Споделена история от Секс и интимност

Най-добрия ми Гей приятел май иска да спи с мен
Аз съм жена на 23 и най-добрия ми приятел е гей на 17. Имаме много добра връзка, но преди време почна да се държи странно. Започна преди 3 седмици когато бяхме на клуб заедно и той се опита да ме целуне, но после каза че е бил прекалено пиян. После се прибрахме и си легнахме заедно и той ме помоли да спи на циците ми защото били меки, макар че мисля просто още да е бил пиян. На следващата сутрин като се преобличах го помолих да излезе от стаята и той ми каза "какво толкова ако те видя, нали съм гей" и му дадох да остане. Една седмица по късно дойде да гледаме филм у нас и си сложи ръката на бедрото ми и да го гали. Това ми се стори доста странно и се преместих. Той направи някаква шега, че сме само момичета тук. Имаше и още няколко инцидента, но като цяло ми се струва много странно понеже се познаваме от 2 години и никога не съм се съмнявала в него. Какво мислите честен ли е с мен, че е гей?

Коментари

1.   Може да е бисексуален, да обича секса и да няма проблем да е с мъже и с жени.

2.   Май има само един начин да разбереш със сигурност...

3.   Най-добрият ти приятел е с шест години по-малък от теб?
По интересно е как си се сприятелила с петнадесет годишен, когато си била на двадесет и една.

4.   Тоя пикльо още не знае за какво му е пишока, ама вече знаел, че е гей:))) Добър начин да сваля мацки, прави се на гей и дебне удобен момент да ги склони към секс. Ама може и обикновен педеруга да си е, така е, те си личат отдалеч, това в лошия смисъл на думата, защото да си гей не е избор, ама да си педеруга си е баш личен избор - да си прикрит, двуличен, мазен и все такива най-прекрасни качества на личноста:)

5.   Пича е гениален

6.   Ееее тоя пич има страшен номер за свалки!
Признах го!

7.   Ами не е гей. Или е хетеро и те е излъгал че е гей, или е бисексуален.

8.   Най-вероятно лъже че е гей и се възползва от наивността ти, за да събира материал

9.   Може да му е омръзнала мъжката ласка и да иска и той да бодне нещо. Мен от редовен секс ме заболява задника и ми се иска и аз да бодна женско, ама мъжа ми не дава. Обаче ако приятеля ти си няма ревнивец, може да те подготвя за най-добрия ти секс в живота. Да, бисексуалните сме най-добрите любовници, заради богатия опит от двете страни на х*я.

Един от многото

10.   Явно не е гей и сега почва да усеща реалността. Защо не му се пуснеш да ти го вкара? Ще вкараш в пътя един заблуден, ще свършиш добро дело.

11.   До 3 - Какво лошо има в това?

13.   Това като тийнейджъри сме го правили повечето мъже. Иначе никоя не ще да си покаже циците или дори да я видиш по бельо, пък като си "гей" нямат никакви задръжки. И жена ми до преди 10 години си имаше гей дружка... Сега и двамата с неговия гей партньор са женени с деца. Първоначално като го видя с жена се разочарова някак си, че я е лъгал с години, докато са били в гимназията, но на мен и до сега ми е смешно.

14.   Лъже, че е гей.

16.   Брей колко е хитър тоя, досега не се бях сещал за тая тактика... От сега нататък ще лъжа всички жени, които искам да чукам, че съм гей, че да ми се разкриват по-лесно и бързо.

17.   И аз по същият начин имах приятел гей, който все се хвалеше какъв ебач бил. Поисках да го пробвам, но той каза, че само дупета го възбуждали. Тогава му предложих да не ме чука отпред, а само в дупето. Нямаше да ми е за първи път, а и наскора бях правила анален секс. Съгласи се, закарах го у нас и.... нищо. Той не успя да го вдигне. Доста унизително се почувствах, нагъзвах му се, разтварях си бузките, пъхах си пръст отзад, дано се възбуди, но не. Пишката му висеше като сопол. Бях ядосана, питах го аз защо си правих клизма!? Накрая му казах да се облича и да си върви. Пред него се обадих на едно старо гадже, да дойде, да се погрижи за мен. И няма да повярвате, той се разплака, великият ебач на дупета! Не харесвам гейовете, гадни са!