Споделена история от Секс и интимност

След дилема съм с една какичка
Здравейте. Мъж на 31 съм и да си призная до преди една година не съм имал сериозна връзка с жена. Отпреди няколко месеца излизам с една жена, която е три години по-възрастна. Тя няма брак до сега. Запознах се с нея от една агенция за запознанства. Наистина тя не изглежда зле, пищна жена е, с добър бюст, висока, добре сложена. Горе-долу имаме си приказка с нея, правим секс понякога, на практика тя ми е първата в секса. Страхувам се обаче, че няма тази химия между нас, която трябва да има. Някак си няма страст. Това с което ме е пленила и наистина го прави супер са свирките. Такива ги върти, че направо ми се превъртат очите, както се казва. Като по порно-филмите. Имала е няколко гаджета преди мен и ги е научила, но признавам доста и се отдава "занаята". Представете си неопитен мъж като мен изведнъж да попадне на такава жена. Иначе много държи на мен, дори и харесва моята неопитност и ми намеква за брак. Но виждам, че няма желаната химия. Не знам какво да направя. Дали да продължавам с нея?

Коментари

1.   След като смяташ, че няма нужната химия между вас защо се насилваш? Не единствената дето прави хубави свирки, спокойно... има много талантливи жени в секса. При все, че нямаш опит с други жени, откъде си сигурен, че е чак толкова добра? В бъдеще ще срещнеш и по добра. Щом няма привличане, според мен няма смисъл от по-сериозно обвързване като брак

2.   Ето ви го 31 г девственик- "какичка, добра в свирките, ама няма химия" ах, да, свиркит3 ги нарича "занаята".
Не питайте после защо жените не искат презрели девственици!

3.   Еми, ти нямаш никакъв опит, тя се е мобилизирала да ти показва колко е добра. Намеците за брак не са подходящи за начален етап на връзка. Правиш лошо впечатление, че я оценяваш само свирките и циците. Ай, уточни се каква цел имаш. До сега си треперил да се докопаш до жена, сега я нямало химията. Сигурно си представяш, че с първата ще ти се яви Принцесата. Впрочем, според мен, явила ти се е, точно такава дето си очаквал- за секс.
Да повторя, не си длъжен на 2 месец да се жениш. Трябва комуникация между вас. Ти самият малко постен ми се виждаш- приказката вървяла горе-долу? ! Ти самият как се оценяваш- дали си интересен, перспективен, свестен? И, какво евентуално, ще предложиш за така наречената химия?
Гледай да не те изненада с някоя бременност, докато чакаш химията.

4.   Освен това, разбирате ли се? Има ли за какво да говорите? Иначе не виждам да е чак, , кака". Три години разлика не е изобщо много.

5.   Ти си късметлия! Откъде си намерил жена, която да няма нищо против това и да не избяга с 300 още на секундата, като чуе, че си девствен? Аз лъжа всички че не съм, само и само да бодна нещо, и те пак ме хващат и бягат от мен, не знам как го разбират. Сериозно, откъде я намери тая, която да е ок с девствеността ти и да ти се навие за секс, въпреки, че предварително е знаела, че си без опит?? Има ли някакво специално място, къде я срещна, в библиотеката, в супермаркета, киното, театъра? Имам нужда да знам, да си намеря и аз такава!

6.   Не я познаваме тази жена, но много сме слушали истории за разни курви, които гледат да се оженят набързо защото вече няма накъде и се страхуват да не изпуснат влака. Подозрителна ми е тази работа, но знае ли човек. Може и да си извадил голям късмет. Нали уж жените харесват вървежни, опитни мъже а пък тя попада на неопитен, че дори толкова и харесва че вече е готова да омъжва. Вярно намирисва тая работа. Нека и другите да си кажат мнението все пак.

7.   Само като ти чета думите, "кака" била, "чевръста" била. Момче, тази жена не ти е кака, набори сте, след 20 годишна възраст разлика до три години Не се брои.
2. Умее да прави любов и се раздава, ти къде си? Че и я обсъждаш отгоре на това и то с непознати. Ами ако наистина те харесва?
Нямаш много уважение и не тя няма отношение към теб, а ти към нея, затова и химията не я виждаш!!! Защото ти се живее, а тя може вече да търси сериозен мъж.
Ей, такива като ви зачета, аман!!! Хем иска секс, хем не му стиска, все нещо не му било наред. Е, ок, похвали се тук, сега какво? Ти не държиш сериозно на нея, ясно ти е и за това пишеш тук!

8.   Ако е спокойна, без истерични изблици, давай. Очевидно няма да имаш още 100 шанса, а жените без психо проблеми са кът.

11.   И аз бях на 31, а жена ми на 34 И 20 и косур години заедно и имаме деца

12.   Човек, тя не е спала с няколко, а поне с 30. Казвам ти го от личен опит. Аз съм минала поне 70 мъже и съответно ми правят същите комплименти за свирките. Да не мислиш, че съм се родила научена. С двама трима на свирки ще се научиш друг път. Наскоро и аз спах с девствен мъж на 21 - уникален красавец. Много си го харесвам. Днес му правих свирки сутринта и свърши бързо и много сперма имаше. Казва, че направо го побърквам и не издържа. Има брутална химия между нас, но какво от това - малък и за семейство. Вие поне си пасвате на възраст и може да направите семейство. Липсата на химия е, защото тя не е девствена и ти си представяш всичко да е много по романтично като по филмите, а то не е. По добре така.

13.   До номер 6: Като нямате опит, защо коментирате. Аз съм точно жена с много бивши, обиграна, която се влюби в девствен мъж. Цял живот си търся мъж, който да е много добър в леглото и накрая се влюбих в девствен - това е честа ирония на съдбата.

15.   За семейство и деца не трябват "химии", а грижи и отговорност!
Все неща, което сегашните млади масово нямате...
На тези години 2-3 деца трябва да гледаш и на родителски срещи да ходиш, а не да мутолевиш за "свирки", чието време на 16-18-20 години...

16.   От заглавието си помислих, че си на 16.
Имаш страшно много да наваксваш, но вече нямаш време.
Човек не порасне ли до 30 - пиши го бегàл!

17.   Типично.
Няма как да имате истинска връзка.

Масово мъжете са като тебе девственици, а жените са курви като номер 12.

Затова сме и най-бързно изчезващия народ.
За единия секс дето ще получиш, тая ще те сдъвче и ще те изплюе.

18.   Намерил- че премерил. 30 г девственик, най- после една жена му обърнала внимание и ганьо решил, че вече е много навътре с химиите и секса, пък вече е и "мачо" и със сигурност от тук нататък ще се редят на опашка жените за него :))))))))))))))

19.   Авторе,
Не ти е дошло времето за семейство.
Много сте неравностойни с тази жена. Тя имала 10- 20 паркньора (ако не и повече) а ти николко. Направи няколко бройки пък тогава се жени. Иначе ще съжаляваш. От личен опит ти го казвам.
Мъжът е най атрактивен между 30 и 40. Ако не вярваш прочети за sexual market value (SMV) за мъжете и жените. Жените са най атрактивни около 25 а мъжете около 36- 37. Твоето време сега започва. Чукай си я тая докато ти е кеф но се оглеждай за друга. Твойта мацка трябва да си намери някой дето вече се е наживял а не теб да те прецака. Твойта стойност на сексуалния пазар сега е висока и продължава да расте. В силна позиция си. Нейната е вече ниска и продължава да пада, затова търси будала.

20.   18,
"Намерил- че премерил. 30 г девственик... "
- вече не е.
"... най- после една жена му обърнала внимание и ганьо решил, че вече е.... "
- щом с една е станало, ще стане и друга. Важното е веднъж да се почне. Мен най- много ми обръщака внимание между 32 и 42. Понякога ме питаха дали съм женен. За съжаление вече бях.
"на родителски срещи да ходиш... "
- глупости. На 31г на родителски, ти да не се омъжи на 20?
"свирки", чието време на 16-18-20 години... "
- не всички са като теб. Кой на 16, кой на 30, както дойде. Прозореца на фертилност при мъжете е много голям, от 16 до 50, пък при някои и по нататък.