Споделена история от Секс и интимност

Как да се преборя
Здравейте, приятели. Имам проблем (вече осъзнат), който всъщност съм го имал винаги, проблем, който смятам, че е травма от детството. На почти 30 години съм, добре изглеждаш мъж, надарен, висок с добри комуникативни умения и добре развито шесто чувство. Проблеми с женско внимание никога не съм имал, може би заради всички тези качества. На разговорен език ще го кажа така - връзват ми без проблем. От 16 годишен водя полов живот, но проблемът е, че една жена никога не ми е стигала. Имал съм дълготрайни връзки, бил съм ПОЧТИ лоялен. Усещам как, изразходвам много енергия, когато водя полов живот с повече от 5 партньора. В момента съм ги редуцирал на три (нещо като приятели с облаги), но тези 3 девойки ми се струват прекалено малко. Не веднъж съм опитвал да се променя и да отворя нова страница в живота си, но очевидно без успех на този етап. Искам да бъда нормален и сериозен човек със здраво семейство. Постоянно усещам как влечението ми към различни жени, пречи на работата ми и на реалната преценка за важни неща в ежедневието. Буквално определям това, като наркомания, болест. Отгледан съм от бабите ми и дядовците ми, родителите ми не ми обръщаха достатъчно внимание, може би защото бяха разделени. Никога не съм усещал това като проблем/липса, но може би е допринесло за начина ми на живот в момента. Без секс мога да издържа около 20-25 дни, НЕ съм нимфоман, но сексуален контакт само с един партньор ми се струва абсолютно невъзможен. Бих искал да разговарям с мъж в подобна ситуация или с мъж преодолял подобна ситуация. Благодаря за отделеното време! :)

Коментари

1.   Ти може да харесваш всяка срещната. Но не е нужно с всяка да имаш нещо.
Аз с такъв мъж не бих се занимавала. Човек не може да има всичко което поиска.

2.   Мисля, че съм преминал през това, макар и не с толкова висок успех с 3 наведнъж.

Премахни порното с мастурбацията, както и други готови допаминови буустери, като цигари, алкохол, дрога, компютърни игри, енергийни напитки- потърпи 1 година и ще ти се нормализира всичко.

Наблегни и на спорта!

Успехи!

3.   Имаше един лаф… с една жена можеш да имаш хиляди изживявания, със сто… само сто
Открий онази като теб. Дето иска по три пъти на ден, която е готова да те отвъд собствените ти граници. С която сексът може да е всякакъв.
Която ще обичаш
Тогава пак ми напиши, че не можеш.
Можеш. Не си срещнал твоята

4.   Порно и мастурбация не практикувам също така тренирам. Очаквах някакви хапливи коментари подобни на първия, но всъщност както казах, искам съвети САМО и единствено от мъже. Женско мнение не желая по темата :)

5.   Познато усещане. Не си намерил твоята жена, когато се случи ще загубиш интерес към това

6.   Съжалявам да ти го кажа, но не си толкова уникален - всеки мъж който е здрав и тренира се чувства по-този начин / иска да е с много / изневерява и т. н. На трениращ мъж тестостерона може да е 900 ng/dl и на 35-40г, познай дали искат да са само с 1:)

Въпроса е че съзнателно или несъзнателно човек прави избор - искаш да живееш като "Чарли Шийн" или да имаш семейство? 2-те са невъзможни!

Спокойно можеш да си поживееш още 2-3 години и да си набележеш мацки тип "the one" и да почнеш да живееш с някоя максимално бързо. Докато не заживееш с жена за поне 12-16 месеца, няма да й видиш всички палитри, така че нямаш толкова мн време, освен ако не я нацелиш от първия път.

П. С на други мъже не казвай че имаш "шесто чувство", тия неща жените ги говорят и пак са несериозни, а от мъж звучат идиотски.

7.   Благодаря за съветите. "Шесто Чувство", исках да подчертая, че ги усещам, body language и тн.
Относно тренировките, също ще подчертая, че не съм назобен фитнес маниак. Тренирам умерено, плуване ММА. 3-4 пъти в седмицата, достатъчно енергия изразходвам. Може би, колегата е прав. Не съм намерил "моята". Ще видим как ще я караме от тук нататък хаха. Отново благодаря. ;)