Споделена история от Секс и интимност

На косъм съм да изневеря на приятеля ми….
Здравейте! Моят проблем е, че той не обича да му правя свирки, по точно не му е важно и не го желае. Не се наслаждава така както съм си представяла, че всеки мъж би, и като цяло няма нужда аз да правя каквото и да е в леглото, само да се наслаждавам на това, което прави той. Някой биха казали късметлийка, но нещо ме гложди… имам нужда да бъда по активна, но той ме спира всеки път. Имам нужда и от повече секс! Поне 1 път на ден. Напоследък не се чувствам задоволена, въпреки че той ме лиже и свършвам. И обмислям да си намеря някой, по-млад, който да има силно желание за секс, защото моят приятел е на 27г и както сам е казвал вече се е наживял, и за него сексът не е толкова важен.

Коментари

1.   Много добре подбери партньора си. Ако се определящ като сексуална натура не прави компромис с избора си на подобен такъв. Младежа на 27г и не му се прави редовен секс ще имате проблеми. Аз съм на 46 и ми се прави 4-5 пъти седмично. Просто си има различни сексуални хора.

2.   Събуди го със свирка, докато е още сънен.

3.   Аз съм на м. на 37 и обожавам свирките и секса но уви не ги получавам в семейния живот... как бих искал активна жена като теб....

4.   Направи му свирка, докато говори по телефона.

5.   Скъсай с него първо и после прави каквото искаш.

6.   Брей, каква драма. Връзките се разпадат заради пари, безотговорност, работа, ревност, вие едни свирки... Поне ако смяташ да му изневериш, направо се раздели с него – по-безболезнено ще е и за двамата.

7.   Първо го остави обаче, да си намери и той жена, с която да си пасва. После се пускай по пързалката и прави каквото щеш.

8.   От авторката до номер 2: Правила съм го 2-3 пъти и е казвал, че му харесва и, че точно в тези моменти не можел да спре, защото бил сънен и “най- уязвим”, сутрин рано и под душа са същност 2-та начина по които мога да го направя и да не чуя коментари от сорта, ама какво правиш, защо сега така ме нападаш

9.   М40. Моята жена е пълна противоположност, пасивна ма 100%. Даже и главата я е мързел да си завърти. Секса е тотал щета ако само единият е мераклия. Завиждам благородно на приятелят ти. Мен почти ме отказаха от секса, все едно правв секс с одеалото.

11.   След като е на 27 и вече не му се прави толкова секс, представи си какво ще бъде като стане на 40. Явно че твоя приятел не е сексуална натура или може би ти не го възбуждаш особено. Фактът е, че ходиш незадоволена и това не е хубаво в една връзка, особено между млади хора. Не си пасвате в това отношение. Не очаквай той да се промени.

12.   Аз съм на 36 и постоянно ми се прави секс, жена ми е някаква а сексуална. Веднъж на седмица и стига даже не иска да повторим камо ли да потретим. Аз обичам да лижа, пръсти целувки всичко, докато тя е много скучна и моногамна. Честно казано бия си чекия през ден и така. Не ми се иска да и изневерявам но ми е много тегаво. А не беше такава.

13.   До номер 1: Честно казано от този отговор ме беше страх… Въпреки, че е напълно логично и аз самата го осъзнавам и усещам, че е така. Може би се заблуждавам и от неговите думи, че той като по-млад е бил също толкова ненаситен и е искал и пробвал всичко, което е желаел в секса, и вече не му било толкова интересно. И ми казва, че скоро и аз ще съм така. Определено секса, който правим е разнообразен, има страст, любов, и всичко, но явно на мен не ми стига…

14.   До номер 1: Честно казано от този отговор ме беше страх… Въпреки, че е напълно логично и аз самата го осъзнавам и усещам, че е така. Може би се заблуждавам и от неговите думи, че той като по-млад е бил също толкова ненаситен и е искал и пробвал всичко, което е желаел в секса, и вече не му било толкова интересно. И ми казва, че скоро и аз ще съм така. Определено секса, който правим е разнообразен, има страст, любов, и всичко, но явно на мен не ми стига…

15.   Жена мечта си.

16.   От номер 2. Краят ми е убягнал.
На 27 години и сексът не му бил толкова важен?
Вярваш ли му? Или гледа твърде често порно или има любовница.

17.   15, мечта е, да. Ама само за курварите. Иначе да не ти е в къщата.

18.   От авторката до номер 17: Защо???? Всеки мъж ли го е страх от жена, която иска секс всеки ден?

19.   Къде ги намирате тия мъже?
Явно че не е толкова сексуален колкото ти. По-добре се раздели с него сега, а не след 3 години да направите дете и да се чудиш какво да правиш защото той 6 месеца те държи без секс.

20.   18, не от жена, която иска секс всеки ден, а от жена, склонна на изневяра. За курвари си най-добрата, но за мъже, искащи нормално семейство - най-лошата.

21.   Аз не бих отказал свирка, но повече харесвам в секса жената да е на пиадестал. Има жени които мечтаят за такъв като гаджето ти, а повечето мъже както се вижда от коментарите мечтаят за такава като теб.

22.   До 20: Реших, че няма да му изневерявам. Срам ме е, че изобщо ми мина тази мисъл през ума, защото го обичам и написах това в момент на афект. Съжалих… Той не го заслужава, обича ме, обичаме се. И ме задоволява по най-добрия начин, говорихме, плаках пред него и той ме разбра, разбра от какво имам нужда и сега секса е повече от прекрасен. Да вярно, че трудно ми насмогва, всеки ден му е трудно, особено когато не правим секс за 5 Мин, а по 30 и той се старае да ме задоволи. И ежедневието, ранно ставане, работа, напрежение. Затова знам че друг, който толкова да се старае трудно ще намеря, и оценявам всичко което прави за мен.