Споделена история от Секс и интимност

Постоянно ми се прави секс
Нормално ли е на 33 години да съм така активен сексуално. Имам нужда от секс няколко пъти на ден. Понякога не свършвам и час и усещам че приятелката ми не желае толкова секс и толкова често. Моря я и аз и детето. Понякога се задоволявам сам докато спи и я гледам. Сега е неразположена и искам да ме празни както желае тя, но се отегчава от това и ми е малко гадно. Как да постъпя? Да потърся ли някакви медикаменти, за да укротя хормоните или какво да направя? Не желая да и изневерявам с други, но хормоните ми бушуват, а при нея не чак толкова. Нормална ли е тази моя активност?

Коментари

1.   Имаш излишна енергия, вземи ти гледай детето, пък тя нека те задоволява вечер, да видиш как е.

2.   Прегледай си простата, може нещо неособено доброкачествено да я притиска и най-неочаквано света да ти се преобърне. Най-добрия вариант е всичко да е на психическа основа.

3.   Радвай се че си здрав и имаш добро либидо и вероятно хубава жена. И моята се отегчава понякога, но като цяло имаме и техники за бързо свършване в такива случаи.

4.   Нормално е, мисля че повечето мъже на тази възраст свършваме по 3-4 пъти на ден (доколкото помня). Дали и как ще участва женати си е нейна работа.

5.   Има си такива хора.
Аз съм жена, на 35 и съм същата.
Ако днес не правя секс поне два пъти с мъжа ми и не свърша сама още един ден и ми е начумерено, нервно.
Особено сутрин ако бърза и ме пропусне… цял ден мога да мадтурбирам и вечерта едва го чакам да си свали обувките и го почвам.

6.   Еее искам моя мъж да е така. Аз съм сега в такъв период, дето много ми се прави секс, нещо откачих, но мъжът ми и той е колкото теб, но е по-спокоен на темата.
Дано не е нещо по-сериозно, както казва номер 2.
По принцип ако няма медицинска причина, не е за оплакване. :)

7.   Пич, здрав, млад и корав мъж си. Чукай и не му мисли. Съвсем нормално е, разбира се... Аз съм на 30 и съм по същия начин. Млади мъже сме, здрави. Кефи се на макс и това е. Простатата нз си какво... Защо плашите човека с простотии, от които си нямате и хал хабер бе? !

8.   Споко, нищо ти няма, наблегни повече на физическата работа и желанието ще намалее.

Драган Вительо

9.   Напълно нормален си, и аз съм така, само че не няколко пъти на ден но ми се иска един път на ден... но за съжаление и един път на година не правя.... моята също все е уморена от децата

10.   М30

И на мен също, макар че не мастурбирам и го правя редовно с приятелката. Реално това е знак, че тестостерона ти работи и имаш високо либидо.

Възползвай се от това - треировки тип фитнес с вдигане на тежко или използвай енергията си за изграждане на нещо (тип ремонт на жилище, строеж на къща или пък кариерно развитие с физически труд) което можеш след това да видиш резултата си. Тези неща ще изцедят енергията ти и ще доведат до собствени резултати.

Бонус: храненето с повече въглехидрати и липса на протеин растителни мазнини - водят до повишаване на прозиводството на хормоните, които подбуждат "апетита". Ако обърнеш режима с повечко протеин мазнини, намалиш въглехидратите и увеличиш движението - хем ще оправиш физиката, хем ще нормалнизира хормоните.

Успехи!

11.   Еха, завиждавим ви благородно. С мъжа ми повече от година не сме правили секс. Самозадоволявам се когато мога по няколко пъти в месеца и това е... Иначе 3-4 пъти в седмицата да имах секс щеше да е идеално.
Помагай и ти с детето и с домакинската работа, за да не е изморена жената

12.   Половинката ти е късметлийка. Ако мъжът ми имаше такова либидо щях да съм най щастливото същество на Вселената. И да ме иска толкова, че да ме гледа и да се докосва докато спя. Евала на желанието ти.

13.   И моят е така, макар че е вече на 40. Не мога да му насмогна на мерака. От една страна се радвам, че още ме желае, но от друга ми е много натоварено ежедневието и просто искам да си почина По цял ден работа, която в доста отговорна и изтощителна, после бързам да закарам ту едно или друго дете на тренировка, готвене чистене. Той помага колкото може, но в края на деня единственото което искам е да легна и да спя. Ако зависи от него ще правим секс всяка вечер и дори се сърди ако пропуснем ден или два.

15.   до 11 и 12 аз от година и 5 месеца не съм правил със жена си.... интересно ми ако ви се отдаде възможност бихте ли го правили с някой ей така само за да запълните празнината?

16.   Хора! От коментарите разбирам, че някои хора не са правили от година, година и нещо, ами извинявайте ама това не е нормално! Какво не е наред, не говорите ли с половинките си?

17.   Номер 11 съм. Не бих изневерила. Много го обичам мъжа ми. Всичките ми фантази и секс сънища са свързани с него. Той е най-ценното ми. Моят единствен... Секс без любов никога не съм правила и няма да правя. Доверието и любовта са най-важните в една връзка, честността. Имахме много проблеми, здравсловни и други в рамките на година и нещо. Може би нещата ще се върнат в рамките на нормалното някой ден.. Ако не здраве да е... Мислех, че ще го изгубя мъжа ми докато беше в болница, нещата бяха сериозни. Сега е добре, но още се пази... Само да е добре.. На ръце ще го нося ако трябва. За него човек убивам. Да го предам следвсичко, което сме направили един за друг, след всички трудности, то значи трябва съм най-долният човек на света. Не!

18.   До 15 не си правил секс с жена казваш, или не си правил секс? Има съществена разлика! Както има и разлика в, иначе еднаквите, що се касае до резултата от отговора, а именно нежеланието за извънбрачен секс с човека предлагащ ти го,
“Не! Не мога, омъжена съм! ” и “Не. Не искам, омъжена съм! ”

20.   Номер 9, каква е тая умора? И аз гледам дете, ама 1 път за годината да няма. Да нямате петзнаци? Странно е.

21.   от 15. Не съм го правил с жена си.... ами просто няма, говорил съм... казвал съм й че ще я зарежда... не се трогва....

22.   Според мен повече физическа умора и една добра балансирана храна плюс може би повече течности и би трябвало хем да се чувстваш по добре хема да ти регулира мераците.

23.   Работата ми е тежка физическа, занимавам се с плочки. Това отпада като вариант. Отделно спя по не повече от 6 часа. Просто от три четири години активността ми се засили и продължава. Не разбирам какво може да причинява това но ми се думка непрестанно. Вечер понякога и не ям от умора, ама след банята свалям гащите на жената и по някое време се будя да си направя една злобарка, че ми е жал да я будя.

24.   Ми тя вно те държи на сухо, след като ти се прави толко често. Надали всеки ден правите секс по няколко пъти. Ако правехте качествен секс по 1 път на ден, нямаше да си разгонен. Не си пасвате сексуално и не е трябвало да си правите бебе. Раздяла.

29.   Явно си нимфоман! Занимавай се ти постоянно с детето, готви, чисти и т. Н. Ако след тези неща още ти се прави се*с значи нещо не е наред. Ако изнервериш на жената, която ти е родила дете значи нямаш никакво уважение към нея!

30.   Взимай финастерид, всички казват че помагало, плюс това ако оплешивяваш ще си спасиш косата...

31.   До номер 11 И при нас е същото не сме правили секс повече от година и аз се самозадоволявам когато мога. Мъж на 54год. Не съм изневерявал на съпругата си. Много и помагам в домакинството.