Споделена история от Секс и интимност

Описаните събития нямат нищо общо с мен
Направената в заглавието уговорка е в случай, че съпругата ми попадне на този текст, което е малко вероятно.
Има случки от миналото, които изплуват от съзнанието, където те кротко са си стояли в някаква смътна забрава, много години. Какво провокира спомена за тях имам някак смътни обяснения, може да е тема на разговор, може да е атмосферно явление, може да е някоя песен или мелодия, може да е някаква подобна случка разказана от друг човек, може да е аромат на сапун, шампоан, или някаква близост с жена. С една дума, не съм Фройд, нито Роршах.
Имаме малка вила край едно село, общо взето скромна вила на два етажа. Всичко вървеше нормално, с жена ми имаме прекрасни семейни отношения, въпреки че аз като мъж, който бях доста сексуално активен, винаги гледах настрани и когато рядко ми се отдаваше възможност поеПвах нещо чуждо, макар и доста предпазливо, все едно вървя по тънък лед, ама много тънък. На вилното място имахме и добри съседи, като най-добре се разбирахме с едно комшийско семейство от София в съседната по двор къща. Те идваха рядко заедно, защото спецификата на работата им беше такава, но лятно време срещите бяха почти ежеседмични. Събирахме се с децата и купонясвахме понякога до късно вечер. Както аз се разбирах с комшията, така и съпругата ми, която е много стеснителна и бих казал интроверт и някак стана много добра приятелка с комшийката и те двете често ходеха по ливадите или горичките наблизо, както и да пазаруват от местните жители, докато ние с комшията вършехме работа по вилите, или се събирахме на по питие, на сянка под едно дърво с голяма корона. Така беше всяко лято години наред. Дори и през зимата се чувахме по телефона на празници и за разни поводи, а прескачахме за да нагледаме имотите. Този, които отидат наглеждат и двата. Аз често ходих на вилата сам през пролетта и есента да върша някакви мъжки работи по двора и вилата, а понякога се засичахме с комшията и комшийката, които идваха там по същата причина, макар и по-рядко.
Един път отидох там в един майски ден, с типичното за пролетта време – ту слънце, ту дъжд. Бях отишъл за един уикенд още от петък следобед, а жена ми остана с децата, защото тогава имаше и някакъв ангажимент покрай родителите си. Тъкмо пристигнах и вече се бях разшетал из двора и гледам колата на комшиите паркира в двора им. Излезе комшийката и радостно ме поздрави, като ми каза, че е дошла сама, защото съпруга ѝ е отишъл за 7 дена на командировка по служба в Германия. Комшийката също се захвана да върши нещо по двора, а аз продължах моите си ангажименти. По едно време тя надникна през оградата и ме попита дали искам да ѝ правя компания за вечерята. Тъй като вече си бяхме много близки, аз се съгласих с желание, защото и без това и двамата бяхме сами, а и моята вечеря беше типична работническа – малко сирене, домати, салам и бутилки бяло вино, някакъв треминер. Взех си душ и отидох у тях. Седнахме вътре, защото още беше хладно, района е полупланински. Тя беше изпържила много вкусни кюфтета, направила салата, ракия, а бе всичко както си му е реда. Вечеряхме, приказвахме за най-различни неща, но аз усещах, че има нещо, което ме безпокои, защото през цялото време комшийката беше по халат, който май нарочно се отмяташе като сядаше и се откриваше прекрасна гледка към страхотните ѝ бедра, боже колко съм елементарен. Алкохола си изигра ролята и аз взех все по-настойчиво да се заглеждам в голите ѝ крака и да усещам как започвам да вдигам парата в котела. Стана късно, а и се чувствах малко неловко, станах и казах, че отивам да спя.
Прибрах се в нашата вила, легнах си, ама пустите гледки и фантазии, не можах да заспя, а краката на комшийката все бяха пред очите ми, защо ми трябваше така да ги гледам, голям простак май ще се окажа. По някое време съм заспал, но изведнъж се събудих от силно думкане по вратата. В първият момент помислих, че сънувам, но само след секунди вече тичах надолу по стълбите да видя какво става. Междувременно забелязах, че навън вали и духа доста силно. Отворих вратата и гледам комшийката вир-вода, а тя с уплашен глас ми каза, че у тях тавана в спалнята протекъл от силния дъжд (то си беше буря направо) и ме молеше да отида да видя какво става и дали можем да направим. Навлякох едни дънки и едно яке и се затичахме към тяхната вила. Ами положението беше много лошо, не капеше, а направо течеше и то върху спалнята. Ясно, че там няма да може да се спи, предложих на съседката да си вземе някаква пижама и да дойде да спи у нас в другата стая. Дадох и чаршафи, по-дебело одеяло, казах и ако иска да вземе горещ душ, за да се стопли, за да не настине. С една дума образцов домакин. Легнах и заспах, а навън бурята и светкавиците бяха се развилнели, но странно гръмотевиците не ме будят, но нещо само да шумне в стаята веднага съм буден, но този път странно, не съм чул кога врата на спалнята се е отворила и кога съседката е влезнала съседката, и ме вика по име. Още сънен не мога да разбера, какво ми говори, а тя ми казва, че от малка е страх от гръмотевици, и дали може да легне до мен и дали няма да ме притеснява и докато продумам тя се шмугна под завивките. Такова нещо не ми се беше случвало. Хубаво легна, а аз спя обърнат на дясно и тя точно от тази страна. Топлината И направо ме изгаря, нещо сънят ми отлетя, ама, че ситуация. Няма на къде да се преместя, ще падна на пода, но забелязвам, че и на нея нещо не И се спи, и дишането И се учести, може да е от бурята и стреса. Майко мила, защо все на мен, такъв ли съм будала. А аз се правя на джентълмен, но изглежда, че на нея И свърши търпението, защо се обърна и първо силно ме прегърна, след това взе иницативата в свои ръце, докато аз се туткам и анализирам ситуацията. Направо ми взе ръката и я напъха в бикините си, за да видя колко е вече мокричка, а аз не беше нужно да вземам нейната тя си действаше самичка в моите боксерки.. Изглежда, че и на двамата ни стана топло, одеалото вече беше изритано на някъде, косата И ме погали по корема и усетих топлата И на уста, направо гърлото, първоначално започна бавно и методично, по правилата, бавно нежно и метотично, все пак ни е за първи път. Впечатли ме, че когато ме довърши всичко погълна старателно и внимателно. Е, трябваше ми време да презаредя, но тя се разпалува и ме търкаляше по леглото, вече не знаех кога съм от горе, кога от долу, кога на дясно, кога на ляво, а дали и не сме завъртели на 180 градуса. Не мога да отрека, че искаше повечето време тя да е отгоре, и както каза " аз да си пазя силите за после". Заспахме като бебета и на сутринта се събудих отново с мощно фелацио и пак всичко отначало, но вече на светло се виждаше, че е прекрасно епилирана там където е бермудският триъгълник, хубави крака, а за годините И, разкошно дупе.. Голяма палавница беше тази моя комшийка и добра приятелка на жена ми. След сутрешният секс тя стана и си отиде, а аз бях на покрива им, за да сменям счупени керемиди и изгнили дъски. Вечерта отново вечеряхме заедно и после правехм секс като диви котки. Много харесваше началната поза да е изправени на колене един срещу друг и искаше да ме "бори". Та тя нямаше умора. След като се прибрах се налагаше да симулирам силно главоболие, пък може и да е било истинско и съмнение, че съм настинал. Аз дълго след това когато правех секс със съпругата ми, пред очите ми беше съседката, която тя смяташе за близка приятелка.

Коментари

1.   Десантчик, и без подпис си разпознаваем.
Не разбрах каква е целта на този пост. Просто споделяш стари спомени? Хвалиш се и се надяваш жена ти да прочете за да си осигуриш малко "семейна драма" за адреналин?

2.   Мисля, че темата ти е за измислени истории.
Ще ти разкажа моята истинска преди 35г.
Не мога да кажа точно коя година но през 90те или 93-94 имаше пълно слънчево затъмнение, жена ми отиде една седмица при родителите си и бях сам в къщи. Една съседка я срещнах пред блока минути преди затъмнението и ми каза че я е страх и я поканих в къщи докато отмине.
В къщи я почерпих кафе и от разговора с нея разбрах, че мъжът и го няма (той пътува с камион и отишъл на курс до Гърция. Тя също разбра, че съм сам и ме запита ако искам вечерта да пийнем по една ракия. Разбрах на къде отиват нещата и обещах по късно да се чуем по телефона.
Към 19ч. и се обадих и я поканих да дойде, те беше готова вече направила салата и вика ела ти в къщи "от мен салатата от тебе питието.
Взех бутилка с ракия и отидох.
Посрещна ме облечена с широка рокля пихме ракия говорим общи неща но никаква искра за секс. Гледам часа напреднал и по едно време аха да си тръгна съседката заголи крака и вика.
Сега десерта отдолу гола с черна постригана на прическа и като ме яхна че цялата нощ.
След няколко дни я срещам със съседа под ръка хванати и ми вика" видя ли какво слънчево затъмнение имаше от страх не спах цялата нощ. "

3.   Хубава фантазия, ама при гнили дъски и чупени керемиди заради тях, няма как да протече отведнъж както го описваш. Там ти се дъни историята, иначе имаш дарба.

4.   Пенсионерски блянове!

5.   Аз съм жена ти, познах те, мекере нйедно, къде ше се скриеш бйе! Приготви се, довечера кат се върна, ше та счуп от бой

7.   Много измислено ми се струва.

8.   2
"... я срещам със съседа под ръка хванати и ми вика" видя ли какво слънчево затъмнение имаше... "
Твойта съседка е циничка.

9.   Дали е измислица или реална случка само автора знае. Става ли са и по луди работи по вили и села. Преди години се ходеше много да се работи събота и неделя. Аз бях на село сам с тъщата, жената остана да пере пердета в града а имаше да се обере зеленчука в градината. Отдавна бях хвърлил око на големите цици на тъщата. Не бях правил секс една седмица и още в колата когато пътувахме си я оглеждах. Говорихме си а аз вече бях възбуден и трудно следях пътя и разговора. Пристигнахме на село и тъщата влезе да се преоблича в една стая. Затвори но не заключи. Изчаках малко, събрах смелост и влязох. Тъщата с гръб към вратата но по сутиен и бикини. Взе роклята да се прикрие но бе късно. Дръпнах я от ръцете и я свалих на леглото. Не, не, недей така ама аз бях вече отгоре и. Извадих циците и отвън бе да разкопчавам сутиена, след малко и бикините бяха изхлузени.. Изкарах го от панталона и праникнах в нея. Спря да се дърпа и се предаде. Свърших бързо и легнах до нея като я прегърнах. Чакай вика да сваля сутиена че ми убива. Възбудих се отново като я видях да го разкопчава и метна на стола. Едвам успяхме да оберем каквото е узряло. Цял ден голи в леглото. На жената казахме че на село е валяло, земята е мокра и затова другата седмица пак ще ходим на село. А тя заминаваше командировка.

10.   Нека и аз Ви споделя моята случка:
Преди доста години вече когато бяхме гаджета с моята съпруга, техните правеха ремонт за абитуренската на сеста и. Тогава още се правиха в къщи, не като сега по заведения. Та излезли сме един ден навън и вече я изпращам до тях и баща и беше слязъл за нещо да вземе. Вика ми може ли да се качиш само да преместим един мебели и аз се качвам, преместихме ги и викам дай и да ти помогна с боядисването. Намериха ми някакви работни дрехи, преоблякох се и се захванах да помагам. Когато приключих гаджето ми вика да взема един душ, преди да си облека мойте дрехи, но на мен не ми е удобно но и баща и настоя. Та влизам аз в банята и ще се къпя в тяхната на гаджето. Тогава на 21-22 год само от мисълта за банята и го вдигнах преди още да вляза. Банята беше от по старичките и не се заключваше. Съблякох се аз и отивам под душа и в този момент отваря вратата майка й, а аз срещу нея с оная ми работа надървен нагоре. Жената се извини и затвори, но още го помня все едно беше вчера.

11.   Фантазии

12.   Луди млади години. Аз също имам подобна случка. Имахме само лозе но без постройка. Съседката бе вдовица но мъжа и би направил две стаи преди да почине. Между двата имота имаше врата която не се затваряше никога, помагахме си взаимно. Лятото се разбрах с нашите да копая лозето а те да ми дадат пари
Леля Валя също бе там и ме покани на обяд при нея а и бе много горещо да се работи. Предложи ми да остана да спя при нея на дивана за да работя сутиен рано докато е хладно. Те отиде до града за да си напазари а и да каже на нашите, нямаше тогава мобилни телефони. Вечерта ме наля бира а на себе си вино. Постоянно и гледах циците, още девствен. Бях се възбудил но изпития алкохол ми даваше кураж. Преди да си лягам леля Ваня ме извика да и изтрия гърба. Имаше лятна баня, водата се топли от слънцето. Свърших още докато я съпунисвах. После в леглото се представих по добре. Тя ме направи мъж а и ме научи на много работи. Лятото се виждахме на вилата зимата при нея в града. Майка ми разбира какво правим и ме базикаше но може би защото бяха приятелки не прави проблеми.

13.   До 10::Не е случайно, искала е да те види. На моята майка и е същата. Още като гаджета ми се показваше по бельо. Аз чакам моята да се изкъпе ще излизаме. Стоя в хола за да може да се облече спокойно. Майка и ми показа какъв сутиен си е купила и ме пита добре ли и стои. По късно вече оставам с приспиване и моята отива до банята - майка и влезе направо без да чука и ме пита какво искам за закуска. Когато сме двамата никога не идва в стаята. Вечерта когато жената отиде на моминско парти аз останах при майка и. След вечеря направо се награбихме. Прави по хубави свирки а и дава отзад за разлика от жената. Никога ни съм оставил без секс, жената мисля чи се досеща но си мълчи, повече от десет години

14.   8 да циничен ама такъв секс ми спретна че след 30г. още го помня.

15.   Тези които казват фантазя.... или измислена за съжеление живеят или са живели един скучен живот, без тръпки, без денамика, без вълнение и се мислят че скуката му е майката и така трябва да бъде семейният живот.
Аз съм склонна да вярвам и вярвам че, смелите хора заслужават такива моменти пълни с страст и възбуда.

17.   Много добре пишеш Авторе, усмихна ме :). Номер 10 също с добра история :)

18.   Винаги и при всяка възможност съм си искал и търсил секс. Преди времената бяха други и бе трудно да се видиш насаме с младо момиче, пазеха се девствени. За сметка на това женените търсеха внимание, секс. На коя мъжа и работи на смени на коя пътува или командировка, много имаше в Русия и Либия. Не искам да се хваля, не съм някой красавец, но може би една от десет ме пущаше в леглото си. Женените бяха скромни, не искаха нищо в замяна, само да ги любиш. И на мен самотна съседка ми бе първата. След това колежка на майка ми на която бяха помагал. Имаше две деца и свекърва в тях бе почти невъзможно да се усамотим но за сметка на това Имаше шофьорска книжка и жигули Много мога да разказвам за незадоволени омъжени жени.