Споделена история от Секс и интимност

До жените: дълъг и тънък или къс и дебел?
Здравейте жени, кой тип пенис ви доставят по-голямо удоволствие, дълъг и тънък или къс и дебел?

Коментари

1.   Честно казано, като не знае как да го използва няма значение дълъг или къс

2.   Дълъг и дебел, ама е по-важно задпенисното устройство.

3.   Ох, кофти комбинации си дал, най-добре дълъг и дебел

4.   Да не би да имаш два, че питаш? Ха-ха-ха

5.   Хем дълъг, хем дебел, но този модел в секс-шопа свършва най-бързо.
На тъп въпрос, такъв отговор.

6.   Добавям, че секса не зависи само от хуя, а от темперамента, сексуаалните техники и опита.

7.   Вършещи работа.

Гаджето ми беше с 19 см и никаква работа не вършеше. За 3 години не ми докара нито един оргазъм.
Съпругът ми е с 13 см, обаче ми докарва редовно оргазми.

Ще разбия фантазиите на мъжете, но това колко ви е голям няма никакво значение, след като жената не е задоволена.

8.   Повечето мъже си мислят, че един голям размер сам по себе си е достатъчен да им свърши работа и че това би ги определило като големите ебачи. Ако имат малък се оправдаят, че за това на жените не им харесва, ако пък им е голям, си мислят, че това е достатъчно и друго не е нужно. Крайно време е да се разбере, че много по-важно е самото отношение, което влагат, техники, внимание, страст, любов. Само, че понеже доста мъже ни им стига опит, личностно обаяние и въобръжение, считат, че размерът ще им оправи нещата като с вълшебна пръчица. Секс се прави с горната глава, лошото е че малко мъже я използват както трябва.

9.   Средно дълъг и средно дебел. Никога не съм харесвала огромни, след които яйчниците ми са леш

10.   Не е важен инструмента, а майстора.

В. А. М.

11.   Мъже, разберете, че НЕ НИ ПУКА
Само вие си мислите за пишките си.
Ние ви гледаме други неща.
Перфектният пенис е онзи, закачен за любимия мъж. Точка

12.   Първо дефинирай с числа дълъг, къс и дебел. Те женските вагини са с различни размери, това знаеш ли го?

13.   Айде някоя дама да обясни, моля, как се използва правилно член? Писна ми да слушам "да се използва правилно". Смисъл тъп ли съм или члена влиза и излиза как може да се ползва по друг начин? Просветлете ни най-накрая! Всяка казва "не се ползвал правилно"! Е? Споделете как се ползва да му се невиди?

14.   На 37 години съм. До сега не съм виждала нито дълъг и тънък нито къс и дебел. Общо взето на 90% са ви що годе еднакви.

15.   Къс и тънък, разбира се, перфектната комбинация:)

16.   Представете си номер 14 къв "опит" има!

17.   Отговора е, едните предпочитат с големи и дебели, а другите с огромни.
Точка по въпроса.
Ха Ха Ха

18.   До номер 13

Веднага ще се наема да ти обясня. И аплодирам желанието ти да узнаеш.
Как? Няколко неща, които можеш да направиш и други, които ни отблъскват.
1. Не си го вади, за да разчупиш обстановката. Не казвай: Пипни го, да видиш колко ме дървиш.
Кажи: Ужасно съм възбуден или Желая те до пръсване.
Ние ще схванем. Няма нужда ни го показвате или да ви пипаме, за да разберем.

2. Не бързай да го пъхаш, където и да било. Ти си мъж, ти водиш - нацелувай я тая жена, нагушкай я, възбуди я. Ако успееш да стигнеш до фразата от типа на: Моля те, не издържам вече. Това е покана да си го пъхнеш.

3. Пъхаш го в жената. Натискаш леко навътре и около десет секунди не мърдаш. Обожаваме го. Ако в същото време кажеш: Колко е хубаво в теб! Печелиш бонус точки

4. Не поддържай едно и също темпо. Забавяй, забърквай. Вади го целия и пак го пъхай… мъчително бавно. После бързо.

5. Опитай да не свършваш преди нея. Помагай си с пръсти. Ръцете не са ви само, за да ни държите. Гали я, пошляпвай я леко, смачкай ѝ гърдите. Погали с палец устните ѝ ако позата го позволява. Когато е отгоре.. сложи си един пръст така че да си търка клитора в теб. НЕ Натискай! Просто го сложи там или я гали с кръгови движения.

Ние не правим секс само с пишките ви, а с вас. Дай ѝ се целия - глас, аромат, желания, цялото тяло.

19.   Парите се по- важни от пениса.

20.   Жена съм и ми е интересно как толкова много жени мислят, че размерът няма значение. Ако му е много малкък и тънък и вие не усещате абсолютнао нищо, когато е вътре във вас, какво значение има какви техники знае?

21.   На този въпрос една колежка ми отговори така:
- Важното е като го удариш по главичката да издаде звук "дзънннн", тоестда е твърд. Иначе според мен като мъж притежател на дълъг и дебел (на пари) Мерцедес, няма никакво значение какъв ми е. До сега никоя не му е намерила кусуср на моя, който реално е съвсем среден. Остави това , ами няма отърване от досадници.

22.   Номер 13 - жена съм на 32, под техники разбирам - вкарването и изкарването да са съпроводени с много докосвания на правилните места (целувки, думи) - широко обобщено. Също така бързината на движенията докарва различни усещания.. От много неща зависи сексът с един човек..

23.   Н 20, лъжат ги, че да се кротнат малко, ама..

24.   20, а на мен каква ми е файдата, че мъжът има 18 или 19 см пенис, когато аз не получавам оргазъм? Или че изпитвам болка всеки път, когато правим секс? На теб, явно, не са ти правили яйчниците на "омлет" и не знаеш какви болки са.

25.   Има значение размера, разбира се. С малка пишка дори и отзад не е ОК.
ж42

27.   24 била съм и с такъв, с който ме болят яйчниците, била съм и с такъв: "Вътре ли е? – Да! – Ми, охх тогава" Не знам дали вие сте била с такъв, с който не го усещаш изобщо, че е в теб. Вие с кой от двата типа, предпочитате да правите секс до края на живота си?

28.   До 18 от 13... благодаря за изчерпателния отговор, съгласен съм с всичко това и е постижимо на практика и не толкова трудно, въпроса е, че ако след всичко това, жената пак не получи оргазъм, кой е виновен?

30.   От 18 до 28

Трябва да разбереш нещо за женския оргазъм. Не всяка жена може да се отпусне дотолкова, че да изпита оргазъм. При нас той се случва в главата.
Аз примерно, че свършвам с множествени оргазми и съм адски сексуална, и си имам дългогодишен партньор, с който съм се отпуснала пак понякога не мога да свърша. Примерно детето е заспало в другата стая, но ми се е сторило, че има температура. Или през деня се е случило нещо, което ме е разтревожило.
И се дразня, че мъжът ми чака да свърша и се стиска. Обичам интензивния секс. Ако не съм свършила сега, ще свърша на сутринта. Когато има любов не ти пука толкова кой свършил и кой не.
Когато пък една жена е с нов партньор, или има дълбоко вкоренен комплекс ( че е дебела примерно) тя много трудно ще се отпусне, за да свърши.
И сега, жените тук ще ме обвинят сигурно в предателство към нашия пол, но… една-две чаши вино много помагат. Не е само самата техника. А и средата. Ако е удобно, хубаво, говорили сте си преди това, галил си я, малко вино, малко музика нещата ще станат по-близо до оргазъм.

Но не търси вина нито в себе си, нито в нея ако не свърши. Няма вина. А ако се разсърди, че ѝ е трябвало още само 15 сек да издържиш, пъхаш ТРИ пръста. Възглавничката на средния отива точно, където е дъното на клитора, или така наречената Джи точка, с другата ръка леко притискаш коремчето под пъпа и с трите пръста, с натиск нагоре към корема ще я докараш до оргазъм. Движенията на ръката да са много бързи, почти агресивни. И се увери, че ноктите са изрязани. Печелиш бонус точки ако отвреме навреме вадиш ръката, за да я пласнеш по мократа вулва. И пак вътре. Още точки разписваш и когато дразниш клитора ѝ с език или с палеца на която ръка ти е удобно.

31.   27 от 24

С нито един от двата. Но предпочитам да е малко по - къс, защото след секс с бившият ми, една седмица ме болеше всичко. Айде нЕма нужда, както казват по - младите.

32.   Момичета, Айде не се правете, че да им вкарвате комплекси на мъжете. Това са някакви непознати хора, не са вашите мъже, че да ги манипулирате.

8 см ни трябват за оргазъм
И любов

И като не изпитвате оргазми и единствения ви кеф е да ви го набива дълбоко… имате още да учите за секса и телата си.

Не се правете интересни.

33.   Женските простотии и клишета край нямат.
Да знаел какво да прави. Хаха техника и дрърн дрън.
1000глупости за едно ебане.
Това, което те наричат техника и задоволяване е просто да се сменя ъгълът на проникване. Останалото е интензитета на вкарвания и задържане на дълбоко проникване.
Ако някой е изобретил нещо ново нека сподели
Но и това с пишка под 13 няма да има добър ефект ако е по широка.
Така че тия, че размера нямал значени да ги дрънкат на баба си!

34.   от 28 до 30... благодаря ти за отговорите, дай боже всеки му такава жена - отворена да говори кое и как иска, евала!

35.   Женската лакомия относно големината на мъжкото достойнство е пословична. Истината е, че на една жена са и напълно достатъчни 8до10см. Къс, дебел, тънък, дълъг все тая, по-важно е да е работлив, държелив и бързо да се възстоновява. Има мъже с малки пениси, но са факири в любовната игра и компенсират с език, пръсти и устни, факт който никак не е за пренебрегване. Срещнеш мъж с голяма прилична патка, в повечето случаи са катастрофа. Комплексирани, неадекватни, буквално желаят да те наебат още от вратата до като все още в някаква степен са възбудени, впоследствие хуят му спада и каквото и да прави жената резултатът е нулев и за двамата.

36.   Абе вие жените сте много интересни личности? Така ли не пуснахте тема за циците, малки и спортни или големи напращяли като бомби да видим какво ще отговорят мъжката аудитория?? Каквото те е дарил Господ с такова ще е човека, никой няма опция да си избира голям шмайзер ли да му е или малък еми нали трябва и малко чувство за хумор да има щото като е пък му е много голям и си мълчи като някакъв тимерут и няма лъбовна игра то по хубаво да си го навира отзад като му е голям?

37.   Щото все в някакви други теми жените са обвинявани, че се намесват в мъжки теми аз пък да попитам какво правят последните мъжки коментари в тази тема, в която авторът изрично пита жените какво им харесва? Има няколко чичаци в тоя форум, които са на всяка манджа мерудия, плюят всички жени като за последно, а сега са станали спецове и по това какво искали жените, хахах.

39.   (ж36) Да е достатъчно голям, че да го усещам и да е достатъчно малък, да влиза навсякъде, без да прави поразии.

41.   Дълъг и дебел, разбира се.