Споделена история от Секс и интимност

Оргазъм
Здравейте. Искам да попитам нещо и аз. Колко пъти е възможно едно момиче да свърши по време на секс? Възможно ли е по 3-4-5 пъти? Или е някакъв мит това? Вие самите колко ви е рекорда ако мога така да се изразя.
Благодаря предварително.

Коментари

1.   Абсолютно възможно е, моята приятелка свършва по 3-4 пъти. Но не бих казал, че съм някакъв секс бог, просто тя самата си е такава, от човек до човек. Други не можеш да ги накараш и един път, каквото и да правиш.

2.   Не е мит.
Напиши “множествен оргазъм” и потърси в Гугъл някоя статия.

3.   Здравеи,
За момиче е нормално да свърши два три пъти по време на секс. Мъжът когато свърши му става мек. Жената яко му направсвирка пак ще му стане.

4.   Един път, но винаги със скуирт. Той като ме усети, свършва едновременно с мен. Едновременно празнене и пулсиране докато сме един в друг, абсолютен екстаз.
Преди него изобщо не свършвах.

5.   Какви щастливки сме жените, че можем да изпитваме толкова много оргазми. За жалост не с всеки можем да ги получим, както вие мъжете.

6.   При свръхвъзбуда, жената свършва много пъти, нормално е, хубаво е когато става така, радваи се, значи я възбуждаш и те харесва, можеш да я задоволяваш колкото пъти желаеш, много е възбуждащо така, с член, с език, с пръсти, удоволствие на максимум.

7.   От 0 до 10-12.

10.   Имах приятелка, която ми е казвала, че е свършвала 14 пъти.
Рекорда ѝ беше 21 пъти с бивш. Мислех да го подобрявам, но се разделихме.

11.   В повечето случаи не може и 1 път.

13.   Бих сложил разделителна между свършване и оргазъм. "Свършването" няма нищо общо с това при мъжете. Да се разбира "буквално свършване". Т. е. - край. Минаване на желанието. При мъжете то минава почти буквално с изпразването. При дамите може да има много оргазми с отделяне на повече секрет, но това изобщо не е свързано с мигновено изчезване на желанието. Изобщо и това се случва в някой момент, но точно кога, при какви обстоятелства... едва ли някоя сама има идея. Ще бъде интересно ако някоя наистина каже кога, как точно се случва насищането, на което в случая му се казва "свършване". То и това "свършване" е доста относително. След съвсем кратка почивка, няма проблем да го поеме отново, но вече без оргазми. За разлика от мъжа. На него, веднъж свършил, рядко му остава в състояние на "бойна готовност". Става дума за "по-зрелите" мъже и не под въздействието на "нещо специално".

14.   19 пъти за 6 часа. Аз свърших само веднъж за това време, защото беше с бавен ход и плитко проникване по нейно настояване. В друга нощ е имало и 18 за нея и 2 за мен. Но като цяло зависи от жената и дали ще може да понесе сърцебиенето, което се появява при повече на брой свършвания за нея.
Ако е от жените, които пръскат лесно, трябва да се подсигуряват и мебелите против течности, защото първите 5-6 пъти пръскането на жената е по-обилно.

- Кифлоприземител

15.   Кифльо,
Как пък успя да запомниш бройката?
Да не си отбелязваше с тебешир на стената?
Айде, ако е някоя жена дето казва че спала с да речем 57 мъже- сигурно си ги записва в тефтерче и после си ги брои.
Ама ти как запомни оргазмите?

17.   Кифльо, заби ги в земята всички, които те смятаха за смотан.
Сега си дават сметка какво са пропуснали като са те подценивяли.