна да преодолеят това! )

Моето мнение като силно вярващ в Бога човек е, че хомосексуализмът е болест и човек, ако вижда че има склонност към това, трябва да се бори с това, да не го допуска да се случи практически и да се лекува.

Разбира се, в този случай лечението е напълно духовно: обръщане с цялото си сърце и душа към Бога, принасяне на покаяние за всички свои грехове чрез Тайнството изповед, въцърковяване и водене на Богоугоден християнски начин на живот...

16.   Коментар 15. е за кошчето за боклук. Аз съм на 32 и също се дразня на тъпите приложения в които има само фалшиви профили и идиоти. Надявам се да срещнеш свестен човек. Дори и да се преместиш в София... тук хората по приложенията са повече, но не и по-различни, същата пълна скръб.

17.   Номер 11 кой си ти да се запознаем. Да разменим инстаграм или фейсбук?