Споделена история от Секс и интимност

Чудно ми е!
Понеже за жените е важно мъжа да има голям пенис, та се чудя за гейовете дали е важно!? Тоест - за вас размерът има ли значение? И каква по-точно? Каква е разликата? Да, вярно е че в ануса има много нервни окончания, и стимулирането им носи удоволствие... факт е също, че в ануса на мъжете има g точка... пък И още нещо - вибратор, дилидо или истински пенис? Получавате ли оргазъм? Какво е усещането?

Коментари

1.   На мен пък ми е чудно защо на теб ти е чудно :)

2.   С по-голям удоволствието от аналния секс е по-голямо в мъжкия анус. Усеща се хубаво улътняване и по-добро дразнене на богатия на нервни окончания анус. Освен това едрият пенис достига и масажира много добре простатата, която е с още повече нервни окончания, в последствие оргазмите са със сила умножена поне по две, сравнено със стандартен мъжки оргазъм, чувството е мощно изгарящо удоволствие, което те кара да крещиш от кеф докато с празниш. Това е, чисто физиологично и механично описано.

3.   На мен ми е чудно, ако пасивен гей има хемероиди или просто го боли задника как прави секс.

4.   "Понеже за жените е важно мъжа да има голям пенис" - грешка, мъжете сами си ги мерите и сравнявате тайно помежду си. Никоя жена не е взела шивашкия метър да ви ги мери, нито пък обсъждане на коя гаджето е с най-голям. Важно е да знаете как да го ползвате така, че да ни доставяте удоволствие.

5.   До номер 1.
Аз пък съм убеден че не искаш да научаваш отговора на въпроса си. Та ми е чудно ти защо питаш?

6.   От Автора към 4 коментар! Обсъждате и още как! Постоянно и навсякъде! Как големият пенис имал еди какви си предимства...Дори във този форум...Иначе аз със никой не си го меря...

7.   От автора към 2 коментар! От опит ли говорите?

8.   Аз се чудя откъде измъкна тази глупост че за жените било важно мъжа да има голям пенис. Това мъжете сте си го втъкпили в главите и си мерките пишките. За някои жени определено може да е от значение, но не за всички.

9.   Бисексуален мъж съм и за мен размера има значение, усещането е различно. Бил съм с мъж на който пениса му е 20см и с такъв който му е 15см. С 20см пенис се усеща повече разширяване на ануса и повече претискане на простата и вследствие повече удоволствие. С 15см пак е хубаво, но усещането не е същото.
На следващия ти въпрос: Предпочитам истински пенис, нищо не може да замени истинския пенис. А за оргазма получавам доста по силен оргазъм когато съм с мъж от колкото с жена, но до сега не съм успял да се изпразня без да си пипам пениса.
Усещането когато правя секс с мъж е нещо невероятно, понеже и двамата сме мъже и двамата имаме надървени пениси и е много яко и тръпката е огромна.

10.   От автора към 8 коментар. От лични наблюдения, и не само... Веднага си проличава. Повечето жени, къде гледат първо? В лицето... и в "пакета" на даден мъж! Даже си имат цяла *наука" дали даден мъж има голям х*и... Нос, ръце, ходила... пък и при сексуален акт, веднага, ама веднага си проличава дали е важно... Познавам женската анатомия, и знам че е от значение... даже жените имат един лаф... "има разлика дали ще се возиш на трабант или на лимузина"... И за мъжете е от значение и има разлика, жените дали имат тесни п***и! Анатомия!