Как да предложа на нахакана мацка за нещо повече
ЗДРАСТИ,
Първо искам да се извиня че съм толкова сдухан, но такъв е живота.

След дълги връзки и сериозни отношения попаднах в един омагьосан кръг в който не мога да изляза..
Аз съм на 28г и винаги съм излизал с момичета които съм имал нещо сериозно към тях за връзка и за отношения.
Винаги съм ценял момичето независимо ситуацията и винаги съм бил джентълмен..
След последна връзка съм леко сдухан... пиша с някое момиче, но аз винаги търся нещо по сериозно.. и попаднах на една която уж намекваше че иска нещо от сорта, ама в същото време е твърде нахакана цепната в устата но е топ пиче и за излизане и за компания...

Виждам че има интерес към мен, звъни ми пише ми, иска да излизаме.. с един авер и нейни пприятелки без да се познаваме си направихме мн добра компания и ни е готино излизаме от близо месец

В первезна е, всякакви простотии може да чуеш от нея, в чата се закача но леко, сама ме кара аре на диско аре там.. аре онам..

Винаги излизаме обща компания и накрая кой пил кой шофьор и не остава случай да сме само двамата на саме и не знам как да я офертирам за нещо повече, смисъл секс и нещо по така, щото я виждам как ме гледа как ме докосва..

Обаче тъй като съм си глътнал граматиката от последната любов, не знам как да и кажа в прав текст давай да правим нещо с цел да видим на къде вървят нещата... не знам как да и го кажа с ц3л да не я обидя ако е евентуално съм останал само аз с това впечатление.
Стигало се е до някоя целувка, натискания, опипвания и прочие но нищо повече не е стигало.

За мен иначе мъж трениращ, добре изглеждащ, скромна кола, забавен съм и пичага в компания обаче насаме се сдухвам с момиче след последната ми раздяла съм тотал щета...

Как да и намекна че искам нещо повече... преди ми беше лесно погледна я в очите и очите ми говореха и я караха да се съблече, ласките докосванията, думите се нареждаха като пасиянс.. тогава съм нямал задръжки, но знаете след раздяла е кофти, но минават месеци а човек трябва да продължи.

Коментари

1.   Покани я на среща някъде, като и пиши в чата, там няма от кого да се притесняваш. Ама тази май не е за теб, ако е такава мъжемелачка, намери си някоя по-скромна

2.   Тая кънти яко, груба и повърхностна, но за едното е***не ако искаш- няма от какво да се сдухваш, хич не трябва да ти пука. Даже ако искаш си прави оглушки още малко, тя сама ще ти кацне.
За сериозна връзка със сериозно момиче трябва да се постараеш, дотогава гледай да си преодолял травмите и да си в кондиция. Успех!

3.   Питай я, дали иска връзка с теб.

4.   Защо се насилваш, пич? Ти ли си мъжът или тя? Ако си готин, тя няма да те остави. А очевидно тя е започнала да те сваля първа. Значи си готин ; ). И те е хванала, усетила е, че си добряк дълбоко в душата си.

Гледай си сърцето, не го оставяй да е подчинено на това "какво трябва". Ако ти се ебеше, досега да си я изебал сто пъти. Явно не ти е до това още, явно е било тежко с миналата раздяла.

Смело напред и не се хващай отчаяно така за първата. Последвай си усета към себе си! Като пострадаш още малко от живота нещата ще ти се наредят.

Facetious

5.   Имал връзки, ама не знае как да покани момиче да излязат….. Явно си имал само връзки на обувките……….

Чингис Хан-Скандинавеца

6.   Може да се позабавлява с теб някой -друг път, както разбирам и ти искаш това, не си влюбен. Може и да си просто допълнение към компанията и да те е наредила в зоната на флирта, а да си има друг за секс.
Ако в последната ти връзка наистина е имало любов, тази няма да ти я замени.

7.   """нахакана цепната в устата но е топ пиче и за излизане и за компания... """""
"""В первезна е, всякакви простотии може да чуеш от нея, в чата се закача но леко, сама ме кара аре на диско аре там.. аре онам.. """
До колкото разбирам, нямате основание да се оплаквате, та Вие сте обикновен редови простак с елементарно образоване и още по-елементарно или по-точно никакво възпитание. Та Вие нямате представа как трябва да се държите с едно възпитано момиче. Жалка и мизерна реалност. Но дерзайте, ако момичетата са като Вас, то ще Ви се сбъдне желанието да сте с "пичето" в интимна ситуация. Желая Ви успех в начинанието. Представям си какъв купон щеше да настане, ако някога аз когато бях млад използвах Вашата лексика, спрямо моите познати /приятелки/. Вашата съкровенна и сексуална цел е момиче, и човек, и Вие нямате никакво основание да я свеждате до някакво, простонародно название до част от дамската анатомия. "Пиче", как пък не, ако някой така нарече дъщеря ми, ще го "пусна" по стълбите, но тя няма как да има контакти с такива като Вас. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

8.   Мъжете все ви влече към кифли, натокани, перверзни. И после ревете като ви смачкат.

9.   Много странни думи използваш.
Ми предлагаш каквото искаш и толкова.

11.   Лесно, като сте пиинали я обарай и виж какво ще направи. Не си и първия.

12.   Съгласна съм с н. 7.
Авторе-твърдиш, че си бил джентълмен и т. н., а използваш вулгарен начин на изразяване. Според мен си умрял за секс и се срещаш, с която ти обърне някакво внимание...
Начинът, по който говориш и поведението ти, карат читателя да си изгради представа за теб-че си типичен селски Ганьо, който гледа на жените -единствено, като средство за задоволяване на сексуалния си нагон.

13.   Вижте, изразих се точно така щото така съм го почуствал, както се изрази момчето от първия коментар е тип мъжемелачка, има доста закачки, става яко не е само да излезнеш а понякога искаш да ти е приятно да се отпуснеш.

До това да ли съм умрял за с3кса не знам, тя ме търси и звъни, дори се притеснява като не вдигна или ако ме няма. Просто това че вкарвам по директен език не ме прави грубиян и прочие, има си момичета които са мн отпуснати и не им пука от комплекси и са си цепнати в устата.

Просто тъй като съм джентълмен не съм от типа да я напия и да я вкарам в леглото, искаам да и го кажа директно без да се обидим един другиго, просто щото въпреки че е по разкрепостена е много точна.

Да бил съм в последните две връзки в сериозни отношения и тея неща са ми бегли.

14.   Когато двама души се харесват и има тръпка, стигат до секс без някой да прави секс предложения и изобщо да говори за секс. Нещата се получават от самосебе си.
Никога не бих правила секс с мъж, който ми предложи директно. Моментално попада в черния списък.