Споделена история от Секс и интимност

Прилив на енергия при мъж след оргазъм
На 40 съм и често, като свърша не ми се лежи в леглото, а изпитвам нужда да се разхождам. Приятелката ми е малко сърдита, защото тя си мисли, че ще легна да я гушкам, а мен не ме свърта на едно място. Някой имал ли е такива усещания след секс. Здрав съм, но метаболизмът ми е много бърз и изглеждам слаб. Ако някой познава и други с подобни усещания, да сподели мнение.

Коментари

1.   Да. Аз съм така. Жена съм. Има моменти в, които се гушкам, но са много редки. Повечето хора заспиват и се отпускат след секс. Може би това е нормалното.
На мен също гаджето ми е казвал, че не е нормално да хукна след секс да правя сто неща и е редно да се отпусна и гушкам. Да, ама не. Много рядко ми се получава.
Май наистина е проблем...

2.   Явно свършваш бързо - това ти е проблема. Пробвай да повториш - приятелката ти ще е доволна.

3.   Не, след секс се чувствам отпаднал. Често ми се доспива и трябва да поспя ако е било през деня, въпреки че съм спал предишната нощ.

4.   Занимаваш ми се с йога, тай чи или спорт?

Обикновено е обратното заради загуба на едергия, след свършване

6.   И аз съм на 40, но съм доста атлетичен и по принцип съм много активен. Секса е бурен и на макс с разтърстващи оргазми ииии накрая като теб вместо гушкане подскачам като подивял. Първо измивам кура и устата, защото съм я лизал и започвам да си правя някаква среднощна закуска. Тя си ме знае моята и не се дразни, а и вече е заспала отдавна.

7.   Искаш да кажеш че метаболизма ти е бавен може би? Щото бърз метаболизъм мисля че не означава слаб човек...

8.   За жената сексът приключва около 20 мин. след края на физическият акт. Трябва си гушкане и малко приказки, това е все едно теб да те оставят недовършен :-)))

9.   До автора

Е, щом не искаш прилив на енергия - спри да правиш секс. Надебелей и ще почне да ти се лежи. Проблемът ти ще е решен.

10.   Еваларката на номер 6.

12.   Слез интимност е готино да поспиш.

13.   И аз съм така. В началото на връзката ми със сегашното гадже, тя винаги ме изпращаше на нощна смяна със секс или поне със свирка. Е такъв ентусиазъм ме обвземаше, че като отидех на работа и нали съм бригадирче, ония моите ги подбирах направо от вратата и започвахме яко работа. И не ми се доспиваше цяла нощ. Сега вече любимата рядко ме изпраща със секс на работа, но като го направим в къщи, след това съм като нашмъркан с кока. Нямам спиране няколко часа.