Споделена история от Секс и интимност

Как жената да бъде мръсница, за да задържи съпруга си
Привет на всички двойки. Навсякъде четем как доста двойки имат проблем в сексуално отношение. Има доста семейства, където мъжът кръшка или ходи по проститутки, за да получи това, което иска. С мъжа ми сме заедно от 15 години и половина и секса ни е още на ниво. Как се постига това? Как жената да накара мъжа си да предпочете нея пред проститутката? Според мен съпругата трябва да е МРЪСНИЦА. Да, добре разбрахте. Ето как аз се справям:

Първо - духам на мъжа ми редовно.
Знам, че малко жени го правят, но мъжете го обожават и затова ходят по проститутки за да им "врътнат една свирка". Всяка съпруга трябва да се научи да духа и да не се гнуси.. и да го прави не само когато съпруга и иска.
Второ - никога не отказвам секс.
Никога не отказвам секс с мъжа ми, освен ако не съм в цикъл. Това е много важно.
Трето - давам му да ме чука така както той пожелае.
Мъжът ми например обожава да ме чука на задна прашка и аз не се противя. Доста зрели жени намират тази поза за курвенска и едва ли обидна за жената, но няма нищо обидно в нея. Правете това, което той иска.
Четвърто - пъшкам силно по време на секс.
Много е важно за мъжкото его и удоволствие. Така мъжа добива чувство, че "побърква жената" и е много добър. Пъшкането го възбужда допълнително и той се нахъсва да чука жената още по-интензивно.
Пето - изпълням на мъжа ми нестандартни желания.
Например мъжа ми понякога иска да ми сложи белезници отзад и след това да се целуваме с език. Друг път ми връзва очите по време на секс.
Шесто - говорим си мръсни неща по време на секс.
Много е възбуждащо и за двамата и освен това никоя проститутка не го прави. Говорете му дори когато пъшкате такива неща, каквито той би искал да чуе от една мръсница. Например "Мечтал ли си да чукаш така жена си", или "Само мръсница би ти пуснала да я чукаш така". Мъжа откача като му говорите така.
Седмо - откликвайте на фетишите му.
Например мъжа ми има фетиш към дамски крака и му давам да ми целува, мирише и лиже краката ми, когато пожелае. Понякога дори се празни върху тях. Не му се противя и за това.

Това аз правя за да се чувства съпруга ми сексуално задоволен. Мисля, че досега не ми е изневерил с друга, макар че е малко по-млад с 2, 5 години от мен. Пожелавам успех на всички съпруги.

Коментари

1.   Къде ги тез истинските мъже???

2.   Не разбирам защо на мъжете винаги им се вменява вина и страх, да ходят при проститутка. За мен един нормален мъж обича жена си и не би търсил друга, толкова елементарни и неморални ли станаха тези мъже. Освен спалнята има и други места за двойката, ако един мъж не може да накара жена си да се чувства добре като такава, няма как те да му изпълнява желанията, ако няма желание. Секса е важен, но не само той.

3.   Ако връзката ви се основава на това, това не е никаква връзка. Даже се изумявам, че има толкова прости хора, които не го вдяват, ама толкова и си имате понятие от връзки и любов.

4.   Темата е писана от мъж.
Да се коментира е излишно!

5.   3 години не са разлика. Една жена дори и по- млада да е с толкова, не си личи визуално. Има и много остарели преждевременно. Няма как една жена да вика, ако в съседната стая спи детето. За съжаление няма как винаги човек да е в настроение, особено ако много му се спи. Моят мъж не е от най- сексуалните и изобщо не го мисля в това отношение. Не мисля, че жените трябва да имат подобен страх. Ако го имат, значи не са избрали качествен мъж.

6.   За какво му е на човека да ходи по проститутки, като си има проститутка за жена...

7.   Тва е писано от мъж докато лъска злобарки! И няма ти чета така или иначе глупостите на търкалета, които си писал, щото вместо да сте мръсници, може да си задържите съпрузите или съпругите по хиляди други начини. И за да се скриеш, че си мъжка п*тка, нарочно не си писал, че и жените кръшкат по мъжки п*тки, ама не като теб!

Гаро

8.   Да правят казваш всичко това от страх да не им изневери мъжът им? А мъжът им какво трябва да прави от страх?
Със страх и заради страх авторке не може да се нарече хубав живот, ако един мъж е толкова зависим от една свирка, че би заменил жената до него заради свирка, то тази жена не му е толкова ценна. Този мъж не заслужава да има тази жена до него!
Разбирам да си мръсница за мъж който ти осигурява финанси освен за добър живот, но и за ежеседмични СПА процедури примерно, но това вече не се нарича семейство, а размяна на облаги, което си клони към проституция.

Семейството е нещо съвсем друго и не е свързано с живеене в страх да не ти избяга партньора!

9.   Това сякаш го у писал някакъв извратен чичко. Мъжът да ходи където си ще.

10.   :)
Съпругата на любовника ми е много по-мръсница от теб.
Аз също съм мръсница, но с него няма време за подобни изпълнения, каквито искаме.
И пак ѝ изневерява.
Капиш? !
Не е до секса - набийте си го в тиквите.
Разбира се, че е важен, но е само бонус.
Мъжете, да, ще отидат при проститутка ако жена им не дава.
Да, ще изчукат колежката на фирменото парти.
Но… ако не ви обича и не намира при вас уют, спокойствие, ведрост, приятелство, уважение, подкрепа… ще го изгубите.

Та, авторке, в грешка си. Мъжът ти те обича, затова не кръшка, а не защото пъшкаш и духаш. :)

11.   Като мъж потвърждавам написаното, то не че е кой знае какво откритие, де, всяка жена с приличен опит с мъжете предполагам, го знае. За добро или за лошо повечето мъже искат точно това от една жена, с разни вариации по отношение на фетишите, разбира се. И да, ако мъжът е напълно задоволен сексуално вкъщи, шансът да "кръшне" с нещо чуждо намалява значително. Има и курвари, които все пак биха изневерили, дори и да получават написаното от жените си, но за щастие те са малцинство.

12.   , Никак, тези неща са вродени.

13.   Ако искаш да го задържиш, спри да му даваш свобода на действие върху теб. Ограничавай го. Тази вечер ако иска задна, ти откажи, наложи му мисионерската. Ще видиш, как ще почне да се ослушва и моли.

14.   ЕВАЛА, ти си жената-мечта!!! Жалко, че си омъжена, иначе веднага щях да се оженя за теб!

15.   Всичко това го правят повечето жени, на които мъжът им кръшка. Добре ме чу, и духането също. Станеш ли постигната цел във всяко едно отношение за мъжа, ти му ставаш безинтересна. Дали съд сигурност не ти кръшка във време, в което по сайтовете на проститутки се плаща и за 20 Мин. време, една обедна почивка не е сигурно. Бъди мръсница, но запази енигма в себе си и със сигурност не давай абсолютно всичко на мъжа, включително секс винаги, когато той поиска.

16.   Явно някои хора нямат какво да правят и пишат само глупостите. Аз например изобщо не се възбуждам когато жената пъшка по време на секс, а точно обратното дразни ме и убива всяко желание в мен. Имам чувството че някой си съчинява всички тези теми и истории за да има посещаемост сайта.

17.   Еми браво, че ти се отдава да си мръсница. Естествено алтернативата е да си с мъж който харесва нормални жени, но да, в крайна сметка с какъвто се хванеш, такава трябва да бъдеш. Иначе нещата няма как да вървят...

18.   С жена ми сме така. Като цяло водим сравнително стандартен сексуален живот, но понякога ми прави свирка преди работа. Понякога я чукам грубо и я питам как искаш да те чукам, а тя стене "като курва, чукай малката си кучка, като курва" понякога, правим анален секс, ползваме играчки, правим секс на плажа или в планините. Това са нормални неща, да поддържат огъня. Няма нищо лошо в това да се разнообразява и в никакъв случай между дългогодишни партньори не трябва да има срам, страх и притеснения, както и скрити желания. Бъдете смели, споделяйте си какво искате да правите и пробвайте, нищо няма да ви стане, ако опитате.

19.   М49 с жена на 48
Не знам дали темата е писана от мъж, но не мисля, че описва толкова ненормални неща. За нас с жена ми свирката със свършване в устата е нещо нормално, както и задната прашка. Какви проститутки, какви 5 лева. Авторката е описала неща, съвсем обичайни за двама парньори между които има доверие и са заедно от доста време (с жена ми сме заедно вече 21 години). С изключение на БДСМ и фетишите, не мисля, че останалите неща трябва да се асоциират с „мръсница“. Ако избираме да наричаме така креативните жени в секса – окей, нямам против. Патент на жена ми (когато бяхме още гаджета) е например да започне да ми прави свирка, докато говоря по телефона... и бързо-бързо да приключа разговора, за да се съсредоточа върху друго :-)
Няма нищо ненормално и в шепненето на мръсни думички по време на секс, нито в пъшкането – по тази причина по-рядко правим секс вечерта и по-често посред нощ, тъй като децата са вече големи и заспиват късно.
До повечето постналите отговори по темата – хора, вие нормални ли сте? ! Защо мислите, че такава връзка се основава само на секса? И какво лошо има в това красива, интелигентна жена с чувство за хумор (нещо доста рядко срещано сред жените, да си кажем) да иска да прави мръсен секс и да доставя удоволствие на мъжа си? ! Започвам да си мисля, че тук наистина доминира отчаянието, завистта и злобата. И това няма да ни доведе до нищо добро!

20.   Много глупости се изписаха.

СЕКСА е 99% от една РОМАНТИЧНА връзка и само хора, които имат вяло либидо може да твърдят друго. Без значение дали сте от 2 месеца заедно или 20 години заедно се намирате в РОМАНТИЧНА ВРЪЗКА и който не я поддържа тя най-естествено умира!

Горното което написах убягва на повечето хора и със сигурност на 99% от жените. Това че една жена обича мъжа си, грижи се за него и т. н е вече е наистина БОНУС, както една дама горе се изказа, обаче секса не е БОНУС!!!

Мога да си напазарувам, наготвя, изпера и всякакви други битовизми. Емоционална близост мога и от приятели да получа или роднини! Страстен секс мога да получа само от жената до мен, т. е това е единственото НЕЗАМЕНИМО нещо!

Повечето жени за съжаление... горе в главите им има вятър и не осъзнават, че "спирането" на секса или такъв без желание води до трайно охладняване! От тук нататък сценария е лесен 1) мъжа е нищо особено и ще кротува като се надява тук/таме я някоя проститука, я колежка на работа. 2) Мъжа е вървежен - бие ви дуспата.

Няма happy end сценарий за жените, които нямат желание към партньорите си. Ваше пълно право е да не сте привлечени към това което сте си избрали, но отново - вие сте поставили в тази ситуация с избора си.

Подбирайте си хора с които сексуално си подхождате с едни и същи sex drives, че нито разводите нито изневерите са "щастлив живот".

22.   20, обзалагам се, че нямаш дълъг и щастлив брак, ако изобщо си на повече от 20 като ти гледам акълеца. Ако секса ти е 99% от връзката да ти пикая на "връзката". Ако ще имам такъв брак, по-добре да ходя по проститутки.

23.   Не знам защо сексът след брак трябва да е по-различен, ние правехме всичко и преди това.
Ако бях мъж и имах гадже, което не обича да прави свирки и не ми пуска анален за разнообразие, а на мен ми харесва, никога, никога не бих се оженил за нея.
Жените се за сексуални дървета и после им изневерявате.

24.   Съгласен съм с 20.
Вярно е, като ограничиш мъжа в секса ще почне "да се усуква и да се моли". Ама до едно време. Като види че това е тенденция, ще се огледа навън.
Жените си мислят че държейки достъпа до секс, могат да контролират всеки мъж. Но ефекта е краткотраен и всичко това води до негативни последици с натрупване. Ако искате да си скапете връзката с някого - ограничете му секса.
Говоря от личен опит. При мен се получи така, че с напредване на времето, всяко нещо за което съм изразил мнение че ми харесва, ми беше спирано в последствие. Отначало се опитвах да оправя нещата. После си казах - абе какъв е смисъла от всичко това? И я зарязах. Искаше всичко, и получи нищо.
Жени, които се опитват да контролират мъжете си на база секс, сами се дисквалифицират и биват зарязвани. Обикновено, това са жените, които не могат да предложат нищо повече от един секс. И се опитват да го използват като инструмент за контрол, щото нямат друго.
Но не става с изкуствено налагане на авторитет, особено при липса на основа за това. Особено с напредване на възрастта...

25.   19 Никой не казва че не е нормално да правиш любов с жена си, свирката и задната са нормални неща, проблема е друг, ненормалното е някой от двамата да го прави заради страх от изостяване или с нежелание.

26.   Моята жена често ми отказва секс. Вечно е изморена и без желание. Един път не се е сетила да ми врътне свирка докато е в цикъл. Вече сериозно се замислям да си потърся странична връзка.

27.   Много добър синтез...
Жена ми, не прави четните.. 2, 4, 6..
Ама то пълното щастие.. трудна работа....
Последното 7мо... еми и аз обичам да и целувам крачетата и да се празня по тях...
Абе, аз се празня навсякъде по нея... това може би ми е най- важното...

28.   26 а ти помагаш ли, води я някъде, купи и подарък. Как да има желание, ако не се стараерш

29.   Не обичам да правя свирки, съжалявам! С това компромис не правя. Но не мисля, че това липсва на мъжа ми, говорили сме. Също така и не пъшкам насила и не харесвам ролеви игри, връзване. Смятам, че му задоволявам желанията в леглото, той сякаш няма много претенции. В много случаи аз съм инициативната, например спонтанен секс в гора, или в банята. Да не говорим, че винаги аз го подсещам за анален секс, той никога не си иска. Не се о плаквам, де. (ж38 г. )

30.   Сексът е 99% от връзката за нимфоманки и секс маниаци. Хора с които не можеш нищо да си кажеш и нищо друго не ги интересува. По тая "велика" логика ако единият се разболее или катастрофира и остане инвалид с брака е свършено. Има толкова много по-важни неща от тъпия секс. Авторката сама пише коментари в подкреоа на тъпата си теория. Явно е жена, която освен секс друго не може да прави.
ж, 25

31.   Аз съм тук само да попитам, а къде е удоволствието за жената?
Защо той да не ни лиже, награбва страстно и всичко останало и то спонтанно, а жената трябва да го обгрижва все едно е малък принц?
Ще пъшкам аз и ще стена, за да му вдигна егото, вместо да се постарае наистина да ме накара да изпитвам оргазми!??
От къде на къде мъжете все да им е източен бастуна, пък и пълна порно програма, всички фантазии изпълнени, а ние като някакви острилки да си бият чик€я с нас…..

32.   До 30

Не разбираш какво значи да си мъж почти 2 метра с 1000 ng / dl тестостерон и то естествено, без анаболни препарати. Аз нямам никаква вина че природата ме е създала по такъв начин!

Знаеш ли какво се случва ако не бъда "щастлив" поне на всеки 3 дена? Започват да ме болят тестисите и от там ме свива и корема, а понякога и в кръста го усещам. Разбира се че за мен секса ще е водещото това не ме прави "маняк", а е нормална биологическа нужда, както жажда, глад и т. н.

Ако беше по-широкоскроена щеше да знаеш че хората са различни, ако щеш биологически, има такива "outliers", които имат засилени сексуални нужди, както мъже, така и жени. Имам и познати мъже, които също са по 2 метра, но тестостерона / sexual drive им е значително по-надолу и са Ок със 1 път "щастие" на седмица.

Така че има мъже, които също за тях секса не е най-важното, търси си такъв. Като се запознаваш с някой мъж, питай го колко му е тестостерона :D

33.   До 32

Не разбираш какво ти казват хората, защото не си го изпитал.
Когато обичаш, ама обичаш истински сексът няма значение. Не защото няма, напротив, а защото той се превръща в част от тази обич.
С мъжа ми правим секс всеки ден ( сутрин и вечер). Ако успеем събота или неделя да пласираме детето не се оставяме.
НО когато бях в болница и преди това - половин месец не сме правили секс. Не може… мен ме боли зверски, притеснена съм… и той оттам да каже: не ме интересува, искам свирка.
Обратното също е валидно. Той има някакви неща, не му е до мен… еми няма да настоявам.
Има други начини да се облекчим чисто физически. А когато периодът отмине сексът е още по-хубав.
Да, принципно си прав. Сексът е важен, необходим, здравословен, но трябва да бъде и естествен. Да има взаимно желание. Да не е форма на манипулация.
Хипотетично предполагаме, че имаш жена, която всеки ден ти дава да я чукаш. Супер! Изпразнен и доволен. Но тя не проявява инициатива, не те подкрепя, не се грижи за теб, гледа на теб само като на банкомат. И постоянно е намръщена, взискателна, контролираща.
И какво като ти дава дупки всеки ден? След две години ще я мразиш.

Ето това се опитваме да ти обясним.

34.   33.

Разбирам всичко и през всичко съм минал. Говориш за крайни примери. Аз говоря за хора, които са здрави и нямат очевидни проблеми.

38.   Пускам му и в задният двор на моя и не му е омръзнало. Мисля, че това спаси брака ни, колкото и абсурдно да звучи, дори за самата мен. Не, че е голяма жертва за мен да му давам отзад, съчетавам приятното с полезното.

39.   Моят мъж не е от най- сексуалните, я има 4 пъти в месеца, я не. Като работим и на смени и имаме деца, даже не можем да се видим. Ама какво да се прави, не винаги му е до секс на човек.