Споделена история от Секс и интимност

Гаджето ми не иска да ми бие шамари
Здравейте!
Мисля, че стреснах моето гадже.... Реших, че е време да се разгърна повече пред него и да му покажа моята мазохистка странна и докато правехме обикновенния нормален ванилия секс (направо щях да заспя) му казах, че искам да ми бие шамари през лицето И ТОЙ ме изгледа все едно паса трева... Защо? Това е толкова готино!!! Много е смотан, голям е сухар и явно нищичко не разбира. Това е нещото което най-много ме възбужда и направо той ми уби всякакво желание за всичко с него. Според вас наистина ли е странно да харесвам да ме бият? Искам съвет как да го накарам да се отпусне малко.
Някой друг има ли такива фетиши?? Пишете ми за да му покажа, че той e проблема.

Коментари

1.   Напълно ти разбирам идеята, но погледни от негова гледна точка - може да се притеснява да не изглежда като домашно насилие. Защо не опитате на някое по скрито място, да не е точно на лицето на първо време?

P. s. Дори с приятели кат сме се боричкали или поступвали за някоя лапешка простотия гледаме да не се удряме по лицето или в златния чифт линдор по-долу

2.   Ганьоне е ванилия, а ванила.
Намали ракията...

3.   Е, то и аз си търся жена точно като тебе, която да си знае какво я очаква, когато останеме насаме, ама... Мечтите са си мечти, животът си е живот. Се ще те събере с нещо, което не е твоето.

4.   Ама разбира се, че в него е проблема, как иначе. Не се тревожи, с тази нагласа която имаш, е много вероятно някой най накрая да ти набие такива хубавички шамари, че ще скруитнеш чак...

5.   D) D) D) Измислиците вече на друго ниво.

6.   Аз съм мъж и такива неща ми харесват

7.   По принцип и на мен ми идва отвътре да бия приятлеката си. Ама ако ми поиска и то само докато правим секс. Ще я напляскам щом това иска естествено. Все пак нали за това го правим тоя секс. За да си доставяме взаимно удоволствие.

Аз твоето си го обеснявам като, че ли просто искаш да бъдеш по доминирана. И все пак ако искаш да те пребива и да си ходиш със синини да знаеш. Че е добре и да се замислиш дали вярно нещо не е наред. И да идеш на психолог. Късмет!

8.   Имах приятелка, много мило и притеснително същество, 12г по-малка, но в леглото искаше да я връзвам, плескам, ръгам грубо, иначе не можеше да свърши.

9.   Да те удари и после да подадеш сигнал за домашно насилие...

11.   Това, ако не е измислица, е бая притеснително. Искаш да те бият.

12.   Това порно развали дори удоволствието от садомазото.
Колко е тъжно, че масово хората просто имитират. Готино е. Но защо е готино? За да съм готина и модерна, да мога да почувствам мнима власт, че другият е сухар.

Търсиш наказание в секса, защото в живота си си всъщност неуверена, нямаш идентичност. Не уважаваш и обичаш себе си. Следваш модата и толкова.

Ела аз да те доминирам и ще ми ходиш по петите като влюбено кутре. Садомазото не е безпричинна болка. В него има толкова психология и философия, колкото в 100 учебника няма.

Шамари искала тя. Пфффф

13.   Ти имаш много болна глава! Попаднала си, на нормален човек... и затова ти е странно. По-добре го остави, да си намери по-нормално момиче.. Има достатъчно биячи на жени, намери си такъв. Който ще те бие, бие, до посиняване по-всяко време.. И ще ти се наложи 1-2 тона грим да носиш за да скриеш срамът... Полудя тоя свят.

14.   Ако той ти изтърси че иска да ти пикае в устата в замяна на биене на шамари ти ше се съгласиш ли?

15.   Лъха на измислица.
И аз обичам по-груб секс, ама твоята тема е баш фейк

16.   Да, и кво викаш харесва ти докато ти оправя котенцето да ядеш и шамарчета ах непослушно момиче... Гледай да не попаднеш пък на такъв дето почва да бие с тукати че ще станеш като Роки втора част с посинено око, после като те питат колегите ти защо ходиш с очила, ще им кажеш гаджето те е тупкало яко с пердахи

17.   Много преувеличавате нещата. Жена ми е страхотна, мила, добра и изключително нежна. Никога не ме е предизвикала да искам да я ударя наистина. Но в секса мога да и докарам оргазъм за минута буквално като и бия два леки шамара по бузите и и' стисна врата да не може да диша. Свършва супер мощно така. После се целуваме страстно малко галене, прегръдки и продължаваме. Никога не съм и зачервявал бузите или пък да се останали следи по врата и. Тоест звучи много брутално, но всъщност е в рамките на нормалното, без реални последици. На нея и любимо да и кажа, как моята колежка ми се натиска понякога и да ми бие няколко шамара докато ме язди. Също получава оргазъм бързо и мощно и дори скуиртва понякога. Понякога ме хапе, от което остават следи, но пък така аз свършвам бързо и така. Щом и на двама ви Ви харесва няма лошо.

18.   А, бе, хора, вие съвсем сте изтрещяли! Приятелката ми се сърди на мъжа си, че вече и отказва анален секс. Ми тя не се спря да го изтезава в леглото. Слезте на земята и се радвайте на малките неща.