Споделена история от Секс и интимност

Калпав любовник ли съм?
Издържам доста и съм надарен (20)... обаче имам проблем с любовната игра - пренавит съм. Когато получа ерекция или порив за секс се събира едно напрежение/енергия и съм готов за екшън на момента :)

Трудно е да го опиша, може би е свързано с хормоните ми, и на 36 тесторона ми е почти 1000 ng/dL... и да цял живот получавам упреци че съм "настърван" от приятелките си.

Направо по време на любовната игра ми спада, докато се опитвам да загрея мадамата ми, после се връща де - но като цяло май не ми се получава в тази фаза.

Интересното е че изглеждам като много спокоен човек, но със секс и храна, изгарям от нетърпение.

Има ли жени които не обичат foreplay?

Коментари

1.   Ами батка, какво да ти кажа. Зависи колко държиш на жената, с която правиш секс. Ако не ти дреме, мажи се с гела и го натиквй бързо, че с тези 20 ще боли. После тя няма да повтори. Ако ти пука за момичето ще се прежалиш 20 Мин за лизане пръстенца щипкане е и т. н. Като спадне по време на играта, като я свършиш с езика, тя щя ти го дигне със свирка. Щом нямаш проблем с тестостерона или механиката, не трябва да имаш грижи с ерекцията. Ако ебането е много важно (мацка която те кефи и трябва да впечатлиш) и губиш концентрация с липсата на екшън и стои мек след след увертюрата, виаграта е твой верен приятел (разбира се не е за ежедневна употреба). Няма срам в това да ползваш химия от време на време. Наградата си заслужава.

2.   Все едно да питаш - има ли мъже, които да не обичат свирка (може, ама само ако не са опитвали).
Та има жени, които не държат много много на загрявката, но на всички им харесва и го искат.
А за теб мога да препоръчам - отпусни се и се забвлявай - почни да правиш секс с идеята да доставиш удовоствие на жената, не на себе си. Като я видиш да примира от кеф, възбудата ти ще се върне.

3.   Да, калпав си. Хубавият секс не е само едно ръгане.

4.   Не си само ти така а за това т, че имаш такова здраво либидо, може само да се радваш а не да се допитваш до хора по слаби от теб.
Дългите любовните игри са лустро, изсмукано от клюкарски женски списания, написани от хора със съмнителен опит и познания, целящи да дресират и подченят истинският мъж, като жалък пудел.
Т. н. любовната игра е просто една подготовка и продължава толкова, колкото да празпали огъня.
Чоплене с прътчета и близане с езичета по половин час и отгоре е характерно за слабите любовници. Ти няма за какво да се тревожиш.
Когато ти си готов, тогава започва същинската част.
Всичко друго е противоостествено!
Ако тези глупости и напътствия бяха златен стандарт, нямаше да виждаме на всяка крачка изнежени педали, нещастни женици и неверни съпрузи или съседни теми как секса им приключил на 26 -28г. хаха.

5.   Питаи специалист, тук с анонимни коментари не ти е опция за отговор.

6.   В нормите си. Има девойчета, които за двайсетака ще затворят едното око. При повторението ще се изравните 1на 1 и мача приключва щастливо.

7.   Да, аз не обичам дълга любовна игра. Детинско е. 5 минути стига макс. Нормално е за мъж на 20. Трябват ти по обиграни жени. Аз съм спала с около 80 мъже на 34 години съю, жена.

8.   Хахаха много отчаяни коментари в сайта. Аз си мечтая за мъж като теб, но по голям, поне на 30 и да иска семейство. Дългата любовна игра е предпочотана от мъже с малки пишки, които трудно задоволяват по друг начин жената и се сттемят да компенсират. Един надарен мъж няма от какво да има комплекси, а ако и бързо ти става, е върхът.

9.   Ще говоря за моя опит с приятеля ми, защото той ми е първата дълга връзка и с него опознах секса. За мен, Ж22, foreplay-а е важен и то много, не защото аз нямам желание да го награбя и да ми го вкара, естествено аз поне имам такива желания. Но при нас жените просто не се случва толкова бързо, дори да обичаме човека и да му имаме доворие и всичко, трябва да бъдем подготвени - езика е минимума, естествено целувки и нежности са в плюс. И нещата са съвсем различни, когато те лижат и свършваш преди реално да сте започнали със секса. Моя приятел така прави с мен, и на него реално му пада, защото няма как докато ме лиже 20 минути понякога да е в ерекция. Това е нормално, след това просто се подготвя и ми го вкарва, когато аз съм свършила. Така е при нас, разбира се всеки е различен. Та на въпроса ти от заглавието, според мен отговора е много прост, ако една жена не свършва при секс с теб и ти не правиш всичко възможно тя да го направи, значи да- лош любовник си.

10.   Предпочитам светкавичен секс, в който мъжът трудно се овладява! Бавните изпълнения не са за мен.
ЗА мен лично добрият секс е този, в който нагонът е по-силен и мъжът не успява да го контролира, стреляйки веднага. Обожавам точно това, но е рядкост.

11.   Явно някой жени не са разбрали на автора годините... Той писа че му е 20 см, но е на 36.

12.   От автора.. да за жалост съм на 36 :D иначе ми е 20.. от много време.

До 10.. дам, това точно описва мен, от вратата за краката :D Интересно, така си родена и предпочиташ по-бързо без увертюра или си нимфоманка с повече сексуален опит / мъже? Не е подвеждащ въпрос/капан, всеки е свободен да живее както си иска - просто ми е интересно дали има взаимовръзка.

13.   От 10. Просто това ми харесва повече отколкото бавен секс с увертюра и накрая ме заболява всичко от гимнастика. Сериозно го казвам. Не съм нимфоманка, в никакъв случай, порядъчна жена на зляла възраст с брой партньори по-малко от пръстите на едната ми ръка.

14.   Калпав си, да!
Само фразата “да загрея мадамата” ме отвращава и ми говори за това, че не познаваш нито собственото си тяло, нито женското, нито любовта изобщо.
Загрява ти колата зимата.
Мадамите са друга работа.

Сексът се случва ПЪРВО в главата.
И когато жена ти каже, че иска от вратата за леглото - представя си, че влиза, повдига я и я хвърля по гръб на кревата. Представя си алфа - това я възбужда.

15.   Истината е, че мъжете и жените се възбуждат по различни начини. При мъжа е хоп, готов съм, а при жената изисква повече време, галене, целувки, докато не стане наистина мокра и не умира да й го вкараш.

Мъжете обикновено ползват три техники, които не са ефективни:
1. Масаж - това може да е приярно, но е отпускащо, а не възбуждащо
2. Орална - това е секс и може да се прави чак когато тя е вече много възбудена, преди това е буквално неприятно
3. Целувки - те са хубави, но обикновено недостатъчни.
Препоръчвам ти този секс коуч, който според мен най-добре от всички разбира женската сексуалност (има 20 г. опит с женската психология и сексуалност), тук обяснява един метод, който дава 100 пъти по-добри резултати и не отнема много време - https://youtu. be/iSrbE-zb1P4? si=9MIzHPABwFK_vHcw

Иначе аз лично нв бих спала с теб повече от веднъж, защото това, което описваш, ще ми е супер неприятно. Така че за мен си определно калпав любовник.

Надявам се, че си срещал жени, на които от главата за краката им харесва, но са изключението. Успех :-)

17.   Номер 15 линка не работи, ще напишеш ли пак кой е коуча

18.   Номер 17, името е Alexey Welsh, а видеото - Best Foreplay technique with maximum success