Споделена история от Секс и интимност

Какво е "сексуална химия"?
Последно време се замислям за двойките, на които браковете им издържат десетилетия и в които се поддържа някакво добро ниво на сексуален живот.

Как знаете че сте намерили такъв човек? Че сте си паснали сексуално и че първоначалната "инерция" има шанс да продължи по-дълго?

Моля да споделите само практически опит, когато сте били (или сте) с такъв човек, а не на теория какво ви се иска.

И да задам тон, давам 2 примера:

Бях с една мацка 6 месеца, с която нямахме бъдеще поради различни етапи в живота и т. н, но сексуално тя изпитваше такова удоволствие от мен, че когато дойде да си събере багажа искаше да правим секс за последно. Генерално изпитваше лесни оргазми и имаше ентусиазъм в нея, да прави секс мен.

С друга мацка бяхме 6г и тя получаваше мн лесни оргазми (до 2-3 мин) и дори е единствената жена с която съм бил и нямаше нужда от допълнителна клиторна стимулация? ! Въпреки лесните оргазми, нямаше ентусиазъм в нея, все трябваше единствено аз да инициирам, накрая се изморих все да се моля и го прекратих. В този случай много ме е яд на загубеното време и за двамата ни и че не успях да го хвана по-рано.

М35

Коментари

1.   Никой нищо не знае, още повече за бъдещето. Всеки ползва опита си, за да прозре какво ще се случи. Гаранция няма за нищо.

2.   Когато имаш желание за близост към определен човек, това е, има тръпка и интимността е повече от удоволствие.

3.   Химията е да сте на еднакви вибрации))