Споделена история от Секс и интимност

Съпруга с уникално ниско либидо. Счупи ми психиката във времето
Здравейте на всички в този прекрасен сайт.
Споделял съм за моя горчив опит преди доста време тук, предполагам повече от две-три години.
Не мога да открия поста, затова споделям в нова тема. Загубих играта. Вложих много, адски много усилия. Тя не подема и не подема. Майка й е спряла със секса на около 23-25 години. Мъжът в искал развод, но тя го е мотала и вече са пенсионери. Мъжът е най-киселият човек в света. По-малката й сестра е спряла секса на около 23-24 години, развод (чужденец, живяла е при него в Западна Европа).
И трите жени имат общо освен отказа от секс, да живеят и се грижат за котки, в леглото включително
Готвя, перална, чистя, пазар. Не й харесваше в няколко града в БГ, сменях местата - нищо. Сменихме държавата, дано потръгне - нищо. Сменихме континента - още по-зле. Обаче иска да се опитвам, да е уважено егото й. Сподели ме чак сега, след близо 10г, че секса не й харесва толкова, но не е желала да сподели това в началото на връзката, да се знае.
Добър съм, хигиена, всичко на ниво. Последите 20г активност във фитнеса, систематичен човек.
Споделям за хора в моята ситуация, спасявайте се братя. Няма смисъл. Направи ме да намразя жените като цяло, да не искам да ги видя. И дойде най-лошото, оферти от мъже получих. Иде ми да се гръмна.
Бъдете здрави и щастливи всички! Не счупвайте крилете на другите, няма причина. Аз толкова я обичам, . обаче оставя ли я- потънала е, . тя ме може да се справя в живота. До късни години живеела с родителите и няма навици, а света не прощава

Коментари

51-64 от 64

53.   Котките нямат нищо общо с либидото. Много семейства имат котка, а някои и куче, но правят редовно секс.
Е, повечето не спят и с животното в леглото, но то няма никакво отношение към сексуалните желания.

За тези, които пишат, че сексуалността си личала преди брака, хм, личи си сексуалната съвместимост и желанието за секс няколко години подред, но е пълно с принери, когато единият партньор спира секса на другия. Причините обикновено са любовница, злоупотреба с порно, омръзване, обида.

54.   До 35. Тази сигурно му изневерява с някой като теб.

Доколкото разбрах жена му не може да се оправи с нищо в живота, та най-вероятно никога не е работила и озползва свободното време на кръшка.

Едно време като ползвах Тиндър беше фраш със семейни жени на по 35-40 години, които няма без снимки на лицето за да не ги разпознаят.

55.   всичко е до човека! Имах преди време една приятелка, тя вече е на 70. Когато се запознахме, аз бях на 29, а тя на 52. Докато се запозна с мене, имаше един-единствен приятел в живота си. Питам я: не ти ли се прави секс? Тя: ами не.
После с мене доста активно се държеше, ама и аз не съм я оставял нито за миг да си мисли, че няма да има.
Още като се прибера и вляза да се измия и на нея й беше ясно какво ще следва. После се разделихме, защото тя отиде да работи във В Търново и нямаше как с такова разстояние. После я питах – има ли си гадже, вика – нищо повече не съм правила. е, какво да кажа?

56.   Ех и аз имах една подобна в която бях лудо влюбен. Три години ходих с нея. Секс след 7 месеца от началото на връзката. Не била готова. Това не било най важното. Ох срам ме е да го кажа даже. После веднъж в седмицата се случваше. Един път в месеца по някоя свирка. А аз се стараех бавно и методично се стараех да и хареса.. Първо да я възбудя да я свърша нея... За анален не смеех да мисля даже. Пробвахме няколко пъти харесваше и, но щяла да се разшири отзад или ако почнело да и харесва съм щял да искам само там.. Аз вече взех да си мисля, че веднъж в седмицата е нещо нормално докато не отидохме на почивка с още две двойки. Те постоянно се чукаха. Сутрин ставаха късно, след обяд се усамотяваха за секс. Даже една вечер влязохме в един басейн чувахме ги как се чукат, а ние не.. За 5 дни двамата само една вечер секс един път анален и една свирка от няма и къде.. Бях бесен. Приятелите си изкараха чудесно, а аз??? След два месеца щяхме да ходим на почивка на Дружба. Плаж, море, но се случи нещо и тя каза, че няма да може да дойде. Да отида аз, а тя щяла да дойде след 3 дни. Е отидох и тогава се запознах с една какичка. Стоеше на бара.. сама Ох същата вечер правихме секс 3 пъти. На другия ден също.. И на плажа вечерта и в морето... Останах още 5 дни като се обадих на моята, че ще отида за няколко дни да видя един братовчед и няма да съм там да не идва... Тогава разбрах, че просто не си струва да се тормозя с нея.. Чудех се как може да съм бил толкова глупав. Три год да съм с нея и да се лишавам от секс? Тази какичка ми отвори очите.. Повече не я видях, но като се прибрах се разделихме с моята "голяма любов'И какво се случи... Обаждаше ми се виждахме се и я водих вкъщи и правихме секс по няколко пъти, но!!! Не тръгнахме отново. След това си хванах една мацка.. Хубав секс и анален не отказваше и тройки сме правили... Доволен съм и още сме заедно 20г вече.. Така, че слагай КРАЙ приятелю и се забавлявай. Не знаеш какво си изтървал докато си се старал да и угаждаш... Аз направих правилният избор.. Една жена не прави ли секс и не е ли спонтанен след 3 г брак ще гледаш секс само на монитора... Успех.

57.   И моята жена не обича секса. Знаех го преди да се оженя но за сметка на това майка и е огън жена. Правих секс с нея още докато бяхме гаджета с жената. В началото се криехме но после разбрах че те двете са се разбрали. С тъщата мога да правя всичко, наистина всичко което пожелая докато с жената само мисионерската 2-3 пъти в месеца.

58.   Авторът: Още веднъж благодаря на всички. Благодарен съм както за подкрепата, така и за градивната критика. Просто съм постъпил адски глупаво да търпя такъв семеен живот толкова дълго.
Мислех, че ще успея да нулирам лошият пример от майката, но не успях. Вложих страшно много търпение и тактичност. Не става. Семейният пример от майката се копира от дъщерите, няма мърдане. Майката е била влюбена в ангажиран човек, жени се, за да има материална стабилност и покрив. Забременяване от чуждият мъж, представя го на съпруга като негово дело. Продължава връзката с външният мъж, докато съпругът не налага ембарго върху свободното излизане, вечери, преспиване навън.
И сега съпругът се асоциира с демон, ограничаване на свободата, всичко лошо е съпругът. Секса му се спира преди да навърши 25години. Край. Това правят и щерките. За леглото и интимното пространство си взимат котки, като майката.
Аз не знаех, чемможе да е толкова силно и не може да се превъзмогне. Все едно съм бащата, за всичко се правят физиономии, за инициативата в посока удоволствие - няма как.
С имиграцията заложих абсолютно всичко на масата. Търся легализиране и собствен бизнес. До стотинка давам всичко по адвокати, да помогнат всичко да е по законният път. Имах нужда от нейната помощ за финализиране на делото, да ми помогне с едно записване на курс, да спечеля технилочно време за обработка на документи ми и старт на фирмата. Администрацията не е толкова бързс. Жената отказа. Без извинение, майката ми е*ба.
Сега нито секс, дете, нито документи, обратно в БГ. Съсипан съм. Това е болка до костите.
Някой беше писал, че не само секса е проблема, явно да, той е видимата част.
Съсипан, не зная какво да правя. Жената в БГ няма къде да ходи, официалноят й баща не иска да я вижда. Аз там не се меша, не е моя работа

59.   Реално си си виновен сам. Всеки получава каквото заслужава.... щом не се уважаваш, това и заслужаваш

60.   Нека да я запознаем с моя бивш съпруг. Той също не обичал да прави секс, но го разбрах когато вече бях бременна. Скъса ми и той нервите и живота и знам колко е гадно това. Ще си паснат. Шегата на страна. Не я мисли жена ти, все ще се оправи. Света не е толкова жесток, колкото го описваш, поне не и държавите от белия свят. Ще си намери работа, а ти си намери една нормална жена. Пак ще си я обичаш. И аз си го обичам бившия макат и като приятел.

61.   Истината е, че хората имат различни нужди и ако не съвпадат е проблем. 1-2 пъти в седмицата при дългогодишна връзка е съвсем нормално. Секс всеки ден по няколко пъти съм правил само в началото на някои от връзките ми. Но 2 пъти в годината е недопустимо при здрави партньори. С жена ми сме в средата на 40-те и се случва понякога да пропуснем седмица, но не мога да се оплача. Сексът не е водещото при нас - за мен бракът е партньорство и е важно да имаме общи интереси и да ни е приятно да правим неща заедно. Това, което виждам като проблем при доста хора и приятели е, че повечето гледат външния вид, сексуална съвместимост, а никой не си търси партньор и приятел в живота. Тогава естествено акцентът пада върху физическите неща и ако те куцат - реално нямаш нищо. Авторе - прочетох последните ти коментари. Така не се живее. Никой не е длъжен да осигурява на половинката си лесен живот, а тя само да седи и да дебелее. На всичкото отгоре и те спъва професионално. Вземи се в ръце, развеждай се и пак можеш да оправиш фирмените регистрации в бъдеще. Не се отказвай и не се депресирай.

62.   До 61

А знаеш ли колко е хубаво, когато всичко е водещо. Когато се желаете всеки ден, защото докосването до тялото му е и почивка, и огън. Когато сме приятели, ама толкова добри, че можеш да си мислиш на глас пред него? Когато визията за бъдещето ви е една? Когато има безусловна обич?

Изключително усещане е

63.   Два пъти я опънах отзад и желанието и за секс се върна.

65.   62 - да, за щастие знам :) но след 26 години брак сексът наистина вече не ни е на първо място. Няма как - не сме толкова активни като преди. Въприемам жена си като част от мен - тя ми е най-добрия приятел и най-близкия човек. Никога не съм и изневерявал, защото не съм изпитвал такава нужда. Имам един много мъдър приятел, който винаги ми казва - изневеряват само тези, които имат прекалено свободно време. Ако си имаш успешна работа, приятно хоби, обичлива съпруга в къщи кой ще тръгне да гони дивото?

66.   Помня предишната ти тема. Всички коментиращи бяхме единодушни, че разводът е твоето спасение.
Не си го направил. Жена ти е абсолютен паразит, вкопчен финансово в теб, без дори обич да ти дава. Щом те устройва - ок. Но не се оплаквай, ти сам допускаш това да ти се случва.
Не е луд, който яде баницата, а който я дава.
Жалко, че хубавите ябълки прасетата ги ядат.

67.   Към автора- бате, има нещо неосъзнато пасивно в тебе.... замисли се

51-64 от 64