Споделена история от Секс и интимност

Многоженство
Така се случи. Сега живея с третата си съпруга, но поддържам активни връзки с първата и втората, секс включително. Те не знаят, а приятелите ми не одобряват. Напоследък си мисля, че това не са никакви приятели.
Бившите ме харесват, а аз тях също. Тогава какъв е проблема!?

Коментари

1.   Ако беше затънал в друг порок и приятелите ти не одобряват, пак ли нямаха да са приятели?
Това, което правиш, се води неморално и сам го знаеш, защото криеш от тези жени, че ги редуваш, иначе набързо да са игнорирали. Живей си така, докато някоя не те хване, щом като са тъпи и ги въртиш, хаха.

3.   Ако успяваш да осигуриш всички, не си изхабяваш цялата енергия и чувстваш, че нещата са ок в сърцето ти - няма проблем.

4.   Най-голямото наказание за двуженство е 2 тъщи. В твоя случай - 3.
Майтапа на страна - не е добре така - след като още ги харесваш предишните, защо си се разделил с тях. Помисли си ти как би се почувствал, ако се окаже, че сегашната ти жена си поддържа сексуални връзки с бившите си.

5.   Да не ти пука, животът си е твои, живеи го както решиш, странични мнения не слушаи, с бивши не поддържам отношения, всеки от тях иска да е само той и жената, капризни са, а и няма смисъл, защото щом до сега не се е получило с тях, ясно, че в бъдеще същото ще е.

6.   Какъв е проблемът, щом успяваш. Аз когато бях женен и имах любовница, си мечтаех, да съм арабин и двете да са ми жени. Обичах ги и двете. За съжаление съпругата ми ме напусна и сега поддържаме много добри отношения, но без секс. Но ако се навият и сега бих живял с двете. В две къщи естествено и да ги посещавам и двете. Имам и средствата и енергията за да си го позволя, но за съжаление в християнството не е прието.

7.   Страхотен си н. 6, жена на 45 съм, но твоята идея ми харесва много. Ако мога и аз искам двама съпрузи, имам либидо и сили и за двамата

8.   Твоето не е многоженство, а изневяра, многоженството е незаконно, но реално ги има такива, които живеят 4, 5, 6 жени с един мъж, те знаят една за друга и го приемат.
Цъкни в гуглето и напиши кво означава многоженство и приятелство, бъркаш значенията им.
Приятелството не е да се съгласяват винаги с теб и да те подкрепят, всеки си има мнение, тва не значи че са срещу теб.