Споделена история от Секс и интимност

Мъже, как си контролирате нагона
Здравейте, мъж на 30 съм от София.

Разделих се с приятелката си преди 6 месеца и от тогава съм спал с 2 жени и съм си писал с още 4-5. Реално си мислех че ще е супер забавно да си ерген на тази възраст, защото получавам повече внимание, но проблема ми е че само за секс мисля и нямам време за нищо друго.

Например вчера излизах с една мацка, нищо общо нямаме не я харесвам за жена, но тялото и е много яко. Целувахме се, опипвахме се почти се стигна до секс, но тя се отказа. При което на другия ден само като се сетя за нея се одървям, сигурно 3-4 чикии си ударих. Но и проблема е че супер много се разсейвам от работа и от другите ми неща които правя. Съответно тя усеща че го искам и ми се опъва и ме върти.

Тези неща ме изтощават та затова е въпроса ми, как се справяте с нагона.

Коментари

1.   Здрасти наборе, баш "чикиите" са проблема приятел. Преди няколко години спрях да ги практикувам "на сила" - беше отвратителен процес, но резултатите са, че успях да се оттърва от тези мисли и да си губя времето със злобарки и порно.

Съветвам те да поразгледаш nofap форумите и да го направиш и ти.

За изразходване на енергията, аз лично блъскам във фитнеса - препортъчвам ти спорт.

Успехи!

2.   Най- добре си удари една чекия преди срещата. Тогава ще си по- спокоен и е по- вероятно да ти пусне.
Иначе като видят че си закъсел за секс се отдръпват.

3.   Е, нали си удряш чекии, ха ха ха, защо тогава питаш за контрол над нагона? !

4.   Още чикии. Умножи търсенето и свалките. Тази най-добре веднага я разкарай. Ще си развиеш ръката от чикии, ще си занулиш бюджета и накрая ще разбереш, че нивката й я орът и други.

6.   Проститутки и приятелки с облаги хаха
Не виждам трети вариант...

7.   Изживяваш удоволствието, така щастието е голямо и сигурно.

8.   Гледай порно с бабички и ще ти мине нагона.

10.   Авторе,
откъде намиташ мацките за секс?
От Тиндър ли?