Споделена история от Секс и интимност

Защо има повече мъже гейове отколкото жени такива?
Въпросът е в заглавието - защо според вас обратните мъже са много повече отколкото са обратните жени? Бисексуален съм и съм в тези среди и това ми прави впечатление. Много повече мъже има, които са гейове под една или друга форма, включително и скрити такива със семейство и деца. При жените като че ли няма такова нещо.

Коментари

1.   Това не е вярно, моите наблюдения показват, че има повече лесбийки отколкото гейове.

2.   Според мен така е заради секса.
Защото при секса между двама мъже има проникване с полов орган, което задоволява и двамата мъже. Мъжете изпитват силен анален оргазъм и много от мъжете решили да пробват с мъж преди това са си играли с играчките на приятелката си.
При жените проникването е с пръсти и играчка и също има лизане, но и мъжете могат да лижат.

3.   Много жени с хомосексуални наклонности ги крият.

4.   Къде я намираш тази среда?

5.   Генетично е, жените масово се занимават с бавняри и льольовци, какви синове очакваш да им се раждат? Все още има една сравнително нормална част жени, която си пада по мъжкари, Но тия където сега са на по 40 години и имат 20-годишни педалчета синове, не са никак малко. И сега следващото поколение момичета дето в момента минава 20 години, ще роди два пъти повече педарунгели.

6.   Защото жените особено съвременните отвращават мъжете, освен в малката част на това между краката им. И накрая мъжете се казват-абе аз заради едната слива миризлива и единия секс ли да понасям всичко това? А списъкът е дълъг и като цяло е от само негативи, като единствения позитив е сливата миризлива и секса. Затова мъжете отиват да търсят щастието си другаде, ако не при други мъже, то ви е бедна фантазията за какво става дума при травестити. Единственото което спира мъжете да са с друг мъж вместо с жена е липсата на полово влечение, което е доста добре компенсирано при травеститите. Българките са страшни късметлиики, че в България травеститите са единици, защото ако бяха масово както е в Тайланд примерно, то минимум 80% от мъжете щяха да са с травестит вместо с българска жена и нямаше въобще да забелязват жената, че съществува. Определено връзката със съвременна жена особено българка, не отговаря на връзката която мъжете си представят като нормална и приятна и ако можеха да се отърсят от това бреме съвременната жена като намерят някаква нейна алтернатива с удоволствие биха го направили.

7.   Проучванията са много ясни в това - връзките между лесбийки са най-нестабилни. Причитата е проста - в едни взаимоотношенията, жената взема, а мъжа дава. Когато се съберат две жени, се изпокарват. Най-вероятно успешни лесбо връзки изискват едната жена да е по-стара и успяла, за да играе по-мъжката роля.

Според мен има и повече криене, пак защото жените получават от мъжете. Дори жена да е лесбийка, осъзнава че ако поне не го обявява, мъжете около нея ще и правят услуги, ще я развеждат по срещи, ще и дават внимание. Т. е. не искат да губят мъже в "приятелската зона".

От друга страна, ако мъжът е гей, единствената причина да се прави на хетеро е че иска да играе семеен, да има деца. Реално това е единственото нещо което пък жените дават на мъжете.

8.   Защото един мъж, като го опънат отзад и спира да е мъж и си става гей за винаги.
Една жена като я оближе приятелката и, не спира да харесва мъже.
Много жени се натискат с други жени - в повечето случаи на майтап и това не ги прави лесбийки. При мъжете - "пробата" е за винаги.

9.   Ти... к'во, броиш ли ги или как? Щото ако около вас има много гейове, а около нас лесбийки, нормално е да си останал с впечатление, че едните са повече от другите. Отделно културно на един гей по му личи, че е такъв.

11.   Аз съм хетеросексуален, но съм забелязал, че лесбийките са много малко, много по-малко от гейовете! Обяснявам си го със мъжкият сексуален нагон. Мъжете са по сексуални, те за водещите в секса. Също, съм забелязал, че жените могат да издържат дълго без секс, но мъжете не могат!

12.   На жените не им личи. Маниерите им си остават женски.

14.   Боже... то май нищо не си видял/видяла.

Лесбийките са поне няколко пъти отгоре. Кажи ми как в един и същи клас, 7 момичета са такива? Не съм бил там, но моята бивша(бисексуална). И с тях си дружи вече извън училище.

Влез в connected2me, всяка втора с флагче.

15.   До 14. Какъв смисъл лесбиики - пробвали са с момиче ли?

16.   Номер 6 е описал много точно причината, поради която толкова мъже стават бисексуални или гейове. Не само това - ами занапред тази тенденция ще се засилва. Връзката с една "съвременна" жена представлява единствено усилия, стрес и негативни емоции за мъжа. И това дори ако изобщо един нормален мъж успее да отговори на милионите изисквания и критерии на "съвременните" жени, че да влезне във връзка. И какво да прави тогава нормалният мъж - сменя посоката и минава на мъжко. Защото е много по-лесно, буквално е въпрос на две изречения в някой сайт за запознаства. Без условия, без сваляне на звезди, без обвързване, без излишни емоции, без драми. Един хубав и женствен травестит/кросдресър ми дава най-доброто от двата свята, без излишните неща, да не говорим, чи ще се и поддържа повече. Защо да се "боря" за опиканата шунда, да се правя на шут и да се доказвам? През всичките години в които не успявам да си намеря жена, защото не отговарям на "критериите" все повече се убеждавам, че такава изобщо не ми е необходима, понеже виждам колко "щастливи" са топ ебачите и нормалните около мен...

17.   Ако спрат порното ще им мине.

18.   До 15. Аз съм коментар 14. Не само пробвали, а само с такива ходят. Тук не говоря за малки момичета вече, те отдавна завършиха и училище и вече би следвало и университета.

Като бях в тяхната компания с моята бивша, приказваха за някаква друга тяхна съученичка, която го била направила с момче, и така се изказаха зверски "ама с момче" демек, че това едва ли не не е правлното, не е правилно момче с момиче.

И всеки път като бях в тяхната компания, да, единствен мъж щото съм вече около 30те, това беше единствената им тема, само лесбо неща.

А и да, насърчиха моята бивша да ми изневери и то с жена... подкрепяха а, а аз ряпата да ям(прерових и телефона след няколко годишна връзка).

Нещата са зле и повярвайте, мъжете са в пъти в пъти по-малко от бисексуални или лесбийки.

Много от тях не се крият.

И отделно, това не става въпрос за София, а за в пъти по-малък град. И тук само съм лично забелязал над 20 открити такива.

Ето и интересен факт, масово играят League of Legends.

19.   Трябва да се прави разграничение между гейове/лезбийки и бисексуални хора. По моите наблюдения, гейовете са в пъти повече от лезбийките, но пък би-сексуалните жени са в пъти повече от би-сексуалните мъже.
Обяснението - жените, в общия случай, искат повече нежност и ласки, отколкото мъжете. Мъжете, обаче, особено по нашите ширини, често не могат (или не искат) да им осигурят подобни "лигави" неща, и така тази тяхна нужда остава незадоволена. Освен това, те много често се прегръщат чисто приятелски с представителки на техния пол, което в определени случаи допълнително разпалва секскуалните им фантазии. Затова са склонни да пробват някакви неща, със свои приятелки, но в крайна сметка нуждата от к*р си остава, и затова в крайна сметка рано или късно се връщат към мъжкото.
Разбира се, има си и откровени лезбийки. Те се обличат, държат и подстригват като мъже, но са доста по-рядко срещани от би-сексуалните жени. За мен даже болшинстовто от тях са си от така-наречените транссексуални (ментално мъж, но в женско тяло).
Мъжете, от друга страна, сме доста по-праволинейни. Или се раждаме гейове, или не. Мъжът-гей няма нужда от жена (особено, ако е пасивен), защото си получава аналната стимулация на простатата, когато го опъват отзад. При активните е по-различно, там е възможно да има и би-сексуалност, но пак не е задължително. Психологическата граница при един мъж, който се самоопределя като хетеро, за това да пробва с друг мъж, е доста по-непробиваема, отколкото при жените, по ред причини. Основната е, че мъжката хомо-сексуалност е доста по неприемлива за обществото, отколкото женската такава. Например почти всеки хетеро мъж гледа лезбийско порно, същото важи и за хетеро жените, но почти никой хетеро мъж или жена не гледа гейско такова.
В крайна сметка - разни хора, разни идеали. Важното е всеки да се чувства задоволен, кой както намира за добре, без да вреди и пречи на другите. ;)

20.   Хмм. Благодаря ти, 14. Защото имам подозрения за моята. Но всеки човек си има черти, няма проблем за мен да се влюби в момиче, има проблем ако не е искрена с мен.

Тя ходи с едно момиче, имат тужда да прекарват време заедно веднъж в седмицата поне - бира навън например, което по нейните думи и е повече от приятелка. Въпросното излиза с доооста различни приятелки, но с моята са прекарвали няколко пъти по 40 минути насаме в мое присъствие - като сме били на парти, дори у дома ми. Казвала ми е, че другото момиче му е било лошо и са си лягали двете. Споделяла ми е, че са пробвали в миналото с нея, но приятелката ми не е искала да продължава. После същото момиче е пробвало да я злепостави пред други приятели като им е казвало, че са пробвали. Същевременно е до мен, помагаме си, допълваме се....

Аз също не съм пък и такова цвете за мирисане, но въпросът е сали ще ми бъде вярна и няма да забегне един хубав ден.

Не е истина другото момиче колко приятелки има - все момичета в началото или преди 30тте и които излизат специално с нея, все момичета без приятели...

Не знам, просто да е искрена ми се ще.

Масово хората не сме доволни от реалността, искаме да потърсим нещо ховеч

21.   Аз съм бисексуален мъж на 24 години и правя секс с мъже по простата причина е че по лесно се намира такъв вид секс, а и е доста забавно и тръпката е огромна. Да си намеря секс с жена е доста трудно и трябва доста занимаване, докато с мъжете е елементарно.

25.   По мое наблюдение /живея супер изолиран живот да вметна/ но съдейки по интернет ако щеш хетеро жени няма дори и би няма а все лезбийк и не говоря за порното което не гледам от тийнейджър, ако една жена е "хетеро" означава че иска нещо за пари, всяка е тайна лес. При мъжете пък гейове няма, просто се правят на такива да са интересни в арт средите, никой не може да иска пенис при наличие на красива жена. Ил ок има хетеро жени но са от най-грозните негърки, циганки или азиатки при които само белия цвят на кожата ги подмокря и там вече може и да си мъж но говорим за българки и други бели.