Споделена история от Секс и интимност

Мастурбиране с обрязан
Здравейте!
На 25г съм и по медицински причини уролог ми препоръча да бъда обрязан. Въпросът е по-скоро към вече обрязаните мъже как изобщо мастурбирате, тъй като при нас това се случва с движението на кожата, която след обрязване изчезва. Само лубрикант ли използвате или? Също, ако някой има информация, колко време трае възстановяването и остава ли неприятен белег при условие, че се прави в такава напреднала възраст.

Благодаря предварително!

Коментари

1.   М24 - Преди 3-4 години ме обрязаха поради медицински причини. След операцията те съветвам много марля и минерална вода (по възможност), защото заздравява по-бързо. Колкото до възстановяването - около един месец може би за пълно, в началото ме беше много страх да не получа ерекция или нещо подобно и да се отворят шевовете - след околото седмица даже вече не издържах и изпуснах парата (ако ме разбираш :P ). В началото, може би до 2-рия месец кожата е леко подута, седи грозно и даже в началото си мислех "мале, ако ми остане така, изобщо как ще си събуя гащите пред момиче", но с времето всичко се скри, колкото и да си мислиш, че изглежда подуто, неприбрано, грозно - след няколко месеца ще е пълна промяна. При мен мога да кажа, че аз не исках пълна упойка, за да мога да се контролирам, но те все пак ми набиха и докато съм бил в безсъзнание, то съм получил ерекция и е било нещо страшно, много кръв, леко накриво е зашито, което вече не си личи, но в началото направо в истерия паднах. Моя личен съвет към теб е - търси обрязване с лазер, аз исках, но поради някакви причини не ми предложиха. С лазер е 1000% по-прецизно, по-добро, по-безболезнено и по-бързо заздравява, няма рязане, няма марли, няма рани, няма кървища и т. н. Няма да се очудя, ако на 2-рата седмица си на 100% и можеш да боцкаш каките. Втория съвет, който мога да ти дам е - не се срамувай или притеснявай, с колко момичета съм спал, включително и тогавашната ми приятелка, която го е "ползвала" и преди и след обрязването, то буквално думите и бяха "ако знаех и без да се налага щях да те обрежа". По нейни думи са само плюсове, много по-добре изглежда, много по-лесно се поддържа хигиена (като цяло, то няма и какво да поддържаш, просто се къпеш редовно хах), по-дълго издържам, по-приятно се усеща и по нейни думи, дори и в устата е много по-приятно и на допир и на вкус така хах :D Третия съвет ми е - вземи си хубави гащи, на Найк най-добре. Знам, че са доста по-скъпи, но 2-3 броя смятам, че можеш да си позволиш (разликата спрямо обикновените е огромна). Колкото до мастурбирането - не го мисли, аз вече дори не помня как беше с кожа, то си идва от самосебе си и си се нагаждаш както ти е добре. Аз в малкото случай, когато се налага сам, то много зависи как се усеща кожата и ръката ми, понякога (особено след баня) ми е много мекичка и може без лубрикант, без нищо. Под душа - сапун, иначе най-добре е с бебешко олио май се води (жената ги купува тези работи лол). Късмет и успех, и само нагоре :)

2.   По старомодния начин, просто ме обхващаш цялата главичка

3.   По същия начин както и преди да те обрежат, просто кожата ще се движи на други място.

6.   Фрикциите се правят на ствола. Там има достатъчно подвижна кожа и е достатъчно ерогенно за да стигнеш до края. Лубрикант хич не ти и трябва.
Белег - не. Аз го направих на 35. Напротив - визията му става доста по-добра. Снимай си го сега за спомен... отвсякъде. И пиши след време!
Правил ли си секс? А фелацио? Добре би било след време да пишеш сам тук за разликите.

7.   Аз не съм обрязан, но мастурбирам като пипам и търкам директно с ръка оголената главичка без да плъзгам напред, назад кожата, тъй че няма да имаш проблем още повече, че при теб ще има загрубявяне на главичката.

8.   Много благодаря за отговорите, особено на номер 1! Наистина много добре си описал нещата и отговаряш на всичките ми въпроси. Благодаря и за съвета за лазерната операция!

Номер 6, какво ще рече, че фрикциите се правят на ствола? В коя част на ствола и по целия диаметър ли се реже? Винаги съм мислел, че се реже самата кожичка на главичката. И след обрязването с времето кожата не се ли слива с пениса?

9.   Не се слива кожата с пениса. Остава си подвижна. Какво се изрязва - сега като го обхванеш и придвижиш кожата напред, каквото хванеш пред главичката се изрязва. Това е образно. Не съм гледал точно какво правят. После ти стои все едно си го забелил до край (ако не си с фимоза и не знаеш как е). Като го стискаш и придвижваш напред, кожата му ще може да покрие почти главичката (ако не си яко надървен). Но като го пуснеш се връща в положение все идно си го заголил на макс. Абе нека такова
При чикията главата почти не участва. Стимулираш ствола. Поне аз. Може и главата като ползваш някакъв лубрикант, но аз лично не го правя. Мен не ме кефи.
Не се шашкай! Мъж си, ще издържиш и всичко ще мине. Това е направо безобидна операция спрямо всички други възможни.
И незабравяй да пишеш след време тук. За плюсове и за минуси.

10.   Според мен ако е възможно не си го причинявайки за мен е много неудобно вече 1 година и полувината съм така и просто му слагам марля само така не ми е дискомфортно докато върша всичко в ежедневието си. Ако имах избор нямаше да го напраня, но трябваше. Аз бях на 17 и още не съм свиквал пък не знам за теб. Не ме разбирай погрешно не бели може да правиш и онези неща но просто на мен ми е много дискомфортно когато главичката се допира до дрехи и т. н с изключение на марлята.

11.   Трудно, хуйовата ти глава ще стане напълно безчувствена. Като пикаеш ще пръска като лейка, я в гърнето, я извън него, я на панталоните.... Така става и аз трябваше да свърша това поради вторична фимоза. И след това започнаха проблемите. Като ми стана нечуствителна главичката, почна бързо да ми омеква по време на секс. Сега без втвърдител не мога да еба.

12.   50/50 е както се вижда от коментарите. Аз съм от щастливите 50% и дори от много щастливата част от тях, но познавам хора, които пък не са доволни.

13.   11, лъже че е обрязан. Няма такива симптоми след образване!

14.   13. Изобщо не лъжа, така е. Може би зависи и от възрастта в която си обрязан, при мен беше на 50 г. В човешкото тяло излишни неща няма, препуциумът си има своята функция. Освен това съм лекар по професия и ги разбирам тия неща много повече от теб.