Споделена история от Секс и интимност

Помощ! Мъжът ми иска анален секс!
Здравейте, от 10 години съм с моя мъж и той още от началото знаеше, че съм против аналния секс, защото на времето от незнание си докарах доста здравословни проблеми по този начин. Обаче през последните 2 години той почти не проявяваше интерес към мен, много рядко правехме секс, а сега ме обикаля като разгонен котарак и иска само такъв секс.. Дали е възможно през това време да го е правил с някоя и да му е харесало и сега да са се разделили.. всякакви варианти ми се въртят.. От къде изведнъж такъв интерес според вас?

Коментари

1.   Мъжа иска сексуално разнообразие. Това е положението. Както ти искаш разнообразие за много други неща.

2.   Всичко е възможно. Следвай интуицията си и ще разбереш.

3.   Питай го, това е решението.

4.   Аз като мъж мога да ти кажа, че ако не си гнуслив - аналния секс си е по-приятен от вагиналния.
По-тясно е отзад, освен това усещането е по-плътно (поне с жена която е над 30 и вече е добре разработена)
Разбира се, остава въпроса с лайната по пениса при такъв секс, което си е леко неприятно, но ако има къде да се измиеш след като приключиш - не е толкова страшно.
От гледна точка на жените - правил съм анален секс с почти всички жени с които имал връзка - на някои им харесва и то много, други просто се съгласяват - къде от любопитство, къде от желание да ми угодят.
За мъжа ти - може и да го е правил с друга - както казах - повечето жени не отказват, ако си поискаш по правилния начин.

5.   Звучи точно като това, което казваш. Няма проблеми, щом ти не искаш, ще си намери друга.

6.   Не, просто като знае, че не му е разрешено нещо и интересът му се увеличава и го иска.
Представи си, че си на диета. Но мъжът ти донесе 1 кг вкусен италиански сладолед, който обожаваш. Слага го във фризера и ти знаеш, че е там, но не ти е разрешено. Няма ли да се въртиш да се чудиш да опиташ ли, какво ще стане, дали не може поне малко.
Ако го е правил другаде, но не му дават, бързо ще си намери трета, а не теб. Явно просто човекът иска да си разнообразите и без това скучния сексуален живот.

7.   Еми кажи му следващите 2 год. да правите стандартен секс, а след това, че може да си помислиш.

8.   Ако нямаш желание за такива изпълнения не се сърди, че мъжът ти ще опита с някоя друга.

9.   От автора.. Да наясно съм, че мъжете искат разнообразие, но по логиката на номер 8 и аз искам мъжът ми да ми купува скъпи дрехи и парфюми, но като не може.. това означава ли, че трябва да си търся друг дето да може?

10.   Ако му откажеш, ще го иска от друга. Това е положението! Ако той спре да вади пари, ако няма кола, ако няма дом и ти ще го разкараш...

11.   8 мъжа като я е взимал не се ли е сетил, ама сега тя виновна че не дава. Аз например като имам хемороиди, няма как да се случи такова нещо. Добре, че мъжа няма желание. Той да си гледа кефа, а жената да търпи.

13.   Зарязвай го този и си търси друг.

14.   Значи щом си го избрара като съпруг то би трябвало и нормално да поискате взимно един от друг секс и то всичко.. вагинално.. анално.. орално.. турска ако гърдите те го позвояват... скуирт... писинг... тройка с мъж или жена по желание... софт суинг... размяна на партнири за една нощ... секс в парка... секс на капака на колата... секс пред порно щанал... и много други неща... които всяка двойка има желание да пробва и да позволи защото сте съмейство и избрахте да сте заедно, освен това аналня секс е уникален и го искам от мъжа ми постоянно и от него имам неземни оргазми наистина.

15.   Това което му отказваш си го давала на предишните. Преебан е от живота. Има право да го потърси другаде.

16.   Не мисля че е ходил по чужда дето му е давала отзад.
Аз съм жена и също сме с моя мъж 9години вече.
И на мен ми доскучава и наскоро му предложих да пробваме и отзад. Аз съм пробвала преди, не с него и определено не ми хареса, ама знам ли..
Мисълта ми е че е нормално да иска нещо различно и честно казано дай му го.. пробвайте поне веднъж щом толкова много иска наистина.

17.   Според мен ти е изневерил. Иначе ако не ти е приятно, не го прави. Аз го практикувам няколко пъти на месец с мъжа ми, хубаво ми е

18.   Дай го това дупе, какво го стискаш толкова.

19.   Жена ми вече 10 години не ми дава редовно отзад (само веднъж ми е давала) и ставам все по-настоятелен. И не съм инзеверявал.

20.   В началото на връзката аз исках, отзад жената я болеше. Сега вече на 45 години на нея и харесва и сама се надупва и отваря дупето. Харесва и много, сама се натиска назад. Понякога вкарам целия вибратор в дупето и като едновременно и масажирам клитора

21.   Практикувам аналния секс с мъжа ми отдавна и много ми кефи, полудявам като го чувствам в дупето и докато той се изпразни вътре, вече съм го получила 3 пъти.
Няма такова чувство наистина оргазмите са силни и на мъжа ми му харесва да ме чука па дупето и да ми говори мръсотии... направо върхът.

22.   Удоволствието от аналния секс при жената, не идва от нервните рецептори /дето ги няма/ в дупето, а от най-големия сексуален орган, който е между ушите. Ако жената е по разкрепостена, по-решителна с по-богата сексуалност, да ще има удоволствие. Но ако е по-консервативна, като характер, като възпитание, не няма да се получи отзад, ще я боли и ще е отвратена. Тези вторите се вълнуват от това, какво ще си помисли мъжът и, какво ще стане ако се изцапа, ами ако някой разбере и т. н и т. н. Тези вторите, дори и отпред, където смятат, че е правилното, и там трудно достигат до нещо. И пак стигаме до това, че разковничето за удовлетворяващ сексуален живот се ражда между ушите...

23.   Явно е различно. При нас жена ми ме натиска за анален секс.

24.   Открил е порното по телефона, откакто явно 2 години не си проявявала интерес към него. Явно му харесва на 'котарака'. Възползвай се.

28.   Права си. Изведнъж - такъв интерес! Трябва постепенен, плавен интерес.

29.   Аз съм на 50 и от няколкото мъже, с които съм била през живота си, никой никога не е искал анален.
Тоест идея си нямам какво е и не ме влече да разбера.
Ако обаче мъжа ми, след сто години брак без анален, започне да ми иска, ще си помисля, че му е харесало някъде другаде, за да напира да го има и у дома.

30.   Ужас, иска от жена си анален секс, бързо го води на съд за сексуален тормоз.... това е недопустимо в днешно време!

32.   Ако мъжа иска отзад е сексуален тормоз, а когато жената иска, какво е?

33.   Сто процента е практикувал с друга!
По това, което си написала на него не му пука ти какво мислиш. Хем знае какво си преживяла и пак иска... За мен този индивид не те уважава и не те заслужава!
Намери си човек, с когото ще създадеш семейство, ще те уважава и цени!
Ж25

34.   Мъжът ти нещо е ходил наляво-надясни ми се струва.

Аз също умирам за анален, ама точно както при 11, моята жена получи хемороиди и темата за аналният секс е приключена вкъщи.