Споделена история от Секс и интимност

Не ме задоволява
Здравейте,
Пише Ви жена на почти 30г. Имам си приятел, който е 2г. по-голям от мен. Става въпрос за това че не се чувствам задоволена след секс с него. Има си любовна игра в началото. Аз му правя френска, после и той на мен малко. Дори в началото на връзката ни, преди две години, му давах наставления какво и как да прави, понеже уж не знаеше кое точно е клиторът и че той е доста важен за възбуждането на една жена. Започна да набляга малко повече на него, но дотам. Правим каквото правим, общо взето вече съм научила поредността на позите и накрая само той си свършва, без дори да се сети за мен. Оправданието му е, че не знаел как и толкова. За мен няма проблем да му обясня, да го науча, да му помогна, но лошото е, че той казва не мога и дори не се опитва, което много ме дразни. Не веднъж се е случвало да му отказвам секс просто, защото нямам желание и стимул и той ми прави физиономии. Преди него съм била с по-опитни мъже и просто от хубаво на по-лошо ми е трудно да свикна. Иначе много ми помага за всичко и си го обичам, но по отношение на секса си е малко егоист. Нищо чудно след време или да се разделим, или да започна да му изневерявам, а не искам да се стига до там. Вие какво мислите за това?

Коментари

1.   Той очевидно не те обича. Разкарай този мухльо. Аз съм мъж и не мога да си представя да имам секс с любимата жена и да не ми пука дали й е хубаво на нея. Сексът е за взаимно удоволствие, не за егоисти. За един истински мъж няма нищо по-хубаво от това да види колко й е хубаво на партньорката му с него, такива егоисти не знам как ги търпите.

2.   Потърсете Mr pussylicking из сайтовете и гледайте заедно. Има уроци, обяснява анатомично кое как се прави така, че жената да се пръсне от кеф... Дано ви помогне :)

3.   Ако не искаш да изневеряваш - купи си вибратор.

4.   А ти точно какво правиш за своето си удоволствие или чакаш изцяло на него? Не го разбирам това - той не ме задоволява и точка, аз няма да правя нищо.
Ти задоволяваш ли го? Или той сам си се погрижва за себе си?
Що за тъпо изискване...
Утре ще кажеш - той не диша вместо мене....

5.   Щом обмисляш варианта да му изневеряваш, дали наистина го обичаш? На почти 30 години удоволствието от секса ли ти е най-важното нещо? Може и той да не полага достатъчно усилия, както казваш, но явно няма желание за повече. Ако сексът ти е чак такъв приоритет, по-добре си търси друг мъж и спри да му смазваш самочувствието на този. Ако искаш деца, имаш един прозорец от 5-10 години, в който можеш да намериш подходящ баща и да забременееш, без твърде голям риск от усложнения. Успех.

6.   Аз мога да лижа до безкрай, не ми е проблем! Проблема е, че моята жена пък не обича лизането, тя нищо не обича като цяло, само мисионерска поза.... какво нещо е живота как свързва несъвместими със секса хора!

7.   Номер 6, написа го вместо мен :)

8.   От онези, които само се пънат. Щом няма и желание да ти достави удоволствие, смятай. Ползва и става.

9.   Разкарай го. Той ще си е такъв и след 5 и след 25 години. Просто не от всеки става добър любовник.

10.   Като чесането ти е най-важно в една връзка, може би е редно да потърсиш друг партньор със съответните приоритетни качества. Ама тогава пък ще дойдеш да се оплакваш как новият не те зачитал за човек, пиел, псувал и хойкал по жени. Е, няма угодия.

11.   Реално има само един начин и той е много да си говорите и да практикувате - откровено и без срам. Щом си имала по-позитивен опит по-рано, можеш да го водиш. Но той дали иска? Обикновено мъжете искат да задоволяват жена си, това ги прави щастливи, горди, а и сексът става по-хубав и за тях, защото тя е по-мокра, страстна, освободена, инициативна... Сега, той може да иска, но да се притеснява, че не се справя, но реално малко неща стават от само себе си в този живот. Дори да си талантлив, пак трябва да се учиш, упражняваш, развиваш... В Ютюб има толкова много образователни канали на тема секс - не се учете от порното. Аз ти препоръчвам Alexey Welch или Helena Nista. Ако обаче на него не му е важно на теб да ти е хубаво, означава, че по-добре да си търсиш друг. Нямате деца, млада си, нищо не трябва да е на всяка цена. Успех!

12.   Номер 6, супер много ти съчувствам. Аз обожавам да правя свирки и новият ми приятел в началото ми вика: Аз не обичам да ми правят. Направо бях като болна 1 седмица - дете, на което са му взели любимата близалка :-)))) Обаче като му направих 2-3 пъти, като ми свърши в устата (на 40 г. и му беше за първи път!! ), вече без това не минава. На практика досега никоя жена не му е духала с желание и все пак някакво умение...
Ама тя май твоята жена не й е само това проблема...
Изневеряваш ли й?

13.   Аз ти предлагам да се научиш, да си масторбираш при нужда. И при нас има подобен проблем. И това ме спасиява понякога.

14.   До къде стигнахме!!
Всяка жена е готова моментално за всеки скандал битов или друг направо да тръгва да изневерява и да намери любовник и да прави чудеса с него, но с половинката си само критики и скандали и викове и да му лиши от секс или внимание!!!
Някой може ли да ми обясни защо го провят?

15.   Ами предразположи го, разбери какво го възбужда! Аз имам фетиш към дамски чорапи, и се възбуждам когато жената е гола по чорапи, силиконови, 3/4, дълги със жартиери.

16.   От Авторката:
Благодаря Ви за мненията.
Мога да кажа, че съм сигурна, че много ме обича и не би тръгнал, поне на този етап, да ми изневерява и да ме лъже. Просто изглежда сексът не му е силната страна, няма много опит и за мен, по принцип, не е чак такъв проблем. Другото е, че той има комплекс от размера на члена си, което за мен не е нещо определящо и важно, но за него се оказа голям проблем.
Просто той иска да го правим често, което за мен е комплимент, че го привличам и той ми го казва, но като започне самият акт, той не прави почти нищо за мен и това ми убива желанието за следващият път, когато ми намекне за секс. Иначе на мен ми достатъчно и по 1-2 пъти в седмицата да го правим, понеже работя, спортувам, излизам с приятелки и не винаги ми е до това. По-скоро той се цупи, че му отказвам и не знам това как ще приключи.
Случвало се е и да си мастурбирам в банята или когато почивам, а той е на работа, просто защото в един момент ми се насъбира.
Продължавам да съм с него, защото най-вероятно ако го зарежа и си намеря някой по-добър в леглото, с когото желанието ми ще е по-голямо и ще съм по-задоволена, той пък ще се окаже някой женкар и не толкова добър човек. Така че времето ще покаже.

17.   от 6 към 12.... и аз обожавам свирките, навремето гаджета са ми правили със свъшване в устата и гълтане... всичко както си е по реда срещнах сегашаната си жена... която е перфектна във всяко отношение но в секса милата я няма никаква... но пък има всички други качества, не й изневерявам за сега макар, че 99% биха го направили... аз тези неща с изневерите не си ги представям както болшинството.... аз го разбирам като акт между двама човека в едно и също положение които има какво да губят ако не са дискретни, правят си квото правят, запълват си празнините и всеки по живо по здраво.... за жалост това в реалността не работи точно така.... аз силно вярвам, че НЕ СЪЩЕСТВУВА жена която като авторката й липсва нещо в секса и ще се втурне с първия грабнал й окото да си запълне празнините от семейния живот.... ако има пък такава то не съм я срещнал, пък ако я срещна, шанса да избере мен е толкова голям колкото шанса да ми падне сателит от космоса на главата...

Просто нещата не се случват така понеже мъжа е активната страна.... никоя няма да дойде да каже "извинявай секса в къщи не ми стига ще ми помогнеш ли", мъжа е този който почва да флиртува, да впечатлява, а отсрещната страна пък усеща повишеното внимание и ако има химия отдава емоция на това и от там идва всичко.... тоест единия си мисли че другия ще му пусне.... а другия си мисли, че единия го кара да се чувства много специален.... и така една лицемерна игра в която накрая всички са губещи...

18.   N3, по скоро - клиторен стимулатор. Има едни смучещи... Авторката явно е предразположена към клиторен оргазъм. Не споменава сама да си го стимулира по време на акта (същинското проникване)? Дали е от някакъв срам?
Какво е отношението на партньора към включването на "играчки"?

19.   Този или е тъп, или е инат и не иска да ти достави удоволствие. Мамка му, не мога да си представя, че ще тръгна да правя секс със жена си и само аз ще свърша.

Седни и поговори сериозно с него. Ако се наложи, поставяш ултиматум, защото явно с добра дума няма да стане при тоя другар.

Със здраве!

20.   16 - Пишеш, че не искаш друг, по-добър в секса, защото няма да си спокойна с него, че не е женкар и не плющи и други. Ами тогава стой си с твоя вечно незадоволена, но пък сигурна, че друга няма да го поиска.
Не може хем душата в рая, нем хОя докрая.

21.   При мен положението е идентично като при авторката. Мъж съм на 46г. женен но на практика като без жена. Секса между нас е почти като мираж ако се случи веднъж месечно ( но не всеки месец ) си е събитие. Колко пъти съм повдигал този въпрос пред жената на което тя ми отговаря че на нея и стигало и че буквално съм бил като разгонен пес... а аз се измъчвам. Пред дилема съм от една страна не желая да и изневерявам но от друга живота ми без секс ме прави непълноценен и липсва живец в него. Затова търся някоя сродна душа от женски пол която страда като мен....

22.   Най-простият съвет към всички жени, е и тоя който те най-много игнорират - не си представяйте, че ще вземете някой и ще го промените. Жените много се надценявате, и разбирам защо се случва. Щото мъжете ви залъгват и разиграват какво ли не поведение, за да спят един два пъти с вас, и вие вече си мислите, че имате пластелин в ръцете си и ще ги моделирате по свой образ и подобие. Не стават така нещата... Характерът е нещо постоянно, особено след младежките години. Ако един мъж пие... еми най-вероятно ще продължи да пие. Ако не те задоволява... еми най-вероятно така ще си остане. По-добре се сети сега дали си ок с това, а не след като му родиш някое друго дете както "колежката" ти... Просто ще създадеш повече проблеми и на това дете... което разбирам, за повечето жени е без значение, но и за самата теб...

23.   Животът е твърде кратък, за да го живеем незадоволени. Напълно нормално е да виждаш и добрите му страни, може да е страхотен човек. Но има неща, с които не можем да направим компромис, ако сексът за теб е идно от тях, разделете се.

24.   Аз съм пак н 1. Пишеш взаимоизключващи се неща...

1. "Мога да кажа, че съм сигурна, че много ме обича и не би тръгнал, поне на този етап, да ми изневерява и да ме лъже. Просто изглежда сексът не му е силната страна, няма много опит и за мен, по принцип, не е чак такъв проблем. "

2. "Правим каквото правим, общо взето вече съм научила поредността на позите и накрая само той си свършва, без дори да се сети за мен. Оправданието му е, че не знаел как и толкова. За мен няма проблем да му обясня, да го науча, да му помогна, но лошото е, че той казва не мога и дори не се опитва, което много ме дразни. "

Значи няма как хем много да те обича, хем да не му пука, че не те задоволява в секса. Това не е поведение на обичащ те мъж, а на егоист. На него буквално не му пука дали ти е хубаво... нещо сериозно се заблуждаваш, че те обича.

25.   Хахахах не е егоист, а смотаняк. Няма никакъв сексуален опит. Какво очакваш? Ти си му като детска учителка в леглото и със сигурност бройката ти е по голяма от неговата. Дори и да се прави на вървежен, е само на думи. В леглото няма как да излъжеш някои. Там човек се държи най естествено и всичко си проличава.
Аз спя само с мъже, които са надарени и с много опит. Последно си хванах един, на който му е 20 см и е спал със 150 жени преди мен приблизително. Прави секс от 13 годишен още. Сексът беше страхотен и редовен, всеки ден. Не сме имали никакви проблеми.
Жал ми е за жените като тебе, защото повечето сте такива. Искате мъж за връзка, ама като си намерите добричък, той не става за секс. Аз правя обратното - рискувам. Търся си мъж, който да прави уникален секс и рискувам с него дали ще се получи връзка. Мъжете, които правят уникален секс, са плейбои. Трябва да си много опитна и обиграна, за да задържиш такъв.
От това, което слушам, ти нямаш опит с мъжете, а тоя пък съвсем не знае как да прави секс. То хубавият секс, не е лесно нещо. Изискват се много неща, за да бъде уникален.
Свиквай с идеята, че от тук натакък ще си все с такива - с малки пишки и неопитни.
Ааа и между другото, от написаното съм почти сигурна, че му е малък.
Ж 34

26.   Авторке, а бе взе да ми става интересно. Много жени казват как не били задоволявани. Според твоите нужди, изисквания и представи какво трябва да прави един мъж в леглото, че да те задоволи? Опиши ми как изглежда едно твое "задоволяване"???

27.   Абе няма такива отговори... Ужас. Ми като се старая аз за него и той ще се старае за мен. Ми като е като горила и ми е на въпреки ми махни ги тези косми бре. Ми като е баш ганьо с ръгай чушки в боба, ми естествено да си потърся нещо друг, щото той просто не иска да чуе, камо ли да се заслуша. И после кой е виновен? !?
Ми като е недекватен и прави не синхронизирани движения, въпреки насоките ми значи е ултра мега зле. Кво повече да си говорим? Айде стига с глупостите. Хайде научете се, че женската анатомия е различна от мъжката. До кога да го нищим тук? !!?
Егати вечните спорове, ама явно има защо да сса такива.

28.   Неопитен е. Искате да не са женкари гаджетата, ама после попадате все на неопитни….

29.   За две години да не се е научил е странно. Възможно е да не го привличаш като жена. Или си е самодостатъчен.