Споделена история от Секс и интимност

Какво е чувството...
Обръщам се към жените. Здравейте, дами. Имам нужда от вашите съвети. Искам да ви кажа, че имам неустоимо желание да го направя с мъж. Искам да падна на колене пред него, да му лапам, да си играя с топките му. След това той да ме натисне в ъгъла, да усетя твърдото нещо зад себе си, след което то да ме прониже и аз да изстена от болка и удоволствие!

Та искам да ви попитам какво е чувството да го усетиш в устата си, след това да го усетиш вътре в теб... Какво е чувството да си напълно отдаден на човека до себе си и той да прави със теб, каквото си поиска.
Ще се радвам ако отговорите.

Темата е сериозна!

Коментари

1.   Ами да е в устата ти не е кой знае какво просто му доставяш удоволствие. А да е в теб е много яко чувството, но ако ти е за първи път няма да е толкова яко. Но най-важното е да се отпуснеш и така сама ще усетиш как почва да ти харесва. Особенно като го обичаш човека с който го правиш е супер. Като че ли искаш да му дадеш всичко което може.

2.   Чувството е много хубаво... и те съветвам да опиташ за да разбереш какво е... ;)) :))

3.   Ами хубаво е.
Но не всички жени сме го изпитали това, което описваш. Повечето мъже са по-нежни любовници. Ти малко си падаш май по BDSM, не толкова по мъже, или?
Аз лично си падам по това, което описваш, но трябва да накарам първо приятелят ми да се понапие. Иначе чака всичко от мен и се контролира. Няма по-хубаво от тялото на мъжа, когото харесваш иначе. Ще ти хареса, определено, но няма как да ти го опишем. Дами сме все пак!

4.   Мъж ли си? !?

5.   Да, забравил съм да напиша, че съм мъж.

От автора.

6.   И на мен ми се струва, че си мъж!!!

7.   Ами да ти кажа в думите ти усещам много страст. Явно заради това и казват, че свирката от мъж била най-яка... но аз няма как да знам, все пак съм жена ;)

Ако наистина го правиш с такова удоволствие и страст, както го усещам от думите ти, ще ти е хубаво да гледаш как другия се кефи.

Относно усещането да е вътре в теб, ще те разочаровам, че без да се подготвиш и поразшириш няма да усетиш друго, освен остра, срязваща и неприятна болка. Но действай.

Аз лично имах гадже преди време, което ми разказа как е бил с друг мъж и мен много ме възбуждаше това. Дори много исках да гледам как другия му духа... ноо после се разделихме, та така и не си осъществих тази си фантазия.

8.   Прекалено си детайлен!
Ще си запазя мнението по въпроса с хомосексуалните , защото няма да публикуват коментара ми.

Пробвай и ще разбереш.
Прави каквото ти се иска - това си е твоя живот, а ти имаш правото да си щастлив.

На слука! :-)!

Ж. 26 г.

9.   Номер 8, кое му е прекалено детайлното? Ти май не си чела други теми тука, дето са къде-къде по-детайлни...

На автора не мога да му помогна, защото и аз съм мъж и не съм изпитвал подобни тръпки (за щастие!) :-)

10.   От Автора: Има развитие при мен. Правих свирка, но накрая се уплаших и не стигнахме до края. И все пак имам време за всичко.. :)

11.   От какво се уплаши и как беше свирката, разкажи?

12.   Автора: Свирката не беше кой знае какво, защото на мъжът не му стана и може би и за това прекъснахме. Но почти веднага след като той си тръгна, отново избухна голямото желание при мен. За съжаление все още нищо не съм правил с мъж. Но пък имам 7 различни вида прашки, едно боди, чорапки, анцук, пола, тениска и си се нося с тях вкъщи.

13.   Е как така няма да му стане, ти не направи ли нещо по въпроса да му го "вдигнеш" :Д Явно си падаш и по женски дрехи, използваш ли бът плъгове?

14.   Автора: Бът плъг не зная какво означава. Иначе направих всичко, което мога. Лапах го, близах го, но не му стана. Той каза, че от притеснението не му е станал. Все пак ни беше първа среща, защото се запознахме от сайт.

15.   Попитъх за бът плъг(вид анално дилдо, тапа за дупе), защото казваш, че искаш да го усетиш "отзад". Та щом искаш да го усетиш там, предполагам си се разширявал. А бът плъговете вършат чудна работа за тази дейност;)

16.   От автора: ами не съм използвал такова, но съм използваш шишета:) те също вършат чудна работа :))

17.   Чувството е неустоимо, млади приятелю. Но да знаеш, че веднъж тръгнеш ли по този път (секса с мъж, женските дрехи и т. н) няма връщане назад. Не зная дали си го направил вече и дали не си станал някоя нощна птица в женски дрехи из улиците, но ако още не си-знай че направиш ли го ще молиш за още и живота ти отива натам..

Ж23

18.   17 Ами не е точно така защото аз също съм така и го правя редовно с мъже докато съм в женски дрехи и т. н но това не премахва желанието ми да го правя и с жени, факта че иска да го пробва това говори че е с би наклонности в което няма нищо лошо тъй като всеки човек има право да бъде индивидуален. А относно до автора, съветвам когато се случи момента с проникването да изпозлваш доста лубрикант тъй като първия път боли ако не си подготвен и ще ти отиде настроението много бързо.
М 22

19.   Не отивай в другият бряг приятелю, отидеш ли край с теб, бъди мъж, не се занимавай с глупости.

21.   От Автора

Все още не ме е ч*кал мъж.. :( За сега си останах само с тази свирка, която направих преди толкова време..

22.   Явно обратните сте и много елементарни. За какво вдигаш тема на 9 години? Само за да пишеш "ГЕЙ СЪм"??? БРАВОООО Нобелов лауреат искаш ли??

24.   А щастлив ли си? Аз съм жена и искам да пробвам със друга жена. Но не с мъжкарана, а с женствена и нежна като мен. Един път се целувах с една. Но като няма проникване, едва ли ще е по-добре отколкото с мъж. Но може и да е интересно. Ти би ли се целувал с друг мъж? Защо не си пробвал с друг толкова време?

25.   Автора.

24, не знам, не мога да кажа че съм щастлив. Бях с една жена известно време и бях щастлив с нея, но тя ме напусна заради друг мъж.

Не съм спирал да имам влечения към мъже/пишки.. Не съм спирал да нося женски прашки/бикини, когато мога и това ми харесва.

Определено имам огромно желание да правя свирки и секс с мъж, но също така изпитвам голям страх, срам и притеснение..

Няма лошо, че имаш желание да опиташ с друга жена, дано ти се получи. :)
Аз не мисля за целувки с мъж, но пък ако някой ме натисне в ъгъла, мачка ми дупето и ме целува тогава сигурно би ми харесало..

26.   Аз също искам да пробвам с друга жена. Обичам секса и не знам дали бих получила нужното за да стигна до края без пенис, но ми е адски любопитно да се целуваме с нежните си сочни устни, докато гърдите ни са опрени и усещаме нежната си кожа без косми и с лек аромат на цветя... Интересно ми е и какъв вкус ще имат соковете на друга жена. Понякога не харесвам собствения си вкус и ми е много любопитно дали ще ми харесва този на друга жена.

27.   Чувството е любов.
Дали тялото е на мъж или на жена - какво значение има?
Когато истински обичаш и се доверяваш на другия, тогава това “да прави, каквото си поиска с мен” е хубаво.
Иначе е само физическо усещане вероятно подплатено с унижение и срам, които вдигат нивата на адреналина. Празна работа.