Споделена история от Секс и интимност

Как да го накарам по друг начин да полудее по мен?
С мъжът ми сме заедно от 4 години. Правим си страхотен секс, но не си пада по еротичното бельо. Искало ми се е да си купя някое секси бельо, за да го възбудя и да ме пожелае още повече, но за него няма смисъл, защото не си пада по такива неща. Когато му се иска да правим секс, направо се събличаме и това е. Самото ми тяло желае, което мен ме радва. Правила съм му сви*ки. Но ми се иска и по друг начин да го подлудя.

Коментари

1.   лелеле луд съм по еротичното бельо, стига да имах постоянна партньорка. Какво им става на днешните мъже, чета тук във форума ии направо се изумявам какви мъже има.

2.   Щом не харесва еротично бельо мъжът ти е гей! Няма нормален мъж който да не се възбужда от секси бельо! Жалко аз пък искам такава жена до себе си!

3.   Ще ти кажа и едно мъжко мнение...
Почти всеки мъж би харесал разкрепостена жена в секса, нещо по екзотично, би ли могла да направиш нещо мръснишко, в любовната игра, почти всеки мъж би полудял от възбуда ако пишкаш докато се чукате или докато ти прави френска...

4.   Сготви му храна която той обича, но е важно лично да я сготвиш и да те свари в края на готвенето, тъй като ако почнеш да готвиш пред него няма да успее да изчака края на готвенето.
Тъй като сте от години заедно остава само грижата за него да го възбужда, това със секс бельото работи само в нови връзки, или при жени които умеят актьорско майсторство, да облече престилка на камериерка и наистина да успее да го играе секси камериерка.
Когато обаче сте от години заедно ще полудее по теб ако му сготвиш две три вкусни неща, виж Тенчева как свали Иван от "Иван и Андрей" с вкусна храна, не че той не може да си поръча от всеки ресторант от цяла България, но е друго личната грижа от любимата жена.

6.   Еми радвай се, причината може и да си ти.
Преди години имах гадже, което не беше супер красавица, но беше готина и мноого чаровна. А тялото й беше най-сладострастното, което съм виждал. Ходеше с разни костюмчета - панталон и леко вталено сако, които леко ме побъркваха. И бельото просто ставаше излишно, въпреки че и то не оставаше незабелязано от мен.
Винаги може да се пробваш с ерот. бельо. За мъжете то си е по-по-най.

7.   Мен също не ме възбужда много еротичното бельо. Дай му отзад, направи му един масаж, излижи му краката, дупето, лапай му топките, изгълтай му спермата - ще се изкефи максимално.

9.   Без бельо е точното нещо, голотата винаги е актуална.

10.   Хора без работа.

11.   Аз съм женен за момичето с които изгубих девствеността си. Смятай това колко дълга връзка е... Никога не съм харесвал еротично бельо, тя много пъти е купувала като е ходила на шопинг с приятелки, но това просто не е моето. Последният път дори не ми стана и тя плака, че се чувствала ужасно нелепо... Харесвам всичко в секса, тя също. Имаме невероятен сексуален живот и винаги получаваме страхотни оргазми. Няма случай да правим секс без тя да получи поне няколко оргазма, а също и скуиртва понякога. Просто еротичното бельо не ме възбужда грам и това е. Има много облекла които ме възбуждат, като къси полички и рокли, дълбоки деколтета, корсети и тн... Но секс бельото не ме кефи изобщо дори на допир ме побиват тръпки от тези найлони.