Споделена история от Секс и интимност

Какво ще се случи, ако поръчам секс играчка и не съм пълнолетен?
Здравейте, интересно ми е какво ще се случи ако поръчам секс играчка от Китай ако нямам пълнолетие тоест на 17 съм, имам
анонимен онлайн платежен метод те няма как да знаят моята възраст, но като си вземам пратката от куриера дали няма да ми направят проблем. Винаги ми дават пратките, не са ме питали за годините, дали тези които работят в куриерската фирма знаят какъв вид продукт има в пакета?

Коментари

1.   Това зависи от изпращача. Ако им кажат какво има и пр. Няма да ти направят проблем дори и да знаят.

3.   Ми може да те арестуват за измама, там това е голям проблем, ще уведомят ваше, съд и така, от там в най-добрия случай глоба към 2000 лева..

4.   Да го вземе, някои пълнолетен, така е подходящо.

5.   Същото каквото ще се случи, ако поръчаш хероин в България-ще го получиш и никой няма да го е еня пълнолетен ли си, законно ли е не е ли. Не ходиш ли на училище?

6.   До 3 - Стига си приказвал глупости...

8.   Никакъв проблем няма да имаш. Даже от български сайт да поръчаш, пак няма да е проблем, стига да можеш да си платиш (няма нужда да е анонимно - нито има начин да те проверят, нито някой ще се занимава, дори и да имаше)

Секса не е някакво престъпление, особено пък самозадоволяването - всички сме го правили още от тинейджърските години.

9.   Най-вероятно ще я използваш.